{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse B
08:00
13:10
Nr.
Tijd
Combinatie
ARNAUTS MICHIEL - ORESTA VAN TER PAMELEN
BEECKMAN SIEMEN - EVITA VAN DE BLOKHOEVE
BESSEMANS STEFANIE - RIANE TB
BESSEMANS STEFANIE - RICKY D'O
BOSMANS GERT - QUICARA V/H VIJVERBOS
BOSMANS GERT - QUILEEN V/H VIJVERBOS
BREUSEGEM JELLE - QUALOU VAN DE MISPELAERE
BRUYNINCKX BRECHT - QUINTA VAN 'T ELZENHOUT
BRUYNINCKX KOBE - QUEENTJE BT
CAMELBEKE KATO - KINKY
CAMELBEKE KATO - RED DIAMOND VAN 'T HAMBOS
CAMELBEKE KATO - RUBE VAN 'T HAMBOS
CLAESSENS AXELLE - RHAPSODY VAN HET MEIERHOF
CORNELIS ERIN - RAZZO VD BISSCHOP
CORTVRINDT ASTRID - MISS WONDERFULL BEAUTY
COSTERMANS RUNE - HANNIKI VAN HET HAGEHOF
CRAESSAERTS STEFAAN - QIANA VAN HET DORPELHOF
DE BOITSELIER VICTOR - DOLCE VITA OLYMPIC GENTLE Z
DE CUYPER CLEO - QUELLE SURPRISE D'AMOUR Z
DE LANDTSHEER BRAM - CHALEESI DE BAUW Z
DE LANDTSHEER BRAM - GALLICIA DE BAUW Z
DE PRETER KRISTOF - ORION
DE SMEDT ELISE - CANTHA VAN 'T MIRADAL Z
ELSEN KLAAR - REBEL-V
ELSHOECHT JIMMY - ROBAN VAN DE RISPEN
FOLLON SEPPE - EVOLUTIE
GEYSMANS FEBE - CARDINA-T.
HAENEN CÉZENNE - ARIANE’S CALIMERO
JACOBS FILIP - OZZY VAN DEN BOOMKENSKAUTER
JACOBS MOYRA - LODE VAN DEN DAEL
JANS WINTER - ROSANA VAN KLAPSCHEUT
JANSSENS LORE - CASPIAN GOLD
KETELS PIETER - ESPRIT V
KUMPS JELLE - SURE GOLD VHP Z
MARIEN TILLE - DARISSE
MATHUES GEERTRUI - LU-MINKA
MESKENS ELISABETH - BICKEL
MEURRENS KRIS - ROCKY VAN 'T ROTH
MEURRENS LAURA - CORNETS-LADY
MEURRENS LAURA - QUIBELLE
MEURRENS SOFIE - PANACHE VAN 'T ROTH
MINNOYE TINA - DHANY
MOMBAERS STEPHANIE - ODILON VAN KATTEBEEK
MOMBAERTS DORIEN - RHEIA-RIMANI DM
MOUTON LENNIE - LA VIDA V/D ZILVERBERG
NESKENS DANNY - ANDORADO
NESKENS JANA - CORIANA VI Z
OOSTERBAAN KATO - TIKO
PATERNOTTE AURÉLIE - CHICO
REMAUT KATRIEN - CAYENNE VAN 'T BERGENVELD
SAEYS WILLEMSE NORE - WALDO
SIFFERT EMILIE - PRESTO DE LA CASA NOVA
THIRY BEN - QANTARO VAN 'T ROZENDAEL
THIRY BEN - QINA VAN DE GULDENNAGEL
THIRY BEN - QUARANTA VAN DE GULDENNAGEL
TORSIN SANDER - RIANA VAN HET EELSHOF
VAN BIESEN LEON - RAY VAN DEN BLAUWAERT
VAN HOOF JOKE - DOT COM
VAN HULLE CEDRIC - SABRINA Z
VAN HULLE EVIE - DUELLE VAN DE RISPEN
VAN HULLE EVIE - LORRE VAN DE RISPEN
VANDERMEULEN PHEBE - PATTINA VAN HET BEETJEN
VANDERSCHRICK ELINE - NYSSA VAN 'T LOHOF
VANDEVENNE BRITT - HAZELBERG'S LIBERIA
VANGELDER NIEL - ROXANNE DE REGOR
VANHAM STIEN - ODE VAN BETS
VERBOVEN AAGJE - COLMANA VAN 'T HUDGENRODE
VERMEIR JORIS - RED MARCIA F&PV
VERMEYLEN ILSE - GRACE VH
VERSCHUERE ELIEN - ATTILA DE HUN Z
VERSCHUERE WALTER - QUINTINO
VIERENDEELS LOUISE - M&M VAN HET DRIJNEERVELD Z
VOS ZOË - PORFYRIO HK
09/01/2022 - WRSB2204B - SPRINGEN HERENT 2e WEDSTRIJD
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots