{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
D
Ring D: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse BCD
10:00
12:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:00
100035222 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - BEERSE
2
10:15
3503518 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - WESTERLO
3
10:30
4919415 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - VEERLE
4
10:45
3977202 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - OLMEN
5
11:00
1258269 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - RIJKEVORSEL
6
11:15
13976080 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - VLIMMEREN
7
11:30
100023049 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - PULDERBOS
E
Ring E: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse BCD
10:00
12:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:00
100040371 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - VLIMMEREN
2
10:15
100029446 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - LEEST
3
10:30
100008809 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - SCHOONBROEK
4
10:45
13516241 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - GEEL LARUM
5
11:00
100040012 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - MINDERHOUT
6
11:15
2462281 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - OUD TURNHOUT
C
Ring C: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse BSAB
09:45
12:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:45
100039932 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - ARENDONK
1
10:00
100041379 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - MINDERHOUT
2
10:15
100039986 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - HERENTHOUT
3
10:30
100040034 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - SINT LENAARTS
4
10:45
100040024 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - OUD TURNHOUT
5
11:00
100040040 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - VEERLE
6
11:15
10190151 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - GIERLE
7
11:30
1259683 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - WEELDE RAVELS
8
11:45
100039946 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - MINDERHOUT
9
12:00
100039998 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - LICHTAART
10
12:15
100040046 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - WESTERLO
F1
Ring F1: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
10:00
12:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:00
100040093 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - LILLE
3
10:30
1256148 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - MINDERHOUT
4
10:45
100022800 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - WEELDE RAVELS
5
11:00
1257663 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - PULDERBOS
6
11:15
1253118 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - LEEST
7
11:30
100040190 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - SCHOONBROEK
8
11:45
1250589 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - GEEL TEN AARD
G
Ring G: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
10:00
12:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:00
12152884 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - VEERLE
2
10:15
100040097 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - BAARLE HERTOG
3
10:30
100008572 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - MEERHOUT
4
10:45
12818952 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - HERENTHOUT
5
11:00
100040091 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - SINT LENAARTS
6
11:15
14031452 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - OLMEN
7
11:30
100016299 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - WESTERLO
F2
Ring F2: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse M
10:00
12:30
Nr.
Tijd
Combinatie
9
12:00
100035089 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - RIJKEVORSEL
10
12:15
100036389 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - MEERHOUT
11
12:30
100040213 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - OUD TURNHOUT
B
Ring B: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse B
10:00
12:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:00
1255542 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - MERKSPLAS
2
10:15
13952842 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - GEEL LARUM
3
10:30
5909926 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - LILLE
4
10:45
2530989 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - MINDERHOUT
5
11:00
1260794 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - ZOERSEL
6
11:15
2530888 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - MINDERHOUT
7
11:30
2910808 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - HERENTHOUT
A1
Ring A1: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse L
10:00
12:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:00
1258774 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - SINT LENAARTS
2
10:15
4896173 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - ZOERSEL
3
10:30
1255441 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - MERKSPLAS
4
10:45
100009410 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - GIERLE
A2
Ring A2: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse M
10:00
12:30
Nr.
Tijd
Combinatie
6
11:15
2910707 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - HERENTHOUT
7
11:30
1255340 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - MERKSPLAS
8
11:45
2462180 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - OUD TURNHOUT
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (S)
09:30
12:34
Nr.
Tijd
Combinatie
4
09:54
DENS LINE - TRISTAN
6
10:10
GEUDENS JARNE - LOTJE
8
10:26
COENEGRACHTS JULES - FLOORTJE
9
10:34
DESMEDT JUDITH - TRIPLE
10
10:42
DESMEDT ANNA - SANDRA
11
10:50
SEGERS STIJN - LOTTE
13
11:06
URKENS WOUT - APOLLO
14
11:14
BUTS STAN - LUNA V/H BUYTELSHOF
15
11:22
TRUYEN LARS - VLEKJE
16
11:30
VAN ELSEN JOLIEN - JUNIOR
17
11:38
AERNOUTS SAAR - PRINS
18
11:46
WITTEVRONGEL TOOR - WOLF
19
11:54
BLEUX CHARLOTTE - BOBBY
20
12:02
VAN HEESWIJK MEGAN - BIG BOY
21
12:10
NEESKENS BO - FLOR
22
12:18
CHRISTIANEN KATO - LUKAS
23
12:26
VAN ROMPAEY BRENNE - HUGO
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (A)
09:30
12:34
Nr.
Tijd
Combinatie
4
09:54
BOSSCHAERTS TIBE - SPIRIT BONFIRE
8
10:26
VANDERREYDT MEG - PHANETTE'S GLYNNSTER
11
10:50
ROEFS KAMIEL - PLUTO VAN TER WILDERIJT
13
11:06
CHRISTIANEN LORE - ARKO
14
11:14
CRAUWELS LORE - KOMPAS YRANA
15
11:22
ROEFS JACOB - PLUTO VAN TER WILDERIJT
16
11:30
HAESAERT RALPH - TONKA
17
11:38
MERTENS ANNA - VLEKJE
18
11:46
BUTS LOUIS - ROBBY
19
11:54
KOYEN CIS - SUZI Q
20
12:02
VAN GORP STIG - DUSTY
21
12:10
VERAGHTERT ROOS - SELLA
22
12:18
SNELS LORE - DANCING DONNA
23
12:26
ADRIAENSEN BO - LAIKA
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (A)
09:30
12:34
Nr.
Tijd
Combinatie
5
10:02
VAN BYLEN GILLIAM - VICTOR
10
10:42
COECKELBERGS SOPHIE - STEVENS PRIDE
11
10:50
GELUYKENS RUBE - ROSALINDE
13
11:06
WELLENS YANA - QUINTO
14
11:14
VAN GOMPEL AMÉLINE - A-JIRKA
15
11:22
THIJS FEMKE - SABRINA
16
11:30
VAN DIJCK LENKE - FLOWER'S HOEVE VIOLET
17
11:38
VAN BYLEN GILLIAM - CELOUSKA SHADOW
19
11:54
BUTS STAN - PABLO
20
12:02
BUIKS RENSKE - JULIAN
21
12:10
DE HESSELLE ROMY - LADY
22
12:18
KENIS SIEN - ELZENHOF FABIOLA
23
12:26
VAN DIJCK LENKE - ZUURSEVELD'S MARGRIET
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (A)
09:30
10:50
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:38
WUYTS ELLE - GLINSTER
3
09:46
LOMANS FLEUR - PUCK
4
09:54
WOUTERS CHARLOTTE - BLINKY
5
10:02
LOOYMANS INTE - AVENIT'S TYARA
6
10:10
VAN DEN BOGERD DIEUWKE - BUSHMOOR DANCING QUEEN 123619
7
10:18
VAN DER BORGT SAM - RUBY
8
10:26
DE COCK MATIS - SHINE'S SPIRIT
9
10:34
BENS LOUISE - CHARLOTJE VAN DE DRIJEYCKEN
10
10:42
VANDENBUSSCHE JULIE - GABBER
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:30
12:34
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:38
BOSSCHAERTS FEBE - JINO
3
09:46
VERHOEVEN LOUIZE - FREYA
4
09:54
BOLLANSÉE LOTTE - PRESCO
5
10:02
AERNOUTS SAAR - NIKKY
6
10:10
COENEGRACHTS SOFIA - JABBEDABBEDOE VH ROZENDAELHOF
7
10:18
DENS GIEL - DIRK
8
10:26
GEERTS BENTHE - ZARA
9
10:34
VAN DER BORGT NIELS - HAMPARY VAN HET KRAAIENEST
10
10:42
VERSTAPPEN JOSSE - PRINSES
11
10:50
GEUDENS JARNE - UTOPIA
13
11:06
MERTENS FIEKE - MEXX
14
11:14
VERHOEVEN LOUIZE - SPILLIE
15
11:22
LUYCKX LEON - CORIANDER
16
11:30
KOYEN CIS - COMEBACK'S ELVIRA
17
11:38
BARANOWSKI GILIA - LARS
18
11:46
VAN HOECK SAM - SOUDLEY ROYAL GEM
19
11:54
VERSTAPPEN JANNE - MAESTRO
20
12:02
VAN ROMPAEY BRENNE - BOEFER
21
12:10
LEYSEN ISABEAU - GOLDFLAKE
22
12:18
BREUGELMANS LAURA - SHERREE
23
12:26
VAN MIERT LIEN - IGOR
24
12:34
SMETS TILLE - WATERLAND'S ALANYA
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:30
12:34
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:38
VAN LOOVEREN LARA - MOONFLOWER'S BIJOUX
3
09:46
HELSEN STIG - BIEKE
4
09:54
GELUYKENS RUBE - SPOOKY VAN DE BROECKSE BEEMDEN
5
10:02
SELS MILAN - RONALDO VAN DE NIEUWE HEIDE
6
10:10
MERTENS LISSE - SACHA
7
10:18
AERTSEN AMELIE - BOEFJE
8
10:26
VAN BYLEN FLORIAN - QUARQUI
9
10:34
VAN DESSEL LIMME - KILIANA VAN HET HAVERVELD
10
10:42
HELSEN STIG - WITTE
11
10:50
SICCARD MILLIE - LIBERTY
13
11:06
LAENEN GITTE - VERA
14
11:14
HAEVERANS MILLE - ANTJE VAN DE DAMSINGEL
15
11:22
STERCKX RUBE - SJALON
16
11:30
SNELS LORE - OLENSHOF RIHANNA
17
11:38
WINTERSHAUSEN AMBER - FLORIS
18
11:46
VAN DE VEN JULIE - TWAN
19
11:54
DAMEN JONAS - ODILLE II
20
12:02
VAN AERDE LOUISE - OLDENZIJLSTER AFFELAY
21
12:10
BUIKS RUNE - SONIC
22
12:18
JANSENS MATTS - TEN ANKERS ARMANDER
23
12:26
NAUWELAERTS NORE - BOBO
24
12:34
SICCARD MILLIE - QUATRO DANCE
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:30
12:34
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:38
GOEDONS KIMBERLY - AEGLE
3
09:46
VAN GOMPEL AMÉLINE - SUPER - LJ
4
09:54
VAN LOOVEREN LEX - VATOU
5
10:02
ADRIAENSEN BO - MICKEY
6
10:10
TOELEN FRAN - ROXANNE
7
10:18
GODRIE BEN - PAREL
8
10:26
DANEELS THOMAS - CEASAR
9
10:34
CAERS RENÉE - OELALA GOLDEN H
10
10:42
CLAES LUNA - SEPPE
11
10:50
RODENBURG JOSEPHINE - POLLEKE
12
10:58
SMETS TESSE - IRIS VAN DE HEUVELBERG
13
11:06
ADRIAENSEN TIANY - LENIE
14
11:14
BRAEKMANS LOTTE - FLOORTJE
15
11:22
PEETERS STIEN - KASPER
16
11:30
LEIRS STERRE - CHANEL OF LOVE
17
11:38
VERVECKEN ROOS - CARIENTJE
18
11:46
DANEELS THOMAS - KYRA-B
19
11:54
GOEDONS KIMBERLY - JULIEGANTICA
20
12:02
VAN VUGT MAURO - MAXI
21
12:10
MERTENS LIEN - PRINCE
22
12:18
MERTENS MART - JACKY
23
12:26
TRUYEN ELINE - PRINCES
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (B)
09:30
12:34
Nr.
Tijd
Combinatie
0
09:22
VAN HOECK INE - OLALA DE KEIZER
1
09:30
FRANSEN DELANA - SPOTJE
2
09:38
VAN ELSEN KATO - SPIRIT
3
09:46
SELS OLIVER - RENI
4
09:54
VANDERREYDT MEG - MARIBELL
9
10:34
DURT ANGELINA - FLEUR
10
10:42
NOTELÉ ROOS - NIEKE VAN 'T REBELSHOF
14
11:14
STERCKX FLEUR - PLUM VAN BLOMMERSCHOT
15
11:22
CAERS RENÉE - NOA VAN SOLWERD
16
11:30
GODRIE LOTTE - FELICITY VAN DE DELTHOEVE
17
11:38
GODRIE BEN - CARINA
18
11:46
VINGERHOETS JENNE - PIPPA VAN DEN HOEK
19
11:54
DURT ANGELINA - ROBBIE F.
20
12:02
VAN DIJCK JORINE - STARLIGHT
21
12:10
LAURIJSSEN CLAIRE - FRISCO
22
12:18
JANSSENS ALINA - VALENTIJN
23
12:26
VAN BEVEREN ROMY - FLOORTJE VAN DE OUDE WAALDIJK
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (B)
10:50
11:30
Nr.
Tijd
Combinatie
2
10:58
VAN HERCK LAURA - SLOEBER
4
11:14
VAN HERCK LAURA - OZZY VAN DE WACHEMSHOEVE
5
11:22
VISSERS SARAH - INKIEPINKIE
6
11:30
WUYTS ELLE - NAIROBIE VAN HET ROZENDAELHOF
13
Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:08
VAN HERCK JEROEN - HEIDE'S BERG TREASURE
3
13:16
VAN DEN BOSCH LOTTE - ORION
5
13:32
DAMEN NENA - FANNY VAN DE WEZELAAR
9
14:04
BOLLANSÉE LOTTE - JUUSTUM
10
14:12
VORSSELMANS FLORINE - STORM VAN WILDERTHOF
11
14:20
DE HAES JULIE - BESSEL
13
14:36
VAN STEENLANDT MICHIEL - Q 8 "P"
14
14:44
BRAEKMANS LOTTE - SPIRIT
15
14:52
PIEDFORT JOZEFIEN - GUUS GELUK
16
15:00
BREUGELMANS LAURA - FRITS
17
15:08
WINTERSHAUSEN AMBER - WEMBLEY
18
15:16
VAN GORP STIG - MEKADOR VAN DE EVERBEURSEHOEVE
19
15:24
CAEMS KIANA - DIVINA
20
15:32
GILOPS ELLEN - ULONKA
21
15:40
GEERTS FLOOR - FOCUS
22
15:48
VAN ELSEN KATO - SAHIBA VAN PAPINGLO
23
15:56
VAN STEENLANDT MICHIEL - SAMMY D
OSMANI - VANHOVE SELIANA - MOONLIGHT
14
Ring 14: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:08
VAN DEN HEUVEL YINTHE - MEMPHIS MOSCAN
6
13:40
VAN HERCK FLORENCE - SARINA
8
13:56
OYOLI NOARA - MATI
9
14:04
VAN DEN HEUVEL YINTHE - SASKIA
10
14:12
SMETS ANDY - SIPOENS EROS
11
14:20
BRASPENNING STIG - REDBULL
13
14:36
BOSSCHAERTS FEBE - TWIX
14
14:44
MULKERS MATS - MISTRAL IV
15
14:52
KLEEREN YONI - MAX
16
15:00
RENDERS TESSA - MACHO
17
15:08
VAN VUGT ZITA - YOUNA
18
15:16
LAENEN STINA - O'LIVIA D.J.
19
15:24
LAURIJSSEN LOUISE - KANTJE'S GO-GO-GIRL H
20
15:32
ADRIAENSEN TIANY - DEN BRAMEL'S FEIKO
21
15:40
DEIGHTON LILY - NUAGE
22
15:48
DE COCK LIO - QUELLE DAME VD VOGELZANG
23
15:56
VAN BEVEREN ROMY - HORANNE
12
Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (C)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
DE WOLF FRAUKE - NASTY BOY
2
13:08
JANNES KYRA - DARCY
6
13:40
VAN ELSEN LORE - VICKY
7
13:48
VAN DE WATER ISABELLE - QUANTO
8
13:56
VANDERREYDT FEBE - PROMISE VAN HET KLAVERTJE
10
14:12
DE NIES SAAR - PONPON
11
14:20
VERHOEVEN JULES - SPIRIT
13
14:36
VERHEYEN DIETE - DYRFAL
14
14:44
VAN GESTEL SJAUKJE - DE HALGOREN VIVACÉ
15
14:52
WITTEVRONGEL LOUISE - ELIAS
16
15:00
VAN HOOF EMMA - KISS ME VAN HET ROZENDAELHOF
17
15:08
GODRIE LOTTE - OLEANDER VAN DE DELTHOEVE
18
15:16
LEYSEN ISABEAU - HELENE
19
15:24
VAN ROMPAEY JINSE - DAVIDA VAN DE EINDHOEVE
20
15:32
JACOBS FRAUKE - DANKE
21
15:40
VAN HERCK FLORENCE - BRILLIANT
22
15:48
VINGERHOETS JENNE - PABLO
23
15:56
KLEEREN YARA - INDY
24
16:04
GOEDONS KENZO - SKYWALKER VAN HET KLAVERTJE
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (C)
13:00
13:56
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:08
ANTHONISSEN ELLEN - POLLY
3
13:16
LOMANS FLEUR - HOLLYLAND ZINGARO
4
13:24
KLEEREN YARA - BOHEMIAN RHAPSODY
5
13:32
NEVELSTEEN SAAR - DOROTHY
6
13:40
PEETERS NYAH - FLOR
7
13:48
NAUWELAERTS CATHO - CENTO
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (C)
14:04
14:28
Nr.
Tijd
Combinatie
2
14:12
VERSTAPPEN NOOR - ESPERADO
3
14:20
VAN DIJCK JOPPE - HENRI VAN DE VISSERIJ
21
Ring 21: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
CLERCKX SHAZNAY - BODERRY ECHO
2
13:08
FRANSEN RENÉE - FUNNY
3
13:16
BRIERS LOENA - ROSE LI
4
13:24
VERHEYEN LORE - PIROUETTE VAN DE PANNEHOEVE
5
13:32
VAN DEN BULCK THIBO - HESSEL
6
13:40
MERTENS LANDER - PRINCESS VAN DE VRAAGHEIDE
7
13:48
VAN GESTEL SJAUKJE - KANTJE'S IRLANDO
8
13:56
VAN ELSEN JENTE - LUNA
10
14:12
VAN DIJCK JORINE - REGINA "D" VAN PRINSENHOF'S
11
14:20
PRIMUS KIRSTEN - NADINE
12
14:28
ROMBOUTS LOTTE - CASPER
13
14:36
FRANSEN DELANA - BANTRACH STACEY
14
14:44
VAN DE MIEROP JOS - LEXUS VAN DE CLAEVERVALLEI
15
14:52
NOEYENS MEREL - ICE TEA
16
15:00
NOTELÉ ROOS - LIBERTY
17
15:08
VAN DEN BROECK MILAN - NIEKE MEERBERGEN
18
15:16
LAENEN LAURA - TANJA
19
15:24
LEPPENS JANNE - BIANCA
20
15:32
DE HAES JULIE - QUIDO VD BISSCHOP
21
15:40
LIEVENS EMMA - SAHANI VAN'T ARK VAN NACH
22
15:48
VAN ELSEN JENTE - QUEPASSA VAN DE RISTEN
23
15:56
JACOBS MEREL - KARANDASJ “B” V/H JUXSCHOT
24
16:04
JANSSENS LAURA - MELLOMABE
22
Ring 22: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
SIPS YENTE - DARLING BOY TH
2
13:08
VAN DE WATER ISABELLE - OSCAR
4
13:24
CLERCKX LINDSAY - CLONBOY DAWN
5
13:32
LENAERTS LENNEKE - DIÉGO
6
13:40
SIPS YENTE - HERMES VAN'T KLINKHOF
7
13:48
OPREEL JERA - SHIRA
9
14:04
VAN CAMPFORT JOY - OSTARA
10
14:12
VAN BEVEREN ROMY - ORCHID'S KARIANDRA
11
14:20
VAN OPSTAL BO - ROMI VAN 'T HOLLANDHOF
13
14:36
QUIRIJNEN JANA - CARBIET
14
14:44
VICENTE LUCIO - UTOPIA'S JEWEL
15
14:52
WYNANTS JANNE - GIRL'S CORA
16
15:00
DECKX KENZA - KANTJE'S BUNZER
17
15:08
VAN BYLEN FLORIAN - JERRY
18
15:16
VAN OPSTAL BO - OBLIX VAN 'T HOLLANDHOF
19
15:24
VAN TICHELT LIEN - SPLENDID
20
15:32
COECKELBERGS LAURA - WITHOF'S DIVA CHARISMA
21
15:40
CLAES LUNA - SOPHIE
22
15:48
VAN DEN HEUVEL TATE - KALLISTO-D'OR V/H JUXSCHOT
23
15:56
VAN RIEL TIBE - ZANDBERG'S CHLOE
24
16:04
WIJNEN VICKY - RANI VAN BLOMMERSCHOT
DE WINTER ELINE - JINX VAN HET BRUULHOF
LENAERTS LENNEKE - IRANA
23
Ring 23: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
VERSTAPPEN NOOR - J'ADORE DIOR
3
13:16
BRASPENNING MEREL - WINSOME 'S DAYENNE
4
13:24
HEYLEN ANOUK - HERCOS VAN DE LICHTEN HOEVEN
5
13:32
VORSSELMANS FLORINE - SUBLIEM'S HAZEL
6
13:40
GODRIE LOTTE - PONAROOS VAN STAL "D" HOEVE
7
13:48
VAN HOECK INE - ORCHID'S TALIA
8
13:56
SNIJDERS MATHIJS - NANNI 83
9
14:04
ANTHONISSEN ELLEN - HOPLA V/D WATERHOEVE
10
14:12
VAN HOECK JOPPE - GREECE
11
14:20
VAN DER AA AXL - CALIMERO
13
14:36
VERHAEREN SIEBE - DANNY B
14
14:44
GUEIBE AURÉLINE - FABIAN
15
14:52
VAN DER BORGT NIELS - POWERRANGER VAN GOUDVEERDEGEM
16
15:00
VERSTAPPEN NOOR - KANJER VAN ORCHID'S
17
15:08
VANGEEL NANOU - MOUNTROSS WOODBINE
18
15:16
ROMBOUTS ELIEN - KING CARTER'S SIMPLY RED
19
15:24
AERTGEERTS YANA - HANNE VAN DE LEEUWERKHOEVE
20
15:32
VANBAELEN TESSA - JACODI'S MARITZA'S MOHAWK
21
15:40
DE NIES SAAR - JOLY'S DUSTY
22
15:48
VAN TICHELT LORE - NINDRA VAN DE GROENHEUVEL
23
15:56
VANDENBUSSCHE JULIE - AMEDIJK'S IDOOL
24
16:04
VAN MIERT MARIE - MAGIC MACHO 20091014
24
Ring 24: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
CRAUWELS MEREL - JOLY'S DALTON
2
13:08
GOEDONS KENZO - DACO VAN HET WILSHOF
3
13:16
STERCKX MARTE - ORCHID'S XILLA
4
13:24
SNIJDERS LARS - LUMINAHOF'S HAILY
5
13:32
D'HOOGHE ANNE - STORMY
6
13:40
SELS OLIVER - ZEPP
7
13:48
GOEDONS KENZO - COUDECOEUR DE LA HAZE
8
13:56
PETIT KARA - SIEPKE'S BENTHE
9
14:04
VAN HOECK HANNE - QUINTESSENCE
10
14:12
STERCKX MARTE - ORCHID'S MARLO
11
14:20
VAN STEENLANDT MARIE - ROMEO VAN DE KASTEELDREEF
13
14:36
DE COCK LIO - GARRYDUFF KAMILLA
14
14:44
CAYENBERGHS FRAN - INFINITY VAN DE BEEKERHEIDE
15
14:52
MICHIELSEN FEMKE - QUI-VIVE VAN DE BLOKVENHOEVE
16
15:00
LOOYMANS INTE - MAYCA Z
17
15:08
COECKELBERGS EVY - CONTESSA
19
15:24
VAN HOECK HANNE - QUILANA
20
15:32
VERHEYEN JANNE - BLAKT'S DYLAN
21
15:40
BRASPENNING BERRE - OKKI
22
15:48
MICHIELSEN FEMKE - TRIXIES SHE'S FLASCH
23
15:56
VAN VUGT MILAN - BRAND'S LOTUS
24
16:04
DAMS YADE - SILVERTOWN'S SHINTA
25
Ring 25: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
GEENTJENS BJARNE - LADY CAMELLA
3
13:16
MERTENS LISSE - MAX VAN DE VRAAGHEIDEN
4
13:24
DENECKERE LENA - WOPKE VAN BLAUWSCHUUR
5
13:32
VAN DE PERRE SOFIE - MABOU V/H DEKKER
6
13:40
LAURIJSSEN JANA - ELVIRA
7
13:48
VAN DE VEN LOBKE - CINDERELLA
8
13:56
AERNOUTS JANNE - KENJI VAN EQUI CENTER
9
14:04
VAN GOOLEN JILL - DANESFIELD BUSTER
10
14:12
SIPS LORE - KANTJE'S WHY NOT
11
14:20
VAN HERCK STIJN - KANTJE'S HELVINA
13
14:36
OPREEL JANA - FUDGE
14
14:44
LAURIJSSEN JANA - ELIZA
15
14:52
VAN DE PERRE SOFIE - RESCUE
16
15:00
KOYEN LIEN - COOL CHARLIE
17
15:08
PANIS MARIE - DJANGO
18
15:16
ROMBOUTS RENSKE - QUASTAAR VAN DE BLOKVENHOEVE
19
15:24
KOYEN LIEN - VOSJE
20
15:32
BAETEN LARA - MISTER X VAN DE DELTHOEVE
21
15:40
VAN DER JEUGD LILY - FLEURTJE
22
15:48
ROGÉ RANI - DIAMAND
23
15:56
DEIGHTON HANNAH - CECIEL H
24
16:04
CRETS MADEE - NADANGO HOF TER ZEEDIJCKE
18
Ring 18: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
ROMBOUTS LOTTE - POKER DE L'AUBE
2
13:08
HEYLEN KAYA - MADIA
5
13:32
VAN DIJCK JOPPE - NILANO VAN HET DONKHOF
6
13:40
ROMBOUTS LOTTE - SAARTJE VAN'T HEIHOEFKE
7
13:48
DESMEDT JUDITH - DE HALGOREN DOLCÉ
9
14:04
VAN HERCK JEROEN - RICCO VAN DE VRAAGHEIDE
10
14:12
BRASPENNING MEREL - PARCO VAN 'T HOLLANDHOF
11
14:20
SMETS JORDY - KANTJES LORENZO
13
14:36
LAURIJSSEN LOUISE - ORCHID'S BOWDY GOLDEN H
14
14:44
HEYLEN LIESL - SOUPLESSE VAN DE RISTEN
15
14:52
BROECKX YANA - ZORANO
16
15:00
STERCKX MARTE - ORCHID'S SANDOKAN
17
15:08
VAN ELSEN BRITT - GILENKA
18
15:16
ELST FLORE - MYSTIC DREAM VAN DE LEEMSHOEVE
19
15:24
VERHOEVEN JULES - HEATCHCOCK ROAMAS
20
15:32
TIELEMANS MICHELINE - NEMO
21
15:40
HEYLEN LIESL - JUWEL "E" VAN HET JUXSCHOT
22
15:48
GYLES JILL - HARLEY DAVIDSON
23
15:56
WUYTS STEFFIE - VEGAS D.
19
Ring 19: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
4
13:24
VERELST WANNES - GOMPIE
6
13:40
COMMERS KAAT - CHICO
7
13:48
MOESKOPS LAURA - MILTON
8
13:56
VERELST WANNES - HERCOS
9
14:04
FRANSEN RENÉE - BURNFORD WALKMAN
10
14:12
KANG JAYEON (MICHAELA) - KING DIAMONT
11
14:20
DE BUSSER EMMA - FLEUR VAN DE RECHRI
12
14:28
GEENTJENS BJARNE - LOUIE
13
14:36
JACOBS FRAUKE - FEMKE
14
14:44
TOELEN LENE - GYPSON DU CHESSELET
15
14:52
SNEYERS EMILY - PRINCE HEIHOEVE'S
16
15:00
VAN MIERT MARIE - FAIRY'S SHADOW
17
15:08
WYNANTS INTE - HOOGVELD'S BANKS
18
15:16
VAN HOOF SIMON - MIOLA C 100168810
19
15:24
VERVOORT MORGANNE - JANTINA
20
15:32
ZEGERS CHARLOTTE - FARINELLI
21
15:40
ADRIAENS LIEN - ORLANDO
22
15:48
WELLEKENS RENSKE - AXL
23
15:56
SNEYERS EMILY - OCEANNE VAN HET ROZENDAELHOF
20
Ring 20: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:16
SIPS LORE - NASH V/H LANGLAAR
6
13:40
VICENTE LUCIO - BERKTZICHT JEKILJA
7
13:48
JANNES KYRA - GALICO
8
13:56
DE WOLF FRAUKE - QUICKSTAR
9
14:04
VAN GORP BRIK - TULLYBOY FLIGHT
10
14:12
GEERTS RENO - SAGAN VAN HET HOLLANDHOF
11
14:20
BREUGELMANS FEBE - OTHORONGO
13
14:36
VAN LOY KAAT - PALONA VAN DE ZOETEWEI
14
14:44
JANNES KYRA - KANTJE'S AMOURETTE
15
14:52
COUTINHO SARAH - CAMARO VAN DE CLAEVERVALLEI
16
15:00
DECKERS JITSKE - VERONA VH JUXSCHOT
17
15:08
BRUURS MARIE - ORCHID'S LUCYI
18
15:16
QUIRIJNEN BENTE - GERTY
19
15:24
VAN LOY KAAT - HATTRICK TRACEY 20082303
20
15:32
DESMEDT EMMA - BEUKENHOF'S RIANA
21
15:40
KLEEREN YONI - ROCKY
22
15:48
COOREMANS YOSHI - SPOEKEDAMMETJE'S NIELSON
23
15:56
CUYPERS KAAT - LORENSO SORO
16
Ring 16: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
6
13:40
VAN DIJCK MIRTHE - PRIMEUR VAN DE DELTHOEVE
9
14:04
WUYTS AMBER - DIOR JV VAN DE KORENMOLEN
11
14:20
SCHELLEKENS MAUD - HARMONIE H
13
14:36
PEETERS AMBER - WOLDSTREEK'S ROBIN
14
14:44
VAN HOECK INE - GALOT
15
14:52
PRIMUS ILONA - HOPPENHOF'S DANIEL
16
15:00
VAN GOOLEN JILL - MOONLIGHT
17
15:08
DIERCKX JOUNA - FRODO
18
15:16
PAULUS CARO - MISTER
19
15:24
HEYLEN SEPPE - RED STAR DRUM VAN HET JUXSCHOT
20
15:32
VAN MIERT LORE - ITCH S
21
15:40
VAN HEMELEN JULIE - ONTARIO'S ULSALINA
22
15:48
VAN GORP NISSE - QINTOS VAN DE DELTHOEVE
23
15:56
PEETERS AMBER - SOEMEERS BART
17
Ring 17: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
6
13:40
VERSTAPPEN NOOR - ANJERSHOF NIKKI
11
14:20
ROMBOUTS ANOUK - RANA
13
14:36
VANBAELEN TESSA - MOKKA
14
14:44
LEETERS ANNELIES - ITKEDY
15
14:52
KLEEREN YARA - GOODWAY
16
15:00
VAN DEN BOGERD JOYCE - REPLAY F
17
15:08
MERTENS ASTRID - WANDRA VAN DE PRINS
18
15:16
VINGERHOETS MEREL - PRONKENBERGS D.WALDFEE
19
15:24
NEVELSTEEN MICHIEL - ROLEX
20
15:32
CUYPERS LOTTE - JASLISCO "V" VAN HET JUXSCHOT
21
15:40
VAN STEENLANDT MARIE - DARKO
22
15:48
VAN HEMELEN XAVIER - KULBERG'S LANCELOT
23
15:56
HOFKENS AMBER - KARAMBA
15
Ring 15: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (D)
14:36
15:40
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:36
VAN DIJCK MIRTHE - LARS
2
14:44
WUYTS AMBER - BANJO DES MARONNIERS
3
14:52
COOREMANS MARLI - BRENJENHOFS JAPPELOUPE
4
15:00
GEERTS RENO - ORCHIS VAN DE GROENHEUVEL
6
15:16
WELLEKENS JITSE - HEIDEWINDE'S CARTHAGO
7
15:24
HENDRICKX JILL - AMEDIJK'S ISA
8
15:32
HOFKENS ROBINE - JARWIN
9
15:40
COOREMANS MARLI - HOPPENHOF'S SJORS
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse A3 (S)
13:17
13:28
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:17
NEESKENS BO - FLOR
2
13:18
VAN HEESWIJK MEGAN - BIG BOY
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse B (S)
13:54
14:17
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:54
SEGERS STIJN - LOTTE
2
12:13
CRAUWELS LORE - KOMPAS YRANA
2
13:55
TRUYEN LARS - VLEKJE
3
13:57
AERNOUTS SAAR - PRINS
5
14:01
DENS GIEL - TRISTAN
10
14:10
COENEGRACHTS SOFIA - FLOORTJE
11
14:12
DESMEDT JUDITH - TRIPLE
12
14:14
VERSTREPEN MORANE - INIMINI
13
14:16
BLEUX CHARLOTTE - BOBBY
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A3 (A)
12:59
13:17
Nr.
Tijd
Combinatie
6
13:08
HAESAERT RALPH - TONKA
7
13:10
DE HESSELLE ROMY - LADY
8
13:11
COECKELBERGS SOPHIE - STEVENS PRIDE
9
13:13
VAN DIJCK LENKE - FLOWER'S HOEVE VIOLET
10
13:15
JANSENS MATTS - RENKANT'S MERLIN
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse A5 (A)
12:12
12:35
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:12
ADRIAENSEN BO - LAIKA
7
12:23
VAN GOMPEL AMÉLINE - A-JIRKA
8
12:24
BOSSCHAERTS TIBE - SPIRIT BONFIRE
9
12:26
BUTS STAN - PABLO
10
12:28
VAN BYLEN GILLIAM - CELOUSKA SHADOW
11
12:30
BUIKS RENSKE - JULIAN
12
12:32
BENS LOUISE - CHARLOTJE VAN DE DRIJEYCKEN
13
12:34
BUTS STAN - ROBBY
RODENBURG JOSEPHINE - POLLEKE
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse B (A)
13:11
13:45
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:11
VANDERREYDT MEG - PHANETTE'S GLYNNSTER
2
13:12
VAN GORP STIG - DUSTY
3
13:14
WUYTS ELLE - GLINSTER
5
13:18
VAN DER BORGT SAM - RUBY
8
13:23
LOOYMANS INTE - AVENIT'S TYARA
9
13:25
BLEUX CHARLOTTE - BOY
11
13:29
ROEFS JACOB - PLUTO VAN TER WILDERIJT
13
13:33
KENIS SIEN - ELZENHOF FABIOLA
14
13:34
ANTHONISSEN PIETER-JAN - WINALDA HIEM'S CARON
15
13:36
LOMANS FLEUR - PUCK
16
13:38
VAN DEN BOGERD DIEUWKE - BUSHMOOR DANCING QUEEN 123619
17
13:40
DE COCK MATIS - SHINE'S SPIRIT
18
13:42
KOYEN CIS - SUZI Q
19
13:44
GELUYKENS RUBE - ROSALINDE
9
Ring 9: SPRINGEN Klasse A3 (B)
12:46
12:58
Nr.
Tijd
Combinatie
2
12:47
VERVECKEN ROOS - CARIENTJE
3
12:49
DENS GIEL - DIRK
4
12:51
VAN LOOVEREN LARA - MOONFLOWER'S BIJOUX
8
Ring 8: SPRINGEN Klasse A5 (B)
11:35
12:13
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:35
VAN BYLEN GILLIAM - PONDEROSA'S PRIDE FINALITY
2
11:36
VAN ROMPAEY BRENNE - BOEFER
3
11:38
VERSTAPPEN JANNE - MAESTRO
4
11:40
DAMEN JONAS - ODILLE II
5
11:42
VAN ROSSUM CAROLINE - TWENTY ONE - LJ
6
11:44
VAN LOOVEREN LEX - VATOU
7
11:46
ADRIAENSEN BO - MICKEY
8
11:47
BOSSCHAERTS FEBE - JINO
9
11:49
STERCKX FLEUR - ANTJE VAN DE DAMSINGEL
10
11:51
BRAEKMANS LOTTE - FLOORTJE
11
11:53
SMETS TILLE - IRIS VAN DE HEUVELBERG
12
11:55
VISSERS SARAH - INKIEPINKIE
13
11:57
GEERTS BENTHE - ZARA
14
11:58
MERTENS FIEKE - MEXX
15
12:00
DANEELS THOMAS - KYRA-B
16
12:02
TRUYEN ELINE - PRINCES
17
12:04
DANEELS THOMAS - CEASAR
18
12:06
GEUDENS JARNE - UTOPIA
19
12:08
GELUYKENS RUBE - SPOOKY VAN DE BROECKSE BEEMDEN
20
12:09
CLAES LUNA - SEPPE
21
12:11
HELSEN STIG - WITTE
STERCKX RUBE - GALAXY
VAN ELSEN KATO - SAHIBA VAN PAPINGLO
VAN MIERT LIEN - IGOR
7
Ring 7: SPRINGEN Klasse B (B)
09:00
09:56
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
VAN ELSEN KATO - SPIRIT
2
09:01
LEYSEN ISABEAU - GOLDFLAKE
3
09:03
VERHOEVEN LOUIZE - FREYA
4
09:05
PEETERS STIEN - KASPER
5
09:07
STERCKX RUBE - SJALON
6
09:09
BOLLANSÉE LOTTE - PRESCO
7
09:11
SICCARD MILLIE - LIBERTY
8
09:12
VAN DE VEN LOBKE - TWAN
9
09:14
VAN HERCK LAURA - OZZY VAN DE WACHEMSHOEVE
10
09:16
VAN HOECK SAM - SOUDLEY ROYAL GEM
11
09:18
CAERS RENÉE - NOA VAN SOLWERD
12
09:20
VERHOEVEN LOUIZE - SPILLIE
13
09:22
VAN DIJCK JORINE - STARLIGHT
15
09:25
VANDERREYDT MEG - MARIBELL
17
09:29
VAN BEVEREN ROMY - FLOORTJE VAN DE OUDE WAALDIJK
18
09:31
SELS MILAN - RONALDO VAN DE NIEUWE HEIDE
19
09:33
VAN ROSSUM CAROLINE - SUPER - LJ
20
12:38
KOYEN CIS - COMEBACK'S ELVIRA
21
09:36
BREUGELMANS LAURA - SHERREE
24
09:42
VINGERHOETS JENNE - PIPPA VAN DEN HOEK
25
09:44
VAN DESSEL LIMME - KILIANA VAN HET HAVERVELD
26
09:45
VAN HERCK LAURA - SLOEBER
27
09:47
AERTSEN AMELIE - BOEFJE
28
09:49
DURT ANGELINA - FLEUR
29
09:51
ADRIAENSEN TIANY - LENIE
30
09:53
JANSSENS ALINA - VALENTIJN
31
09:55
BLEUX CHARLOTTE - CHOP CHOY
14
Ring 14: SPRINGEN Klasse A5 (C)
11:17
11:35
Nr.
Tijd
Combinatie
4
11:22
PIEDFORT JOZEFIEN - GUUS GELUK
5
11:24
VAN ELSEN KATO - SAHIBA VAN PAPINGLO
6
11:26
VAN DEN BOSCH LOTTE - ORION
7
11:28
VORSSELMANS FLORINE - STORM VAN WILDERTHOF
8
11:29
VAN ROMPAEY JINSE - DAVIDA VAN DE EINDHOEVE
9
11:31
STERCKX RUBE - GALAXY
10
11:33
BRASPENNING STIG - REDBULL
13
Ring 13: SPRINGEN Klasse A7 (C)
10:23
10:45
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:10
GODRIE LOTTE - OLEANDER VAN DE DELTHOEVE
1
10:23
VAN GORP STIG - MEKADOR VAN DE EVERBEURSEHOEVE
2
10:24
LEYSEN ISABEAU - HIROSHI
3
11:20
BREUGELMANS LAURA - FRITS
3
10:26
LOMANS FLEUR - HOLLYLAND ZINGARO
5
10:30
VAN ELSEN KATO - VICKY
10
10:39
WITTEVRONGEL LOUISE - ELIAS
11
10:41
ROMBOUTS RENSKE - ULONKA
12
Ring 12: SPRINGEN Klasse B (C)
10:10
10:59
Nr.
Tijd
Combinatie
2
10:11
DAMEN NENA - FANNY VAN DE WEZELAAR
3
10:13
RENDERS TESSA - MACHO
4
10:15
LAURIJSSEN LOUISE - KANTJE'S GO-GO-GIRL H
5
10:17
SMETS ANDY - SIPOENS EROS
6
10:19
ANTHONISSEN PIETER-JAN - POLLY
7
10:21
GOEDONS KENZO - SKYWALKER VAN HET KLAVERTJE
8
10:22
COENEGRACHTS ARNE - DE HALGOREN VIVACÉ
9
10:24
VAN HERCK FLORENCE - SARINA
12
10:30
GEERTS FLOOR - FOCUS
13
10:32
ADRIAENSEN TIANY - DEN BRAMEL'S FEIKO
15
10:35
BOLLANSÉE LOTTE - JUUSTUM
16
10:37
VAN DIJCK JOPPE - HENRI VAN DE VISSERIJ
17
10:39
DE HAES JULIE - BESSEL
19
09:36
DE COCK LIO - PINK LADY
21
10:46
VAN BEVEREN ROMY - HORANNE
22
10:48
KLEEREN YARA - MAX
24
10:52
VERHEYEN DIETE - DYRFAL
25
10:54
CAEMS KIANA - DIVINA
26
10:55
LEYSEN ISABEAU - WONDER
27
10:57
VAN STEENLANDT MICHIEL - Q 8 "P"
28
10:59
BOSSCHAERTS FEBE - TWIX
29
11:01
VAN DEN HEUVEL YINTHE - SASKIA
30
11:03
VAN HERCK JEROEN - HEIDE'S BERG TREASURE
VAN DEN HEUVEL YINTHE - SASKIA
20
Ring 20: SPRINGEN Klasse A5 (D)
10:55
11:17
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:55
VAN RIEL TIBE - ZANDBERG'S CHLOE
2
10:56
VAN GOOLEN JILL - DANESFIELD BUSTER
4
12:17
WELLENS YANA - QUINTO
9
11:09
VAN GESTEL SJAUKJE - KANTJE'S IRLANDO
10
11:11
SNIJDERS LARS - LUMINAHOF'S HAILY
11
11:13
DENECKERE LENA - WOPKE VAN BLAUWSCHUUR
12
11:15
LOOYMANS INTE - MAYCA Z
LAURIJSSEN LOUISE - ORCHID'S BOWDY GOLDEN H
MOESKOPS LAURA - MILTON
VAN DEN HEUVEL TATE - KALLISTO-D'OR V/H JUXSCHOT
VANBAELEN TESSA - JACODI'S MARITZA'S MOHAWK
19
Ring 19: SPRINGEN Klasse A7 (D)
09:55
10:22
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:55
CLAES LUNA - SOPHIE
2
09:56
KOYEN LIEN - COOL CHARLIE
3
09:58
BROECKX YANA - CINDERELLA
4
10:00
HEYLEN ANOUK - HERCOS VAN DE LICHTEN HOEVEN
5
10:02
AERNOUTS JANNE - KENJI VAN EQUI CENTER
6
10:04
CLERCKX LINDSAY - CLONBOY DAWN
8
10:07
VAN DIJCK JORINE - REGINA "D" VAN PRINSENHOF'S
9
10:09
SNEYERS EMILY - OCEANNE VAN HET ROZENDAELHOF
10
10:11
LAURIJSSEN JANA - ELIZA
11
10:13
ELST FLORE - MYSTIC DREAM VAN DE LEEMSHOEVE
12
10:15
CRETS MADEE - NADANGO HOF TER ZEEDIJCKE
13
10:17
JACOBS MEREL - KARANDASJ “B” V/H JUXSCHOT
14
10:18
JANSSENS LAURA - MELLOMABE
15
10:20
LIEVENS EMMA - SAHANI VAN'T ARK VAN NACH
43
11:10
KANG JAYEON (MICHAELA) - KING DIAMONT
18
Ring 18: SPRINGEN Klasse A8 (D)
09:00
09:47
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:01
PANIS MARIE - DJANGO
3
09:03
STERCKX MARTE - ORCHID'S XILLA
4
09:05
VAN ROSSUM CAROLINE - ZEPP
5
09:07
VAN BYLEN FLORIAN - JERRY
9
09:14
LAURIJSSEN JANA - ELVIRA
10
09:16
SNEYERS EMILY - PRINCE HEIHOEVE'S
11
09:18
LENAERTS LENNEKE - DIÉGO
12
09:20
WIJNEN VICKY - RANI VAN BLOMMERSCHOT
14
09:23
MERTENS LANDER - MAX VAN DE VRAAGHEIDEN
15
09:25
SNIJDERS MATHIJS - NANNI 83
17
09:29
VICENTE LUNA - CAFÉ NOIR
18
09:31
ROMBOUTS RENSKE - QUI-VIVE VAN DE BLOKVENHOEVE
20
09:34
VERSTAPPEN JELLE - MIRCA VAN DE TOLHUISHOEVE
21
09:36
VAN GOOLEN JILL - MOONLIGHT
24
09:42
WUYTS AMBER - DIOR JV VAN DE KORENMOLEN
25
09:44
VAN MIERT MARIE - MAGIC MACHO 20091014
26
09:45
VERHEYEN JANNE - BLAKT'S DYLAN
DE WINTER ELINE - JINX VAN HET BRUULHOF
VAN MIERT MARIE - FAIRY'S SHADOW
17
Ring 17: SPRINGEN Klasse B (D)
11:07
13:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:07
CUYPERS LOTTE - JASLISCO "V" VAN HET JUXSCHOT
2
11:08
CUYPERS KAAT - LORENSO SORO
3
11:10
KOYEN LIEN - VOSJE
4
11:12
VAN DE PERRE SOFIE - MABOU V/H DEKKER
6
11:16
DECKERS JITSKE - VERONA VH JUXSCHOT
7
11:18
SIPS YENTE - HERMES VAN'T KLINKHOF
8
11:19
VAN HOECK INE - ORCHID'S TALIA
9
11:21
GEENTJENS BJARNE - LADY CAMELLA
10
11:23
VAN DEN BULCK THIBO - HESSEL
11
11:25
VAN DER BORGT NIELS - POWERRANGER VAN GOUDVEERDEGEM
12
11:27
MERTENS LANDER - PRINCESS VAN DE VRAAGHEIDE
13
11:29
VAN HOECK JOPPE - GREECE
14
11:30
VAN DEN BOGERD JOYCE - REPLAY F
15
11:32
NOTELÉ ROOS - LIBERTY
16
11:34
VAN OPSTAL BO - OBLIX VAN 'T HOLLANDHOF
17
11:36
VANBAELEN TESSA - MOKKA
19
11:40
DE COCK LIO - GARRYDUFF KAMILLA
20
11:41
WYNANTS INTE - HOOGVELD'S BANKS
21
11:43
WYNANTS JANNE - GIRL'S CORA
22
11:45
VINGERHOETS MEREL - KATINKA VAN HET HOEKJE
23
11:47
TOELEN LENE - GYPSON DU CHESSELET
24
11:49
STERCKX MARTE - ORCHID'S MARLO
25
11:51
ROMBOUTS LOTTE - CASPER
26
11:52
SIPS LORE - KANTJE'S WHY NOT
27
11:54
SIPS YENTE - DARLING BOY TH
29
11:58
FRANSEN RENÉE - BURNFORD WALKMAN
31
12:02
D'HOOGHE ANNE - STORMY
32
12:03
VICENTE LUCIO - UTOPIA'S JEWEL
33
12:05
BAETEN LARA - MISTER X VAN DE DELTHOEVE
34
12:07
COECKELBERGS LAURA - WITHOF'S DIVA CHARISMA
35
12:09
COECKELBERGS EVY - CONTESSA
36
12:11
VAN LOY KAAT - HATTRICK TRACEY 20082303
37
12:13
GUEIBE AURÉLINE - FABIAN
38
12:14
VAN DER AA AXL - CALIMERO
40
12:18
PRIMUS ILONA - HOPPENHOF'S DANIEL
41
12:20
QUIRIJNEN JANA - CARBIET
42
12:22
COMMERS KAAT - CHICO
43
12:24
PETIT LAURA - SOCRATES OPTIMUS
44
12:25
FRANSEN RENÉE - BANTRACH STACEY
45
12:27
BRUURS MARIE - ORCHID'S LUCYI
46
12:29
ROMBOUTS RENSKE - QUASTAAR VAN DE BLOKVENHOEVE
47
12:31
JACOBS FRAUKE - FEMKE
48
12:33
ROMBOUTS ELIEN - KING CARTER'S SIMPLY RED
49
12:35
NOEYENS MEREL - ICE TEA
50
12:36
VERHAEREN SIEBE - DANNY B
51
12:38
WUYTS AMBER - BANJO DES MARONNIERS
52
12:40
VAN CAMPFORT JOY - OSTARA
53
12:42
VAN DE PERRE SOFIE - RESCUE
54
12:44
VAN LOY KAAT - PALONA VAN DE ZOETEWEI
55
12:46
LEPPENS JANNE - BIANCA
56
12:47
KLEEREN YONI - ROCKY
57
12:49
KLEEREN YARA - GOODWAY
58
12:51
VAN TICHELT LORE - NINDRA VAN DE GROENHEUVEL
59
12:53
ROGÉ RANI - DIAMAND
60
12:55
DE BUSSER EMMA - FLEUR VAN DE RECHRI
61
12:57
VANGEEL NANOU - MOUNTROSS WOODBINE
62
12:58
GEERTS RENO - SAGAN VAN HET HOLLANDHOF
64
13:02
HEYLEN SEPPE - SOUPLESSE VAN DE RISTEN
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse L (B)
12:00
12:50
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:00
MERTENS LISSE - SACHA
2
12:02
COENEGRACHTS ARNE - JABBEDABBEDOE VH ROZENDAELHOF
3
12:04
SELS OLIVER - RENI
4
12:06
ANTHONISSEN PIETER-JAN - FAIR FAITH
5
12:08
FRANSEN DELANA - SPOTJE
6
12:10
VAN DER BORGT NIELS - HAMPARY VAN HET KRAAIENEST
7
12:12
DE COCK LIO - GOLDFINGER
8
12:14
VAN ROSSUM CAROLINE - PIPPA VAN DEN HOEK
9
12:16
VAN HOECK INE - OLALA DE KEIZER
10
12:18
VAN HOECK JOPPE - HABIBI VAN DE DELTHOEVE
11
12:20
WINTERSHAUSEN AMBER - FLORIS
12
12:22
VAN DE MIEROP JOS - QUANTRO VAN 'D OUDE PASTORY
14
12:26
NOTELÉ ROOS - NIEKE VAN 'T REBELSHOF
15
12:28
GODRIE LOTTE - FELICITY VAN DE DELTHOEVE
16
12:30
GODRIE BEN - CARINA
17
12:32
DURT ANGELINA - ROBBIE F.
18
12:34
LUYCKX LEON - CORIANDER
19
12:36
STERCKX FLEUR - PLUM VAN BLOMMERSCHOT
21
12:40
CAERS RENÉE - OELALA GOLDEN H
22
12:42
LAURIJSSEN CLAIRE - DALIANT VAN DE EINDHOEVE
23
12:44
NOTELÉ ROOS - FARINA
24
12:46
VAN BYLEN FLORIAN - QUARQUI
25
12:48
DE COCK LIO - QUEENY VAN HET ROZENDAELHOF
11
Ring 11: SPRINGEN Klasse L (C)
09:00
09:38
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
DE COCK LIO - QUELLE DAME VD VOGELZANG
2
09:02
VAN STEENLANDT MARIE - SAMMY D
3
09:04
KLEEREN YARA - INDY
4
09:06
DE WOLF FRAUKE - NASTY BOY
5
09:08
VINGERHOETS JENNE - PABLO
6
09:10
VANDERREYDT FEBE - PROMISE VAN HET KLAVERTJE
9
09:16
VERHOEVEN JULES - SPIRIT
11
09:20
PEETERS NYAH - FLOR
12
09:22
VAN HERCK FLORENCE - BRILLIANT
13
09:24
VAN HOECK JOPPE - SUMMER
14
09:26
JACOBS FRAUKE - DANKE
15
09:28
DE NIES SAAR - PONPON
16
09:30
VAN DOORSLAER EMMA - HELENE
17
09:32
KLEEREN YARA - BOHEMIAN RHAPSODY
18
09:34
NAUWELAERTS CATHO - CENTO
10
Ring 10: SPRINGEN Klasse M (C)
14:30
14:30
Nr.
Tijd
Combinatie
2
VAN DE WATER ISABELLE - QUANTO
3
ANTHONISSEN ELLEN - SUNNY BOY
4
BRASPENNING MEREL - REDBULL
5
GEENTJENS JANOU - WIKO'S APARTSJA
16
Ring 16: SPRINGEN Klasse L (D)
09:46
11:38
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:46
PRIMUS KIRSTEN - NADINE
2
09:48
VAN DE MIEROP JOS - LEXUS VAN DE CLAEVERVALLEI
3
09:50
BRASPENNING MEREL - NIJOUX VAN ' T ACHTERHOF
4
09:52
BRASPENNING BERRE - OKKI
5
09:54
VERVOORT MORGANNE - JANTINA
6
09:56
VERHOEVEN JULES - LUNA-T-VAN-DE-HEIDE
7
09:58
VAN STEENLANDT MARIE - ROMEO VAN DE KASTEELDREEF
8
10:00
BREUGELMANS FEBE - OTHORONGO
9
10:02
OPREEL JANA - FUDGE
10
10:04
WYNANTS LANDER - MAAIKE VAN DE GROENHEUVEL
11
10:06
PAULUS CARO - MISTER
12
10:08
GYLES JILL - HARLEY DAVIDSON
13
10:10
HEYLEN SEPPE - RED STAR DRUM VAN HET JUXSCHOT
14
10:12
HEYLEN LIESL - JUWEL "E" VAN HET JUXSCHOT
15
10:14
VAN ELSEN JENTE - QUEPASSA VAN DE RISTEN
16
10:16
QUIRIJNEN BENTE - GERTY
17
10:18
VAN DE MIEROP JOS - QUICKLY
18
10:20
WIJNEN VICKY - ORLANDO "I" V/H JUXSCHOT
19
10:22
LEYS LYNN - PRINSENHOF'S CARISSA "C"
20
10:24
ADRIAENS LIEN - ORLANDO
21
10:26
SMETS JORDY - KANTJES LORENZO
22
10:28
COUTINHO SARAH - CAMARO VAN DE CLAEVERVALLEI
23
10:30
VAN HOOF SIMON - MIOLA C 100168810
24
10:32
VAN DOORSLAER EMMA - PANDORA OPTIMA
25
10:34
VAN HOECK HANNE - QUILANA
26
10:36
VAN STEENLANDT MARIE - DARKO
27
10:38
VAN HERCK STIJN - KANTJE'S HELVINA
28
10:40
HEYLEN KAYA - MADIA
29
10:42
VORSSELMANS FLORINE - SUBLIEM'S HAZEL
31
10:46
DE NIES SAAR - JOLY'S DUSTY
32
10:48
VERSTAPPEN NOOR - TRANQUILLA
33
10:50
STERCKX MARTE - ORCHID'S SANDOKAN
34
10:52
BROECKX YANA - ZORANO
35
10:54
VERHOEVEN JULES - HEATCHCOCK ROAMAS
36
10:56
ROMBOUTS LOTTE - POKER DE L'AUBE
37
10:58
SIPS LORE - NASH V/H LANGLAAR
38
11:00
VAN HOECK HANNE - QUILINA VAN HET CASTANEAHOF
39
12:16
VAN STEENLANDT MARIE - QUIDO VD BISSCHOP
40
11:04
SCHELLEKENS MAUD - HARMONIE H
41
11:06
VAN ROSSUM CAROLINE - QUALINKA "F" VAN HET JUXSCHOT
42
11:08
GOEDONS KENZO - DACO VAN HET WILSHOF
44
11:12
VAN DIJCK JOPPE - NILANO VAN HET DONKHOF
45
11:14
VERHEYEN LORE - PIROUETTE VAN DE PANNEHOEVE
46
11:16
VAN DE WATER ISABELLE - OSCAR
47
11:18
DE WOLF FRAUKE - QUICKSTAR
48
11:20
ANTHONISSEN ELLEN - HOPLA V/D WATERHOEVE
49
11:22
VAN HERCK JEROEN - RICCO VAN DE VRAAGHEIDE
50
11:24
ROMBOUTS LOTTE - SAARTJE VAN'T HEIHOEFKE
51
11:26
VERELST WANNES - HERCOS
52
11:28
DESMEDT EMMA - BEUKENHOF'S RIANA
54
11:32
VERSTAPPEN NOOR - J'ADORE DIOR
55
11:34
VAN DEN BROECK MILAN - NIEKE MEERBERGEN
56
11:36
VAN GORP NISSE - QINTOS VAN DE DELTHOEVE
57
11:38
VAN HOECK HANNE - QUINTESSENCE
58
11:40
GOEDONS KENZO - COUDECOEUR DE LA HAZE
63
13:00
VAN ELSEN JENTE - LUNA
15
Ring 15: SPRINGEN Klasse M (D)
16:00
16:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
BREUGELMANS FEBE - GALANT OF THE FOREST
1
VAN DIJCK MIRTHE - PRIMEUR VAN DE DELTHOEVE
1
WYNANTS LANDER - MORA VAN HET KOETSHUIS
2
VAN DOORSLAER EMMA - OTTAWA V/H VERBRANDGOED
3
LEYS LYNN - KANTJE'S BORO
4
PETIT LAURA - MAGICAL FEELING V STAL "D" HOE
5
VAN ELSEN BRITT - GILENKA
6
VAN GORP BRIK - TULLYBOY FLIGHT
7
VAN ROSSUM CAROLINE - KALANDO "E" VAN HET JUXSCHOT
8
VERELST WANNES - GOMPIE
9
VERSTREPEN MAXINE - MY SWEET ANGEL VD WACHENSHOEVE
10
VICENTE LUCIO - BERKTZICHT JEKILJA
11
BRASPENNING MEREL - PARCO VAN 'T HOLLANDHOF
12
FRANSEN RENÉE - FUNNY
13
GEENTJENS NIEN - QUEEN "D" VAN PRINSENHOF'S
14
GEERTS RENO - ORCHIS VAN DE GROENHEUVEL
15
VAN DIJCK MIRTHE - LARS
16
VAN DOORSLAER EMMA - MILO D.J.
17
WYNANTS LANDER - PJOTR VAN DE GROENHEUVEL
6
Ring 6: STIJL Klasse L (B)
12:00
12:50
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:00
MERTENS LISSE - SACHA
2
12:02
COENEGRACHTS ARNE - JABBEDABBEDOE VH ROZENDAELHOF
3
12:04
SELS OLIVER - RENI
4
12:06
ANTHONISSEN PIETER-JAN - FAIR FAITH
5
12:08
FRANSEN DELANA - SPOTJE
6
12:10
VAN DER BORGT NIELS - HAMPARY VAN HET KRAAIENEST
7
12:12
DE COCK LIO - GOLDFINGER
8
12:14
VAN ROSSUM CAROLINE - PIPPA VAN DEN HOEK
9
12:16
VAN HOECK INE - OLALA DE KEIZER
10
12:18
VAN HOECK JOPPE - HABIBI VAN DE DELTHOEVE
11
12:20
WINTERSHAUSEN AMBER - FLORIS
12
12:22
VAN DE MIEROP JOS - QUANTRO VAN 'D OUDE PASTORY
14
12:26
NOTELÉ ROOS - NIEKE VAN 'T REBELSHOF
15
12:28
GODRIE LOTTE - FELICITY VAN DE DELTHOEVE
16
12:30
GODRIE BEN - CARINA
17
12:32
DURT ANGELINA - ROBBIE F.
18
12:34
LUYCKX LEON - CORIANDER
19
12:36
STERCKX FLEUR - PLUM VAN BLOMMERSCHOT
21
12:40
CAERS RENÉE - OELALA GOLDEN H
22
12:42
LAURIJSSEN CLAIRE - DALIANT VAN DE EINDHOEVE
23
12:44
NOTELÉ ROOS - FARINA
24
12:46
VAN BYLEN FLORIAN - QUARQUI
25
12:48
DE COCK LIO - QUEENY VAN HET ROZENDAELHOF
11
Ring 11: STIJL Klasse L (C)
09:00
09:38
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
DE COCK LIO - QUELLE DAME VD VOGELZANG
2
09:02
VAN STEENLANDT MARIE - SAMMY D
3
09:04
KLEEREN YARA - INDY
4
09:06
DE WOLF FRAUKE - NASTY BOY
5
09:08
VINGERHOETS JENNE - PABLO
6
09:10
VANDERREYDT FEBE - PROMISE VAN HET KLAVERTJE
9
09:16
VERHOEVEN JULES - SPIRIT
11
09:20
PEETERS NYAH - FLOR
12
09:22
VAN HERCK FLORENCE - BRILLIANT
13
09:24
VAN HOECK JOPPE - SUMMER
14
09:26
JACOBS FRAUKE - DANKE
15
09:28
DE NIES SAAR - PONPON
16
09:30
VAN DOORSLAER EMMA - HELENE
17
09:32
KLEEREN YARA - BOHEMIAN RHAPSODY
18
09:34
NAUWELAERTS CATHO - CENTO
10
Ring 10: STIJL Klasse M (C)
14:30
14:38
Nr.
Tijd
Combinatie
2
VAN DE WATER ISABELLE - QUANTO
3
ANTHONISSEN ELLEN - SUNNY BOY
4
BRASPENNING MEREL - REDBULL
5
GEENTJENS JANOU - WIKO'S APARTSJA
16
Ring 16: STIJL Klasse L (D)
09:46
11:40
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:46
PRIMUS KIRSTEN - NADINE
2
09:48
VAN DE MIEROP JOS - LEXUS VAN DE CLAEVERVALLEI
3
09:50
BRASPENNING MEREL - NIJOUX VAN ' T ACHTERHOF
4
09:52
BRASPENNING BERRE - OKKI
5
09:54
VERVOORT MORGANNE - JANTINA
6
09:56
VERHOEVEN JULES - LUNA-T-VAN-DE-HEIDE
7
09:58
VAN STEENLANDT MARIE - ROMEO VAN DE KASTEELDREEF
8
10:00
BREUGELMANS FEBE - OTHORONGO
9
10:02
OPREEL JANA - FUDGE
10
10:04
WYNANTS LANDER - MAAIKE VAN DE GROENHEUVEL
11
10:06
PAULUS CARO - MISTER
12
10:08
GYLES JILL - HARLEY DAVIDSON
13
10:10
HEYLEN SEPPE - RED STAR DRUM VAN HET JUXSCHOT
14
10:12
HEYLEN LIESL - JUWEL "E" VAN HET JUXSCHOT
15
10:14
VAN ELSEN JENTE - QUEPASSA VAN DE RISTEN
16
10:16
QUIRIJNEN BENTE - GERTY
17
10:18
VAN DE MIEROP JOS - QUICKLY
18
10:20
WIJNEN VICKY - ORLANDO "I" V/H JUXSCHOT
19
10:22
LEYS LYNN - PRINSENHOF'S CARISSA "C"
20
10:24
ADRIAENS LIEN - ORLANDO
21
10:26
SMETS JORDY - KANTJES LORENZO
22
10:28
COUTINHO SARAH - CAMARO VAN DE CLAEVERVALLEI
23
10:30
VAN HOOF SIMON - MIOLA C 100168810
24
10:32
VAN DOORSLAER EMMA - PANDORA OPTIMA
25
10:34
VAN HOECK HANNE - QUILANA
26
10:36
VAN STEENLANDT MARIE - DARKO
27
10:38
VAN HERCK STIJN - KANTJE'S HELVINA
28
10:40
HEYLEN KAYA - MADIA
29
10:42
VORSSELMANS FLORINE - SUBLIEM'S HAZEL
31
10:46
DE NIES SAAR - JOLY'S DUSTY
32
10:48
VERSTAPPEN NOOR - TRANQUILLA
33
10:50
STERCKX MARTE - ORCHID'S SANDOKAN
34
10:52
BROECKX YANA - ZORANO
35
10:54
VERHOEVEN JULES - HEATCHCOCK ROAMAS
36
10:56
ROMBOUTS LOTTE - POKER DE L'AUBE
37
10:58
SIPS LORE - NASH V/H LANGLAAR
38
11:00
VAN HOECK HANNE - QUILINA VAN HET CASTANEAHOF
39
12:16
VAN STEENLANDT MARIE - QUIDO VD BISSCHOP
40
11:04
SCHELLEKENS MAUD - HARMONIE H
41
11:06
VAN ROSSUM CAROLINE - QUALINKA "F" VAN HET JUXSCHOT
42
11:08
GOEDONS KENZO - DACO VAN HET WILSHOF
44
11:12
VAN DIJCK JOPPE - NILANO VAN HET DONKHOF
45
11:14
VERHEYEN LORE - PIROUETTE VAN DE PANNEHOEVE
46
11:16
VAN DE WATER ISABELLE - OSCAR
47
11:18
DE WOLF FRAUKE - QUICKSTAR
48
11:20
ANTHONISSEN ELLEN - HOPLA V/D WATERHOEVE
49
11:22
VAN HERCK JEROEN - RICCO VAN DE VRAAGHEIDE
50
11:24
ROMBOUTS LOTTE - SAARTJE VAN'T HEIHOEFKE
51
11:26
VERELST WANNES - HERCOS
52
11:28
DESMEDT EMMA - BEUKENHOF'S RIANA
54
11:32
VERSTAPPEN NOOR - J'ADORE DIOR
55
11:34
VAN DEN BROECK MILAN - NIEKE MEERBERGEN
56
11:36
VAN GORP NISSE - QINTOS VAN DE DELTHOEVE
57
11:38
VAN HOECK HANNE - QUINTESSENCE
58
11:40
GOEDONS KENZO - COUDECOEUR DE LA HAZE
63
13:00
VAN ELSEN JENTE - LUNA
15
Ring 15: STIJL Klasse M (D)
16:00
16:40
Nr.
Tijd
Combinatie
1
BREUGELMANS FEBE - GALANT OF THE FOREST
1
VAN DIJCK MIRTHE - PRIMEUR VAN DE DELTHOEVE
1
WYNANTS LANDER - MORA VAN HET KOETSHUIS
2
VAN DOORSLAER EMMA - OTTAWA V/H VERBRANDGOED
3
LEYS LYNN - KANTJE'S BORO
4
PETIT LAURA - MAGICAL FEELING V STAL "D" HOE
5
VAN ELSEN BRITT - GILENKA
6
VAN GORP BRIK - TULLYBOY FLIGHT
7
VAN ROSSUM CAROLINE - KALANDO "E" VAN HET JUXSCHOT
8
VERELST WANNES - GOMPIE
9
VERSTREPEN MAXINE - MY SWEET ANGEL VD WACHENSHOEVE
10
VICENTE LUCIO - BERKTZICHT JEKILJA
11
BRASPENNING MEREL - PARCO VAN 'T HOLLANDHOF
12
FRANSEN RENÉE - FUNNY
13
GEENTJENS NIEN - QUEEN "D" VAN PRINSENHOF'S
14
GEERTS RENO - ORCHIS VAN DE GROENHEUVEL
15
VAN DIJCK MIRTHE - LARS
16
VAN DOORSLAER EMMA - MILO D.J.
17
WYNANTS LANDER - PJOTR VAN DE GROENHEUVEL
15/08/2018 - ZPTA1808 - WORTEL
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots