{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse B (S)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
VERVAECKE OONA - BASIEL
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse A3 (A)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DEMEULEMEESTER THIBO - WELSH WALTER
GOEMINNE NYMKE - LITTLEWERN LARKIN
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse A5 (A)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE CLERCK ALEXIA - MISTY
DEMEULEMEESTER FELINE - WELSH WALTER
GEERAERTS INA - QUINN V/D WATERHOEVE
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse B (A)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE ROUS NOOR - QUESTION
DUMOULIN DÉLANA - SPEEDY
MESSIAEN POMMELIEN - GIZMO
VERDUYN QUINTEN - PAKANDO V.D. CORNY
VERVAECKE OONA - TERVAKE HEIKO 1986
9
Ring 9: SPRINGEN Klasse A3 (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
CUYVERS CHARLOTTE - AQUANURA
DE JAEGHER ANNA - ANKA
DE VLAMYNCK OLIVIA - NADIA
VANDENDRIESSCHE LOU - HERMIEN
VANDERHEEREN LOUIS - CLOVER
VANHEE ELOÏSE - MISTY
8
Ring 8: SPRINGEN Klasse A5 (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
D'HESPEEL EMMA - BELLO
DESIMPEL LENKE - RASPOETIN
7
Ring 7: SPRINGEN Klasse A6 (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DESIMPEL RUNE - TORNADO
DEVLIEGERE JANO - PAUL0821238 ROEPNAAM: FRED
GOEMAERE STELLA - PARALELS FREE LANA
JACOBS ALEXIA - KUDAH ROSWITHA
KINDT JULES - WINNIE
MATTHYS ADRIAN - DISNEY
VANDERHEEREN ALICE - CREEPY
VANDEVELDE ELOÏSE - NAYLA
VINCKE JELLE - MINI
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse B (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DECNEUDT JOËL - BIA
DEMEULEMEESTER FELINE - HIGH FLOWNS BAILEYS
DRAYCOTT ROMI - HAPPY
DUPON MATHIS - ELEANDER VAN DE ROZENBERG
MATTHYS ADRIAN - ORIENT STAR DU LOGIS
PEUTEMAN CEDRIC - MULLIGEN'S WENSIE
POTTIE IMKE - ISLYN HUDOL
SOENENS SUZAN - EROS
VANDEKERCKHOVE ELODIE - GAUDI
VANDENBERGHE JOLIEN - CHICA
VANHAVERBEKE PAULINE - SELEHEM'S CADDY CADMAN
VANWALLEGHEM MANON - PEPPER
VERDUYN QUINTEN - TANJA
VERVAECKE OONA - SPARTACUS
14
Ring 14: SPRINGEN Klasse A5 (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DEMEULEMEESTER LIEZE - CAICO
DESIMPEL RUNE - STELLA'S DIONE
MEERSSCHAERT HELENA - URANIUM VAN HET GOORHOF
13
Ring 13: SPRINGEN Klasse A6 (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
LANNOO LOUIS - VOLD VAN DE NIEUWE HEIDE
12
Ring 12: SPRINGEN Klasse A7 (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE FAUW GASPAR - CALIPSO
DE FAUW MARIE-MADELEINE - DIESEL
DEGROOTE TESHA - GALAXY
DEJONCKHEERE FRÉDERIQUE - PURPLE DONNA
QUARTIER LAURE - THAT 'S IT "C"
SCHEERS HANNE - VINNY VAN 'T KINROYDERVELD
11
Ring 11: SPRINGEN Klasse B (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BOUTS LAURA-MARIE - SPIRIT
CALLENS FREEKE - PIDO
DE FAUW MARIE-MADELEINE - FERNANDO VAN DE VONDELHOEVE
DE ROUS OWEN - CO BRONC'S IPSY
DECNEUDT JOËL - MISTER TOP GUN
GEERAERTS WARRE - MONTY
GRYSPEERT FELICE - NELSON HOF TER ZEEDYCKE
POTTIE IMKE - RHOSWAUN CHATTERING PENNY
TAGHON JULOT - MISTY
VANHAVERBEKE NICOLAS - TWINKEL
VANWALLEGHEM JARNO - SANDY
WAUTERS HELENA - PESOA VAN BLOMMERSCHOT
21
Ring 21: SPRINGEN Klasse A5 (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DESCHOEMAEKER MARGAUX - FLOR
LOONTJES LOTTE - ZOMERDIJK'S FRED FLINSTONE
STUBBE MAJELLA - SZIGONY
TACK HENRI - MOZES HOF TER ZEEDYCKE
VANDENBERGHE BLOEM - SYMPHONIE VAN 'T OOSTERZAND 200900049
VERKEST AXEL - ROSIE
20
Ring 20: SPRINGEN Klasse A6 (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
GRYSPEERT FELICE - WALDINI VAN HET HAZENPAD
PASSCHYN AUKE - CHICA
VANDE WALLE GASTON - DELIA
19
Ring 19: SPRINGEN Klasse A7 (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DEMEULEMEESTER FLEUR - MISS
GEVAERT TIMON - OH MY GOD V'T OUD MOLENHUIS
POTTIE IMKE - DINKY TOY VAN HET BELLEHOF
TAGHON JULOT - BRIGADIER MAJOR
18
Ring 18: SPRINGEN Klasse A8 (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BROUCKAERT EVY - STORM
DE ROUS OWEN - STERRE
DEBLON MARGAUX - QIQI VAN HET KOEKOEKSHOF
DENORME EMMA - HARALD "R"
DEWULF FLORE - LASCANA
DUBOCCAGE JULIE - OILILY VAN DE BUCXTALE
GEIRNAERT ESMÉE - FAUST VAN HET PUTTENHOF
JACOBS ISABELLA - TEN ANKERS JOMAURITO
SCHEERS RUBEN - KTC’S CELESTA
VAN EXEM PERLE - VERA
VANDEKERCKHOVE LÖIC - MAYTE VAN DE IJSSELDIJK
VANHEE ALEXIS - LUMINAHOFS DARIO
VERSCHOOT JOLIEN - BLAKT'S DELANO
17
Ring 17: SPRINGEN Klasse B (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
ALLEMAN LUNA - MARCOUX VAN DEN HAAGAKKERS
BOUCKAERT LOUISE - GOODWAY
CALLENS DIEDE - BIJOUX
D'HOORE ARIANE - GOLDI
DE WITTE MAITHE - OBSESSION VAN HET BERNARDSHOF
DEBLON MORGANE - FAROUK
DENEULIN LUCA - NACIDO
DEVOLDER SITA - ROOSJE
DEWITTE ANNA JULINE - FALIA
DUPON LISE - CORLOUGH TURF
EGGERMONT ELISE - JOEPIE
FREYNE ARTHUR - NALICE
GRYSPEERT ANOUK - CLARK
JACOBS ISABELLA - KYLIAN
LEECE EVA - CALYPSO
MOORS JEANNE - OJ VAN DEN MEULENKOUTER
ROSSEEL LIES - SIROCCO VAN DE POESELHOEK
SCHEERS HANNE - PUK
SOENENS JAN - CASPER F
STUBBE MAJELLA - DAKOTA
VACKIER ALICIA - BÜTER'S BIOUX
VAN GHELUWE CAMILLE - POWER OF THE DREAM "C"
VAN GHELUWE MARGOT - BAMBINE
VAN PARYS LENKA - HAASENDONCK'S CAMILLA
VANDEKERCKHOVE LENTEL - MEIKE
VANDENBERGHE JOLIEN - CAMARO
VANDENBERGHE JOLIEN - VAILLENCE
VERDUYN KAYLIE - PEBBLES VAN DE KEIBERG
VERDUYN KAYLIE - QUZCO ST WINOC
VERSTAEN LIZE - BAKELS COOKY
WAUTERS HANNE - JURRE VAN DE VAERINCKHOEK
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse L (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
GEERAERTS WARRE - EMPRESS VAN DE LOTE
10
Ring 10: SPRINGEN Klasse L (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
CALLENS DIEDE - JASMINA VAN HET DURMENHOF
D'HALUWIN FEBE - SHANIKS FANTASTIC
DEVOLDER SITA - NOBLESSE
MATTHYS ELIAS - DELFYW BRENHINES
MOORS JEANNE - GENTILLE VAN DE POLSHOEVE
VACKIER ALICIA - GHANA
VANWALLEGHEM JARNO - LUCY
16
Ring 16: SPRINGEN Klasse L (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
D'HALUWIN LUNA - NOBILIGIRL VAN K
DE FAUW MARIE-MADELEINE - KASTAAR
DENEULIN ELIAS - JUWEL "E" VAN HET JUXSCHOT
DEWULF ARNO - TALINE VAN PRINSEVELD
VACKIER ALICIA - MAGENO
VAN EXEM PERLE - LADY
VANDEKERCKHOVE LENTEL - EL JIMANA
VANDEKERCKHOVE LENTEL - ELLIOT DJ
VANWALLEGHEM JARNO - ORPHEE
15
Ring 15: SPRINGEN Klasse M (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BOUTS JEF - IMBRA
DENEULIN LUCA - WADDENHOEK’S SANNE
DEWULF ARNO - SPARKLING SUNNY HOLIDAY
30/01/2022 - WPSW20216NM - INDOOR SPRINGEN ANZEGEM 2de wedstrijd
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots