{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
1B
Ring 1B: VEELZIJDIGHEID Klasse 1 (SA)
09:00
00:27
Nr.
Tijd
Combinatie
D'HOOGHE ANNELIEN - SUZI Q
DE WANNEMAEKER LOTTE - GIZMO
DIERICKX WINTHER - MELODY VAN 'T PEETERSHOF
GEUDENS THIBO - DANCER
SAS NIEKE - DUMPIE
SMETS TESSE - QUINCY
TIMMERS MARGAUX - SARA
TUYTELEERS NINA - PIAFFE
VAN ELSEN LEONIE - SHINE'S SPIRIT
VAN STEEN JESSE - KIANTY
VERVAECKE OONA - TERVAKE HEIKO 1986
VISSERS JANA - TOONTJE
WIJNDAELE MARIE - TWEETY
1
Ring 1: VEELZIJDIGHEID Klasse A3 (S)
09:00
00:27
Nr.
Tijd
Combinatie
Geen onderliggende records.
1A
Ring 1A: VEELZIJDIGHEID Klasse A3 (AB)
09:00
00:27
Nr.
Tijd
Combinatie
COENEN LINA - TILIAHOF GIPSY GIRL
LAMBRECHTS FLEUR - LOLLYPOP
VAN DAMME FRANCIS - MANDY
VAN HECKE LOTTE - AVRIL OF THE FAIRY TALE RANCH
VAN LOOVEREN JONAS - TES
VERMEULEN LIEZE - FIONA
VERMONDEN JULYNNE VIC - NEMO
VERVOORT LISANNE - JULLEKE
5
Ring 5: VEELZIJDIGHEID Klasse 2 (B)
09:00
00:27
Nr.
Tijd
Combinatie
ADRIAENSEN MAX - TEN ANKERS FREEANCA 20072194
CAERS JUNE - GOLDFINGER
D'HOOGHE ELODIE - RONALDO VAN DE NIEUWE HEIDE
DE MEYST MATHIS - PIA D'OR
DE MUNCK CAMILLE - SURPRICE
DE WANDEL ESTELLE - VILLEKEN
DE WANNEMAEKER LOTTE - HOPPER GOLDEN H
DEMEULEMEESTER FELINE - HIGH FLOWNS BAILEYS
DEMEULEMEESTER FELINE - SILVER
DIERICKX WINTHER - SUMBA VAN 'T NEERHOF
FOUQUAET CHARLOTTE - FROZEN VAN HET NONNENBOS
GEUDENS KOBE - FINNLEA REACTION
GOETHALS JANNE - STOUGJESHOEVE UNLIMITED JOY
LAEMONT LUNA - FRIETSKE
MATTON JITTE - BIJOU VAN HET RIDDERHOF
SAEYS WILLEMSE FINE - WAAIE Q FROYE
SEGERS STIJN - NIENTJE VAN DE WATERHOEVE
STEEGMANS CAS - VALERIO
VAN GOMPEL AMÉLINE - PARMANTE
VAN STEEN JESSE - JOB
VAN VAERENBERGH MARTE - LEENTJE
VERAGHTERT ROOS - MISTER MOON
VERSWIJVEL MARIKE - CORIANDER
VERVAECKE OONA - SPARTACUS
2B
Ring 2B: VEELZIJDIGHEID Klasse A5 (B)
09:00
00:27
Nr.
Tijd
Combinatie
BELLEMANS BRAM - HANSJE
COMPANIE KATO - GOUDLOKJE
DE MEYST MATHIS - DRIES
GEUDENS KOBE - ALBERTO
JANSSENS SIEBEN - ALIESA 271
TRUYEN ELINE - SIEBELINK'S HOEVE ZAFIRA
VAN LOOVEREN JONAS - ZALERO
VERAGHTERT LISE - MAESTRO
VERHELST ORIANA - VLAMMEKE
6
Ring 6: VEELZIJDIGHEID Klasse 3 (C)
09:00
00:27
Nr.
Tijd
Combinatie
BOUTS LAURA-MARIE - SPIRIT
BRAEKMANS LOTTE - SPIRIT
CALLENS FREEKE - PIDO
DE RAEDT NOOR - COBRONC’S NIKITIS
DE SMET MATZ - SEA OF MEMORIES
DE WANDEL ESTELLE - PETER
DE WITTE FLOOR - KAPOENTJE
DE WITTE FLOOR - PACIENDA DRUM VH JUXSCHOT
DESMEDT ANNA - SARINA
EVERAERT LISA - SJENNY
GODRIE CHARLOTTE - RATINA VAN DE COOLSDREEF
GODRIE LOTTE - SMOKEY
GOEMINNE MARIE-JOËLLE - CASSIUS D.J.
GOETHALS JANNE - ULESCO VAN DE BUCXTALE
HERMANS LIESBETH - FAEY
LANSLOTS DIAZ - BOUNTY
MARTENS MARIT - FLIKA
MORIS LEONIE - PRETTY LADY VAN DE BARTVELDEN
PAUWELS LOBKE - MOORSTREET'S LENNON
SAEYS WILLEMSE LISE - LITTLE JOE V/D SCHEURE
TAGHON JULOT - MISTY
VAN GORP STIG - MEKADOR VAN DE EVERBEURSEHOEVE
15
Ring 15: VEELZIJDIGHEID Klasse 4 (CD)
09:00
00:27
Nr.
Tijd
Combinatie
DOUWEN JADE - PSV (NIET-LID) - UP WINDS BYOUTIE (BLANCO)
BOSSUYT ELLA - PSV (NIET-LID) - MISTER NELSON (BLANCO)
BEYERS FRÉDÉRIQUE - JOLY'S OBADJA
BOLLANSÉE LOTTE - OAK FOREST ELMO
BUSCHMAN NINA - BOVENHEIGRAAF'S CARLO
CAEMAERT STELLA - MEADOW
DE KEGEL JULIETTE - JOLIEN
DE KOSTER LORE - CELVIN
DE MEYST KATO - RASPOETIN
DE ROO LARS - HELLO HAPPY
DE RUYCK BRITT - JOLY'S GLORIA
DHONDT LENNERT - ORCHID'S ALEXANDER
GEURTS JULIE - LET ME DO DES MARRONNIERS
GEURTS JULIE - UMELIA-V
HELLEBUYCK MARGAUX - DONNA
KOYEN CIS - VOSJE
MATTON LISE - JOLLY'S DALLAS
MERTENS LANDER - PRINCESS VAN DE VRAAGHEIDE
PEETERS STIEN - DJANGO
STERCKX FLEUR - ORCHID'S XILLA
STERCKX RUBE - ORCHID'S SANDOKAN
VACKIER ALICIA - BÜTER'S BIOUX
VAN ELSEN KATO - QUEPASSA VAN DE RISTEN
VAN GOMPEL AMÉLINE - KALANDO "E" VAN HET JUXSCHOT
WIJNDAELE KATO - SISKA
2A
Ring 2A: VEELZIJDIGHEID Klasse 5 (CD)
09:00
00:27
Nr.
Tijd
Combinatie
BOON THIJS - PSV (NIET-LID) - TREESJE (BLANCO)
BOUTS JEF - IMBRA
COENEGRACHTS ARNE - KANTJE'S IRLANDO
COENEGRACHTS ARNE - OKKI
DE CLEENE HORTENCE - LUCKY
DE CLEENE HORTENCE - SHANOUK
DOUWEN EMI - CINDY
GEURTS JULIE - KINOU DES MARRONNIERS
GOEMINNE MARIE-JOËLLE - TABAKNATIE TINA
VAN GORP NISSE - TIMON VAN DE GROENHEUVEL
VAN MIEGHEM RENÉE - PICASSO-DRUM VH JUXSCHOT
VERHOEVEN ELINE - TUCKER
3
Ring 3: VEELZIJDIGHEID Klasse A5 (CD)
09:00
12:09
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES THIJS - TORNADO
BOUDONCK HANNE - H'NAHIB VAN DE PITZENBURGHOEVE
COENEN JANNE - MODDERBEEK'S ODE
DELARUE ELISE - JUS DE POMME "E" V/H JUXSCHOT
GEVAERT LOTTE - OH MY GOD V'T OUD MOLENHUIS
GRYSPEERT ANOUK - CLARK
HAEVERANS MILLE - CHEDY
LABELLE LIESE - UKKEPUK VAN 'T HAMMELHOF
LAEMONT LUNA - NAOMI VAN DEN BERGENBROEK
MERCKEN LINDE - GANAR VAN DE EVERR
SAEYS WILLEMSE LISE - WISKY VAN DE STROSLAPER
STERKENS JAAN - SPEECH BUBBLE
VAN DESSEL TRISTAN - ARINA HOEVE LARIX
VERSTAPPEN JANNE - ROSY VAN DEN ITTER
VREYS KATIE - ANEMON
4
Ring 4: VEELZIJDIGHEID Klasse A5 (CD)
09:00
12:09
Nr.
Tijd
Combinatie
BEN NAIS ELEANORE - LUCKY BOY
DE BACKER KORNEEL - PONYHOEVE NENA
DE WANDEL DORINTHE - CJORVEN VAN DE PERELAAR
DE WITTE FLOOR - MEEDENBLIK'S GIO
GRYSPEERT FELICE - NELSON HOF TER ZEEDYCKE
HERMANS LIESBETH - VINCE VAN HET HERMANSHOF
LAENEN GITTE - GRAVELINE VAN DE DELTHOEVE
LAENEN GITTE - NASTY BOY
MICHIELS ELLA - HERA VAN DE MOLENHOEK
RAATS LENTHE - EVEREST JORDI 20041312
VAN DIJCK LENKE - HENRI VAN DE VISSERIJ
VAN HERREWEGHE JULIE - ROCKY
VERMEULEN KATO - LADY
WIJNDAELE MARIE - MARGRIET HOEVE'S NAMICO
WUYTS LISA - GEISHA
7
Ring 7: VEELZIJDIGHEID Klasse 3 (D)
09:00
12:09
Nr.
Tijd
Combinatie
CAHUZAK ELLA - PRODISE'S DAAN
DE GUSSEMÉ SANDER - EL SHÉTANIA
DE GUSSEMÉ SANDER - IGOR
DE ROO CHLOË - QUINOT VAN DE BUCXTALE
DELELLIO KAYLA - KANTJE'S GUCCI
GEVAERT LOTTE - FOREVER
GREIWE LISA - DE HALGOREN CANDY
KINABLE MAYA - WANNES
LEIRS ARWEN - VERONA VH JUXSCHOT
MARTENS JILKE - MADONA
MARTENS JILKE - MANOLITO
MATTON MIRTHE - RANI VAN HET ELSHOUT
OOMS JARNE - BASSIE VAN DE CLAEVERVALLEI
SICCARD MILLIE - IPA BELLEROSE D'ANDAINE
SICCARD MILLIE - J.LO VAN DE ZONNEHOEVE
SMITS GUUSJE - DIVA
TOELEN FRAN - GYPSON DU CHESSELET
VACKIER ALICIA - MAGENO
VAN UYTVANCK JINTE - HEROS
VANDENDRIESSCHE GITTE - GOLDEN WONDER BOY
8
Ring 8: VEELZIJDIGHEID Klasse 3 (D)
09:00
12:09
Nr.
Tijd
Combinatie
AERTS JOLIEN - INDORADO VAN DE DELTHOEVE
ANDRIES THIJS - MAIN-D'OEUVRE
ANDRIES THIJS - POPCORN-V
CALLENS DIEDE - BIJOUX
DE CLERCQ MARA - SPICE GIRL
DE ZUTTER KOBE - MR TROUBLE
DENEULIN LUCA - WADDENHOEK’S SANNE
GEUDENS TIFFANY - VEGAS D.
GODRIE CHARLOTTE - ORCHID'S JANET 20072521
GODRIE LOTTE - SUBLIEM'S LILY
LEIRS STERRE - PEPSI
LENAERTS FLEUR - WOODFIELD SPARROW
LOOS SEPPE - KHIIMORI
SIFFERT JULIETTE - IKKO VAN DE WEZELAER
THIERENS DIDO - ROCKY
TROCH KAAT - MISTY
VAN ELSEN WARRE - GILENKA
VAN HEESWIJK MEGAN - JUST IN TIME VAN DUYVERSPUTTEN
VAN TICHELT LIEN - NINDRA VAN DE GROENHEUVEL
VERHOEVEN KATO - NIMMER D'OR "E" VAN HET JUXSCHOT
9
Ring 9: VEELZIJDIGHEID Klasse 3 (D)
09:00
12:09
Nr.
Tijd
Combinatie
AERTS MARIANNE - JOLY'S MOVIESTAR
AERTSEN AMELIE - ESPOIR
DE MEYST KATO - CUSTARD CREAM
DE MUNCK BEAU - ORCHID'S ARMENII
DE SMET MATZ - TESSA V/D HEIHOEK
DE WITTE FLOOR - CHILI PEPPER
DEKEYSER FELIEN - SEPPELINE'S KATINKA
DENEULIN ELIAS - JUWEL "E" VAN HET JUXSCHOT
GEIVERS DIEDE - OSCAR
GODRIE BEN - CASSANDRA
LABELLE LINDE - ROCKY BALBOA VAN 'T HAMMELHOF
MORIS LEONIE - ORINOCO VAN DE BARTVELDEN
PELGRIMS WENKE - BONAVENTURA'S LOÏS LANE
SEGERS EMMA - MISTER X VAN DE DELTHOEVE
SMETS TILLE - DE MENSINGHE'S EVA
TIMMERS ASTRID - DE HALGOREN AMIGO
VAN MIEGHEM RENÉE - ZEB
VAN PAMEL NIELS - REALY BILLY TER BINK
VREYS KATIE - HARRIE
10
Ring 10: VEELZIJDIGHEID Klasse 3 (D)
09:00
12:09
Nr.
Tijd
Combinatie
DRIESEN GIEL - PSV (NIET-LID) - JOY (BLANCO)
ADRIAENSEN MAX - GITTA VAN HET AVENHOF
BELLEMANS SEPPE - CAPRICE
BUSCHMAN ARNE - BALLYERK SERGEANT PEPPER
CLAES LUNA - EBRO
DE RIDDER LAURE - JOLY'S DANCER
DE WANNEMAEKER ANOUK - KING V/D BLAUWBOSSEN
DE WITTE MAITHE - OBSESSION VAN HET BERNARDSHOF
DIERICKX WINTHER - LUCA C
JANSEN AMBER - BRENHI
KEISSE SAAR - DE MESINGHE'S LENTE
LENCHANT RANA - ORCHID'S TRIXIE 520092593
LENCHANT RANA - ROMY B2
LOMANS FLEUR - KYLIAN VAN ORCHID
SCHUEREWEGEN NOA - MUFFIN
SELS MILAN - ORCHID'S CALYNDA
VAN VAERENBERGH MARTE - FIENTJE
VANDENDRIESSCHE BRITT - CHANEL CRISTALLE
VERSTAEN LIZE - BAKELS COOKY
WIJNDAELE KATO - JOLY'S LOREKE
02/04/2022 - WPV2022A1 - EVENTING PONY'S LILLE
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots