{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
ADRIAENSEN SAM - DAVINA
AERTS LODE - SILKE VAN DE MOTTELHOEVE
BAX TIM - MISTER B
BERKVENS SHELSEY - ROMANA VAN DE CORSENDONKSEHOEVE
BREUGELMANS TANIA - RIVA
MERTENS TOM - QUEEN VAN HET EELSHOF
SPITS JORICH - QUICK QUICK SLOW S Z
SPITS PIETER - SANTINI V.I.P.
VAN HERCK JEROEN - SCOTT VAN HET EELSHOF
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
BERKVENS SHELSEY - RE'ALBA V/D BURCHT
BROECKX YANA - RAMBO VAN HET EELSHOF
COLPAERT JO - CAMPINA VAN'T LAERHOF Z
MEERTS WIM - QAJA POLKA AMOURETTA
MERTENS TOM - R&B VAN HET EELSHOF
ROOS ALEXANDER - ODELIN
SPITS JORICH - REMEMBER S
VERCALSTEREN FRAUKE - CON CASSI VAN'T KONINGSHOF
VERCALSTEREN FRAUKE - MOCHITO VAN DE DORNEHOEVE
VERHOEVEN SHARON - DRAKAR
VERHOEVEN SHARON - MISS SPECIAL VAN 'T HEURNEHOF
WAUTERS LOUIS - RONNIE FLEX CASTANOO
WILLEMSE RAF - RIVERDANCE
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
BREUGELMANS TANIA - QUIRANA
BROECKX YANA - FANTASTIQUE VAN HET EELSHOF
BROECKX YANA - FRIVOLLE VAN HET EELSHOF
DE HOUWER BENTHE - H-NAVARONE VAN HET KIEVITSVEN
FRANSEN RENÉE - ECORDA
GORIS HANNE - NOTIFY CASTANOO
HAAGEN CARLIJN - GANDUR
HERTOGS GITTE - FAZENDA
JACOBS JULIE - QUATRO DE TOXANDRIA
LAMBRECHTS PAUL - QUMANO VAN DE LAGE HEIDE
MALISART KOBE - LOLA-JAY ES
PARIDAANS JANNE - ANTIGONE VAN DEN AARD Z
PARIDAANS JANNE - KALLINA
PARIDAANS NOOR - KARTANO VAN HET EELSHOF
QUIRIJNEN BENTE - ELTON VAN HET EELSHOF
SPITS JORICH - PIRA DE REVE
SPITS JORICH - PUR JUS DE REVE
SPITS PIETER - QARDENTOO CASTANOO
VAN DE POL NICOLAS - COPINE DE L'HERIBUS
VAN DE WATER FREDERIQUE - CLIO LOUVO
VAN HERCK JEROEN - LONKA VAN DE GORTEN
VAN HERCK JEROEN - PALJAS VAN HET EELSHOF
VAN HERCK JEROEN - RUNNER VAN HET EELSHOF
VANDEPERRE DORIEN - PRONTO
VERHAEGEN CEALLACH - CELICA VAN HET EELSHOF
WAUTERS LOUIS - QUARTERBACK CASTANOO
WILLEMSE RAF - PERLANDO
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
GOETSCHALCKX BART - PALIETER V/D ESBERG
JANSSENS SOFIE - LUNA B
JANSSENS SOFIE - ORADO
LAMBRECHTS PAUL - MOCHITO VAN DE LAGE HEIDE
LAMBRECHTS PAUL - OLYMPIA VAN DE LAGE HEIDE
LAMBRECHTS PAUL - OLYMPUS VAN DE LAGE HEIDE
MALISART KOBE - CENTO V.D.PONYHOEVE Z
MALISART KOBE - JAGUAR
MALISART MICHELLE - JUMBO
MALISART MICHELLE - KALINKA
MEERTS WIM - FJUSMEIN
MERTENS TOM - LARISSA VAN HET EELSHOF
PARIDAANS NOOR - CHABLIS BW
SYSMANS RAF - KING'S PRINCESS
TIMMERMANS ESTHER - HARVEY
VAN DE POL NICOLAS - FIGO V.D. PANNENHOEF
VAN DE POL NICOLAS - OBELISK VAN DE WATERING
VAN DEN EYNDE ANOUK - MISS FINE
VANDEPERRE DORIEN - CASA Z
VANDEPERRE DORIEN - ICASA
VERSTRAELEN JAN - QUINTANA UTOPIA
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
GOETSCHALCKX BART - OBAMA V/D ESBERG
GORIS DAVY - INTURANA
JACOBS JULIE - MAURAN S
MALISART MICHELLE - IEMMY VD PONYHOEVE
MERTENS TOM - JAROBI VAN HET EELSHOF
VAN DEN HEUVEL DENNIS - OTHINKA VAN 'T LUSTHOF
VERHEYEN WIM - KARA
VERHEYEN WIM - MYSTRI
VERSTRAELEN JAN - UNIEQUE VD LAESDIJKS Z
WUYTS LEEN - LARINKA VAN 'T LUSTHOF
28/11/2021 - WRSA2201TU - MERKSPLAS SPRINGEN
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots