{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A
08:30
09:12
Nr.
Tijd
Combinatie
AERTS GLENN - ROMEO VAN HET VOORTVELD
BECKERS AMBER - HERMES
BREBELS JEROEN - SPECIAL LADY B
BUCKINX LOBKE - DIAMELINE
COPS NATHALIE - CANTURELLA Z
CRAMM EVA - JETSTREAM
DETRE JEAN-MARIE - DA VINCI
HENDRIX EVI - RIGO - H
JANSSEN KATLEEN - FARAH VAN HET SCHEEFKASTEEL
PAULISSEN LAURA - RENA M
POUDERS ANISSA - CARISMO L DE WAL
REYNDERS ROBIN - MALOU VAN 'T GESTELHOF
SCHEPERS MICHIEL - ROSA-LEE VAN DE SCHOM
TIELEN ANN - TAMINA T&V Z
VANDEBEEK LIEN - QUALITY TOUCH
VANDUFFEL ANNELEEN - FORTUNATO UNO
VANDUFFEL KRISTOF - MAXIDINA PP
VANHOUDT KELLY - AILINA Z
VANHOUDT KELLY - MIAMI VAN DE WOLFSAKKER Z
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse A 2e oml
14:00
17:26
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
AERTS GLENN - ROMEO VAN HET VOORTVELD
BECKERS AMBER - HERMES
BREBELS JEROEN - SPECIAL LADY B
BUCKINX LOBKE - DIAMELINE
COPS NATHALIE - CANTURELLA Z
CRAMM EVA - JETSTREAM
DETRE JEAN-MARIE - DA VINCI
HENDRIX EVI - RIGO - H
JANSSEN KATLEEN - FARAH VAN HET SCHEEFKASTEEL
PAULISSEN LAURA - RENA M
POUDERS ANISSA - CARISMO L DE WAL
REYNDERS ROBIN - MALOU VAN 'T GESTELHOF
SCHEPERS MICHIEL - ROSA-LEE VAN DE SCHOM
TIELEN ANN - TAMINA T&V Z
VANDEBEEK LIEN - QUALITY TOUCH
VANDUFFEL ANNELEEN - FORTUNATO UNO
VANDUFFEL KRISTOF - MAXIDINA PP
VANHOUDT KELLY - AILINA Z
VANHOUDT KELLY - MIAMI VAN DE WOLFSAKKER Z
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
10:30
12:34
Nr.
Tijd
Combinatie
AERTS GLENN - QUATRO VAN BERIMAR
APPELEN ANDREAS - BENOR VAN HET KLOKKENHOF
APPELEN ANDREAS - GILIOM VH KLOKKENHOF
APPELEN ANDREAS - OLIEN VAN HET KLOKKENHOF
CLAES AMBER - DJUICY Z
COLLAS INKA - GITANA VAN DIFRA
COPS NATHALIE - GEISHA
DEBUSSCHERE HUGO - BOY
DECLERCK JOHANNA - LUNA VAN DE EIKELBOSCHENHEIDE
FRANSEN ELKE - O' BELLE FLEUR
GEYSEN GRIET - HANKY PANKY IJZEREN LINDENHOF
GEYSEN GRIET - HONOLULU IJZEREN LINDENHOF
GUFFENS JANA - O DE VIE VAN HET HEIDEHOF
HAELDERMANS LINDE - HALUNA VAN HET HUBESHOF
HENDRIX EVI - QUALYNA VAN DE DIEPEBEEK
HOUBEN RUBEN - CHARDONNAY VAN VISA VERSA Z
JACKERS LEANDER - FLICKA DERICK
KEULEN AN-SOFIE - KYOTO
LEGROS CELINE - NEVADA - L
MARTENS JANNE - AMELIE Z
MICHIELS WOUT - BURISSA H
MICHIELS WOUT - PIDALGO VAN BUWA
MISSOTTEN MARIE - BEAU GARS DES SOURCES
MOORS CARMEN - C.ZAR VAN VISA VERSA Z
MOORS CARMEN - CARA VAN DE MOORSKESHOEVE Z
MOORS CARMEN - ROOSJE VAN DE MOORSKESHOEVE
MOORS ELEEN - B-CASSINI
MORIS TOM - BRENDA
NAGELS VERA - KAMIRA
NICKMANS MARIT - CASTELANO Z
NICKMANS MARIT - GERLANDO DE BLOEMENDAAL
NOUWEN OLIVIER - HAVANA DUCAET
NOUWEN OLIVIER - HEROS VAN HET HEZERHOF
PAESEN GWEN - TIC TAC
PANIS LOTTE - CHAKA KAHN
PANIS LOTTE - GAMINE VAN VRIJHERN
PAULISSEN LAURA - INDI VAN HET BOLDERHOF
POSTELMANS LIESBETH - PICASSO
SCHEPERS BENNY - IDEM DITO DES BYGAERTS
SCHEPERS JASPER - QUINNIS VAN 'T GEYZEVEN
SMEETS DIRK - CONTIGO V/D CASMIR Z
SYMONS THOMAS - NADIRA VD BROUWERSHOEVE
VAN BILSEN BRITT - GENTLY V/D LEU
VAN DEN BOORN LINDSAY - NOBLES VAN 'T HEIDEHOF
VANDENBERK ANKE - CHENDA TM Z
VANHOUDT KELLY - PIKANT VAN DE KIEVITSDRIESEN
VANMINSEL LINE - JOFFER VAN 'T HEIDEVELD
WOUTERS KRIS - PINK FLOYD VAN HET REUHOF
WUYTS GITTE - PALARA DES FONTAINES
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
11:00
11:30
Nr.
Tijd
Combinatie
COPERMANS DAISY - POLINA VAN OP DE BERG
HOUBEN RUBEN - QUICK DIAMANT HR
JANSSEN ARNAUD - MONCHICHI
KONINGS STEVEN - FIFI DES HAYETTES
LOENDERS WOUT - PJOTR 15
LOOS STIJN - ORINTA L
MICHIELS WOUT - OCTAVIA
RAMAEKERS INGRIET - SCENDIKI VH HOEVE-TERRAS Z
SCHEPERS JASPER - OILILY VAN DE HEI
SOORS MICHEL - MADONNA TESSA VAN DE BRESSER
VANRUSSELT MARTH - PIA DOUBLE S
ZEELMAEKERS ROBIN - BEST MONICA 1 Z
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
11:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
BECKER MONIQUE - BEN VAN DE VRUNTE
BECKER MONIQUE - MORGANA V/D BROUWERSHOEVE
GEYSEN LEEN - LET'S GO V/H YZEREN LINDENHOF
GEYSEN LEEN - LUKITO V/H YZEREN LINDENHOF
HOUBEN RUBEN - NO NONSENS VAN VISA VERSA Z
LOENDERS WOUT - OESO 14
LOENDERS WOUT - POMPIDOU VAN HET KUILENHOF
RAMAEKERS INGRIET - CAVICI Z
SYMONS THOMAS - ESTEBAN VAN WAERDE
VAN BEERS OLAF - ETANETTE C
VERBOVEN JORDY - JABLO VAN DE OUDE HOEVE
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
09:20
11:02
Nr.
Tijd
Combinatie
AERTS GLENN - A LITTLE GIRL A-E Z
AERTS TESSA - MISTER MAGIC MC Z
APPELEN ANDREAS - KASTELIEN II
BOSCH DIDIER - ROLANDO VAN DE KERSENHEUVEL
BOSCH OLIVIER - NAILA DOUBLE S
BRANS BRAM - RAMBO VAN DE TREPKES
BUCKINX STANY - RATINA VAN VRIJHERN
CEYSSENS+ ELISE - HOT KEY SR
CLAIKENS LUCAS - PAX VAN TOURNEBRIDE
COOLS SHANA - ELIAS VH FUTSENHOF
CRAUWELS KAREN - FRISO DE RIALFO Z
CRAUWELS KAREN - LA BELLE FLEUR VH VENUSHOF Z
DAENEN JOHAN - FRULING DD
DE LOCHT CINDY - ROYALE L VAN DE WAL
DE MOREE TIM - ORIANA VAN 'T KINROYDERVELD
DE RIJCK DANNY - JE T'ADORE
DEBLIER ELISA - BALVE-B
DECKERS JAN - KALYPSO
HOUBEN RAF - PIMPERNEL VAN HET FARASOHOF
LOENDERS FEMKE - DONNA - GRACIA
LOENDERS WOUT - RECONDIE L
MERCKEN DENNIS - KARA
MERCKEN+ JANNE - KITY VAN VRIJHERN
MICHIELS WOUT - RANY-L
MOORS ANNE-KRIS - FLASH DE KALECH
MORIS TOM - GREENVALLEY'S LADY C Z
MOTMANS GOELE - KANSHEBBER P
NEVEN SEBASTIAAN - QUELLE-BELLE-B
NICKMANS HANNAH - DUNYA
NICKMANS HANNAH - FYNTON
OUDERMANS NOA - CASSIDY
PAESEN GWEN - WILKE
PAPS PEDRO - QUINETTE V/D PEERDEBLOOK
PAPS PEDRO - QUINN V/D PEERDEBLOOK
PEETERS JULIE - ORION V/D LEIDRIES
POUDERS ANISSA - TOWNHEAD LAKITA R
RAMAEKERS INGRIET - ZAVALLICI VH HOEVE-TERRAS Z
SALIMANS LENE - DEESSE PROOSTHOF Z
SCHOTS CHRISTINA - GAZELLE-G
SMEETS BEN - RILANO DE CASSALUM
STEEGMANS RAF - LORDINE VDF Z
STRIJBOS VICKY - CAPRIATI VAN DE VRANKEN
THIJS ILSE - LIDALGO VAN VRIJHERN
TIELEN ANN - TORRO V/H DINGENSHOF Z
VAN DEN BOORN LINDSAY - ORLANDO VAN 'T HEIDEHOF
VAN ENDERT EVI - QINOU V/D MOLLE HOEVEN
VANRUSSELT MARTH - QUEST
VERBEEK HENDRIK - NO LIMIT FB
WAGEMANS ANNELEEN - CLEMI VAN BUWA Z
1
Ring 1: STIJL Klasse B
08:30
10:16
Nr.
Tijd
Combinatie
AERTS GLENN - A LITTLE GIRL A-E Z
AERTS TESSA - MISTER MAGIC MC Z
APPELEN ANDREAS - KASTELIEN II
BOSCH DIDIER - ROLANDO VAN DE KERSENHEUVEL
BOSCH OLIVIER - NAILA DOUBLE S
BRANS BRAM - RAMBO VAN DE TREPKES
BUCKINX LOBKE - DIAMELINE
BUCKINX STANY - RATINA VAN VRIJHERN
CEYSSENS+ ELISE - HOT KEY SR
CLAIKENS LUCAS - PAX VAN TOURNEBRIDE
COOLS SHANA - ELIAS VH FUTSENHOF
CRAUWELS KAREN - FRISO DE RIALFO Z
CRAUWELS KAREN - LA BELLE FLEUR VH VENUSHOF Z
DAENEN JOHAN - FRULING DD
DE LOCHT CINDY - ROYALE L VAN DE WAL
DE MOREE TIM - ORIANA VAN 'T KINROYDERVELD
DE RIJCK DANNY - JE T'ADORE
DEBLIER ELISA - BALVE-B
DECKERS JAN - KALYPSO
HOUBEN RAF - PIMPERNEL VAN HET FARASOHOF
LOENDERS FEMKE - DONNA - GRACIA
LOENDERS WOUT - RECONDIE L
MERCKEN DENNIS - KARA
MERCKEN+ JANNE - KITY VAN VRIJHERN
MICHIELS WOUT - RANY-L
MOORS ANNE-KRIS - FLASH DE KALECH
MORIS TOM - GREENVALLEY'S LADY C Z
MOTMANS GOELE - KANSHEBBER P
NEVEN SEBASTIAAN - QUELLE-BELLE-B
NICKMANS HANNAH - DUNYA
NICKMANS HANNAH - FYNTON
OUDERMANS NOA - CASSIDY
PAESEN GWEN - WILKE
PAPS PEDRO - QUINETTE V/D PEERDEBLOOK
PAPS PEDRO - QUINN V/D PEERDEBLOOK
PEETERS JULIE - ORION V/D LEIDRIES
POUDERS ANISSA - TOWNHEAD LAKITA R
RAMAEKERS INGRIET - CICELYS VH HOEVE-TERRAS Z
RAMAEKERS INGRIET - ZAVALLICI VH HOEVE-TERRAS Z
SALIMANS LENE - DEESSE PROOSTHOF Z
SCHOTS CHRISTINA - GAZELLE-G
SMEETS BEN - RILANO DE CASSALUM
STEEGMANS RAF - LORDINE VDF Z
STRIJBOS VICKY - CAPRIATI VAN DE VRANKEN
THIJS ILSE - LIDALGO VAN VRIJHERN
TIELEN ANN - TORRO V/H DINGENSHOF Z
VAN DEN BOORN LINDSAY - ORLANDO VAN 'T HEIDEHOF
VAN ENDERT EVI - QINOU V/D MOLLE HOEVEN
VAN LINDT ANN - FLORIANNE VAN DE ZANDBERG
VANRUSSELT MARTH - QUEST
VERBEEK HENDRIK - NO LIMIT FB
WAGEMANS ANNELEEN - CLEMI VAN BUWA Z
4
Ring 4: STIJL Klasse B
09:20
11:02
Nr.
Tijd
Combinatie
AERTS GLENN - A LITTLE GIRL A-E Z
AERTS TESSA - MISTER MAGIC MC Z
APPELEN ANDREAS - KASTELIEN II
BOSCH DIDIER - ROLANDO VAN DE KERSENHEUVEL
BOSCH OLIVIER - NAILA DOUBLE S
BRANS BRAM - RAMBO VAN DE TREPKES
BUCKINX STANY - RATINA VAN VRIJHERN
CEYSSENS+ ELISE - HOT KEY SR
CLAIKENS LUCAS - PAX VAN TOURNEBRIDE
COOLS SHANA - ELIAS VH FUTSENHOF
CRAUWELS KAREN - FRISO DE RIALFO Z
CRAUWELS KAREN - LA BELLE FLEUR VH VENUSHOF Z
DAENEN JOHAN - FRULING DD
DE LOCHT CINDY - ROYALE L VAN DE WAL
DE MOREE TIM - ORIANA VAN 'T KINROYDERVELD
DE RIJCK DANNY - JE T'ADORE
DEBLIER ELISA - BALVE-B
DECKERS JAN - KALYPSO
HOUBEN RAF - PIMPERNEL VAN HET FARASOHOF
LOENDERS FEMKE - DONNA - GRACIA
LOENDERS WOUT - RECONDIE L
MERCKEN DENNIS - KARA
MERCKEN+ JANNE - KITY VAN VRIJHERN
MICHIELS WOUT - RANY-L
MOORS ANNE-KRIS - FLASH DE KALECH
MORIS TOM - GREENVALLEY'S LADY C Z
MOTMANS GOELE - KANSHEBBER P
NEVEN SEBASTIAAN - QUELLE-BELLE-B
NICKMANS HANNAH - DUNYA
NICKMANS HANNAH - FYNTON
OUDERMANS NOA - CASSIDY
PAESEN GWEN - WILKE
PAPS PEDRO - QUINETTE V/D PEERDEBLOOK
PAPS PEDRO - QUINN V/D PEERDEBLOOK
PEETERS JULIE - ORION V/D LEIDRIES
POUDERS ANISSA - TOWNHEAD LAKITA R
RAMAEKERS INGRIET - ZAVALLICI VH HOEVE-TERRAS Z
SALIMANS LENE - DEESSE PROOSTHOF Z
SCHOTS CHRISTINA - GAZELLE-G
SMEETS BEN - RILANO DE CASSALUM
STEEGMANS RAF - LORDINE VDF Z
STRIJBOS VICKY - CAPRIATI VAN DE VRANKEN
THIJS ILSE - LIDALGO VAN VRIJHERN
TIELEN ANN - TORRO V/H DINGENSHOF Z
VAN DEN BOORN LINDSAY - ORLANDO VAN 'T HEIDEHOF
VAN ENDERT EVI - QINOU V/D MOLLE HOEVEN
VANRUSSELT MARTH - QUEST
VERBEEK HENDRIK - NO LIMIT FB
WAGEMANS ANNELEEN - CLEMI VAN BUWA Z
20/02/2022 - WRSL1508 - PROVINCIALE INDOOR SPRINGEN HEUSDEN
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots