{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
ADRIAENSEN INGE - KANAK SKY DU SUD Z
AERNOUTS JURGEN - ATLAS DU FORET Z
AERNOUTS JURGEN - QADIM VAN HET GROESHOF
AERNOUTS JURGEN - QUITERIO Z
AERNOUTS KRIS - QUADRUPPEL VAN ' T KLATERVEN
AERNOUTS KRIS - QUANTRO VAN ' T KLATERVEN
AERNOUTS KRIS - QUINQUINA VAN 'T KLATERVEN
AERNOUTS NATHALIE - HUWENTA
AERNOUTS NATHALIE - QUINTOUCHA VD
AERNOUTS NATHALIE - QUWENTA
AERNOUTS SABINE - DAVINCI
AERNOUTS WOUTER - PRINCES VAN 'T ACHTERHOF
AERNOUTS WOUTER - QUICK
AUGUSTYNS HELEEN - ELLY VAN 'T HOF TERRIJCKEL Z
BEVERS LENA - CADAN VD HEIEINDE Z
BRASPENNING MEREL - POMME-LYNN VAN HET EIKENHOF
BRASPENNING+ MEREL - POMME-LYNN VAN HET EIKENHOF
BROSENS ELLEN - FOBLESSE V BAREELHOF
BROSENS KAAT - CARTINA Z
CHRISTIAENSEN YVONNE - CHABBI V Z
DE VYLDER LYNN - PANTURANO VAN HET EIKEHOF
DE VYLDER LYNN - WIZZARD VAN LIEDEKERKEBOSHOEVE
DESMEDT TOON - DE HALGOREN AGATHOS
DONCKERS KARIN - LAMICELL NAMIRA
DONCKERS KARIN - PINOKKIO
GEENS GITTE - KELIENA
GEERTS JEROEN - QUILENKAN G
GEYSEN JELLE - RIDGE BLUE G
HOFKENS MAAIKE - UNIEK
HOFKENS NIEKE - EXPORT DK Z
JACOBS NETTE - GERONE
KLEEREN YARA - KUBAN L'AVENIR
LEENAERTS STEF - ONDIATA
LEENAERTS STEF - QADIRA VAN DE CAPPELAKKER
MATTHIJSSEN LANDER - LOLITA H Z
MATTHYSEN LAURENS - RICK 55
MATTHYSEN LAURENS - ROUTE 55
MERTENS DOLF - MEVITA
MERTENS PAULIEN - CASSANDRA VAN HET HEIEINDE Z
NAETS MIRTHE - QUARASCO VAN DE MOLENBERG
OOMS LIEVE - NAMÊCHE VAN HET TRICHELHOF
RIGOUTS STEF - ELENJA
SANDERS LODE - JAGUAR DE LALOENA
SANDERS LODE - JARCEL DE LALOENA
SCHELLEKENS MAUD - PAX
SIPS YENTE - NELLEKE VAN DE RENTHOEVE
SNOEIJS KOEN - IMPRESSA
STOFFELEN JAN - QUANTICO
UYDENS KRISTOF - JUVENTUS VAN DE NOORDHEUVEL
VAN BEIRENDONCK LOTTE - AMUSE D'OR
VAN DEN BERGH LORE - JAY VAN 'T BERLOHOF
VAN DEN BERGH VANESSA - PEBBELS VAN DE NOORDHEUVEL
VAN DEN BOGERD JOYCE - AKAN
VAN DIJCK JOPPE - IMINKA
VAN DONGEN LYNN - PRIMROSE VAN DEN DOORAKKER
VAN HAM AN - DARWIN
VAN HAM ELS - QARTIER VAN D'OUDE PASTORY
VAN HOECK HANNE - CORALDINIA DRUM VH JUXSCHOT Z
VAN HOECK HANNE - ROX VAN DE HOENDERHEIDE
VAN LAERHOVEN RIK - REMCO VAN 'T LAARHOF
VAN LOOVEREN DIMITRY - QILANA
VAN OPDORP SEPPE - JASGOW VH MERELSNEST
VAN TILBURG NICO - QUINTERO VT
VERMEIREN ELISE - QUANTOLINE - V
VERMEIREN ELKE - PEPPER VAN DE KLEYN HEYDE
VERMEIREN LOTTE - BALOU
VERMEIREN PIETER - RIGO BLUE - V
VINCKX DIRK - OMILIA
VOETEN MICHIEL - IDOOL VAN DE SCHOORSCHEHEIDE
VOETEN NATHALIE - JOLIE VAN ' T VALISSENHOF
WILLEMS JADE - QUE PASA JW - LVM
WILLEMSEN ANTON - QUIRINE VAN 'T VENNEHOF
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
ADRIAENSEN NICK - OLYMPIA VD MIDDELSTEDE
AERNOUTS JURGEN - KANKAN Z
AERNOUTS JURGEN - QUICKSTAR V/D DRIE LINDEN
AERNOUTS WOUTER - PAPILLON CASTANOO
AERTSEN LEONIE - QUINESSE DE NICE VAN ‘T BUTCHERSHOF
ANTHONISSEN FLOOR - PERLE
ANTHONISSEN FLOOR - PICCADILY
AUGUSTYNS ARNOUT - PAPILLON
BAX MARIJKE - JOBERLINA VAN DE KAPEL
BROSENS INE - FERDINAND VAN 'T PALMENHOF
BROSENS STEF - LADY D'HOUTEM
FRANKEN EVELYNE - MIRA VAN DE NOORDHEUVEL
FRANKEN EVELYNE - QUALITY GIRL TN Z
GEERTS SOPHIE - JETHRO HDH
GEYSEN LOUIS - QUASIM
HOFKENS NIEKE - JUST A MOMENT OF JOY
LANGEWOUTERS JOLIEN - FABULOUS VAN HET EIKEHOF
MATTHYSEN LAURENS - QUELLE BELLE 55
MATTHYSEN LAURENS - QUELLE PRINCESSE 55
MERTENS JAN - QU'APRICE
REVYN WARD - NELSON VAN DESTA
ROMBOUTS STIJN - PRETTY GIRL VAN 'T KATTEGAT
SIMONS GAUKE - HASTA LA VISTA
SNOEIJS MATHIAS - NIKOS DE LA DRIE
STOFFELEN JAN - PALMYRA
UYDENS KRISTOF - PINTO VAN DE EESTER
VAN DEN PLAS WOUT - PAVANA VAN HET MERRETHOF
VAN DIJCK GITTE - NEVER AGAIN V/D BEERSEHEIDE
VAN HAM AN - LADY MICHELLE
VAN HOECK JEF - PEDRO VAN 'T LAARHOF
VAN KEER ELS - ONE OF JOOP111 VAN DE MOLENBERG
VAN LAERHOVEN AN - MEKITA VAN 'T LAARHOF
VAN LOOVEREN DIMITRY - OLYMPIA
VAN OPDORP TINNE - QUASINA III ST GHYVAN Z Z55666411
VAN TILBURG NICO - PORTLAND VT
VERMEIREN ELISE - KAROLINE - V
VERMEIREN NELE - ORIGI VAN STERBOS
VINCKX DIRK - KARLA
VINCKX DIRK - MADI - LILI
WILLEMSEN ANTON - PEDRO VAN 'T VENNEHOF
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
AERNOUTS JURGEN - ODESSE VAN ' T HEY MEERKEN
AERNOUTS JURGEN - PLAISIRE D'API
AERNOUTS KRIS - ICEBREAKER VAN 'T KLATERVEN
AERTSEN LEONIE - JEUNESSE S
BARTHOLOMEEUSEN WIM - ORANKA VAN DE LEEUWERK
BARTHOLOMEEUSEN WIM - PANDORA VAN DE LEEUWERK
BARTHOLOMEEUSEN WIM - PROMISE VAN DE LEEUWERK
BAX MARIJKE - KAMILIO VAN 'T HEIKE
BROSENS STEF - HASSAN
BROSENS STEF - NOBEL Z
DE VYLDER LYNN - LEVANO MV Z
GEERTS JEROEN - JAPRILLI VH
JANSSENS JEFF - NOODLES VAN HET BERGSKEN
LEENAERTS STEF - MON AMIE VAN 'D OUDE PASTORY
MERTENS GERT - DAVANTA VAN HET REENHOF 08.08988
MERTENS JAN - IL BANDITO VAN DE DREEF
MERTENS JAN - SIRA VAN STRIKMOLENHOF Z
PILLOT ANNE - CHELSY Z
PILLOT ANNE - CYLOU Z
REVYN WARD - NOBELNOEN VAN DESTA
SNOEIJS KOEN - ZIDANE
SNOEIJS MATHIAS - JARTOU VAN BERKENRIJS
SNOEYS MARIEKE - JUMANI VAN HET LOCK
VAN DIJCK ROB - CADANZ VAN 'T ZORGVLIET
VAN LAERHOVEN RIK - ODESSA VAN 'T LAARHOF
VAN LOOVEREN DIMITRY - OBELIX
VAN LOOVEREN SOFIE - LOLYPOP VAN DE MEREYT
VERMEIREN ELKE - GEQUAN VD BARTVELDEN
VOETEN NATHALIE - MI AMOR VAN 'T VALISSENHOF
WILLEMSEN VINCENT - PADOXCO VAN 'T VENNEHOF
12/12/2021 - WRSA2202HOBRES - HOBRES SPRINGEN
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots