{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse A4
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
BERNAERT ELIANA - SILVESTER VAN DE VRIJENAKKER
DE BEULE RONNY - SIR DIAMANT TER PUTTE
DELMOTTE FREDERIC - SUNDOWN
GOVAERT BRIAN - SLOEBER VAN HET HOF VAN MULDERS
ROMBAUT ASTRID - STING VAN T' MULDERSHOF
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
D'HEER APOLLONIA - VALENTINA
DE LAENDER BRITT - BAILEY'S
DE LAENDER+ BRITT - BAILEY'S
DELMOTTE+ SANDER - HAVANNA LD
HEYNDRICKX LYDIA - ATOUT D'HARCHIES
STRAETMANS KENDRA - CHIC
VAN PAMEL BREND - REALITY TER BINK
VAN UYTVANCK JINTE - RHONA VAN DE ACHTERHOEK
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
ADRIAENSSENS SOPHIE - MARLOU DE WALPUT
BERGHGRACHT AMÉLIE - LINDENAU VAN DE VOGELZANG
CAELDRIES LAURA - REVOILA VAN DE VIJVERS
VAN HOVE MAGALI - VIOLINE DE L'ESCAUT
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
BERNAERT ELIANA - PANDORA VAN DE VRIJENAKKER
BERNAERT HELENA - HALLOBIE II V/D VRIJENAKKER
CAELDRIES ARNE - HOPE VAN DE VIJVERS
DE GUCHT JANA - SOMBRA
DE SCHRIJVER AMBER - HAVERBELLE II V/D VRIJENAKKER
DE SCHRIJVER PAUL - JUFFER VAN DE VRIJENAKKER
DEN HOND SARAH - ODIN
VAN HOORICK LINA - LUX VITA NOVA
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
BERNAERT EVA - QASTOR VAN DE VRIJENAKKER
CEULEMANS SINJA - DONNER'S PRIDE
DE GUSSEME PIETER - NELLE VAN DE VRIJENAKKER
DE SCHRIJVER QUINTEN - JUFFER VAN DE VRIJENAKKER
JANSSENS JOHAN - GRAND-CRU VAN HET GAVERSHOF
VAN BOCKSTAL KARLIJN - DERCOS VAN 'T GROENHOF
VAN HOVE BRUNO - KASJMIR VAN DE DIELAERTHOEVE
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
BOSMAN MAGRIET - NIRVANA VAN 'T MULDERSHOF
DE KEYSER HEIDI - KISS ME ROSE
DIERICK SABINE - LIMITED EDITION
DOBBELEIR KAROLIEN - HYGIEIA STAR VAN OUDENHOVE
HERSSENS INGE - IRRIS VAN 'TPALMENHOF
MICHIELS JAN - JM SPORTHORSES FLEURESSE
VAN DEN BOSCH KATRIEN - HEBE VAN HET KEYSERSBOS
WILLEMS SASKIA - MOJITO
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
ADRIAENSSENS SOPHIE - DIAMOND JETSKE V'T MOLEKEN
BERNAERT EVA - JIFKE VAN DE VRIJENAKKER
BUSSCHAERT BRITTA - QUEEN UNITANZ VD
DIERICK NATHALIE - HORTENSE VAN DEN DRIES
VAN MULDERS EMILY - TIZIANO WINHORSES
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
09:00
11:32
Nr.
Tijd
Combinatie
BERNAERT ELIANA - JODOKUS VAN DE VRIJENAKKER
CAELDRIES LAURA - LOTUS DE MUZE
DE GUCHTENAERE KIMBERLY - KUMANA SAMKA
DOBBELAERE JASMINE - FAMOUS
SCHELFHOUT FRANS - KORRIGANE VAN D'A
SCHELFHOUT STEVEN - HERA G
VAN DROOGENBROECK ILANA - DELWAUX A
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
09:00
11:32
Nr.
Tijd
Combinatie
DE GUCHT FEBE - BELLA VITA
DE RUYCK ANN - MY LADY VAN DE WAFELHOEVE
GOLZENLEUCHTER TANJA - KADENCE VAN DE SNYDERSHOEVE
GOVAERT BRIAN - QUIDAMO U
HOFMAN GEERTRUI - KADEE VAN DE KASTEELDREEF
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
09:00
11:32
Nr.
Tijd
Combinatie
ROMBAUT ASTRID - MYRENCKO VAN TER ROYEN
VERMEULEN TINE - NIMMERDAM SPECIAL VH LINKEBEKE
19/03/2022 - WRDO2204A - GEWEST SINT-NIKLAAS DRESSUUR
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots