{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
C2
Ring C2: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse B
10:30
13:00
Nr.
Tijd
Combinatie
6
11:45
100024420 - VIERTALLEN DRESSUUR - B - PITTEM
B
Ring B: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
10:30
13:15
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:30
1239576 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - ANZEGEM
2
10:45
1247256 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - ZONNEBEKE
3
11:00
1245539 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - VELDEGEM-RUDDERVOORDE
4
11:15
100057661 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - ANZEGEM
5
11:30
1241701 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - IZEGEM
6
11:45
8759605 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - OOSTKAMP
7
12:00
15274769 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - OEDELEM BEERNEM
9
12:30
1243418 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - MIDDELKERKE
10
12:45
1239879 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - ARDOOIE
11
13:00
1238768 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - ZOMERGEM
C1
Ring C1: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse M
10:30
13:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:30
100035323 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - ARDOOIE
2
10:45
100024650 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - SCHELDEWINDEKE
3
11:00
100035951 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - BRUGGE
4
11:15
100036349 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - OEDELEM BEERNEM
5
11:30
1246549 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - WESTKAPELLE
A4
Ring A4: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse ZA
12:30
15:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:30
100057701 - VIERTALLEN DRESSUUR - ZA - VELDEGEM-RUDDERVOORDE
2
12:45
100057713 - VIERTALLEN DRESSUUR - ZA - ARDOOIE
3
13:00
100057728 - VIERTALLEN DRESSUUR - ZA - WESTKAPELLE
4
13:15
100057755 - VIERTALLEN DRESSUUR - ZA - OEDELEM BEERNEM
A3
Ring A3: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse L
10:30
13:00
Nr.
Tijd
Combinatie
6
11:45
1245236 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - TORHOUT
A2
Ring A2: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse M
10:30
13:00
Nr.
Tijd
Combinatie
4
11:15
1239778 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - ARDOOIE
A1
Ring A1: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse ZA
10:30
13:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:30
1239980 - ACHTTALLEN DRESSUUR - ZA - BREDENE
12
Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:30
STUBBE MELANIE - JAKEDOE VAN HET EIKENHOF
3
13:46
TILLEMAN SANDER - OLES VAN CALESHOEK
6
14:10
GHYSELEN VICKY - LAMBADA VD WATERTOREN
9
14:34
COENS TIBO - GOLDEN ROSE T EN Y
10
14:42
TILLEMAN SANDER - SKY LIGHT VAN DE VLIENDERHAAG
11
14:50
STUBBE MELANIE - ULLAR GIRL Z
13
15:06
DE MEULEMEESTER JAN - LOXLEY
15
15:22
BAELDE ELISE - ALVARO
16
15:30
VANDERHEYDE KATHY - KYRA
20
16:02
GRILLET EDEN - GUELA
21
16:10
HYDE MAARTEN - MAMMYS BOY
22
16:18
MORENT ANNELIES - KYRA VAN DE KONINGSLINDE
23
16:26
LERNOUT ZOË - FOREVER FAMOUS
DESENDER KATO - SANTIAGO F
13
Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:38
VAN VOOREN MARLIES - RHIANNA VAN DE KRUISHOEVE
5
14:02
LAMBRECHT LIESBETH - RHIANNA VAN DE KRUISHOEVE
6
14:10
FORÉ SHANA - GRIFFIN MS
7
14:18
DE SMET ZOE - FELLEROSE
8
14:26
TEIRLINCK VITA - ROCCO VAN DE HEYDEHOEK
13
15:06
AELBRECHT VITAL - SANDRO VAN DIEPENDAELE
14
15:14
LOWIE ANNELIES - LIBERTY SLIPPER
15
15:22
ROSSEEL BRITT - CIMBA DU SOLEIL Z
16
15:30
DESUTTER CHANTAL - GOLDEN ROSE T EN Y
18
15:46
WILLAERT ELLA - SO GOLD VAN DE VIKING Z
19
15:54
KINDT DRIEKE - KARA DESCAVER
20
16:02
AELBRECHT VITAL - JAYCA VAN DIEPENDAELE
22
16:18
KINT RESA - COMET DE DIVONA Z
23
16:26
COKELAERE SARAH - HERCORIUS VAN DE MARKVALLEI
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:30
MAEGH CHLOË - P.S. I LOVE YOU TER SCHELLEBEEK
2
13:38
DELBECQUE DELPHINE - SANDER VAN 'T WILGENHOF
3
13:46
DECAIGNY MARTIJN - ATOMIC DREAM Z
4
13:54
PAMPERL LISA - TAKE OFF AP Z
5
14:02
VERWULGEN FILIP - LANDER B Z
6
14:10
NEYTS ALIZÉE - FERDINAND GII
7
14:18
BORRY CARMEN - KIRA
8
14:26
CALLENS CHANA - LETHO DES CONCESSIONS
9
14:34
DEVIJVER EMILY - QUEEN V'T STREYEHOF Z
10
14:42
VANCOUILLIE EVY - R' COOL VAN DE VANCOOHOEVE
11
14:50
DECLERCK ALEXANDER - GIRONDIN VAN DE LINDEHOEVE
13
15:06
PARMENTIER MICHIEL - CHAPLIN AC Z
14
15:14
COLMAN FIEN - GINI VAN DE ZILVERBERG
15
15:22
HOEKMAN JOLIEN - JASMIJN VD HEFFINCK
16
15:30
DE LAERE JELLE - PRIYA
17
15:38
NICOLAES RENZO - KOMPANY
18
15:46
VAN SEVEREN WILLEM - GLADSTONE VAN DE BEKEMOLEN
19
15:54
COUCKE MARLIES - DIANE
20
16:02
VAN HOOF LAURENS - FINLEY STW Z
21
16:10
DE MEULEMEESTER JULIE - LOXLEY
22
16:18
CALLEWAERT MEREL - ROSETTE VAN DE BERLINGMOLEN
23
16:26
CLAEYS EMMELIE - CASCAVELLA I
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
09:30
12:34
Nr.
Tijd
Combinatie
4
09:54
DE VLAMYNCK TOM - MILO VAN DE SPIJKER
5
10:02
LAFAUT ISABEL - PETIT FILOU VAN DE NACHTEGALE
6
10:10
VAN EENOO TINE - HAPPINESS VAN HET HAZENWINDEKE
7
10:18
GYSSELS JARNE - RADICAL VAN DE PEREBOOM
8
10:26
VANDEWAETERE GEERT - MIDLETON VAN 'T LOZERHOF
9
10:34
DUPON GEERT - IZAURO VAN DE MISPELAERE
10
10:42
VERACX SANDER - SOPRAAN VAN DE VELDHOEK
11
10:50
VANDE VYVERE JEREMIEN - A CAPELLA DU COEUR D'OR Z
13
11:06
DE VLIEGHERE JOHAN - LUXOR VAN DE GROENE JAEGHER
14
11:14
DE VLAMYNCK TOM - SOLERO VAN HET HENSELHOF
15
11:22
VANDECASTEELE LIEN - SHIVA VAN TERSTYLLEN
16
11:30
DHUYVETTER CÉLINE - NUMBER ONE VAN DE HEERNIS
17
11:38
DE KEYSER KAROLIEN - CONCORDANCY LADY VAN HET WILGENHOF
18
11:46
DEPUYDT PATRICIA - DIABELLE 16 Z
19
11:54
DUPON LUC - QUI VIVE VAN DE ROTERIJHOEVE
20
12:02
VANDENBROUCKE ALBRECHT - SAM VAN DE KRUISSTRAETE
21
12:10
DEGREVE MARCIA - QUESO Z
22
12:18
DE WINTER KIM - CASTOR REIKJA
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
09:30
12:34
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
DE VLIEGHERE EMMY - SAFFIER VAN DE GROEN JAEGHER
2
09:38
TURREKENS SIMON - ROCKY VAN DE MOLENKOUTER
3
09:46
HOORNE TINA - ILIYAS
8
10:26
ROUSSEAU SHIRLEY - ISIS TER ELSLOO
9
10:34
TURREKENS SIMON - OKADIJA VAN DEN HEUVEL
10
10:42
CUYVERS MORGANE - INCOGNITO VAN HOF TER EDE
11
10:50
FLITSER LYNN - ISMAËL
13
11:06
CALLEWAERT MEREL - GRACIEUSE VAN DE GRIJSPEERD
14
11:14
VAN LERBERGHE MARTINE - G'KAYROS
15
11:22
NYSSEN WIM - ESCAMILLO
16
11:30
VAN HUFFEL XAVIER - JADORE VAN SLINDONCKGOED
17
11:38
VERHALLE DAGMAR - KASTOR
18
11:46
BLOMME ANN-SOPHIE - GO FOR IT
19
11:54
DEBAENST JOYCE - JABEDABEDOE W
20
12:02
DUINSLAEGER LIES - LADY GO GREY V/D WOLFSHOEVE
21
12:10
PARET EMMA - CASALLETTO VAN DE MISPELAERE
22
12:18
DECLERCK DIRK - INNOCENT VAN 'T SJONKERS HOF
23
12:26
HAERENS BRUNO - KOSIERA
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
09:30
12:34
Nr.
Tijd
Combinatie
5
10:02
CLOET DRIES - FERGUIVITO
6
10:10
VANDER MEULEN EMMA - ROYALTY VAN DE KEMPENHOEVE
7
10:18
DE MARE HELENE - ORTHILIA
8
10:26
VANDUYNSLAGER SHANA - IRONA
9
10:34
BAERT BRECHT - KELSO VAN DIEPENDAELE
10
10:42
DE VLIEGHERE ELLY - OBLIGE VAN DE BEVERINGCOURT
11
10:50
DENDAUW WILLEM - COULEUR
14
11:14
DELAERE MAURA - SERGIO VAN 'T VERLOREN KOST
15
11:22
LATAIRE DENIS - EVITA
16
11:30
VANHAECKE JANA - JENKA VAN DE SPIJKER
17
11:38
GYSSELS JANA - QUATORZE VAN DE SYSLOBERG
18
11:46
VAN COILE TINY - QUINTUS
19
11:54
GHYS JOLIEN - JAEGERMEISTER VAN ' T KOOLHOF
20
12:02
GLORIEUX TOON - HEAVY-SHADOW
21
12:10
ONGENAE MAARTEN - GOFFIN VAN DE MISPELAERE
22
12:18
SIMOENS FRIEDL - KARLO
23
12:26
MATTELAER JONI - GRASSIANUS VAN DE STEENAKKER
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:30
12:34
Nr.
Tijd
Combinatie
5
10:02
BOONE GEERT - GEENA
6
10:10
DEVIJVER EMILY - KALIDO
7
10:18
DUINSLAEGER LIES - JAMAICA F
8
10:26
VANDERHEYDE KATHY - EDARA VAN 'T SPEYCKER
9
10:34
PARMENTIER MICHIEL - GANA VAN LINTHOUT
11
10:50
VANDERMOERE JOLIEN - INDIANA
13
11:06
DECLERCQ LOUISE - QWUICKO TER KOUTER
14
11:14
VAN NIEUWENHUYSE STIJN - QPIDO D' EDOUARD JOLY
15
11:22
BERTENS BRITNEY - HILTON
16
11:30
PAUWELS KIARA - W-GENTLEMAN V D LINDEG Z
17
11:38
VERRAES VINCENT - HINKA VAN EYENSLUIS
18
11:46
DE GRAEVE ETIENNE - DALI
19
11:54
DOBBELAERE JASMINE - INSANA
20
12:02
VERMEULEN GILLIAN - TABOR VAN PAPINGLO Z
21
12:10
PYNOO GRIET - HOLLY DE TALMA
22
12:18
DE GRAEVE DIRK - LANA V.S.
23
12:26
DESMAELE BABETTE - GYTANA JDB Z
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:30
12:34
Nr.
Tijd
Combinatie
3
09:46
COUPILLIE JOYCE - LA VIE TER SELLE
4
09:54
DECLERCQ SILVIE - ISAMIEK D
5
10:02
VANDE VYVERE JEREMIEN - NIC NAC VAN 'T JONKERSLEEN
6
10:10
GAILLIAERT ALYSSA - ILLUSION VAN 'T SPOOR
7
10:18
DE RUYCK ANN - PALESTRA VAN DE MOTSENHOEVE
8
10:26
DECLERCK BJORN - JOGGY
9
10:34
CAELENBERGHE TATIANNA - JUNE III
10
10:42
TURREKENS LUC - O' LADY D' URSEL
11
10:50
STANDAERT LIEN - JUSTUS VAN ' T BERGENHOF
13
11:06
VAN EENOO TINE - BAILEYS
14
11:14
QUARTIER XAVIER - PRETORIA VAN DE RIJSELPOORT
15
11:22
COENE ANNELIEN - NIC-NAC VAN D'HAENEGHEM
18
11:46
VAN PARYS SABRINA - OBAN-M
19
11:54
VAN KEER KRISTEL - RIOJA VAN DE KWADEWEG
21
12:10
ADRIANSENS JULIETTE - FOREVER FIRST F
22
12:18
VERACX SANDER - NASSINA D'OR VAN DE MISPELAERE
23
12:26
FEYS EMELY - LENTISCO RAB
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:30
12:34
Nr.
Tijd
Combinatie
5
10:02
COPPEJANS DANAE - OREAL VAN DE KWADEWEG
6
10:10
RENDERS ANN - I-CAROLUS
8
10:26
VAN MASSENHOVE ELLEN - IKO STAN JCS
9
10:34
VANDERMOERE HEIDI - CHANEL 'B'
10
10:42
VAN DOORNE KURT - PAPAYA VD KIEKEMOORTEL
11
10:50
VAN DOORNE NICK - QUINTA VD KIEKEMOORTEL
13
11:06
VAN COPPENOLLE LIESL - RADETSKY VAN DE KEMPENHOEVE
14
11:14
VERSTRYNGE JOLIEN - GOZO TER KLOMP
15
11:22
DECAIGNY STEVEN - GLORIA
16
11:30
SABBE JOZEFIEN - KALOU V/H WESTHOF
17
11:38
BILLIAU MELISSA - CABACHO V KERSELARE Z
18
11:46
DEFOUR SHIANDRA - KALINKA VAN EYENSLUIS
19
11:54
WILLEM JOLIEN - JUSTICE
20
12:02
ESPRIT JEAN-PAUL - LOPANO
21
12:10
VERHASSELT CARMEN - JACOB
22
12:18
BERTENS BRITNEY - CAPERETO Z
23
12:26
HANTSON DIEDERIK - URSULA
COYSMAN GRIET - FRAUKE VAN SONNEVANCK
VANDECASTEELE PIET - APACH DU CHATEAU
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
09:30
12:34
Nr.
Tijd
Combinatie
8
10:26
DELAERE MAURA - DENZEL DWD
13
11:06
VANDER MEULEN EMMA - CHANEL
14
11:14
DESOETE DIEDERIK - NITRO GOLDEN
17
11:38
MOYAERT SHANA - GLAMOURENTA VAN HET KROONHOF
18
11:46
VERHEYDEN ANNELIES - SATURN Z
19
11:54
COYSMAN FIEN - FIERRO VAN HET NOBELHOF
20
12:02
DUPON ROBIN - JAMAY VAN DE ROTERIJHOEVE
21
12:10
BROUCKMEERSCH LORE - FAMOUS DE NIRO
22
12:18
DE LAERE JELLE - HALINA VAN DE VIJFWEGE
23
12:26
NYSSEN WIM - ROMY VAN DE KWADEWEG
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
09:30
11:10
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:40
DOBBELAERE JASMINE - FAMOUS
3
09:50
WITTESAEL KIM - MAGIC
4
10:00
NEYT KATHLEEN - STENAGERS RINGO STAR
5
10:10
EECKHOUT STEPHANIE - DOLORES
6
10:20
WILLEM JONAS - DRAGON ZOETENDAELE Z
7
10:30
GYSSELS WOUTER - NITOUCH VAN DE SYSLOBERG
8
10:40
GYSSELS JANA - KANTOR
9
10:50
DE GRAEVE DIRK - DARTAGNAN
10
11:00
VANDER MEULEN CHRIS - GLARISMA 1104492
DEMEIRE KOEN - IMPOSANT G
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
11:30
12:20
Nr.
Tijd
Combinatie
0
11:10
COUPILLIE JOYCE - HAZEL SOLLENBURG
3
11:50
CLAEYS CÉLIEN - GINGER
4
12:00
HANTSON AMALIA - CARAMBO
5
12:10
DE RUYCK ANN - MY LADY VAN DE WAFELHOEVE
6
12:20
VANDECASTEELE SISKA - CORLANDRO VD STUYVER
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
12:40
13:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:40
VAN COPPENOLLE LIESL - COMTESSE V/D HEERNIS
2
12:50
DESOETE DIEDERIK - FLEEDWOOD MAC
3
13:00
VAN DEN ABEELE MARC - DON AMOUR
4
13:10
VAN DOORNE KURT - JAQUINTO VD KIEKEMOORTEL
5
13:20
VAN COPPENOLLE LIESL - FUN VAN DE HEERNIS
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A
09:30
11:26
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
VAN EENOO TINE - HAPPINESS VAN HET HAZENWINDEKE
2
09:32
VANDERMOERE FLORIS - PINAU VAN DE BEVERINGCOURT
4
09:38
VANDE VYVERE JEREMIEN - CONILJA VAN DEN BOSRAND Z
5
09:41
PINTELON VIC - SENNA VAN DE VELDBALIE
8
09:49
BEGEYN SJOUK - JILLZ LOVELY Z
10
09:55
DEPREZ MANON - SIENNA VAN HET SPEIENHOF
11
09:58
DE MUELENAERE WARD - SEZAR VAN DE PLAETSE MOLEN
12
10:01
VANDENBROUCKE ALBRECHT - SAM VAN DE KRUISSTRAETE
13
10:04
BOUTTELISIER ACHIM - CARTIER GALANT
14
10:06
TEIRLINCK VITA - ROCCO VAN DE HEYDEHOEK
15
10:09
COCQUYT LAURENCE - ILONA VAN'T MOSKOU
16
10:12
VAN COPPENOLLE LIESL - RADETSKY VAN DE KEMPENHOEVE
17
10:15
VANCOUILLIE EVY - R' COOL VAN DE VANCOOHOEVE
19
10:21
HOSTENS LOÏS - KINZA
21
10:26
VANDE VYVERE JEREMIEN - GILJANDRA VAN DEN BOSRAND
22
10:29
HIMPENS ANN-SOPHIE - ZOLANDIA
23
10:32
AELBRECHT VITAL - SANDRO VAN DIEPENDAELE
24
10:35
VANDERMOERE FLORIS - RUFUS VD BEVERINGCOURT
25
10:38
CLAEYS HANNE - NIEUWE-FLEURE
26
10:40
DEMEULEMEESTER MATTHIAS - ULTRA MD Z
27
10:43
CLAEYS EMMELIE - CASCAVELLA I
28
10:46
HOORNE TINA - ILIYAS
29
10:49
VAN VOOREN MARLIES - RHIANNA VAN DE KRUISHOEVE
31
10:55
PUYPE WERNER - SAKATA VD KNUFFEL
32
10:57
TILLEMAN SANDER - SKY LIGHT VAN DE VLIENDERHAAG
33
11:00
DEBAENE GAELLE - D-DAY
34
11:03
LETEN THOMAS - TOLTAIRE Z
35
11:06
DE MUELENAERE WARD - SIBELLE VAN DE PLAETSE MOLEN
36
11:09
DEMAREZ LENNART - RAMONA VD BEGIJNAKKER
37
11:12
DEPUYDT PATRICIA - DIABELLE 16 Z
38
11:14
BORRY CARMEN - KIRA
39
11:17
VANDE VYVERE JEREMIEN - GIRLO VAN DEN BOSRAND Z
40
11:20
VERACX SANDER - SOPRAAN VAN DE VELDHOEK
41
11:23
VAN HOOF LAURENS - FINLEY STW Z
DE SCHEPPER JOLIEN - CELVIN V
DE VLIEGHERE ELLY - BELLE FLEURE (BLANCO)
DEMEIRE KOEN - IMPOSANT G
DESENDER KATO - SANTIAGO F
DESMEDT DELPHINE - JALOUSIE DE MESSITERT
RYS CHIARA - NAVARETTE DE BEAUTY
SOENEN KRISTOF - RIBIDAI VAN DE HILLEBOOM
VANCOUILLIE MATTHIAS - SPECIAL D'AMOUR
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
11:30
13:54
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:30
DECLERCK DIRK - INNOCENT VAN 'T SJONKERS HOF
2
11:32
EEKELOO CELINE - CASTILLIA D' ARGILLIA Z
3
11:34
DEREEPER JILL - ICAR VAN DE HERMITAGE
4
11:36
SOENEN KRISTOF - ODIBAI VAN DE HILLEBOOM
5
11:38
DEFOUR JULIE - LA UTOPIA VDB
6
11:40
GHEERAERT VITAL - QUELLE DAME VH OOIEVAARSHOF (BLANCO)
7
11:42
VERCAUTEREN FEMKE - C RICKY VAN 'T VERLORENKOST Z
8
11:44
VERLINDE SARAH - CAMELIE Z
9
11:46
HAEGHEBAERT SIEGFRIED - CHEERLEADER Z
10
11:48
SOENENS JONAS - GRANDFLEUR V
11
11:50
RYS CHIARA - SEIGNEUR VAN DE NACHTEGALE
12
11:52
LAFAUT ISABEL - PETIT FILOU VAN DE NACHTEGALE
13
11:54
DEWITTE BRAM - PARADISE DE BEAUTY
14
11:56
STORME GEERT - SIROCCO VAN DE PEREBOOM
16
12:00
DE VLAMYNCK TOM - SOLERO VAN HET HENSELHOF
19
12:06
STORME GEERT - SULTAN VAN DE PEREBOOM
20
12:08
GHYSELEN VICKY - LAMBADA VD WATERTOREN
21
12:10
ROSSEEL LIES - BRISA
22
12:12
COENE ANNELIEN - NIC-NAC VAN D'HAENEGHEM
23
12:14
CAPOEN CAMIEL - ROXETTE VAN DE NACHTEGAELE
24
12:16
AELBRECHT VITAL - JAYCA VAN DIEPENDAELE
25
12:18
VANDE VYVERE JEREMIEN - A CAPELLA DU COEUR D'OR Z
26
12:20
LANNOO SISKA - INTERLOCK
27
12:22
BAERT BRECHT - KELSO VAN DIEPENDAELE
28
12:24
PARMENTIER MICHIEL - CHAPLIN AC Z
29
12:26
VAN NIEUWENHUYSE STIJN - QPIDO D' EDOUARD JOLY
31
12:30
STUBBE MELANIE - ULLAR GIRL Z
32
12:32
BOONE JONAS - SCARLETT VAN ONS POSTJE
33
12:34
NEYTS ALIZÉE - FERDINAND GII
34
12:36
CORTIER EMMA - POIROT VAN DE PEREBOOM
35
12:38
EECKHOUT STEPHANIE - SABATON VAN DE AKKERWINDE
36
12:40
GHEERAERT VITAL - ROYALDINE VH OOIEVAARSHOF
37
12:42
PAMPERL LISA - TAKE OFF AP Z
38
12:44
DESCHEEMAEKER ARNE - ROUBAIX VAN DE LUCASHOEVE
39
12:46
FORÉ SHANA - GRIFFIN MS
40
12:48
COCQUYT LAURENCE - RASINA VAN DE MISPELAERE
41
12:50
VERMEULEN LENNART - PERLE-FINE VAN 'T GILLEKENSHOF
42
12:52
VERCAUTEREN FEMKE - SERGIO VAN 'T VERLOREN KOST
43
12:54
PYNOO GRIET - HOLLY DE TALMA
44
12:56
COENS TIBO - GOLDEN ROSE T EN Y
45
12:58
VAN EENOO TINE - BAILEYS
46
13:00
WILLEM ELS - QUINTEN TER
47
13:02
DE SAEDELEER BERNARD - ORCHIDEE VD THIJSHOEVE
48
13:04
GRILLET EDEN - GUELA
49
13:06
TURREKENS SIMON - ROCKY VAN DE MOLENKOUTER
50
13:08
VANDE VYVERE JEREMIEN - SISSI VAN 'T JONKERSLEEN
51
13:10
VANDERSCHAEGHE ROELAND - QUELLE BELLE VAN DE RONEVALLEI
52
13:12
TILLEMAN SANDER - OLES VAN CALESHOEK
53
13:14
CALLEWAERT MEREL - ROSETTE VAN DE BERLINGMOLEN
54
13:16
DEGREVE MARCIA - QUESO Z
55
13:18
DUPON ROBIN - QUI VIVE VAN DE ROTERIJHOEVE
56
13:20
COYSMAN FIEN - FIERRO VAN HET NOBELHOF
57
13:22
DEBAENST JOYCE - JABEDABEDOE W
58
13:24
DE KEYSER KAROLIEN - CONCORDANCY LADY VAN HET WILGENHOF
59
13:26
SIMOENS FRIEDL - KARLO
61
13:30
COKELAERE SARAH - HERCORIUS VAN DE MARKVALLEI
62
13:32
DECLERCK BJORN - JOGGY
63
11:34
BOONE JONAS - MILLI VANILLI
63
13:34
KINT RESA - COMET DE DIVONA Z
64
13:36
LERNOUT ZOË - FOREVER FAMOUS
65
13:38
KINDT DRIEKE - KARA DESCAVER
66
13:40
VAN ZANDWEGHE MICHELLE - LORDINA VAN DE FURIOSOHOEVE Z
67
13:42
VANDER MEULEN EMMA - CHANEL
68
13:44
VANHEVEL TIM - SAGAN VAN 'T BERGENHOF
69
13:46
VANHEVEL TIJS - SELZA VDF
70
13:48
DE MEULEMEESTER JULIE - LOXLEY
71
13:50
VAN SEVEREN WILLEM - GLADSTONE VAN DE BEKEMOLEN
72
13:52
COLMAN STIJN - QU'ELLE EST BELLE VAN'T ZAVELEINDE
DESMEDT JOHAN - KALANDES CICERO
GYSSELS JANA - KANTOR
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
09:30
12:24
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
CALLEWAERT MEREL - KIARA VH
2
09:32
VANDERMOERE HEIDI - INDIANA
4
09:36
STRUBBE LOUIS - CONTIGA
5
09:38
TURREKENS LUC - O' LADY D' URSEL
6
09:40
CLAEYS CÉLIEN - GINEA
7
09:42
STRUBBE EMMA - JAKONDA VH OOIEVAARSHOF
8
09:44
VERRAES VINCENT - ALVARO
9
09:46
CAPOEN CAMIEL - ORIGIE VAN 'T COUTHOF
10
09:48
DE LAERE JELLE - KHALISA VD HEFFINCK
11
09:50
GYSSELS JANA - QUATORZE VAN DE SYSLOBERG
12
09:52
GYSSELS JARNE - RADICAL VAN DE PEREBOOM
13
09:54
ADRIANSENS JULIETTE - FOREVER FIRST F
14
09:56
DESUTTER DIETER - LADY GO GREY V/D WOLFSHOEVE
15
09:58
GHEERAERT VITAL - ODIDE VH OOIEVAARSHOF
16
10:00
MATTELAER JONI - GRASSIANUS VAN DE STEENAKKER
17
10:02
CALLEWAERT WARD - GAELLE VAN HET BRABANDHOF
18
10:04
VANHOENACKERE PAULIEN - CANACHE DE L'ESPRIT Z
19
10:06
MESTDAGH HÉLÈNE - NEWMAN ML Z
20
10:08
VAN DE SOMPELE ISOLDE - FLOORTJE KLEIN REIGAERTSVLIET
21
10:10
DELOOF AURELIE - BELINGA VAN 'T GOOR Z
22
10:12
VAN DEN HEUVEL PAULINE - MADEMOISELLE VAN 'T VLASMEER
23
10:14
DUPON ROBIN - JAMAY VAN DE ROTERIJHOEVE
24
10:16
VAN DEN HEUVEL MICHIEL - NOUVELLE M
25
10:18
HAEGHEBAERT DRIES - C POMPIDOE Z
26
10:20
HAEGHEBAERT SIEGFRIED - MAESTRO VAN 'T VERLOREN KOST
27
10:22
RYS CHIARA - PETIT FILOU VAN DE NACHTEGALE
28
10:24
VANHAECKE JANA - JENKA VAN DE SPIJKER
29
10:26
VERLINDE SARAH - NEVADA Z
31
10:30
DEMEYER JOLIEN - CHABLIS-J
32
10:32
QUARTIER XAVIER - PRETORIA VAN DE RIJSELPOORT
33
10:34
DE SCHEPPER JOLIEN - KOREANA VAN DE VONDEL
34
10:36
DE SMET ZOE - FELLEROSE
35
10:38
DEWULF JANNE - JUMPER VD LINDEHOEVE
36
10:40
PIEPERS BENJAMIN - ROBBIE V/H HEIDEHOF
37
10:42
BOONE JONAS - AIMEE II Z
38
10:44
VERCAUTEREN FEMKE - OMEGA VAN HET GROENE DAK
39
10:46
PINTELON VIC - STANLEY V/D HUNTERS Z
40
10:48
DEPREZ MAXIM - MARQUIZE VAN HET SPEIENHOF
41
10:50
MAEGH CHLOË - P.S. I LOVE YOU TER SCHELLEBEEK
42
10:52
VERRAES VINCENT - HINKA VAN EYENSLUIS
43
10:54
DESCHEEMAEKER ARNE - GRAFITT D
44
10:56
NOPPE ANN-FLORENCE - RETINA VAN DE PLAETSE MOLEN
45
10:58
DESCHEEMAEKER RUBEN - RITCHIE RICCARDO VR
46
11:00
DELOOF AURELIE - REAL OHLALA
47
11:02
LANNOO RUBEN - LINARETTE
48
11:04
DE MARE HELENE - ORTHILIA
49
11:06
DESENDER STIJN - GRACIE
50
11:08
VAN ZANDWEGHE MARGOT - LORDINA VAN DE FURIOSOHOEVE Z
51
11:10
GAILLIAERT ALYSSA - ILLUSION VAN 'T SPOOR
52
11:12
VANDERMOERE FLORIS - FIRDINAND VD BEVERINGCOURT
53
11:14
ONGENAE MAARTEN - GOFFIN VAN DE MISPELAERE
57
11:22
TURREKENS SIMON - OKADIJA VAN DEN HEUVEL
58
11:24
DEMEYER JOLIEN - POPPY VAN 'T LANDOUWEHOF
59
11:26
EECKHOUT STEPHANIE - RAMOS DE SOLART
61
11:30
VERVAEKE CELIEN - DAIKIN
62
11:32
DERYCKE TOM - PINOT VAN 'T BEUKENHOF
64
11:36
RENDERS ANN - I-CAROLUS
65
11:38
BRAHIMI SAMIR - KUMI STAR V/D SCHELPENHOEVE
66
11:40
CLOET DRIES - FERGUIVITO
67
11:42
DE VLIEGHERE JOHAN - LUXOR VAN DE GROENE JAEGHER
68
11:44
VANDERMOERE FLORIS - OBLIGE VAN DE BEVERINGCOURT
69
11:46
DECLERCK WOUTER - QUEVEDO VAN HET ROELHOF
70
11:48
DECLERCK BART - FONSKE VAN OP DE BUITEN
71
11:50
DEMEULEMEESTER MATTHIAS - PEPPER
72
11:52
NOPPE EDOUARD - ELEGANCE "F"
73
11:54
NOPPE ANN-FLORENCE - ESPRESSO DV Z
74
11:56
DESUTTER DIETER - JAMAICA F
75
11:58
WILLAERT ELLA - SO GOLD VAN DE VIKING Z
76
12:00
DELOOF AURELIE - RELAX VD BISSCHOP
77
12:02
DECLERCQ LOUISE - JEUNESSE
78
12:04
BONTE JOERI - NIKEE VAN DE KAPEL MILANEN
79
12:06
BORRY EVY - GUAYA VAN DE LEGEWEG
80
12:08
DE MUELENAERE WARD - PANTAINE VAN DE PLAETSEMOLEN
81
12:10
WALCARIUS LISA - KELSA DU VERT PIGNON
82
12:12
DESCHEEMAEKER RUBEN - VIVA DELMIRA S
83
12:14
SOENEN JONAS - KYRA VAN DE KONINGSLINDE
84
12:16
VANDEWAETERE JOERI - QUEEN ROSY VAN 'T VRIJBOS
85
12:18
COLMAN FIEN - GINI VAN DE ZILVERBERG
86
12:20
HOEKMAN JOLIEN - JASMIJN VD HEFFINCK
87
12:22
DEMEYER JOLIEN - MIKA VAN 'T LANDOUWEHOF
COOLS LEANDER - GALOPIN VAN DACO
COOLS LEANDER - OLYMPIC-FIRE VAN DACO
DEPREZ MANON - PARODIE VAN HET SPEIENHOF
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
15:15
16:41
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:15
RYS CHIARA - PALERMO DE BEAUTY
3
15:19
DELOOF AURELIE - VIGOREUX NC Z
4
15:21
WILLEM JONAS - JUSTICE
5
15:23
DENDAUW WILLEM - COULEUR
8
15:29
NOPPE ANN-SOPHIE - GRAPPA V/H PIJNVENHOF
9
15:31
VANDENBROUCKE ALBRECHT - LANCIER VAN DE RIJSELPOORT
10
15:33
DEPREZ MANON - MARINTHE VAN HET SPEIENHOF
11
15:35
DEMEYER JOLIEN - QUPIDO VAN 'T LANDOUWEHOF
14
15:41
VANDENBERGHE TIJS - ODESSA VAN 'T VERLOREN KOST
15
15:43
STORME GEERT - QUATRO VAN DE PEEREBOOM
16
15:45
DE VLAMYNCK TOM - MILO VAN DE SPIJKER
17
15:47
RYS CHIARA - QUERELLE DE BEAUTY
18
15:49
DHONDT KELLY - MARIELLE DE VAUXELLES
19
15:51
NEVEJAN JOKE - OH MY GOD DE BEAUTY
20
15:53
GHEERAERT VITAL - JAPPELOUPE V.H. OOIEVAARSHOF
21
15:55
DECLERCK BART - KYMOON
22
15:57
DEFOUR JUSTINE - GALAXI III
23
15:59
DELOOF AURELIE - KUEEN OHLALA VDA
24
16:01
LANNOO RUBEN - LUKA V/D HAZAHOEVE
25
16:03
VANDE VYVERE JEREMIEN - NIC NAC VAN 'T JONKERSLEEN
26
16:05
NOPPE ANN-FLORENCE - NOBLESSE
27
16:07
VAN DEN HEUVEL MICHIEL - JAMAIS VAN HET HAZEGOED
28
16:09
CALLEWAERT AURI - GRACIEUSE VAN DE GRIJSPEERD
29
16:11
STRUBBE EMMA - BALIERINA
31
16:15
PARMENTIER MICHIEL - GANA VAN LINTHOUT
32
16:17
SEGAERT ARTHUR - IQUEM TER VLUCHT
33
16:19
STEYAERT SOFIE - ECHO VAN DE PODTSHOEVE
34
16:21
VERMEULEN GILLIAN - TABOR VAN PAPINGLO Z
35
16:23
NOPPE ANN-SOPHIE - NALINE VAN 'T ZORGVLIET
36
16:25
STUBBE MELANIE - JAKEDOE VAN HET EIKENHOF
37
16:27
DEPREZ MAXIM - PARODIE VAN HET SPEIENHOF
38
16:29
DEMAREZ LENNART - HAVANA VAN DE BOSBEEK
39
16:31
DEMEYER JOLIEN - QRAZY VAN 'T LANDOUWEHOF
40
16:33
DELOOF AURELIE - KIRA V/H KLEIN REIGAERTSVLIET
41
16:35
VAN MASSENHOVE ELLEN - IKO STAN JCS
42
16:37
GYSSELS JARNE - NITOUCH VAN DE SYSLOBERG
43
16:39
VERACX SANDER - NASSINA D'OR VAN DE MISPELAERE
BRAHIMI SAMIR - NOVA STAR V/D SCHELPENHOEVE
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
00:00
00:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
00:00
DELOOF AURELIE - ITO
2
00:00
DEMEYER JOLIEN - GRANDE-J
3
00:00
VANHEVEL TIJS - MELITE VAN'T BERGENHOF
4
00:00
DECOCK STEVEN - KAIRO VAN HET SPEIENHOF
5
00:00
HEINDRYCKX BRAM - HAYA DE BRINCO
6
00:00
DECAIGNY STEVEN - GLORIA
7
00:00
CAPOEN CAMIEL - ISN'T IT IRONIC
8
00:00
DECLERCK ALEXANDER - GIRONDIN VAN DE LINDEHOEVE
10
00:00
DELOOF AURELIE - NAVARON VAN TORMETAL
11
00:00
GHEERAERT VITAL - ESAURA V.H. OOIEVAARSHOF
12
00:00
LANNOYE FIEN - DERLY VDM Z
13
00:00
VANDAMME YOURI - MOLLY VAN 'T POEZELHOF
14
00:00
TINEL MATHILDE - GAPRICE
15
00:00
SEGAERT ARTHUR - KAYMAKLI TER VLUCHT
16
00:00
COLMAN STIJN - LALUNA VAN 'T ZAVELEINDE
17
00:00
DELOOF AURELIE - PERLE FINE
COOLS LEANDER - HONNEUR VAN DACO
31/07/2022 - ZRTW2203 - TORHOUT
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots