{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
BAUDET SILKE - CHICO
COBBAERT SARA - DANA VAN DE MEULEWAELE
DE BROYER ELISE - GLOE VAN DE PEULE
DENEYS LAURA - UTAH
DUERINCKX KATRIEN - RAWET VAN DE HEIDE
GOOSSENS KWINTEN - FELLINI DE SWAN
JANS ELIEN - IDALGO
KETELS PIETER - ESPRIT V
LIEFOOGHE KELLY - PALADIA OVERNEL
LIERMAN JOHAN - JUNOT TER DIESCHOOT
VAN DEN BRUEL FEMKE - LISARO VD CUMUL
VANGEEL DEBORAH - PAREL VAN 'T STEENSHOF
VANGEEL DEBORAH - PITOE
VERBOVEN AAGJE - COLMANA VAN 'T HUDGENRODE
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
DE RIDDER FEMKE - DAKOTA DE KNOCKE Z
DE WIT ANNICK - SCULLY DE WINGHE Z
DE WYNGAERT SARAH - GANDHI VAN 'T HOEFT
DECKERS CARA - VELVET
DEKONINCK YVAN - OH - JEE SOWHAT
HUYBRECHTS CARO - Q-FURST OF JOLUCA
KAMERS CHARLOTTE - CASTELLA
MEERBERGEN LINDSEY - EBONY L
PREUD'HOMME EMILY - LORD LEGOLAS VAN HOKSEM
SAEYS WILLEMSE NORE - SARON VAN DE PLATIJN
STEVENS MAARTEN - PEPSI P
TEMMERMAN NOORIA - CASTLELAWN LASS
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
09:00
12:12
Nr.
Tijd
Combinatie
BECKERS ELLEN - MAXIMA VAN DE KIEKENHOEF
BRIES BERT - LIONORA VAN HET TRICHELHOF
CANS ULRIKE - KACHINA
CORTEN BRITT - ENCHANTED VAN DE TOEKOMST
DE WITTE SIEN - JOTTA D'INSEGOTTE
DEFAYS MORGANE - ARMAGEDDON
GEERENS SILKE - MY FREE LADY
GUTIERREZ MAITE - LET'S DANCE
KRAFT MICHAELA - QUALITY TOUCH V/D BREMBOSHOEVE
LENAERTS ELISE - EROS VAN 'T RUSSELLHOF
MEYNAERTS PAUL - ROYAL STAR VAN DE KRIJKELBERG
SCHEIRS ERIK - ROE D'ART
VAN DER PERRE ANNIE - DANDY DE GANZENDRIES
VAN HOOF JOKE - DOT COM
VAN HOOF JOKE - LICHTENSTEIN
VAN LINT KIRINA - MY DREAM VH AEGROSCHOT
VANDECAUTER DAPHNE - H
VANDECAUTER DAPHNE - QUILAX Z
VANDERVELDE FRAN - ELIFE VAN DE VOGELZANG
VANLOOCK HERMAN - FARANDOLE MINOTIÈRE
VANZURPELE HANNE - Q - BOY VAN DE BRUEL
WUYTS KAREN - WISH
ZWARTS LIESBETH - MILA MK
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
AERTS ANNE SOPHIE - POMPONNE VAN DE VINKENBERG
ALLARD LOTTE - KEVIN VAN EQUI CENTER
CONICKX LIEVE - KALLISTA
CORTEN BRITT - GENTLEY VAN SEVENEECKEN
DE CLERCQ CLAUDINE - IFI GENEA VAN DE KAMPAGNE
DEMESMAEKER KELLY - DON'T WHISPER
LEBEGGE HANNE - HEROS Z
LENAERTS ELISE - ABDOS VAN DE BEGIJNHOEVE
LENAERTS ELKE - HIRONDELLE VD WITHOEVE
PAUWELS GITTE - FIBER VAN 'T MAAILAND
ROESEMS ANN - GUAPO
RUELENS KIMBERLY - JORADO VAN HET GROENHOF
SAEYS WILLEMSE NORE - ORION
SCHEIRS PATRICK - HAVENLY
SCHEIRS PATRICK - VEGA COSTA Z
SWERTS ELINE - KIARA
THIRY MARIJKE - C'EST LA VIE Z
VAN DAELE GUY - LILYANTHA A
VAN DEN BRANDEN KIM - WACKO DE AMARILLO
VANDENDRIESSCHE BRITT - ZODIAK
VANMEER CATHERINE - KINDA WOBBLY
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
AERTS ANNE SOPHIE - LADY FROZEN W&W
CORNELIS RENKE - KADANSKI DE MELIN
CORTEN BRITT - EDUARD
D'HONT ANOUK - DOLORADO
DESOMER ANJA - J'ADORE M
GUTIERREZ LUNA - SANDER Z
KLOS DESIREE - FAIRY TALE
LEMMENS LIEN - HERCULES DE LA FERME BLANCHE
MATHUES LOUISE - WINNETOE
VAN BEVER KARINE - CLEVERBOY
VAN OEYEN FEMKE - LINDT
VANDER ELST KARIN - HORATIO
VANZAVELBERG LESLIE - KHADMOS DE MARS
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
BRASSEUR CAMILLE - HASSAN VAN DE GULDENAGEL
CRIJNS PETRA - DARIYANO
DEHOU HANNE - NIMIN VAN BOST
HEEREN TAMARA - IPPOLITO VAN HET PANNEHOF
SCHEIRS ERIK - LEGUMEX VAN DEN DRIES
SCHEIRS PATRICK - VISION D’ERTAW
STRIJCKMANS SANDRA - FLORENSTEIN
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
09:00
12:10
Nr.
Tijd
Combinatie
ACKERMANS SABINE - SUSKEN
FLAMING STEPHANIE - JUST A DREAM
GEYSMANS LUNA - FERRERO VAN HET METTENHOF
LEEMANS DANIEL - PUNJAB VAN 'T KOOLHOF
VAN LINT KIRINA - BRUNO VAN DE KEMPENHOEVE
VANDERWAEREN NANCY - ELVIS
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
09:00
12:10
Nr.
Tijd
Combinatie
DE WITTE KATARINA - JOB VAN DE NOORDEN
DEHOU HANNE - RHUNE VAN DE PERRE
LEEMANS SARAH - MOJITO VAN 'T KOOLHOF
VAN LOO STEFFI - MOON S
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
09:00
11:32
Nr.
Tijd
Combinatie
VAN DE GOOR EMILY - LUXOLA VAN DE VOSSEBERGEN
20/03/2022 - WRDB2208 - DRESSUUR RILLAAR (OPEN)
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots