{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (A)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
MESSIAEN POMMELIEN - GIZMO
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (A)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
DEMEULEMEESTER YANNICK - WITHOF FEMKE
GEERAERTS INA - QUINN V/D WATERHOEVE
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
CUYVERS CHARLOTTE - AQUANURA
DEMEULEMEESTER FELINE - HIGH FLOWNS BAILEYS
DEMEULEMEESTER FELINE - WELSH WALTER
DEMEULEMEESTER THIBO - WELSH WALTER
DESIMPEL RUNE - TORNADO
JACOBS ALEXIA - KUDAH ROSWITHA
MATTHYS ADRIAN - DISNEY
MATTHYS ADRIAN - ORIENT STAR DU LOGIS
MATTHYS ELENI - PRETTY LINE ELVEY
RYCKEBOSCH STIEN - PAULIEN DU QUESNOY
VANDEVELDE ISALYN - NAYLA
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (B)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
JACOBS ISABELLA - PENCHWINTAN MANON
VANHAVERBEKE PAULINE - SELEHEM'S CADDY CADMAN
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
DESIMPEL LENKE - DIESEL
GEERAERTS WARRE - MONTY
MEERSSCHAERT HELENA - URANIUM VAN HET GOORHOF
VANDEKERCKHOVE ELODIE - FLITS
VANDEVELDE ELOÏSE - OXBOW
WAUTERS HELENA - PESOA VAN BLOMMERSCHOT
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (C)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
CALLENS DIEDE - JASMINA VAN HET DURMENHOF
CALLENS FREEKE - PIDO
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (C)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
VANHAVERBEKE NICOLAS - TWINKEL
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (C)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
DEMEULEMEESTER THIBAULT - LUNA
12
Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BUYLE MAURO - KENZA
DE BOECK STERRE - RAMAZOTTI VAN SPORKINGSHOVE
DE BOECK STINNE - BALLYVEANE LILY
DE MALDERÉ FAITH - EXCALIBUR S MORDRED
DESCHOEMAEKER MARGAUX - FLOR
MATTHYS ELIAS - PIM
RYCKEBOSCH LOUISE - WIN FOR LIFE VD BIEBOSSCHEN
VAN GHELUWE CAMILLE - POWER OF THE DREAM "C"
VANDENBERGHE BLOEM - SYMPHONIE VAN 'T OOSTERZAND 200900049
VERKEST AXEL - ROSIE
WAUTERS HANNE - JURRE VAN DE VAERINCKHOEK
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
DENORME EMMA - ARMANDO
DUMON SHIRLEY - MDL'S ICE QUEEN
NYSSEN MALIN - STARWIN'S SVENN
VAN EXEM PERLE - LADY
VANDEKERCKHOVE LENTEL - MEIKE
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (D)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
JACOBS ISABELLA - KYLIAN
VITALE GIULIA - SAPPERLIPOPETTE VH OUD MOLENHUIS
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (D)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
CALLENS DIEDE - BIJOUX
DE FAUW COSETTE - CISSI
VAN GHELUWE MARGOT - BAMBINE
21/11/2021 - WPDW20211 - DRESSUUR INDOOR MIDDELKERKE 1ste omloop
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots