{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse A3 (S)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BILLEN ANKE - SCHWEPPES
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse A4 (S)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
COSTERS PIPPA - CECIL VAN DE JOSEFINAHOEVE
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A3 (A)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
KELCHTERMANS WIES - BLESKE
MERNIER JOANNE - ZOMERDIJK'S LILIAN
VENNEKENS CHARLOTTE - BEAUTY
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse A5 (A)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
SCHREURS LORE - BENNIE
STIJVEN HAILEY - PEANUT
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse B (A)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
VANAKEN LIEN - VERA
11
Ring 11: SPRINGEN Klasse A3 (B)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BILLEN SILKE - JEROMMEKE
COX BRENT - JUMPER
PEETEN LYNN - PINKY
THEUWIS CHARLOTTE - COCO CHANEL
TOELEN RUBEN - CASPER
VAN GESTEL LOUISE - BOY JUNIOR
10
Ring 10: SPRINGEN Klasse A4 (B)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
Geen onderliggende records.
9
Ring 9: SPRINGEN Klasse A5 (B)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
KELCHTERMANS LORE - WALKIE TALKIE VAN DE WATERHOEVE
ROYACKERS MILAN - JOLIE
ROYACKERS MILAN - TORNADO
VOETS HANNE - JUMPER
8
Ring 8: SPRINGEN Klasse A6 (B)
08:00
11:26
Nr.
Tijd
Combinatie
COOLS AXELLE - DIRK
HOUBREGS JULINE - SERGE
KELCHTERMANS STIENE - DAKOTA
VLIEGEN TUUR - SPIRIT
7
Ring 7: SPRINGEN Klasse B (B)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
EERDEKENS JULIE - HAMPARY VAN HET KRAAIENEST
EVERTS FAYE-LINN - ROCKBURY ORGANZA
HAELDERMANS DAAN - JENNY
KELCHTERMANS LORE - IGOR DE LA LOENA
KINABLE LILY - ELANO
LANSLOTS DIAZ - FARINA
VOETS HANNE - INDY
17
Ring 17: SPRINGEN Klasse A5 (C)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
THEUWIS ANNABEL - MAESTRO VAN DE LAAK
VANEROM SHIRLEY - KOEKOEKSHOF SUNFLOWER
16
Ring 16: SPRINGEN Klasse A6 (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BORMANS LENNE - KYRA
GEEBELEN LORE - MALTASHOF FALLON
MAES BRENT - ILIANA VAN HET MOLENHOF
SOMERS LORE - LASIONE VAN STAL "D" HOEVE
VANDEWINKEL TESSE - BLUEBELL VAN 'T DALIHOF
WANS BETH - DYNASTY
15
Ring 15: SPRINGEN Klasse A7 (C)
09:00
15:52
Nr.
Tijd
Combinatie
VANDERHEYDEN SANDER - JETHRO
14
Ring 14: SPRINGEN Klasse B (C)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BLEYEN RHUNE - FLAME
BOSCH ALEXANDER - FALCO VAN DER VELDEN
KELCHTERMANS GIEL - WELCO VAN FARASOHOF
LANSLOTS DIAZ - BOUNTY
LANSLOTS DIAZ - IVETTE DE ROBINSON
PEETERS LUNA - KYARA
STERKENS JAAN - SPEECH BUBBLE
24
Ring 24: SPRINGEN Klasse A5 (D)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
PEETERS CAYLIN - SPRITE
VANEROM SHIRLEY - BRITT
23
Ring 23: SPRINGEN Klasse A6 (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BOSCH KATRIJN - DAPPER
ELSEN HAILEY - TIRANTELLA
KINABLE MAYA - VALERIE VAN BLOMMERSCHOT
LEEN FREE - KRASOTO B.R.
MAAS KOBE - SCHAFFELAAR'S LAST DANCE
SOORS LIEZE - ORFEE VAN DE GROENHEUVEL
WINTERS HANNE - DUNE DU VERGER
22
Ring 22: SPRINGEN Klasse A7 (D)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
CALUWÉ CHLOÉ - OZZY OSBOURNE TE WALEM
LEEN FREE - BUMBLEBEE
SCHROYEN KAAT - TONGERENHOF KORONA
VAN HOUT IRIS - MISTRAL
WANS VIC - QAS VAN DE GROENHEUVEL
21
Ring 21: SPRINGEN Klasse A8 (D)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
EERDEKENS ELINE - OLIVER S
VAN DIJCK KATO - LADY
20
Ring 20: SPRINGEN Klasse B (D)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BLEYEN MARIE-LAURE - UDARCIS
BLEYEN RHUNE - ORCHID'S OMAR
BOSCH KATRIJN - FANGIO
JANSEN FEMKE - LUCKY
KINABLE MAYA - WANNES
LEEN FREE - KAVALIEN
LOOS JADE - BON JOVI
LOOS JADE - NURIËL
LOOS THORBEN - K. HOSTA
MEEUS JILL - EQUITA
SWENNEN EMMA - OASIS VAN DE BEEKERHEIDE
SWENNEN TINE - GOOD LUCK
TAETS NORA - JOLY'S MIRACLE STAR
VAN HOUT IRIS - DIABLO
VANDERHEYDEN ARTHUR - MAGIC MACHO 20091014
VENNEKENS WIEBE - GREMASHOF ICA
VERMEIRE BO - QUILANA
VERMEIRE JILL - NOBLE CHESTER
VERSPREET ILONA - BRYREE GIRL VAN HET RIJTENHOF
VLIEGEN CATHO - TWINKEL
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse L (B)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
PEETERS LUNA - DESTINY
VANAKEN LIEN - KAATJE
VLIEGEN LOWIE - BEAUTY
13
Ring 13: SPRINGEN Klasse L (C)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BLEYEN RHUNE - FILINI
LOOS JADE - PIMMEKE
12
Ring 12: SPRINGEN Klasse M (C)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
JANSEN HANNE - BENTO
MERCKEN JANNE - ARROW EMELWERTH DE LA LOENA
19
Ring 19: SPRINGEN Klasse L (D)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
CORENS JANA - PANACHE VAN DE NOORWATERINGSHOEVE
MERCKEN JANNE - GANAR VAN DE EVERR
SLEGERS SAARTJE - KOLVERENHOF'S LIRA
VLIEGEN CATHO - BOAZ VAN DE TEUNISHOEVE
WOUTERS LOUISE - JOLY'S CONDOR
18
Ring 18: SPRINGEN Klasse M (D)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
CEYSSENS ELISE - AFELIO VAN DE KERKENBULCK
JANSEN FEMKE - GIRL'S CORA
2
Ring 2: STIJL Klasse A3 (S)
14:00
17:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BILLEN ANKE - SCHWEPPES
1
Ring 1: STIJL Klasse A4 (S)
14:00
17:26
Nr.
Tijd
Combinatie
COSTERS PIPPA - CECIL VAN DE JOSEFINAHOEVE
5
Ring 5: STIJL Klasse A3 (A)
14:00
17:26
Nr.
Tijd
Combinatie
KELCHTERMANS WIES - BLESKE
MERNIER JOANNE - ZOMERDIJK'S LILIAN
VENNEKENS CHARLOTTE - BEAUTY
4
Ring 4: STIJL Klasse A5 (A)
14:00
17:26
Nr.
Tijd
Combinatie
SCHREURS LORE - BENNIE
STIJVEN HAILEY - PEANUT
3
Ring 3: STIJL Klasse B (A)
14:00
17:26
Nr.
Tijd
Combinatie
VANAKEN LIEN - VERA
11
Ring 11: STIJL Klasse A3 (B)
14:00
17:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BILLEN SILKE - JEROMMEKE
COX BRENT - JUMPER
PEETEN LYNN - PINKY
THEUWIS CHARLOTTE - COCO CHANEL
TOELEN RUBEN - CASPER
VAN GESTEL LOUISE - BOY JUNIOR
10
Ring 10: STIJL Klasse A4 (B)
14:00
17:26
Nr.
Tijd
Combinatie
Geen onderliggende records.
9
Ring 9: STIJL Klasse A5 (B)
14:00
17:26
Nr.
Tijd
Combinatie
KELCHTERMANS LORE - WALKIE TALKIE VAN DE WATERHOEVE
ROYACKERS MILAN - JOLIE
ROYACKERS MILAN - TORNADO
VOETS HANNE - JUMPER
8
Ring 8: STIJL Klasse A6 (B)
14:00
17:26
Nr.
Tijd
Combinatie
COOLS AXELLE - DIRK
HOUBREGS JULINE - SERGE
KELCHTERMANS STIENE - DAKOTA
VLIEGEN TUUR - SPIRIT
7
Ring 7: STIJL Klasse B (B)
13:00
16:26
Nr.
Tijd
Combinatie
EERDEKENS JULIE - HAMPARY VAN HET KRAAIENEST
EVERTS FAYE-LINN - ROCKBURY ORGANZA
HAELDERMANS DAAN - JENNY
KELCHTERMANS LORE - IGOR DE LA LOENA
KINABLE LILY - ELANO
LANSLOTS DIAZ - FARINA
VOETS HANNE - INDY
6
Ring 6: STIJL Klasse L (B)
14:00
17:26
Nr.
Tijd
Combinatie
PEETERS LUNA - DESTINY
VANAKEN LIEN - KAATJE
VLIEGEN LOWIE - BEAUTY
17
Ring 17: STIJL Klasse A5 (C)
14:00
17:26
Nr.
Tijd
Combinatie
THEUWIS ANNABEL - MAESTRO VAN DE LAAK
VANEROM SHIRLEY - KOEKOEKSHOF SUNFLOWER
16
Ring 16: STIJL Klasse A6 (C)
14:00
15:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BORMANS LENNE - KYRA
GEEBELEN LORE - MALTASHOF FALLON
MAES BRENT - ILIANA VAN HET MOLENHOF
SOMERS LORE - LASIONE VAN STAL "D" HOEVE
VANDEWINKEL TESSE - BLUEBELL VAN 'T DALIHOF
WANS BETH - DYNASTY
15
Ring 15: STIJL Klasse A7 (C)
14:00
17:26
Nr.
Tijd
Combinatie
VANDERHEYDEN SANDER - JETHRO
14
Ring 14: STIJL Klasse B (C)
14:00
17:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BLEYEN RHUNE - FLAME
BOSCH ALEXANDER - FALCO VAN DER VELDEN
KELCHTERMANS GIEL - WELCO VAN FARASOHOF
LANSLOTS DIAZ - BOUNTY
LANSLOTS DIAZ - IVETTE DE ROBINSON
PEETERS LUNA - KYARA
STERKENS JAAN - SPEECH BUBBLE
13
Ring 13: STIJL Klasse L (C)
14:00
17:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BLEYEN RHUNE - FILINI
LOOS JADE - PIMMEKE
12
Ring 12: STIJL Klasse M (C)
13:00
16:26
Nr.
Tijd
Combinatie
JANSEN HANNE - BENTO
MERCKEN JANNE - ARROW EMELWERTH DE LA LOENA
24
Ring 24: STIJL Klasse A5 (D)
14:00
17:26
Nr.
Tijd
Combinatie
PEETERS CAYLIN - SPRITE
VANEROM SHIRLEY - BRITT
23
Ring 23: STIJL Klasse A6 (D)
14:00
15:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BOSCH KATRIJN - DAPPER
ELSEN HAILEY - TIRANTELLA
KINABLE MAYA - VALERIE VAN BLOMMERSCHOT
LEEN FREE - KRASOTO B.R.
MAAS KOBE - SCHAFFELAAR'S LAST DANCE
SOORS LIEZE - ORFEE VAN DE GROENHEUVEL
WINTERS HANNE - DUNE DU VERGER
22
Ring 22: STIJL Klasse A7 (D)
14:00
17:26
Nr.
Tijd
Combinatie
CALUWÉ CHLOÉ - OZZY OSBOURNE TE WALEM
LEEN FREE - BUMBLEBEE
SCHROYEN KAAT - TONGERENHOF KORONA
VAN HOUT IRIS - MISTRAL
WANS VIC - QAS VAN DE GROENHEUVEL
21
Ring 21: STIJL Klasse A8 (D)
14:00
17:26
Nr.
Tijd
Combinatie
EERDEKENS ELINE - OLIVER S
VAN DIJCK KATO - LADY
20
Ring 20: STIJL Klasse B (D)
14:00
17:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BLEYEN MARIE-LAURE - UDARCIS
BLEYEN RHUNE - ORCHID'S OMAR
BOSCH KATRIJN - FANGIO
JANSEN FEMKE - LUCKY
KINABLE MAYA - WANNES
LEEN FREE - KAVALIEN
LOOS JADE - BON JOVI
LOOS JADE - NURIËL
LOOS THORBEN - K. HOSTA
MEEUS JILL - EQUITA
SWENNEN EMMA - OASIS VAN DE BEEKERHEIDE
SWENNEN TINE - GOOD LUCK
TAETS NORA - JOLY'S MIRACLE STAR
VAN HOUT IRIS - DIABLO
VANDERHEYDEN ARTHUR - MAGIC MACHO 20091014
VENNEKENS WIEBE - GREMASHOF ICA
VERMEIRE BO - QUILANA
VERMEIRE JILL - NOBLE CHESTER
VERSPREET ILONA - BRYREE GIRL VAN HET RIJTENHOF
VLIEGEN CATHO - TWINKEL
19
Ring 19: STIJL Klasse L (D)
14:00
17:26
Nr.
Tijd
Combinatie
CORENS JANA - PANACHE VAN DE NOORWATERINGSHOEVE
MERCKEN JANNE - GANAR VAN DE EVERR
SLEGERS SAARTJE - KOLVERENHOF'S LIRA
VLIEGEN CATHO - BOAZ VAN DE TEUNISHOEVE
WOUTERS LOUISE - JOLY'S CONDOR
18
Ring 18: STIJL Klasse M (D)
14:00
17:26
Nr.
Tijd
Combinatie
CEYSSENS ELISE - AFELIO VAN DE KERKENBULCK
JANSEN FEMKE - GIRL'S CORA
30/01/2022 - WPSL1505 - SPRINGEN KAULILLE
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots