{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (S)
09:00
12:20
Nr.
Tijd
Combinatie
VAN ELSEN LEONIE - JUNIOR
VERHOEVEN MICHELLE - FLOR
VERMEULEN DIEUWKE - LADY
VERVOORT LISANNE - JULLEKE
VERWIMP EMMA - PRADA
VISSERS JANA - TOONTJE
WITVROUWEN SEM - STEVENS PRIDE
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (A)
09:00
12:20
Nr.
Tijd
Combinatie
BREMS AMBER - SELLA
DE VOS LAURENS - SUMMERTIME
DOCKX NORAH - PONNEKE
FLEERACKERS MIRTHE - SAMMY
GEUDENS KOBE - SALTY
GEUDENS THIBO - DANCER
JENNES LOTTE - BEAUTY
MERTENS RIK - VLEKJE
PEETERS STIG - QUINCY
ROEFS KAMIEL - PLUTO VAN TER WILDERIJT
SCHEIRLINCK HELENA - FLOORTJE
TEUNCKENS NINA - VICTOR
VAN ELSEN LEONIE - SHINE'S SPIRIT
VAN ELVEN JULIE MARIE - CHARLOTJE VAN DE DRIJEYCKEN
VERMEULEN DIEUWKE - PABLO
VERVOORT EMELINE - JOY
VERVOORT EMELINE - RUSTY
VISSERS JANA - INDUNA VAN DUYVERSPUTTEN
WILLEMSE JOLIEN - AVENIT'S TYARA
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (A)
09:00
12:20
Nr.
Tijd
Combinatie
JENNES LOTTE - CELOUSKA SHADOW
MEGANCK MEREL - RUFUS
MERTENS OLIVIA - MEEDENBLIK'S FRIEDA
SAS NIEKE - DUMPIE
VANGENECHTEN LOUISE - BLITZ
VERAGHTERT LISE - HEGELSHOF'S BJORN
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:00
12:20
Nr.
Tijd
Combinatie
CORNEILLIE ANNABEL - OLENSHOF ELLICE
CORNEILLIE ANNELIEN - OLENSHOF ELLICE
FLEERACKERS MIRTHE - LUUK
HELSEN SIEL - WITTE
MARIËN AXELLE - BLESKE
MARIËN AXELLE - ROXY
MOORKENS JUNE - GOLDI
PELKMANS FLOOR - MAXI
SEGERS MARIE - NIENTJE VAN DE WATERHOEVE
SEGERS STIJN - NIENTJE VAN DE WATERHOEVE
VERHOEVEN ROBINN - CREAMY
VERSWIJVEL MARIKE - CORIANDER
VOERMANS BRENT - FLUPKE
WILLEMSE NORE - OP DE HEIDE'S LANA
WILMS TESS - FULNAHO'S LOEKIE
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:00
12:20
Nr.
Tijd
Combinatie
BROSENS BO - BON JORNO
DIERCKX FIEN - LEMONY
GEUDENS JOREN - MAYKEL
GEUDENS JOREN - UTOPIA
GEUDENS KOBE - FINNLEA REACTION
JENNES LOES - VISA VAN BLOMMERSCHOT
MERTENS RIK - INKIEPINKIE
OP DE BEECK FINN - CENTANNIAL JEWEL (OS)
OP DE BEECK FINN - SPRING SURPRISE
RUTS STAN - ROAD RUNNER
URKENS WOUT - CADET
VAN ELSEN JOLIEN - AAFKE VH PAARDEVELD
VAN ELSEN JOLIEN - LENIE
VAN ELVEN JULIE MARIE - QUI - VIVE
WILMS LOTTE - FLEUR
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (B)
09:00
12:20
Nr.
Tijd
Combinatie
GEERINCKX JULIE - RUBY
GOETSCHALCKX ELINE - BRAMMETJE
MICHIELS FLOOR - ANSJE VAN 'T MUILSHOF
VAN HEESWIJK MEGAN - TOUS VENTS OPTIMUS
VERAGHTERT LISE - MAESTRO
VERWIMP EMMA - SEPPE
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (B)
09:00
12:20
Nr.
Tijd
Combinatie
VERWIMP EMMA - DEWI
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)
09:00
12:20
Nr.
Tijd
Combinatie
BUTS LOUIS - VAZAL VAN DE WITTE DRIESENDIJK
CORNEILLIE ANNABEL - WELL DONE VAN DE BARTVELDEN
CORNEILLIE ANNELIEN - DOYLAN GABBANA'S GIFT
DAEMS KATO - BELL
DE BLESER FLOR - JEFKE
DENS LINE - SUNNY BOY
DIERCKX FLEUR - SURPRISE
MAST LUNA - KATRIEN
MERTENS ANNA - HEIDE'S BERG TREASURE
SEGERS STIJN - KISS ME VAN HET ROZENDAELHOF
VAN DEN ACKERVEKEN LENA - PIEKE'S KIRBY
VAN ELSEN LEONIE - VICKY
VANBERGHEN JULIE - BRUNNOË
VANGENECHTEN LOUISE - EASY
WOUTERAERTS MANOU - FLASH
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (C)
09:00
12:20
Nr.
Tijd
Combinatie
BUTS STAN - TOETJE
LAENEN GITTE - NASTY BOY
RUTS ELISE - NUTELLA
SMETS TESSE - AARON
VERMEESEN BRENTHE - HIPPOSTAR VAN DE DELTHOEVE
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (C)
09:00
12:20
Nr.
Tijd
Combinatie
BRAEKMANS LOTTE - SPIRIT
LAENEN ROMY - TOBIAS
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (C)
09:00
12:20
Nr.
Tijd
Combinatie
VERSTAPPEN JANNE - NICK
15
Ring 15: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
09:00
12:20
Nr.
Tijd
Combinatie
CLAESSENS JUUL - ANGIE
CRAUWELS LORE - CARMEN
GEUKENS LANA - ARMANI RJT
HELSEN STIG - BONO
HELSEN STIG - HUMMER
HENDRICKX MARLIES - SUBLIEM VAN DE GROENHEUVEL
LAENEN GITTE - GRAVELINE VAN DE DELTHOEVE
MERTENS MART - MABELINE'S JOEY JUNIOR
VAN DE VENNE JAY - KINAMARA NEW BEGINNING
VAN DEN HEUVEL YINTHE - FLAMENCO
VAN ELSEN CHAYENNE - N'OR VAN HET WILDERHOF
VAN ELSEN CHAYENNE - RATATOUILLE V'T OUD MOLENHUIS
VAN MEERBEEK LAURA - LARCO VAN DE KLOTHOEF
VAN MIERT LIEN - TWIGGY VAN MAARLE
VAN VUGT MAURO - BRAND'S LOTUS
VERHOEVEN ROBINN - NANNI 83
VERHULPEN SENNE - JOLIBEAU V/D SPELONCK
VERMEESEN BRENTHE - FUN FUN
VERVECKEN ROOS - VALMY SCHUERACHER
16
Ring 16: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
09:00
12:20
Nr.
Tijd
Combinatie
BECQUET LOU - UNICA VAN HET LINDENHOF
BROSENS YANA - ELSHOF'S EDISON
DENS GIEL - LUNA
GEUDENS TIFFANY - VEGAS D.
HAEVERANS MILLE - CHEDY
LAMBRECHTS LOES - UTERNITY
MICHIELS ELLA - HERA VAN DE MOLENHOEK
MICHIELS FLOOR - VIGOR VAN HET BERNUMHOF
VAN BALEN LORE - SILVERTOWN'S SHINTA
VAN ELSEN WARRE - GILENKA
VAN GILS FREDERIQ - SULAATIK'S SANS SOUCIS
VAN HEESWIJK MEGAN - JUST IN TIME VAN DUYVERSPUTTEN
VAN ROMPAEY BRENNE - FLORIAN
VAN TICHELT LIEN - NINDRA VAN DE GROENHEUVEL
VERGAUWEN LIEN - BRUMMERSHOEVE'S BRIENNA
VERHULPEN LORE - QUASIMODO D'HOGE RIELEN
VERSTAPPEN JANNE - ROSY VAN DEN ITTER
WITTEVRONGEL TOOR - KANTJE'S BUNZER
14
Ring 14: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
09:00
12:20
Nr.
Tijd
Combinatie
BECQUET FRAN - EASY BOY
BENS LOUISE - VERY NICE VAN DE BARTVELDEN
CLAES LUNA - EBRO
DRIES BENTE - LORENSO SORO
GEIVERS DIEDE - OSCAR
HELSEN HANNAH - CLAIRE
HENDRICKX MARLIES - NIENKE VAN DE GROENHEUVEL
HENDRICKX MARLIES - ORCHID'S JARIK
LAENEN STINA - FRODO
SMETS TILLE - DE MENSINGHE'S EVA
SMETS TILLE - NEVLIN
VAN BAVEL AMBER - NIKITA
VAN HOEF SIEN - KATINKA
VAN ROOY ROMY - ORCHID'S MARLO
VAN VUGT ZITA - DEVLYN
VERBIST KAYLA - BUTTERFLY BABE
VERHOEVEN ELINE - TUCKER
VERSTAPPEN JOSSE - WHITE FACE VTS
13
Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (D)
09:00
12:20
Nr.
Tijd
Combinatie
GEERTS FLOOR - SAGAN VAN HET HOLLANDHOF
HELSEN HANNAH - KANJER VAN ORCHID'S
HEYLEN ANOUK - MIKEL
MERTENS MART - ELVIRA
VAN DER JEUGD LILY - FLEURTJE
VAN ELSEN KATO - QUEPASSA VAN DE RISTEN
VAN MIERT LIEN - ITCH S
VAN TICHELT LIEN - SPLENDID
12
Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (D)
09:00
12:20
Nr.
Tijd
Combinatie
LAENEN ROMY - BONBON
PEETERS STIEN - DJANGO
PIEDFORT JOZEFIEN - OKIDOKI
VERBIST KAYLA - CINDER
VISSERS SARAH - SPOEKEDAMMETJE'S NIELSON
20/03/2022 - WPDA2104CIDJ - DRESSUUR BEERSE
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots