{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse A
08:00
11:26
Nr.
Tijd
Combinatie
CEULEMANS GITTE - QUINN TEN WILGENDRIES
CORTHAUTS ONA - QULANA DE LÉAU Z
COSTERMANS RUNE - HANNIKI VAN HET HAGEHOF
FRANTSEN DEBBY - MATA HARI-V
HELLEBUYCK KRIS - QUINA VAN 'T FARSENHOVEN
MARIEN TILLE - PAMELA VAN HET MOLENHOF
MENNEKENS MARIE - JORIS VAN DE KLOTHOEF
MEURRENS LAURA - CORNETS-LADY
MOENS FRIEDRICH - RACKO VAN 'T FARSENHOVEN
VAN AKEN GUY - ROXY VAN DEN DRIES
VAN HOEGAERDEN MARC - ORIGI VAN 'T HOEGAERDENHOF
VAN HOOF JOKE - LICHTENSTEIN
VAN LAETHEM BELINDA - LITTLE WONDER Z
VAN TRICHT JOOST - ROLEX JC
VAN WESEMAEL ANAÏS - GUINESSE DU PALIS
VANGELDER NIEL - QUALITE VAN 'T KONINGSBOS
VANGELDER NIEL - SILHOUETTE VAN 'T KONINGSBOS
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A7
08:00
11:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BEELEN NEL - SULTAN-V
BELLEMANS EDDY - FABRIZIO EQ Z
CASTEELS ANOUCK - RAVAGE VAN HET HOOGHOF
DE RIDDER FEMKE - DAKOTA DE KNOCKE Z
HELLEBUYCK KRIS - ROXANNE VAN DE GROOTEN HARDINK
JACOBS LIENE - LOTHAR
KUMPS JELLE - VENI VIDI VICI VH PANNEHOF Z
MOENS FRIEDRICH - RICKO VAN 'T FARSENHOVEN
PIRON EDITA - GRISETTE
PISSENS ILIAS - DANA
REYNS LOTTE - RAYA VD CALLO MEERSCHEN
TORSIN HANNES - SILAS VAN BETS
VAN LAER ILONA - CLEVERBOY
VAN TRICHT JOOST - SKY
VAN TRICHT JOOST - SWEET BISCUIT V/D BREMBOSHOEVE
VANLOOCK HERMAN - FARANDOLE MINOTIÈRE
VANTHIENEN DRIES - DIVERTIMENTO TMS Z
WILLAERT JULIE - QUINTANO V/H MOLENHOF
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
08:00
13:10
Nr.
Tijd
Combinatie
ALEXANDRE RUBIN - QUIN VAN HET BUKENVELD
BEECKMAN SIEMEN - EVITA VAN DE BLOKHOEVE
BELLEMANS YANA - BAYANI BVZ
BENAETS KRISTOF - REBELL VAN DE HERTOG
BREUSEGEM JELLE - QUALOU VAN DE MISPELAERE
BRUYNINCKX BRECHT - QUINTA VAN 'T ELZENHOUT
CAMELBEKE KATO - RED DIAMOND VAN 'T HAMBOS
CAMELBEKE KATO - RUBE VAN 'T HAMBOS
CORNELIS ERIN - RAZZO VD BISSCHOP
CORTVRINDT ASTRID - MISS WONDERFULL BEAUTY
COSTERMANS ARNE - RED ROSE VH BEUKENHOF
DE LANDTSHEER BRAM - CHALEESI DE BAUW Z
DE LANDTSHEER BRAM - GALLICIA DE BAUW Z
DELCON MARISKA - VEGA DE NINIVE Z
DELMOT EDDY - MALOJA V. 'T RECHT EIND
DUPONT CHARLOTTE - PRINS V VAN DE VAERENBERG
EVERAERTS KRISTOF - CASANOVAZ
EVERAERTS KRISTOF - SILVER BOY Z
GEYSMANS FEBE - CARDINA-T.
HERMANS FLOOR - LEKI VAN DE VOGELZANG
JACOBS FILIP - OZZY VAN DEN BOOMKENSKAUTER
JACOBS MOYRA - LODE VAN DEN DAEL
JANSSENS LORE - CASPIAN GOLD
KETELS PIETER - ESPRIT V
LAUWEREYS KOENRAAD - IDIORA VAN HET KAPOELHOF Z
LAUWEREYS KOENRAAD - QUIRINA VD BISSCHOP
LOEB KRISTOF - CITA VAN HET MOLENHOF Z
MARIEN TILLE - DARISSE
MATHUES GEERTRUI - LU-MINKA
MESKENS ELISABETH - NO WAY VAN DE RODEBERG
MEURRENS KRIS - ROCKY VAN 'T ROTH
MEURRENS LAURA - QUIBELLE
MEURRENS SOFIE - PANACHE VAN 'T ROTH
MOMBAERS STEPHANIE - FARANA VAN HET EELSHOF
MOMBAERS STEPHANIE - ODILON VAN KATTEBEEK
MOMBAERTS DORIEN - RHEIA-RIMANI DM
MOUTON LENNIE - LA VIDA V/D ZILVERBERG
NESKENS DANNY - ANDORADO
NESKENS JANA - VALCO VDK Z
OOSTERBAAN KATO - TIKO
PATERNOTTE AURÉLIE - CHICO
PAUWELS GITTE - HELABA F&R
REMAUT KATRIEN - CAYENNE VAN 'T BERGENVELD
SAPION KAAT - IMPATIENCE DU PICASSO
THIRY MARIJKE - C'EST LA VIE Z
VAN BIESEN LEON - RAY VAN DEN BLAUWAERT
VAN HOOF JOKE - DOT COM
VAN HULLE CEDRIC - SABRINA Z
VAN LAER ILONA - INDY VAN DE WETERBEEK
VAN TRICHT JADE - OLA
VANDECAUTER DAPHNE - H
VANDERVELDE STIEN - WELCOME JEWEL VAN DE KEIHOEVE
VANDEVENNE BRITT - HAZELBERG'S LIBERIA
VANGELDER NIEL - ROXANNE DE REGOR
VANHAM STIEN - ODE VAN BETS
VANLANGENAKER LEONARDO - DEEDEE VHP Z
VERSCHUERE ELIEN - ATTILA DE HUN Z
VERSCHUERE WALTER - QUINTINO
VLAYEN DRIES - CIAO DV Z
VOS ZOË - PORFYRIO HK
ZELDERLOO OSCAR - RED MARCIA F&PV
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
08:00
13:10
Nr.
Tijd
Combinatie
ALEXANDRE RUBIN - CONTADOR V/D GRAVENHOEVE
BOGAERT LARISSA - GABY PROVA Z
BOOGAERTS SARA - GENTLEMAN VAN HET REES Z
BRASSEUR MATHIAS - LOUISE VD GULDENNAGEL
BRASSEUR MATHIAS - ORIGI VAN DE GULDENNAGEL
BRUYNINCKX BRECHT - QUINTEN VAN 'T MAAILAND
BRUYNINCKX CARLO - QUEENTJE BT
CAMELBEKE KATO - CIARA L Z
CASTEELS ANOUCK - PINA COLADA VAN HET HOOGHOF
CORTHAUTS FLO - JYRAJA J
COSTERMANS ARNE - TWILIGHT DB Z
CRAESSAERTS ANNELIES - QAMIRO VAN HET DORPELHOF
CRAESSAERTS STIJN - DILLY VAN DE VLIET Z
CRAESSAERTS STIJN - PHANTOM VAN HET DORPELHOF
DE BOECK SOFIE - CHAYENNE
DE WEER ANNE-LIEKE - RED FLAME DH Z
DEKETELAERE EVY - MIRA VAN 'T FARSENHOVEN
DIERICKX LENTE - QUERCUS VAN DEN OUDE EIK
HAENEN CÉZENNE - ARIANE’S CALIMERO
HAIJEN HANNELORE - QUEBEC VAN HET ROELHOF
HENOT JONAS - PRIMA PEKE VAN DE HEIDE
JENNE LORE - MY FIRST LADY VAN 'T GELUTT
KAUFFMAN DAPHNE - LEANDRO
KUMPS JELLE - KINKY KENTUCKY VHP Z
KUMPS JELLE - SURE GOLD VHP Z
LEEMANS JILL - KATEAU VAN 'T MANESCHIJNHOF
LEMAIRE JOZEFIEN - PICA-LINKE VAN DE RISPEN
LEMMENS GUNTER - HIMALAYA VAN DE BREMBOSHOEVE
LOEB KRISTOF - ERLA VAN HET MOLENHOF Z
MEERSMAN ANKE - JINTE
MESOTTEN HANNE - HAARON VAN 'T BERGENVELD
MESOTTEN HANNE - NEL VAN BERGENVELD
MEURRENS KRIS - GOLDIKA VAN 'T ROTH
MEURRENS SOFIE - INNOCENT BOY VAN 'T ROTH
MOREELS LOTTE - JAYZEE V'T ATIHOF SL Z
MOREELS LOTTE - KARTHAGO VAN 'T VOGELZANGSKE
PAQUAY TESSA - PAREL VAN 'T MAAILAND
ROBBERECHTS LAURA - GOSSA
SAPION KAAT - BELONADA
SCHEIRS PATRICK - HAVENLY
SCHEIRS PATRICK - MILLY VAN HET TURFHOF
SCHEIRS PATRICK - VEGA COSTA Z
TILBURGH LORE - BAMBOLA DU SOLEIL
VAN BELLINGHEN CHARLOTTE - LADY DARCO
VAN CAMPENHOUT EMMA - OBERON VAN 'T LAARHOF
VAN DAMME JEROEN - QUANTO VAN HET WATERBLOK
VAN DAMME JEROEN - QWIBUS VAN HET MAXENHOF
VAN HERLE LUDO - LINN VAN EGLEGEM
VAN HOEGAERDEN EVI - GEIKE D & M
VAN HOEGAERDEN WIM - ISIS VAN 'T HOEGAERDENHOF
VAN LAER LAURA - HIN DO SHIN
VAN LAETHEM BELINDA - ILLIS
VAN TRICHT JADE - MALCOM X
VAN TRICHT JADE - SYDNEY VH MOLENHOF Z
VAN UYTVANCK DIMITRI - CHARLOTTE S Z
VAN VALKENBORGH ELLA - MILA VH HOF TER VELDE
VANDECAUTER DAPHNE - QUILAX Z
VANROY EPHSIENY - ADELIO
VANROY EPHSIENY - DAPHNE VD BROUWERSHOEVE
VANZEGBROECK THOMAS - VENEZIA DH Z
VERMEYLEN ILSE - APERO
VIERENDEELS LOUISE - JOVANOTTI
VLAYEN DRIES - CORNEE
VRANCKEN SARAH - HERO
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
08:00
11:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BOSMANS GERT - NONCHALANT VAN DE LATHOEVE
BRUYNINCKX BRECHT - PICO BT
BRUYNINCKX CARLO - NARENCO
CASTEELS ANOUCK - ABI VAN EIK Z
CORDEMANS TIM - OBAMA
CORTHAUTS FLO - COSTARO DU GD COEURCQ Z
CORTHAUTS ONA - TINTIN VAN OVERIS
CRAESSAERTS ANNELIES - HERMES
DAENEN SIEN - BOREAL D'ELLE
DAENEN SIEN - GLAMOURFEE
DE HAES CHRISTINE - CAYON DE NYZE Z
DELGOUFFE NELL - PHASSIA VD BISSCHOP
DELGOUFFE NELL - ZUMBA VAN HET WATERSCHOOT Z
GROUWELS SVEN - INDIVA VAN DE LANGEWEG
GROUWELS SVEN - LEXY
HAIJEN HANNELORE - BACCARDI VAN HET ROELHOF
HOLSBEEK ROB - PAM
JENNE LORE - NELLIE'S TWINKELING Z
LEMAIRE JOZEFIEN - JELINKE VAN DE RISPEN
LEMMENS GUNTER - HERE I AM VAN DE ZUUTHOEVE
MEERSMAN ANKE - JURIST A VAN DE NACHTEGAELE
SCHEIRS PATRICK - TJIBO VAN HET LAVENDELHOF
TAES KELLY - OLIVIA VAN DE VOGELZANG
THIRY JO - PICO VAN 'T MAAILAND
VAN AKEN GUY - JACKSON VAN DEN DRIES
VAN AKEN GUY - LEXLOUBET VAN DEN DRIES
VAN ASSELBERGHS PHILIPPE - PAULETTE VAN DE HELLE
VANROY EPHSIENY - ALDAGIO VAN MORETUS
VANROY EPHSIENY - PIPPA
VERLINDEN CAMILLE - KAHLUA VDE
VLAYEN DRIES - ORCHIDEE VAN HET DOMIHOF
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
08:00
11:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BENAETS KRISTOF - L' ARGENTO VAN DE HERTOG
BOSMANS GERT - GRAND FOU
CORDEMANS TIM - GAZELLE VAN HET PALLIETERHOF
DERUYTER SIMON - LIANDOR V/H WESTHOF
DIERICKX GERT - LEANDRO VAN DEN OUDEN EIK
KAUFFMAN DAPHNE - GINZA MARY VM
LOPES ELINE - NETTE VAN KATTEBEEK
MOMBAERTS DORIEN - IRIYA-V
SCHEIRS PATRICK - VISION D’ERTAW
THIRY BEN - KADEE VAN ST-ROCKES KAPELLE
THIRY BEN - NAMBINO VAN DE GULDENNAGEL Z
THIRY JO - LENTE VAN 'T MAAILAND
THIRY JO - NINA VAN 'T MAAILAND
VAN BELLINGHEN CHARLOTTE - KALISHA DU CHABLIS
VAN OPSTAL SHAUNI - FROU-FROU VAN DE BREMBOSHOEVE
VAN OPSTAL SHAUNI - KWINTA VAN DE BREMBOSHOEVE
VANTHIENEN DRIES - ELORDONNE S
13/02/2022 - WRSB2208 - SPRINGEN LANDEN
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots