{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
GEENS GITTE - KELIENA
GODRIE YMAANI - I'STAR BEE
KLEEREN YONI - GUMPILOTRAN VAN DE EIKHOF
MERTENS FRANS - ROLEX VD OUDEVELDHOEVE
MESKENS MICHIEL - RASTA VAN DE PLATAAN
MESKENS MICHIEL - REGGAE VAN DE PLATAAN
NOTERMAN ASHLEY - QUISALLE
SOONTJES MAGALIE - BRAHM FORLANI Z
SOONTJES MAGALIE - LINOLA 201630007
VAN DEN BUYS KOEN - ROCKEFELLER
VAN DONGEN ROB - PACIFIC VAN DEN DOORAKKER
VAN HAM ELS - RIMINI VAN D' OUDE PASTORY
VAN LOOVEREN ROEL - SO NICE VAN DE HACIENDA Z
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
AERNOUTS KRIS - QUADRUPPEL VAN ' T KLATERVEN
AERNOUTS KRIS - QUANTRO VAN ' T KLATERVEN
AERNOUTS KRIS - QUINQUINA VAN 'T KLATERVEN
BROSENS ELLEN - FOBLESSE V BAREELHOF
BROSENS KAAT - CARTINA Z
BROSENS KAAT - FOBLESSE V BAREELHOF (BLANCO)
DE VYLDER LYNN - PANTURANO VAN HET EIKEHOF
DE VYLDER LYNN - WIZZARD VAN LIEDEKERKEBOSHOEVE
GEERTS JEROEN - QUILENKAN G
KLEEREN YARA - KUBAN L'AVENIR
MERTENS FRANS - EBORA VAN 'T HEIKANTHOF
PEETERS JASPER - CADELL Z
RIGOUTS STEF - ELENJA
SANDERS LODE - JAGUAR DE LALOENA
SCHELLEKENS MAUD - PAX
SIPS YENTE - NELLEKE VAN DE RENTHOEVE
SMISAERT LYSANNE - QUINT VAN DE NOORDHEUVEL
UYDENS KRISTOF - JUVENTUS VAN DE NOORDHEUVEL
VAN BEIRENDONCK LOTTE - AMUSE D'OR
VAN DIJCK JOPPE - IMINKA
VAN DONGEN LYNN - PRIMROSE VAN DEN DOORAKKER
VAN HAM AN - DARWIN
VAN HAM ELS - QARTIER VAN D'OUDE PASTORY
VAN HOECK HANNE - CORALDINIA DRUM VH JUXSCHOT Z
VAN HOECK HANNE - ROX VAN DE HOENDERHEIDE
VAN LOOVEREN DIMITRY - QILANA
VAN MECHELEN JANNICK - PETROUSHKA JR
VAN TILBURG NICO - QUINTERO VT
VOETEN MICHIEL - IDOOL VAN DE SCHOORSCHEHEIDE
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
ADRIAENSEN NICK - OLYMPIA VD MIDDELSTEDE
AERNOUTS KRIS - ICEBREAKER VAN 'T KLATERVEN
BROSENS STEF - LADY D'HOUTEM
LANGEWOUTERS JOLIEN - FABULOUS VAN HET EIKEHOF
MERTENS JAN - SIRA VAN STRIKMOLENHOF Z
ROMBOUTS STIJN - PRETTY GIRL VAN 'T KATTEGAT
SNOEIJS MATHIAS - NIKOS DE LA DRIE
UYDENS KRISTOF - PINTO VAN DE EESTER
VAN DEN PLAS WOUT - PAVANA VAN HET MERRETHOF
VAN HAM AN - LADY MICHELLE
VAN HOECK JEF - PEDRO VAN 'T LAARHOF
VAN LOOVEREN DIMITRY - OLYMPIA
VAN LOOVEREN SOFIE - LOLYPOP VAN DE MEREYT
VAN TILBURG NICO - PORTLAND VT
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
BARTHOLOMEEUSEN WIM - ORANKA VAN DE LEEUWERK
BROSENS STEF - HASSAN
BROSENS STEF - NOBEL Z
DE VYLDER LYNN - LEVANO MV Z
GEERTS JEROEN - JAPRILLI VH
JANSSENS JEFF - NOODLES VAN HET BERGSKEN
MERTENS GERT - DAVANTA VAN HET REENHOF 08.08988
MERTENS JAN - IL BANDITO VAN DE DREEF
SNOEIJS MATHIAS - JARTOU VAN BERKENRIJS
VAN LOOVEREN DIMITRY - OBELIX
21/11/2021 - WRSA2201BBRE - BRECHT SPRINGEN
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots