{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse A
08:00
11:26
Nr.
Tijd
Combinatie
ALEXANDRE RUBIN - QUIN VAN HET BUKENVELD
ARNAUTS MICHIEL - REAL MAGIC VAN TER PAMELEN
BELLEMANS YANA - BAYANI BVZ
CAMELBEKE KATO - RED DIAMOND VAN 'T HAMBOS
CORTHAUTS ONA - QULANA DE LÉAU Z
COSTERMANS RUNE - HANNIKI VAN HET HAGEHOF
DE BAERDEMAEKER INGE - SIDAN VAN DE RISPEN
DE BROYER ELISE - GLOE VAN DE PEULE
FRANTSEN DEBBY - MATA HARI-V
GROUWELS SVEN - QUELLE DAME VAN HET RHODEVELD
HERMANS FLOOR - LEKI VAN DE VOGELZANG
LEMMENS GUNTER - PAKI TOPAL K.C.
LEMMENS GUNTER - PEPPA VAN DE HAVERSE BEMPTEN
LOPES ELINE - SENORITA VAN KATTEBEEK
MENNEKENS MARIE - JORIS VAN DE KLOTHOEF
MESKENS ELISABETH - NO WAY VAN DE RODEBERG
MEURRENS LAURA - CORNETS-LADY
SIFFERT EMILIE - TEASER Z
TORSIN HANNES - SILAS VAN BETS
VAN HOEGAERDEN MARC - ORIGI VAN 'T HOEGAERDENHOF
VAN HOOF JOKE - LICHTENSTEIN
VAN VOOREN TINE - LILY-ROSE ROYALE
VAN WESEMAEL ANAÏS - GUINESSE DU PALIS
VERHULPEN MIRTHE - PRINCIPESSA VAN BOST
VRANKEN SARAH - GO 4 ZERO V/H VOORHOF
ZELDERLOO OSCAR - RED MARCIA F&PV
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A7
08:00
11:26
Nr.
Tijd
Combinatie
ANTOON YANA - QILLY CONGO V/D BERGVIJVERHOEVE
BELLEMANS EDDY - FABRIZIO EQ Z
CAHUZAK ELLA - K-GRACE D'IVE
DE RIDDER FEMKE - DAKOTA DE KNOCKE Z
DE SMEDT DIRK - BENNETON-K
DE SMEDT DIRK - QUESTION VAN DE CAUDENBORRE
HELLEBUYCK KRIS - QUINA VAN 'T FARSENHOVEN
HELLEBUYCK KRIS - ROXANNE VAN DE GROOTEN HARDINK
KUMPS JELLE - VENI VIDI VICI VH PANNEHOF Z
MARIEN TILLE - PAMELA VAN HET MOLENHOF
MOENS FRIEDRICH - RACKO VAN 'T FARSENHOVEN
PIRON EDITA - GRISETTE
VAN TRICHT JOOST - SWEET BISCUIT V/D BREMBOSHOEVE
VANLOOCK HERMAN - FARANDOLE MINOTIÈRE
WILLAERT JULIE - QUINTANO V/H MOLENHOF
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
08:00
13:10
Nr.
Tijd
Combinatie
ARNAUTS MICHIEL - ORESTA VAN TER PAMELEN
BEECKMAN SIEMEN - EVITA VAN DE BLOKHOEVE
BENAETS KRISTOF - REBELL VAN DE HERTOG
BOSMANS GERT - IRMA VAN HET VIJVERBOS
BOSMANS GERT - QUICARA V/H VIJVERBOS
BOSMANS GERT - QUILEEN V/H VIJVERBOS
BREUSEGEM JELLE - QUALOU VAN DE MISPELAERE
BRUYNINCKX BRECHT - QUINTA VAN 'T ELZENHOUT
BRUYNINCKX KOBE - QUEENTJE BT
CAMELBEKE KATO - KINKY
CAMELBEKE KATO - RED DIAMOND VAN 'T HAMBOS
CAMELBEKE KATO - RUBE VAN 'T HAMBOS
CLAESSENS AXELLE - RHAPSODY VAN HET MEIERHOF
CORNELIS ERIN - RAZZO VD BISSCHOP
CORTVRINDT ASTRID - MISS WONDERFULL BEAUTY
CRAESSAERTS STEFAAN - QIANA VAN HET DORPELHOF
DE BOITSELIER VICTOR - DOLCE VITA OLYMPIC GENTLE Z
DE LANDTSHEER BRAM - CHALEESI DE BAUW Z
DE LANDTSHEER BRAM - GALLICIA DE BAUW Z
DE SMEDT ELISE - CANTHA VAN 'T MIRADAL Z
DELMOT EDDY - MALOJA V. 'T RECHT EIND
DENO WENDY - KARELLA B
ELSEN KLAAR - REBEL-V
ELSHOECHT JIMMY - ROBAN VAN DE RISPEN
EVERAERTS KRISTOF - CASANOVAZ
EVERAERTS KRISTOF - SILVER BOY Z
GEYSMANS FEBE - CARDINA-T.
JACOBS FILIP - OZZY VAN DEN BOOMKENSKAUTER
JACOBS MOYRA - LODE VAN DEN DAEL
KETELS PIETER - ESPRIT V
MANCUSO LAURA - LADY'S MAN 111
MARIEN TILLE - DARISSE
MESKENS ELISABETH - BICKEL
MEURRENS KRIS - ROCKY VAN 'T ROTH
MEURRENS LAURA - QUIBELLE
MEURRENS SOFIE - PANACHE VAN 'T ROTH
MINNOYE TINA - DHANY
MOMBAERS STEPHANIE - ODILON VAN KATTEBEEK
MOMBAERTS DORIEN - RHEIA-RIMANI DM
NESKENS DANNY - ANDORADO
OOSTERBAAN KATO - TIKO
PATERNOTTE AURÉLIE - CHICO
REMAUT KATRIEN - CAYENNE VAN 'T BERGENVELD
SAPION KAAT - IMPATIENCE DU PICASSO
TORSIN SANDER - RIANA VAN HET EELSHOF
VAN BIESEN LEON - RAY VAN DEN BLAUWAERT
VAN HOOF JOKE - DOT COM
VAN HULLE CEDRIC - SABRINA Z
VAN HULLE EVIE - DUELLE VAN DE RISPEN
VAN HULLE EVIE - LORRE VAN DE RISPEN
VAN LAER ILONA - INDY VAN DE WETERBEEK
VANDERMEULEN PHEBE - PATTINA VAN HET BEETJEN
VANDERSCHRICK ELINE - BENITA
VANDERVELDE STIEN - WELCOME JEWEL VAN DE KEIHOEVE
VANDEVENNE BRITT - HAZELBERG'S LIBERIA
VANGELDER NIEL - ROXANNE DE REGOR
VANHAM STIEN - ODE VAN BETS
VANLANGENAKER LEONARDO - DEEDEE VHP Z
VERHULPEN MIRTHE - INES DES BRUYERES
VERMEYLEN KRIS - LUCKY NR7 RV
VERSCHUERE WALTER - QUINTINO
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
08:00
13:10
Nr.
Tijd
Combinatie
ALEXANDRE RUBIN - CONTADOR V/D GRAVENHOEVE
ARNAUTS MICHIEL - MC CHOUFFE VAN TER PAMELEN
BOGAERT LARISSA - GABY PROVA Z
BONNY TOM - CONDOR
BOOGAERTS SARA - GENTLEMAN VAN HET REES Z
BRASSEUR MATHIAS - LOUISE VD GULDENNAGEL
BRASSEUR MATHIAS - ORIGI VAN DE GULDENNAGEL
BRUYNINCKX BRECHT - QUINTEN VAN 'T MAAILAND
CAMELBEKE KATO - CIARA L Z
CLAESSENS AXELLE - QUE PASA VAN HET MEIERHOF
COECKELBERGHS MYRTHE - CHICA Z
CORDEMANS TIM - JESLY VAN DE PADENBORRE
CRAESSAERTS STIJN - DILLY VAN DE VLIET Z
CRAESSAERTS STIJN - PHANTOM VAN HET DORPELHOF
DE BAERDEMAEKER ELS - NONO VAN 'T FARSENHOVEN
DE CUYPER CLEO - QUELLE SURPRISE D'AMOUR Z
DE DYCKER LIEN - PERLINA VAN HET AVENHOF
DEKETELAERE EVY - MIRA VAN 'T FARSENHOVEN
DIERICKX LENTE - QUERCUS VAN DEN OUDE EIK
ELSHOECHT JIMMY - BACARDI DE LA DEFLIERE
GROUWELS SVEN - INDIVA VAN DE LANGEWEG
GROUWELS SVEN - LEXY
HAIJEN HANNELORE - PAREL
HAIJEN HANNELORE - QUEBEC VAN HET ROELHOF
HENOT JONAS - PRIMA PEKE VAN DE HEIDE
JENNE LORE - MY FIRST LADY VAN 'T GELUTT
KAUFFMAN DAPHNE - LEANDRO
KUMPS JELLE - KINKY KENTUCKY VHP Z
KUMPS JELLE - SURE GOLD VHP Z
LEMAIRE JOZEFIEN - PICA-LINKE VAN DE RISPEN
LEMMENS GUNTER - HIMALAYA VAN DE BREMBOSHOEVE
MEERSMAN ANKE - JINTE
MESOTTEN HANNE - HAARON VAN 'T BERGENVELD
MESOTTEN HANNE - NEL VAN BERGENVELD
MEURRENS KRIS - GOLDIKA VAN 'T ROTH
MEURRENS SOFIE - INNOCENT BOY VAN 'T ROTH
MOMBAERS STEPHANIE - FARANA VAN HET EELSHOF
MOREELS LOTTE - JAYZEE V'T ATIHOF SL Z
MOREELS LOTTE - KARTHAGO VAN 'T VOGELZANGSKE
NESKENS JANA - VALCO VDK Z
PAQUAY TESSA - PAREL VAN 'T MAAILAND
PINT LORE - IMPULS V/H LINDENHOF
ROBBERECHTS LAURA - GOSSA
ROELANTS KAROLIEN - ISA D'OR VAN DE SOLLENBERG
SAPION KAAT - BELONADA
SCHEIRS PATRICK - HAVENLY
SCHEIRS PATRICK - MILLY VAN HET TURFHOF
SCHEIRS PATRICK - VEGA COSTA Z
SCHOL PEGGY - AMARETTO
THIRY BEN - QANTARO VAN 'T ROZENDAEL
THIRY BEN - QINA VAN DE GULDENNAGEL
THIRY BEN - QUARANTA VAN DE GULDENNAGEL
THIRY MARIJKE - C'EST LA VIE Z
VAN BELLINGHEN CHARLOTTE - LADY DARCO
VAN DAMME JEROEN - QUANTO VAN HET WATERBLOK
VAN DAMME JEROEN - QWIBUS VAN HET MAXENHOF
VAN HOEGAERDEN EVI - GEIKE D & M
VAN HOEGAERDEN WIM - ISIS VAN 'T HOEGAERDENHOF
VAN LAER LAURA - HIN DO SHIN
VAN UYTVANCK DIMITRI - CHARLOTTE S Z
VANDERSCHRICK ELINE - NYSSA VAN 'T LOHOF
VANROY EPHSIENY - ADELIO
VANROY EPHSIENY - ALDAGIO VAN MORETUS
VANZEGBROECK THOMAS - VENEZIA DH Z
VERMEIR CARO - QUANTO VAN HET WATERBLOK
VERMEYLEN ILSE - APERO
VERMEYLEN KRIS - CASANOVA Z
VRANCKEN SARAH - HERO
WAUTERECHT ALEXIA - LILLI GRANDE
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
08:00
11:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BONNY TOM - PANAMARENKA VAN DEN BLAUWAERT
BOSMANS GERT - NONCHALANT VAN DE LATHOEVE
BRUYNINCKX BRECHT - PICO BT
BRUYNINCKX CARLO - NARENCO
CASTEELS ANOUCK - ABI VAN EIK Z
CORDEMANS TIM - OBAMA
CORTHAUTS ONA - TINTIN VAN OVERIS
CRAESSAERTS STEFAAN - JAMINA UNO
DE HAES CHRISTINE - CAYON DE NYZE Z
DE SOUTER JONATHAN - ISAURA VAN 'T SMISKE
DEJAEGHERE WOUT - HILTON LADY
DIERICKX LENTE - MI AMIGO VAN 'T KEIKELHOF
HAIJEN HANNELORE - BACCARDI VAN HET ROELHOF
HOLSBEEK ROB - PAM
JENNE LORE - NELLIE'S TWINKELING Z
LEMAIRE JOZEFIEN - JELINKE VAN DE RISPEN
LEMMENS GUNTER - HERE I AM VAN DE ZUUTHOEVE
MEERSMAN ANKE - MAURO VAN DEN ATLAS
SCHEIRS PATRICK - TJIBO VAN HET LAVENDELHOF
TAES KELLY - OLIVIA VAN DE VOGELZANG
THIRY JO - PICO VAN 'T MAAILAND
VAN ASSELBERGHS PHILIPPE - PAULETTE VAN DE HELLE
VANROY EPHSIENY - PIPPA
VERLINDEN CAMILLE - KAHLUA VDE
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
08:00
11:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BENAETS KRISTOF - L' ARGENTO VAN DE HERTOG
BOSMANS GERT - GRAND FOU
BRUYNINCKX BRECHT - IRISH VAN 'T ELZENHOUT
CORDEMANS TIM - GAZELLE VAN HET PALLIETERHOF
CRAESSAERTS STIJN - HAMIRA VAN HET ROELHOF
DERUYTER SIMON - LIANDOR V/H WESTHOF
DIERICKX GERT - LEANDRO VAN DEN OUDEN EIK
KAUFFMAN DAPHNE - GINZA MARY VM
LEMMENS LIEN - HERCULES DE LA FERME BLANCHE
LEMMENS LIEN - KORRADO VAN HET GOORBOSHOF
LOPES ELINE - NETTE VAN KATTEBEEK
MEERT CELIEN - CAHEELAH DE BEAUFOUR
MOMBAERTS DORIEN - IRIYA-V
SCHEIRS PATRICK - VISION D’ERTAW
THIRY BEN - KADEE VAN ST-ROCKES KAPELLE
THIRY BEN - NAMBINO VAN DE GULDENNAGEL Z
THIRY BEN - OLLEGRO VAN HET AVENHOF
THIRY JO - LENTE VAN 'T MAAILAND
THIRY JO - NINA VAN 'T MAAILAND
TORSIN SANDER - DANA VAN DE WAAI Z
VAN BELLINGHEN CHARLOTTE - KALISHA DU CHABLIS
VAN OPSTAL SHAUNI - FROU-FROU VAN DE BREMBOSHOEVE
VAN OPSTAL SHAUNI - KWINTA VAN DE BREMBOSHOEVE
16/01/2022 - WRSB2205 - SPRINGEN TIENEN
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots