{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
DE SMET FEBE - KAMPALA
DIELIS GERT - RASPBERRY ROSE
DIERCKX CHADIA - BALOU'S LADY VAN ROSSEMHOF Z
FEYAERTS LORE - JAVERA D
LAENEN FILIP - STELLA VAN DE EINDEKENS
LAENEN MELANIE - PIPPA VAN DE EINDEKENS
LIEVENS TOM - ONIKA VAN DE ZANDDIJKHOEVE
MARTENS INNE - VALENCE VAN DE BEKEMOLEN Z
NEUTS CHARLOTTE - RIMINI V/H NEERHOF
SMETS ANDY - CLAN DE NYZE Z
SMETS ANDY - KESTER DE NYZE
SMETS JORDY - KOKO VAN DE NETHE Z
VANHOOF PIETER - QUADRA VAN 'T GESTELHOF
VANHOOF PIETER - RIANTA VAN 'T GESTELHOF
VERHAEREN SIEBE - SPENCER VAN DE PAARDENHOEVEN
VERREYDT STEPHANIE - REX S.V.
VERVECKEN NIK - COCO NS Z
WUYTS LIEVE - ROCKABYE VAN 'T HEIKE
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
AERTS MARIEKE - EL GATO DEL DIABLO
BAETEN LARA - MAGIC MIKE VAN DE BREMBOSHOEVE
BLOCKX GERT - LIVINGSTON R
COUTINHO SARAH - VANTINO VHL
DAMEN BART - MISTRAL E
DE BEUCKELAER SEBASTIAN - QTIE VD WOLFSKOOY
DE WACHTER SOFIE - PRIMA DONNA VAN 'T STELENSHOF
DIERKEN GEERT - ROXY VAN DE PAARDENHOEVEN
GOOSSENS KATHLEEN - GAROBI VAN HET EELSHOF
HOOYBERGHS STEPHANIE - PINOT GRIS VAN DE VENNEHOEVE
HUYSMANS GRIET - QUATRO VAN DE BREEPOEL
LIEVENS TOM - ORENTANA VAN DE ZANDDIJKHOEVE
LOMMELEN TOON - PRINCE VAN HET ZONNEHOF
MACHILSEN GLENN - LADY CLARENCE VH VINCKENHOF
MEELBERGHS VALERIE - SEPPE VD WIJVERS
PAULISSEN AURELIE - QUEENIE
SMETS ANDY - COR DE NYZE
SMETS ANDY - DELLOW DE NYZE Z
SMITS KERENSA - VICTORY KERA Z
VAN DE POEL VINCENT - QUANTA VAN 'T GESTELHOF
VAN DEN BROECK JONI - CHOCOTOF VAN TER HILST
VAN DOOREN TIFFANY - RHO VAN DE WOLFSKOOY
VAN LAER KRISTOF - REVANCHE DE L'ART
VAN LAER LIESBETH - QUARENTA DE L'ART
VANHOOF PIETER - PRIMA VAN 'T GESTELHOF
VANSAET THALIA - HIDALGO VAN 'T STELENSHOF
VERDONCK DANNY - PEBBLES
VERHAEREN SIEBE - WELFAIRE VAN DE PAARDEHOEVE
VERVECKEN NIK - CAPRICE NS Z
WOUTERS SANNE - LUKAKU TOJA
WUYTS LIEVE - ROSIE VAN 'T HEIKE
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
BES MACHTELD - FINIS VAN 'T POEZELHOF
DAMEN BART - QWINNY-B
DE BORGER EVELYNE - DOROTHY DE FORME
DE WITTE JANTINE - EBRO
DE WITTE JANTINE - EROS
GORIS TOM - PILAR TG VAN DE MELLE
HERMANS BART - D'EXTASE DH Z
LAENEN FILIP - PASCHA
LOMMELEN TOON - FILLE D'OBRI
LOMMELEN TOON - LOMAR VAN DE JOMAHEIDE
MAES NICK - RIVA VAN DE KLOTPUTTEN
MARTENS INNE - NOBEL VH APPELSVOORDEHOF
MEEUWSSEN SOFIE - LOWIE VAN DE OPSTAL
SMETS ANDY - KOOKAI VAN DE NETHE Z
STEENACKERS LIES - NEW - HOLLAND
TORMANS MARTIJN - QUINTANA G.V.L.
TORMANS MARTIJN - RIOJA VAN DEN BERG
VAN DE PERRE SOFIE - TESS DU COEUR DES COLLINES Z
VAN DE POEL VINCENT - OLYMPIA
VAN DESSEL AUDE - ORAGE D'OR
VAN LAER KRISTOF - QUEBEC DE L'ART
VAN LAER KRISTOF - QUERIDO DE L'ART
VANHOOF FIEN - JAMBALAJA VERDI
VANHOOF PIETER - KANTO VAN 'T GESTELHOF
VANHOOF PIETER - QUITANO VAN HET FUTSENHOF
VERVECKEN INE - DANTE
VERVECKEN NIK - OBELIEN VAN DE OPSTAL
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
DIELIS GERT - PANAMARENKO
DIERCKX SANNE - ZERO Z
GORIS TOM - FARAH VAN HET GOOR
GORIS TOM - PRESCO P VANDEMELLE
HERMANS BART - LIBERTÉ CITA Z
HEYMANS DRIES - LIBERTY VANDEPUTAKKER
LAENEN FILIP - KALYPSO
LOMMELEN TOON - NOBRIGADO
MAES KOEN - ELLA O
PAULISSEN AURELIE - KALITA
TORMANS MARTIJN - LA LUNA VAN 'T ROOSAKKER
TORMANS MARTIJN - QUINY VAN DEN BERG
VAN DOOREN TIFFANY - GUBER VAN DE TORREHOEVE
VERVECKEN NIK - JENNA VAN DE MEULENBERG
VERVECKEN NIK - NELSON VAN DE OPSTAL
WUYTS DAVY - LURIANA VAN KLAPSCHEUT
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
DE BEUCKELAER SEBASTIAN - CURIOSA VAN SILCO
DE BEUCKELAER SEBASTIAN - NINTON VD WOLFSKOOY
MAES NICK - NALDO VAN DE KLOTPUTTEN
VAN DE POEL VINCENT - ORCADO VAN 'T GESTELHOF
VAN DE POEL VINCENT - ORLANDO VAN ' T KIEZELHOF
VAN DE POEL VINCENT - VALERIO
VAN GORP NICK - TOKIO VG Z
VAN LAER LIESBETH - GIANA
VAN LAER LIESBETH - MA BELLE DE L'ART
VAN MASSENHOVEN WALTER - GAYA
21/11/2021 - WRSA2201BMOGE - ARENDONK SPRINGEN NM
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots