{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
C
Ring C: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse BCD
11:00
14:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:00
100039983 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - HECHTEL-EKSEL
2
11:15
1262212 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - HERENT
3
11:30
1953033 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - LOMMEL
4
11:45
100039976 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - GENK
5
12:00
1265848 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - MOLENBEERSEL 'T HASSELT
6
12:15
7366441 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - MEEUWEN
7
12:30
100034996 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - OPOETEREN
8
12:45
4477659 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - VLIJTINGEN
9
13:00
7102723 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - SINT JORIS WINGE
10
13:15
15099361 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - OVERPELT
11
13:30
13396104 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - ZOUTLEEUW
12
13:45
2065288 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - HEUSDEN
13
14:00
7394834 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - LEOPOLDSBURG
B1
Ring B1: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse BSAB
11:00
14:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:00
100039975 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - GENK
2
11:15
100039990 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - HOESELT
3
11:30
100038942 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - HEUSDEN
4
11:45
100040038 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - TIENEN
5
12:00
100040043 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - VLIJTINGEN
6
12:15
100039962 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - BOCHOLT
D
Ring D: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
11:00
14:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:00
100016423 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - BOCHOLT
2
11:15
100035013 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - TIENEN
3
11:30
100035074 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - MEEUWEN
4
11:45
100040885 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - PEER
5
12:00
100021328 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - GEETBETS
6
12:15
100018310 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - OVERPELT
7
12:30
100040708 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - GENK
8
12:45
100029735 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - HAMONT
9
13:00
100016073 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - HEUSDEN
10
13:15
100016364 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - STEVOORT
B2
Ring B2: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse M
11:00
14:30
Nr.
Tijd
Combinatie
9
13:00
100034960 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - BOCHOLT
A3
Ring A3: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse B
11:00
14:30
Nr.
Tijd
Combinatie
7
12:30
1266050 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - NEERPELT
8
12:45
100021329 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - GEETBETS
9
13:00
6488690 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - PEER
10
13:15
100040331 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - LEOPOLDSBURG
A2
Ring A2: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse L
11:00
14:30
Nr.
Tijd
Combinatie
4
11:45
100034961 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - BOCHOLT
5
12:00
1973140 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - HERENT
A1
Ring A1: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse M
11:00
14:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:00
6488589 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - PEER
2
11:15
5570931 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - VLIJTINGEN
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (S)
09:00
11:32
Nr.
Tijd
Combinatie
3
09:16
MERNIER PAUL - SNEEUWWITJE
6
09:40
EERDEKENS JULIE - PORTOS
8
09:56
LEEN FREE - CECIL VAN DE JOSEFINAHOEVE
9
10:04
VERHULPEN MIRTHE - UPAKÉ
11
10:20
BOSCH ALEXANDER - POEKIE
12
10:28
VERDONCK IRIS - INDY
14
10:44
BOSCH KATRIJN - POEKIE
15
10:52
JANSSEN JELCO - PETOET
16
11:00
VANDERMEULEN CLÉO - AMALIA V. BLIJHAM
18
11:16
WINNEN LANDER - JIMMY
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (A)
09:00
11:32
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:08
VAN TULDER MALINE - HELMIE
3
09:16
VERMEIRE JILL - NELLEKE
4
09:24
VANDEWINKEL TESSE - RAPIDAS
5
09:32
JANSSEN JELCO - PERLHOF GLENN
6
09:40
MUNTERS FREE - RAKT'S ROMY
7
09:48
DE COSTER JANA - QUINCY
8
09:56
GEEBELEN LORE - BERT
9
10:04
VERHEYEN SARAH - SMIDHOEVE'S QUEEN
11
10:20
VLEKKEN PAULINE - DARCO
12
10:28
CORDEMANS LOTTE - OZANNE VAN DE CROSSHOEVE
13
10:36
WINNEN LIESEL - SUNNY
14
10:44
MUNTERS FREE - KRAKKER V.D. "D" HOEVE
15
10:52
VLIEGEN LOWIE - SPEEDY
16
11:00
HAELDERMANS DAAN - SAMSONITE
17
11:08
VANAKEN LIEN - VERA
18
11:16
JANSSENS-MIDDENDORP EMILE - GALOPY
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (A)
09:00
11:32
Nr.
Tijd
Combinatie
3
09:16
GEENS JANNE - LUANA
4
09:24
GREVENDONCK NICK - KATJA
5
09:32
BLEYEN RHUNE - KANJER
6
09:40
FRANCK TIBO - CHARLY
7
09:48
SWENNEN TINE - WONDER
8
09:56
VANSTRAELEN NIELS - GOOD HOPE'S WILLY'S
9
10:04
KELCHTERMANS GIEL - BLESKE
11
10:20
VERMEULEN TIBE - FLORIS
12
10:28
OVERSTIJNS LYNS - WEISETTER KITTY
13
10:36
MERCKEN LINDE - SPIRIT
14
10:44
STERKENS JAAN - BENNIE
15
10:52
DEGENS MARIE - THUNDER'S ALLARD
16
11:00
POLLARIS ELISE - RAIDER
17
11:08
WINNEN HAZEL - FROE FROE
18
11:16
KELCHTERMANS GIEL - SINTELS KIMBERLEY
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (A)
09:00
10:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
LENAERTS FLEUR - BRENDA
4
09:24
VANDENDRIESSCHE GITTE - SLOEBER
5
09:32
BLEYEN MARIE-LAURE - CUYPERSHOF SNUITJE
6
09:40
LENAERTS FLEUR - RINGO'S BENTLEY
7
09:48
JANSSEN JARNE - LARS
8
09:56
LOOS JADE - WELCHY
9
10:04
VLIEGEN CATHO - SPEEDY
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:00
12:28
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
GREVENDONCK WILL - PRINCE
3
09:16
HOUBREGS LOUISE - ELCARONA
4
09:24
GEURTS ALYSHA - BLIKSEM
5
09:32
VERSPREET ILONA - TORNADO
8
09:56
VAN TULDER MALINE - DOBAS
9
10:04
VERJANS MEINE - BLOOM
10
10:12
DAS LIAM - ASTRID
11
10:20
KINABLE LILY - ELANO
12
10:28
COX WENDY - SNOWY
13
10:36
TORMANS YENTHEL - STER
14
10:44
GEURTS JULIE - PIPO
16
11:00
VAN DEN RUL MAYA - MISSY
17
11:08
SOORS LIEZE - ROOS
18
11:16
GOORMAN STEF - LITTLE LADY
19
11:24
VAN TULDER MALINE - COCO CHANEL
20
11:32
ABEELS FEMKE - TEN ANKERS PATROHAY
21
11:40
VAN DEN BOOMEN RUTH - A XANDER
22
11:48
HAELDERMANS STAN - JENNY
23
11:56
VANDERMEULEN CLÉO - LITTLE KING
24
12:04
VAN DIJCK KATO - MAXIMA
25
12:12
GEERITS FLORE - ULRIKA VAN HET EEROPAHOF
ABEELS FEMKE - TEN ANKERS PATROHAY
EVENS BRITT - EURLY VAN DEN HEIKANT
MAAS KOBE - SNOWY
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:00
12:28
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
BOONEN LITA - PRINCESSE
2
09:08
VLIEGEN CATHO - SPIRIT
3
09:16
MOORS BRITT - PRET
4
09:24
STEVENS ELINE - WHOOPY
5
09:32
LOOS THORBEN - SUMATHY
7
09:48
GEENS GEIKE - FLUPKE
8
09:56
JANSEN HANNE - STARLIGHT
9
10:04
JANSSEN JELCO - INGE V D PEELHALM
10
10:12
MERCKEN JANNE - MICHELANGELO STAR
11
10:20
WANS BETH - CHIKA
12
10:28
MERNIER MARTIN - NACY
14
10:44
WANS VIC - LAYLA DE KEIZER
15
10:52
SWENNEN TINE - PIPI
16
11:00
MOORS JELKE - SALINERO
17
11:08
STEVENS ELINE - KRIEN'S KWINT
18
11:16
VERDONCK IRIS - DOLIANCA
19
11:24
BREPOELS SAAR - KORTEHOEVE'S ANDY
20
11:32
STERKENS BRIEK - DIVA
21
11:40
LAMBRICHTS LIENE - SAMBER
22
11:48
LOOS SEPPE - ROEVENTERPEELHOEVE RICCO
23
11:56
BLEYEN RHUNE - JOLIE
24
12:04
VLIEGEN CATHO - IRENE
25
12:12
ABEELS FEBE - REBEL DJ
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (B)
09:00
11:32
Nr.
Tijd
Combinatie
6
09:40
OVERSTIJNS ANSE - SPECIAL
7
09:48
WINNEN LIESEL - TIMON TAR
8
09:56
HAVET KAYDEN - LUSTOORD'S INDIEN
9
10:04
BOSCH KATRIJN - BEAUTY
11
10:20
VLEKKEN NOEMIE - NIKITA VAN BLOMMERSCHOT
13
10:36
OVERSTIJNS ANSE - VIOLETJE VAN DE EESTER
14
10:44
BREPOELS SAAR - BEULAH
15
10:52
MERCKEN JANNE - CILLAARSHOEK'S APART
15
10:52
VLEKKEN PAULINE - LILA VAN DEN HOEK
16
11:00
HAVET KAYDEN - MONA VAN DE SOLLENBERG
17
11:08
TIJSKENS LAURE - VAARTJE'S JASPER
18
11:16
GEERITS FLORE - KAATJE
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (B)
10:20
11:08
Nr.
Tijd
Combinatie
3
10:36
VANDENDRIESSCHE BRITT - PRESTON
4
10:44
CAHUZAK ELLA - RAKKER
5
10:52
VLEKKEN NOEMIE - LASER VAN DE MEREYT
6
11:00
CEYSSENS ELISE - MINDY VAN HET KLAVERTJE
12
Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
GEENS JANNE - SAMANTHA
2
13:08
CANS ULRIKE - DELFYW BRENHINES
3
13:16
RUYS SIEL - PRINCES
4
13:24
AERTS ESTHER - AMALIA
5
13:32
CORENS JANA - BLIXE
6
13:40
BLONSKI JAREK - ON Y VA VAN DE MEIDOORN
7
13:48
BUNTINX LOTTE - ALBRECHT'S HOEVE RIAN
8
13:56
CEYSSENS SOFIE - BIANCA
9
14:04
JANSSEN JARNE - DRIEHOEK'S JAY
10
14:12
LEEN SIEBE - SPIRIT
11
14:20
SCHAFER THIJN - SHADOW
12
14:28
VAN DEN BOSCH KAAT - HOEKHORST DA VINCI
13
14:36
EVENS BRITT - PEPITA
14
14:44
BOMANS LINS - ELFIE FERRARI ENGELBERTUSHOEVE
15
14:52
JANSSEN JENNICK - FLIKA
16
15:00
VANSTRAELEN NIELS - PIKSIE VAN TINJERHOF
17
15:08
DIDDEN MAREN - FLEUR
18
15:16
SWENNEN EMMA - SAM120
19
15:24
JANSSENS-MIDDENDORP JULIE - UTWO
20
15:32
JANSSEN JENNICK - JOLY'S UMBERTO
21
15:40
SIFFERT JULIETTE - TWINI DE L'AUBE 07392824W
22
15:48
CLAES AMBER - FIZZ
13
Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:08
BEELEN NEL - PETITE CHING-V
3
13:16
MENTENS JANA - ANKY
5
13:32
JANSEN FEMKE - BENTO
6
13:40
VOSSEN MINNE - BENTO
7
13:48
JONKERS NATASHA - JOSKE
8
13:56
SCHROYEN EMMA - FERRO
9
14:04
SCHÄFER MATT - SHADOW
10
14:12
GEURTS JULIE - EIKHOF LAVINYA PURE
11
14:20
CORDEMANS LOTTE - BUMBLE BEE BUZZ
12
14:28
MEEUS JILL - IMKE VAN DE SCHOM
13
14:36
KEMPEN CHARLOTTE - LIEKE
14
14:44
WINTERS LINDE - SPIRIT
15
14:52
HAELS ANOUK - LORENZ
16
15:00
JONKERS NATASHA - VIKA-PITA
17
15:08
NULENS MICHELLE - CHIPIE DE YOULY
18
15:16
GEURTS JULIE - COBRONC’S NIKITIS
19
15:24
VAN DIJCK KATO - SILVI'S BOY
20
15:32
MICHELS XIBE - LIZZY
21
15:40
JANSSENS - MIDDENDORP TIA - MARIE - PRINS
22
15:48
SIAU ZOÉ - ISABELLE
23
15:56
HERMANS FLOOR - DJAZMIN
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (C)
13:00
14:44
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
DE RIJCK QUINTEN - WHISPER
2
13:08
JANSSEN DIENKE - STRATIATELLA LAPLAP
3
13:16
HINNISDAELS KATO - VITA VAN FARASO HOF
5
13:32
DIDDEN MYRA - FLEUR
6
13:40
BRUTSAERT ZARA - LIBERTAD VAN 'T HAGELAND
7
13:48
VERHULPEN MIRTHE - CACHA
8
13:56
LOOS JADE - PIMMEKE
9
14:04
GEERITS FLORE - HETTY
10
14:12
KERKHOFS GIEL - ABORRA VAN DE BREMHOEVE
11
14:20
FOLLON SEPPE - BONFIRE VAN DE VILLERSHOEVE
12
14:28
MARIEN TILLE - BLOMMERSCHOT'S ROMEO
13
14:36
SCHROYEN KAAT - KADINE V/HET BROECHENHOF D'07
14
14:44
JANSSEN FLOOR - MANOR'S TOP JET
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (C)
14:52
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
2
15:00
VERLINDEN CAMILLE - PECKET D'AUBRUX
3
15:08
VANDERMEULEN PHEBE - INDY
4
15:16
MORIS TOM - COCO CHANEL D.J.
5
15:24
VANDENDRIESSCHE BRITT - CAFÉ AU LAIT
6
15:32
DE SMEDT LUKAS - VARENBERGS ROXY
7
15:40
MEYVIS TRICIA - NOBELINA T
8
15:48
HAELDERMANS LINDE - LINSEY
9
15:56
VRANKEN SARAH - CHABLIS
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (C)
14:44
15:16
Nr.
Tijd
Combinatie
3
15:00
HAVET CAITLIN - NORMA VAN 'T EPPEL
4
15:08
CEYSSENS JULIE - KONTESSA"E" VAN HET JUXSCHOT
18
Ring 18: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
ALLARD LOTTE - ORCHID'S SANNY
2
13:08
DEGEEST KARA - IKKO VAN DE WEZELAER
3
13:16
PEETERS ROBBE - ANGEL
5
13:32
SCHÄFER JULIA - MERLOT
6
13:40
VANDUFFEL ESTELLE - MARYWOOD'S IDOOL'S
7
13:48
HENSKENS JORAN - TOM
8
13:56
MEYERS SAM - CHICA
9
14:04
LOOS ARNE - STARRY SCOT
10
14:12
CAHUZAK ELLA - PRODISE'S DAAN
11
14:20
POUDERS ANISSA - PETITE BIJOUX VAN DEN HAAGAKKERS
12
14:28
HINNISDAELS KATO - JOLY'S HARLEY
13
14:36
GIJBELS PIETERNEL - CALYPSO
14
14:44
EERDEKENS ELINE - VANESA
15
14:52
HERMANS SOFIE - REPLAY VAN DE HEKSENBERG
16
15:00
UTEN EMILY - HEVEN
17
15:08
VAN ESSER LARA - IRBAL DES MARRONNIERS
18
15:16
VOSSEN MINNE - EXTRA VAGANT
19
15:24
DEGEEST KARA - PUNCH
20
15:32
BOSMANS NEL - MAYA
21
15:40
LOOS AMBER - STARRY SCOT
22
15:48
HAELS ANOUK - SCHROTIE'S PASSION GIRL
MONNISSEN JULIE - ASGARD
19
Ring 19: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:16
KERKHOFS GIEL - HATTRICK ZARALY
4
13:24
DERDAELE MARGAUX - RIAN
6
13:40
VAN DE VEN WENDELA - KANJER
7
13:48
VANDENDRIESSCHE BRITT - AUKE
8
13:56
ELSEN HAILEY - TIRANTELLA
9
14:04
KREMER GLORIA - WAIKIKI
10
14:12
VRANKEN DRIES - ORCHID'S NINA
11
14:20
RUYS SIEL - LAVITA VAN 'T HOF TER ZINCK
12
14:28
GOVAERTS MELANIE - SCHAFFELAAR'S LAST DANCE
13
14:36
STERKENS CEL - NUAGE DE LAIT
14
14:44
SIAU ZOÉ - ESMÉE D.J.
15
14:52
SCHÄFER FREEK - ELÉONORE
16
15:00
LEEN SIEBE - SHEIK
17
15:08
SIMONS MIRTHE - SPIRIT FX
18
15:16
WITHOFS SOFIE - LUNA VAN 'T POISKESHOF
19
15:24
STERKENS CEL - LUCCA
20
15:32
GOORMAN ELLEN - KILKENNY
21
15:40
THIJS AXELLE - BLITZ
22
15:48
KERKHOFS GIEL - FANCY
23
15:56
VAES MAGALI - COCO CHANEL
20
Ring 20: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:08
BLONSKI JAREK - OEPSIE
3
13:16
BULLEN RANI - HERCULES VAN 'T DAELDERHOF
4
13:24
COX KARLIJN - SENSATION VAN 'T LAAR
5
13:32
DIERICKX ELISE - HAPPY DE RENIVAL
6
13:40
HARTKAMP LUNA - BACARDI COLA 435 350281704
7
13:48
TIJSKENS LAURE - ELLA DE L'HUITRELLE
8
13:56
VERMEIRE BO - GRACE
9
14:04
BULLEN RANI - JONES
10
14:12
MEUWIS LOTTE - BLUE
11
14:20
PALMANS SIMON - BON VIVANT'S CONTELLO
12
14:28
MATEOS NOÉ - PRINSENHOF'S BLACK MAGIC 'O'
13
14:36
WILLAERT JULIE - VENODA
14
14:44
VANDEBEEK LIEN - LUNA
15
14:52
HENSKENS SILKE - ORCHID'S ARISTO
16
15:00
LANDUYT TIJS - OUTRICK VAN BLOMMERSCHOT
17
15:08
KINABLE MAYA - WANNES
18
15:16
GEURTS SENNE - CORNE'S HEIDY
19
15:24
DAVITS ARIELLE - STERNS FEMKE
20
15:32
LIBBRECHT NOA - GOLDY
21
15:40
FOLLON SEPPE - PORTO
22
15:48
TIJSKENS LAURE - ULYSSE DU MARON
21
Ring 21: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:16
VAN DER BORGHT LISE-MARIE - SHADOW
6
13:40
VANDEBOSCH NORE - NIKITA
8
13:56
VAN DER BORGHT LISE-MARIE - ANDY MARTINS CRACK
9
14:04
MORIS TOM - TWINKEL
10
14:12
VANDERMEULEN PHEBE - MAKE MY FREEDOM 20101133
11
14:20
MOORS BRITT - FLAME
12
14:28
MENTENS JANA - RIVER
13
14:36
MICHELS DANTE - SHERATON
14
14:44
BUNTINX LOTTE - EVITA VAN'T LAAR E49251
15
14:52
MOUTON LENNIE - MELLOW
16
15:00
BOSMANS MAUD - MAYA
17
15:08
KREMER ELISA - WAIKIKI
18
15:16
VANDEBOSCH JOERI - GOLDEN JERSEY
19
15:24
DE SAEDELEIR GREG - HANNES VAN DE DELTHOEVE
20
15:32
BOX BRITT - BRITT
21
15:40
GEURTS KAAT - LEX VAN HET KLEINHOF
22
15:48
LAMBRICHTS LORE-ANN - FAROEK
23
15:56
MOORS BRITT - COBIE
JONCK MARIE JULIE - NAIROBI V/H VERBRANDGOED
16
Ring 16: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:16
VAES MAGALI - LUMINAHOFS FIONA
4
13:24
VERMEULEN MARIEKE - ORCHID'S YOICA
5
13:32
ALLARD LOTTE - FRICKY
6
13:40
CEYSSENS JULIE - ORCHID'S POPCO
7
13:48
DECLERCK JOHANNA - SPIRIT
8
13:56
STEGEN CARLOTTA - IETSIE PIETSIE D'AMOUR
9
14:04
LOENDERS LORE - LUNA
10
14:12
BREPOELS SAAR - BS-TECHNICS JUNE
11
14:20
DESAER DORIEN - PICOLINE VAN DE VAERINCKHOEK
13
14:36
LATET LENNY - WATERHOEKS RECTOR RAIKA
14
14:44
WAUTERS JANNE - RAMBO
15
14:52
VERDONSCHOT DANIEL - ORISSA'S KING
16
15:00
CAHUZAK LANA - MONTREAL VAN DE DELTHOEVE
17
15:08
BOOMS SIEN - DOLIONES
18
15:16
SIFFERT EMILIE - NERO VAN HET HAZENPAD
19
15:24
SCHUURMANS CHARLOTTE - NAPOLEON
20
15:32
VAN BOXSTAEL TOON - BONBON
21
15:40
DE SMEDT LUKAS - BEEKZICHT'S ROZAN
22
15:48
CAHUZAK LANA - GIO
DE SMEDT LUKAS - S.CARLANDO DE LUXE
17
Ring 17: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
6
13:40
BOSCH OLIVIER - KANTJE'S HEART OF GOLD H
7
13:48
WAUTERS JOSELIEN - ICARDO VAN HET BROECHEMHOF
8
13:56
JANSSEN DIENKE - LATAIRA
9
14:04
MATEOS NÉNA - KUIKHORNSTER LEONARDO
10
14:12
JONCK MARIE JULIE - LUKIE JOE
11
14:20
COX KARLIJN - KAMIRO K
13
14:36
VANDEBOSCH NORE - PALINO VAN DE BEEKERHEIDE
14
14:44
DIERICKX ELISE - DINO
15
14:52
VAN SAMANG SIEN - GREMASHOF JAMILAH
16
15:00
POUDERS ANISSA - SOMEBODY
17
15:08
MOORS ANNE-KRIS - SURPRISE
18
15:16
MARIEN TILLE - ORCHID'S SERICA
19
15:24
LOENDERS WOUT - BOAZ VAN DE TEUNISHOEVE
20
15:32
BAETEN EMILY - TIGER W
21
15:40
MOMBAERTS JITTE - BABOUCHKA 04-0110
22
15:48
VANGENEUGDEN HANNE - TAKYTA
15
Ring 15: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
7
13:48
VAN OEYEN FEMKE - GALANTHA
8
13:56
LEYEN SARA - NANDO
9
14:04
PEETERS LOTTE - TEN DOORN'S GAUCHO
10
14:12
KERSTE TESSA - FELLOW
11
14:20
JOOSTEN SAARTJE - KAATJE VAN DE BEKERHEIDE
12
14:28
GOVAERTS JOLIEN - MEEDENBLIK'S GIO
13
14:36
PANIS LOTTE - SCAMPOLO
14
14:44
ALLARD LOTTE - SEVEN
15
14:52
CLAES AMBER - ZORRA
16
15:00
HAELDERMANS LINDE - FIDJI VAN DE KEMPENHOEVE
17
15:08
MOORS JULIE - VALCO
18
15:16
VAN DAEL WOLKE - NERON
19
15:24
CORTEN BRITT - ISCHA
20
15:32
BEX KATO - KRANEVELD'S ALEXANDER
21
15:40
DESAER DORIEN - PHEBE VAN HET BRAAMHOF
22
15:48
LOENDERS LORE - IZOR VAN KAATHOVEN
23
15:56
GOVAERTS JOLIEN - OLIVER UTONII
MENTEN MORANNE - QUINTA - V
MENTEN MORANNE - RENDEZ-VOUS DU PARC
14
Ring 14: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (D)
13:00
14:36
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:16
VANGELOVEN JULIE - SCHERMEER HOF'S TARZAN
4
13:24
NIESSEN EEF - TWISTER
5
13:32
HAVET CAITLIN - GULIVER DU FRAISIER
6
13:40
BERNAERTS DAAN - ILIAS VAN DE VONDELHOEVE
7
13:48
JANSSEN FLOOR - KEANO
8
13:56
GOOSSENS ELOÏSE - ANGELO
9
14:04
CORTEN BRITT - FUNNY SPOT
10
14:12
LOENDERS WOUT - HOPPENHOF'S ERWIN
11
14:20
MEYVIS TRICIA - DUNEWAY J
12
14:28
VANGENEUGDEN HANNE - CHICA
13
14:36
GIELEN SASA - BIG SPENDER
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse A3 (S)
12:09
12:14
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:09
WINNEN LANDER - JIMMY
2
12:10
VERDONCK IRIS - INDY
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse B (S)
11:13
11:24
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:13
VERHULPEN MIRTHE - UPAKÉ
2
11:14
LEEN FREE - CECIL VAN DE JOSEFINAHOEVE
5
11:20
VANDERMEULEN CLÉO - AMALIA V. BLIJHAM
6
11:22
BOSCH KATRIJN - POEKIE
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A3 (A)
11:47
12:09
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:47
SIFFERT JULIETTE - GALOPY
2
11:48
KELCHTERMANS GIEL - SINTELS KIMBERLEY
3
11:50
MUNTERS FREE - KRAKKER V.D. "D" HOEVE
4
11:52
WINNEN HAZEL - FROE FROE
6
11:56
JANSEN RUBEN - WISKE
10
12:03
VANDEWINKEL TESSE - RAPIDAS
11
12:05
DAS LIAM - VENNEZICHT PEBBLES
12
12:07
VANAKEN LIEN - VERA
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse A5 (A)
13:36
13:48
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:36
MERCKEN LINDE - SPIRIT
4
13:41
OVERSTIJNS LYNS - WEISETTER KITTY
5
11:54
GEENS JANNE - LUANA
5
13:43
MUNTERS FREE - RAKT'S ROMY
6
13:45
POLLARIS ELISE - RAIDER
7
13:47
STERKENS JAAN - BENNIE
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse B (A)
10:32
11:05
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:32
VLIEGEN CATHO - SPEEDY
2
10:33
JANSSEN JARNE - LARS
3
10:35
VLEKKEN PAULINE - DARCO
4
10:37
BLEYEN MARIE-LAURE - CUYPERSHOF SNUITJE
5
10:39
DE COSTER JANA - QUINCY
6
10:41
LENAERTS FLEUR - RINGO'S BENTLEY
7
10:43
VERMEIRE BO - NELLEKE
8
10:44
VERMEIRE JILL - NELLEKE
10
10:48
BLEYEN RHUNE - KANJER
11
10:50
JANSEN HANNE - WISKE
12
10:52
PEETERS NIO - ELDORADO
13
10:54
LENAERTS FLEUR - BRENDA
14
10:55
LOOS JADE - WELCHY
15
10:57
GEBOERS TESSE - SPEEDY
16
10:59
VERHEYEN SARAH - SMIDHOEVE'S QUEEN
17
11:01
VANSTRAELEN NIELS - GOOD HOPE'S WILLY'S
9
Ring 9: SPRINGEN Klasse A3 (B)
11:34
11:46
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:34
SWENNEN TINE - PIPI
2
11:35
VAN DEN RUL MAYA - MISSY
4
11:39
MERNIER MARTIN - NACY
5
11:41
COX WENDY - SNOWY
6
11:43
KINABLE LILY - ELANO
7
11:45
GOORMAN STEF - LITTLE LADY
8
11:46
STERKENS JAAN - DIVA
VERDONCK IRIS - DOLIANCA
8
Ring 8: SPRINGEN Klasse A5 (B)
13:11
13:36
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:11
MOORS JELKE - SALINERO
2
13:12
VLIEGEN CATHO - IRENE
3
13:14
MERCKEN JANNE - MICHELANGELO STAR
5
13:18
JANSEN HANNE - STARLIGHT
6
13:20
LOOS SEPPE - ROEVENTERPEELHOEVE RICCO
8
13:23
VERMEIRE BO - ELCARONA
9
13:25
DAS LIAM - ASTRID
10
13:27
VANDERMEULEN CLÉO - LITTLE KING
11
13:29
HAELDERMANS STAN - JENNY
13
13:33
SOORS LIEZE - ROOS
PEETERS NIO - PINO
7
Ring 7: SPRINGEN Klasse B (B)
09:35
10:24
Nr.
Tijd
Combinatie
0
09:33
HAVET KAYDEN - LUSTOORD'S INDIEN
1
09:35
VLIEGEN CATHO - SPIRIT
2
09:36
MERCKEN JANNE - CILLAARSHOEK'S APART
3
09:38
VLEKKEN PAULINE - LILA VAN DEN HOEK
4
09:40
CAHUZAK ELLA - RAKKER
5
09:42
BOSCH KATRIJN - BEAUTY
6
09:44
ABEELS FEBE - REBEL DJ
7
09:46
GEERITS FLORE - ULRIKA VAN HET EEROPAHOF
8
09:47
TORMANS YENTHEL - STER
15
10:00
WANS VIC - LAYLA DE KEIZER
16
10:02
OVERSTIJNS ANSE - SPECIAL
17
10:04
BREPOELS SAAR - BEULAH
18
10:06
BLEYEN MARIE-LAURE - BONITA VAN 'T HOOGWIELKE
19
10:08
LOOS THORBEN - SUMATHY
20
10:09
GEENS GEIKE - FLUPKE
21
10:11
GEURTS ALYSHA - BLIKSEM
22
10:13
VERSPREET ILONA - TORNADO
23
10:15
BLEYEN RHUNE - JOLIE
24
10:17
GEBOERS TESSE - RATINA VAN HET MIRISSAHOF
25
10:19
GEERITS FLORE - KAATJE
26
10:20
ABEELS FEBE - TEN ANKERS PATROHAY
27
10:22
HAVET KAYDEN - MONA VAN DE SOLLENBERG
14
Ring 14: SPRINGEN Klasse A5 (C)
12:50
13:10
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:50
SIFFERT JULIETTE - TWINI DE L'AUBE 07392824W
2
12:51
MEYVIS TRICIA - NOBELINA T
3
12:53
BOMANS LINS - ELFIE FERRARI ENGELBERTUSHOEVE
4
12:55
DIDDEN MAREN - FLEUR
5
12:57
VAN DEN BOSCH KAAT - HOEKHORST DA VINCI
6
12:59
MEEUS JILL - IMKE VAN DE SCHOM
8
13:02
SWENNEN EMMA - SAM120
10
13:06
SCHAFER THIJN - SHADOW
11
13:08
MICHELS XIBE - LIZZY
AERTS ESTHER - AMALIA
13
Ring 13: SPRINGEN Klasse A7 (C)
14:36
14:48
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:36
CEYSSENS ELISE - KONTESSA"E" VAN HET JUXSCHOT
2
14:37
GEURTS JULIE - EIKHOF LAVINYA PURE
6
14:45
SCHROYEN EMMA - FERRO
7
14:47
JANSSEN DIENKE - STRATIATELLA LAPLAP
12
Ring 12: SPRINGEN Klasse B (C)
08:30
09:26
Nr.
Tijd
Combinatie
3
08:33
CORENS JANA - BLIXE
4
08:35
JANSEN FEMKE - SJARONY
5
08:37
CLAES AMBER - FIZZ
6
08:39
JONKERS NATASHA - VIKA-PITA
7
08:41
LOENDERS WOUT - HETTY
8
08:42
HINNISDAELS KATO - VITA VAN FARASO HOF
9
08:44
RUYS SIEL - PRINCES
10
08:46
CANS ULRIKE - DELFYW BRENHINES
11
08:48
BEELEN NEL - PETITE CHING-V
12
08:50
VOSSEN MINNE - BENTO
13
08:52
VANDERMEULEN PHEBE - INDY
14
08:53
LEEN FREE - SPIRIT
15
08:55
LOOS JADE - PIMMEKE
16
08:57
HERMANS FLOOR - DJAZMIN
17
08:59
JANSSEN JARNE - DRIEHOEK'S JAY
18
09:01
HAELDERMANS LINDE - LINSEY
19
09:03
VERHULPEN MIRTHE - CACHA
20
09:04
BRUTSAERT ZARA - LIBERTAD VAN 'T HAGELAND
21
09:06
JONKERS NATASHA - JOSKE
22
09:08
GEURTS JULIE - COBRONC’S NIKITIS
23
09:10
VANSTRAELEN NIELS - PIKSIE VAN TINJERHOF
24
09:12
FOLLON SEPPE - BONFIRE VAN DE VILLERSHOEVE
25
09:14
SIAU ZOÉ - ISABELLE
26
09:15
JANSSEN JENNICK - JOLY'S UMBERTO
27
09:17
JANSSENS - MIDDENDORP TIA - MARIE - PRINS
28
09:19
VRANKEN SARAH - CHABLIS
29
09:21
KERKHOFS GIEL - ABORRA VAN DE BREMHOEVE
30
09:23
HAELS ANOUK - LORENZ
20
Ring 20: SPRINGEN Klasse A5 (D)
12:25
12:50
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:25
KREMER ELISA - WAIKIKI
2
12:26
VANDUFFEL ESTELLE - MARYWOOD'S IDOOL'S
3
12:28
HARTKAMP LUNA - BACARDI COLA 435 350281704
4
12:30
GIELEN SASA - BIG SPENDER
6
12:34
KINABLE MAYA - WANNES
9
12:39
EERDEKENS ELINE - VANESA
10
12:41
WILLAERT JULIE - VENODA
11
12:43
KREMER GLORIA - WAIKIKI
12
12:45
COX KARLIJN - SENSATION VAN 'T LAAR
13
12:47
VAN ESSER LARA - IRBAL DES MARRONNIERS
14
12:48
THIJS AXELLE - BLITZ
19
Ring 19: SPRINGEN Klasse A7 (D)
13:59
14:37
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:59
DEGEEST KARA - IKKO VAN DE WEZELAER
3
14:02
SIAU ZOÉ - ESMÉE D.J.
4
14:04
DE SAEDELEIR GREG - HANNES VAN DE DELTHOEVE
5
14:06
SCHÄFER MATT - MERLOT
6
14:08
VANDEBEEK LIEN - LUNA
7
14:10
SIMONS MIRTHE - SPIRIT FX
8
14:11
MENTENS JANA - RIVER
9
14:13
VAN DER BORGHT LISE-MARIE - SHADOW
10
14:15
GOORMAN ELLEN - KILKENNY
11
14:17
BOSMANS NEL - MAYA
12
14:19
VAES MAGALI - LUMINAHOFS FIONA
13
14:21
VAN OEYEN FEMKE - GALANTHA
14
14:22
MOUTON LENNIE - MELLOW
15
14:24
PEETERS ROBBE - ANGEL
16
14:26
BLONSKI JAREK - OEPSIE
17
14:28
WAUTERS JOSELIEN - ICARDO VAN HET BROECHEMHOF
18
14:30
VAN DE VEN WENDELA - KANJER
19
14:32
REYNERS ELINE - HATTRICK ZARALY
20
14:33
LIBBRECHT NOA - GOLDY
MENTENS JANA - ANKY
18
Ring 18: SPRINGEN Klasse A8 (D)
14:59
15:37
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:59
MOMBAERTS JITTE - BABOUCHKA 04-0110
2
15:00
LOOS AMBER - STARRY SCOT
2
14:00
VOSSEN MINNE - EXTRA VAGANT
4
15:04
BULLEN RANI - HERCULES VAN 'T DAELDERHOF
8
15:11
KERKHOFS GIEL - FANCY
9
15:13
MEYERS SAM - CHICA
10
15:15
VERMEULEN MARIEKE - ORCHID'S YOICA
12
15:19
BULLEN RANI - JONES
13
15:21
GOVAERTS MELANIE - SCHAFFELAAR'S LAST DANCE
14
15:22
HINNISDAELS KATO - JOLY'S HARLEY
15
15:24
MATEOS NOÉ - PRINSENHOF'S BLACK MAGIC 'O'
16
15:26
SCHÄFER FREEK - ELÉONORE
17
15:28
PALMANS SIMON - BON VIVANT'S CONTELLO
18
15:30
LATET LENNY - WATERHOEKS RECTOR RAIKA
19
15:32
RUYS SIEL - LAVITA VAN 'T HOF TER ZINCK
20
15:33
CAHUZAK ELLA - PRODISE'S DAAN
21
15:35
VANDEBOSCH NORE - PALINO VAN DE BEEKERHEIDE
22
15:37
VANDERMEULEN PHEBE - MAKE MY FREEDOM 20101133
43
10:23
HERMANS SOFIE - REPLAY VAN DE HEKSENBERG
17
Ring 17: SPRINGEN Klasse B (D)
09:06
10:34
Nr.
Tijd
Combinatie
4
09:11
VANDEBOSCH NORE - NIKITA
5
09:13
DIERICKX ELISE - HAPPY DE RENIVAL
6
09:15
BREPOELS SAAR - BS-TECHNICS JUNE
7
09:17
VAES MAGALI - COCO CHANEL
8
09:18
TIJSKENS LAURE - ELLA DE L'HUITRELLE
9
09:20
STERKENS CEL - NUAGE DE LAIT
10
09:22
VERDONSCHOT DANIEL - HUNTER VAN HET BLOEMHOF
12
09:26
GIJBELS PIETERNEL - CHANELLE
14
09:29
VOSSEN JOPPE - CUPIDO VAN HET GREEVENHOF Z
15
09:31
DE SMEDT LUKAS - BEEKZICHT'S ROZAN
16
09:33
VAN BOXSTAEL TOON - BONBON
17
09:35
VAN DAEL WOLKE - NERON
22
09:44
TIJSKENS LAURE - ULYSSE DU MARON
23
09:46
VERMEIRE BO - GRACE
24
09:48
VAN DER BORGHT LISE-MARIE - ANDY MARTINS CRACK
25
09:50
CLAES AMBER - ZORRA
26
09:51
LOMMELEN FREEK - ROSI S
27
09:53
WAUTERS JANNE - RAMBO
28
09:55
BUNTINX LOTTE - EVITA VAN'T LAAR E49251
29
09:57
VANDEBOSCH JOERI - GOLDEN JERSEY
31
10:01
HAELDERMANS LINDE - FIDJI VAN DE KEMPENHOEVE
32
10:02
GIJBELS PIETERNEL - CALYPSO
33
10:04
VERDONSCHOT DANIEL - ORISSA'S KING
35
10:08
CORTEN BRITT - ISCHA
36
10:10
SIFFERT EMILIE - NERO VAN HET HAZENPAD
37
10:12
CAHUZAK LANA - MONTREAL VAN DE DELTHOEVE
38
10:13
FOLLON SEPPE - PORTO
39
10:15
LANDUYT TIJS - OUTRICK VAN BLOMMERSCHOT
40
10:17
WITHOFS SOFIE - LUNA VAN 'T POISKESHOF
41
10:19
STERKENS CEL - LUCCA
42
10:21
GEURTS KAAT - LEX VAN HET KLEINHOF
44
10:24
MOORS JULIE - PAINT BALL GIRL
45
10:26
DECLERCK JOHANNA - TIRANTELLA
46
10:28
LOOS ARNE - STARRY SCOT
47
10:30
POUDERS ANISSA - PETITE BIJOUX VAN DEN HAAGAKKERS
MONNISSEN JULIE - ASGARD
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse L (B)
15:30
15:50
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:30
CEYSSENS ELISE - BADSHOT ROSINA
2
15:32
VLEKKEN NOEMIE - LASER VAN DE MEREYT
3
15:34
VLEKKEN NOEMIE - NIKITA VAN BLOMMERSCHOT
6
15:40
JANSEN FEMKE - INDY
7
15:42
CEYSSENS ELISE - MINDY VAN HET KLAVERTJE
8
15:44
BREPOELS SAAR - KORTEHOEVE'S ANDY
9
15:46
STEGEN CARLOTTA - SARINA
10
15:48
TIJSKENS LAURE - VAARTJE'S JASPER
11
Ring 11: SPRINGEN Klasse L (C)
08:30
08:56
Nr.
Tijd
Combinatie
6
08:40
BLONSKI JAREK - ON Y VA VAN DE MEIDOORN
7
08:42
EECKELAERS LIEN - MACHNO SABRINA
8
08:44
VERLINDEN CAMILLE - PECKET D'AUBRUX
9
08:46
JANSSEN JENNICK - FLIKA
10
08:48
HAVET CAITLIN - NORMA VAN 'T EPPEL
11
08:50
MARIEN TILLE - BLOMMERSCHOT'S ROMEO
12
08:52
TIJSKENS LAURE - WELCO VAN FARASOHOF
13
08:54
JANSSEN FLOOR - MANOR'S TOP JET
10
Ring 10: SPRINGEN Klasse M (C)
16:00
16:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
VRANKEN DRIES - FIREBALL
2
BERNAERTS DAAN - BENTO
3
BUNTINX LOTTE - ALBRECHT'S HOEVE RIAN
4
MORIS TOM - COCO CHANEL D.J.
5
PANIS LOTTE - ARROW EMELWERTH DE LA LOENA
6
STEGEN CARLOTTA - HELABA D'INSEGOTTE
7
THIJS YLONA - BILITIS DU GEER
16
Ring 16: SPRINGEN Klasse L (D)
10:42
11:38
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:42
DESAER DORIEN - PICOLINE VAN DE VAERINCKHOEK
3
10:46
VRANKEN DRIES - EDELWEISS DU GRAND LYS
4
10:48
MOORS ANNE-KRIS - SURPRISE
5
10:50
MORIS TOM - GENE
7
10:54
DE KEMPENEER ARNE - MADONETTA VAN DE DELTHOEVE
8
10:56
BERNAERTS DAAN - SOMEBODY
10
11:00
SCHUURMANS CHARLOTTE - NAPOLEON
11
11:02
GEURTS SENNE - CORNE'S HEIDY
12
11:04
COX KARLIJN - KAMIRO K
16
11:12
EECKELAERS LIEN - ELMY V. D. EEKHOEK
17
11:14
CAHUZAK LANA - GIO
18
11:16
MARIEN TILLE - ORCHID'S SERICA
19
11:18
DIERICKX ELISE - DINO
20
11:20
DESAER DORIEN - PHEBE VAN HET BRAAMHOF
21
11:22
HAVET CAITLIN - GULIVER DU FRAISIER
22
11:24
MORIS TOM - TWINKEL
23
11:26
MEYVIS TRICIA - DUNEWAY J
24
11:28
VRANKEN DRIES - ORCHID'S NINA
25
11:30
VOSSEN JOPPE - INJAS
26
11:32
LOENDERS WOUT - BOAZ VAN DE TEUNISHOEVE
27
11:34
THIJS YLONA - LORD D'HOGE RIELEN
MENTEN MORANNE - QUINTA - V
MENTEN MORANNE - RENDEZ-VOUS DU PARC
VRANKEN DRIES - ORCHID'S AMERII
15
Ring 15: SPRINGEN Klasse M (D)
17:00
17:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
BERNAERTS DAAN - ILIAS VAN DE VONDELHOEVE
2
JONCK MARIE JULIE - LUKIE JOE
3
JOOSTEN SAARTJE - KAATJE VAN DE BEKERHEIDE
4
LEYEN SARA - NANDO
5
LOENDERS LORE - LUNA
6
THIJS YLONA - KANTJE'S ELLARD
15
11:10
JONCK MARIE JULIE - NAIROBI V/H VERBRANDGOED
1
Ring 1: STIJL Klasse B (S)
11:13
11:24
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:13
VERHULPEN MIRTHE - UPAKÉ
2
11:14
LEEN FREE - CECIL VAN DE JOSEFINAHOEVE
5
11:20
VANDERMEULEN CLÉO - AMALIA V. BLIJHAM
6
11:22
BOSCH KATRIJN - POEKIE
3
Ring 3: STIJL Klasse B (A)
10:32
11:05
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:32
VLIEGEN CATHO - SPEEDY
2
10:33
JANSSEN JARNE - LARS
3
10:35
VLEKKEN PAULINE - DARCO
4
10:37
BLEYEN MARIE-LAURE - CUYPERSHOF SNUITJE
5
10:39
DE COSTER JANA - QUINCY
6
10:41
LENAERTS FLEUR - RINGO'S BENTLEY
7
10:43
VERMEIRE BO - NELLEKE
8
10:44
VERMEIRE JILL - NELLEKE
10
10:48
BLEYEN RHUNE - KANJER
11
10:50
JANSEN HANNE - WISKE
12
10:52
PEETERS NIO - ELDORADO
13
10:54
LENAERTS FLEUR - BRENDA
14
10:55
LOOS JADE - WELCHY
15
10:57
GEBOERS TESSE - SPEEDY
16
10:59
VERHEYEN SARAH - SMIDHOEVE'S QUEEN
17
11:01
VANSTRAELEN NIELS - GOOD HOPE'S WILLY'S
7
Ring 7: STIJL Klasse B (B)
09:35
10:24
Nr.
Tijd
Combinatie
0
09:33
HAVET KAYDEN - LUSTOORD'S INDIEN
1
09:35
VLIEGEN CATHO - SPIRIT
2
09:36
MERCKEN JANNE - CILLAARSHOEK'S APART
3
09:38
VLEKKEN PAULINE - LILA VAN DEN HOEK
4
09:40
CAHUZAK ELLA - RAKKER
5
09:42
BOSCH KATRIJN - BEAUTY
6
09:44
ABEELS FEBE - REBEL DJ
7
09:46
GEERITS FLORE - ULRIKA VAN HET EEROPAHOF
8
09:47
TORMANS YENTHEL - STER
15
10:00
WANS VIC - LAYLA DE KEIZER
16
10:02
OVERSTIJNS ANSE - SPECIAL
17
10:04
BREPOELS SAAR - BEULAH
18
10:06
BLEYEN MARIE-LAURE - BONITA VAN 'T HOOGWIELKE
19
10:08
LOOS THORBEN - SUMATHY
20
10:09
GEENS GEIKE - FLUPKE
21
10:11
GEURTS ALYSHA - BLIKSEM
22
10:13
VERSPREET ILONA - TORNADO
23
10:15
BLEYEN RHUNE - JOLIE
24
10:17
GEBOERS TESSE - RATINA VAN HET MIRISSAHOF
25
10:19
GEERITS FLORE - KAATJE
26
10:20
ABEELS FEBE - TEN ANKERS PATROHAY
27
10:22
HAVET KAYDEN - MONA VAN DE SOLLENBERG
6
Ring 6: STIJL Klasse L (B)
15:30
15:50
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:30
CEYSSENS ELISE - BADSHOT ROSINA
2
15:32
VLEKKEN NOEMIE - LASER VAN DE MEREYT
3
15:34
VLEKKEN NOEMIE - NIKITA VAN BLOMMERSCHOT
6
15:40
JANSEN FEMKE - INDY
7
15:42
CEYSSENS ELISE - MINDY VAN HET KLAVERTJE
8
15:44
BREPOELS SAAR - KORTEHOEVE'S ANDY
9
15:46
STEGEN CARLOTTA - SARINA
10
15:48
TIJSKENS LAURE - VAARTJE'S JASPER
12
Ring 12: STIJL Klasse B (C)
08:30
09:26
Nr.
Tijd
Combinatie
3
08:33
CORENS JANA - BLIXE
4
08:35
JANSEN FEMKE - SJARONY
5
08:37
CLAES AMBER - FIZZ
6
08:39
JONKERS NATASHA - VIKA-PITA
7
08:41
LOENDERS WOUT - HETTY
8
08:42
HINNISDAELS KATO - VITA VAN FARASO HOF
9
08:44
RUYS SIEL - PRINCES
10
08:46
CANS ULRIKE - DELFYW BRENHINES
11
08:48
BEELEN NEL - PETITE CHING-V
12
08:50
VOSSEN MINNE - BENTO
13
08:52
VANDERMEULEN PHEBE - INDY
14
08:53
LEEN FREE - SPIRIT
15
08:55
LOOS JADE - PIMMEKE
16
08:57
HERMANS FLOOR - DJAZMIN
17
08:59
JANSSEN JARNE - DRIEHOEK'S JAY
18
09:01
HAELDERMANS LINDE - LINSEY
19
09:03
VERHULPEN MIRTHE - CACHA
20
09:04
BRUTSAERT ZARA - LIBERTAD VAN 'T HAGELAND
21
09:06
JONKERS NATASHA - JOSKE
22
09:08
GEURTS JULIE - COBRONC’S NIKITIS
23
09:10
VANSTRAELEN NIELS - PIKSIE VAN TINJERHOF
24
09:12
FOLLON SEPPE - BONFIRE VAN DE VILLERSHOEVE
25
09:14
SIAU ZOÉ - ISABELLE
26
09:15
JANSSEN JENNICK - JOLY'S UMBERTO
27
09:17
JANSSENS - MIDDENDORP TIA - MARIE - PRINS
28
09:19
VRANKEN SARAH - CHABLIS
29
09:21
KERKHOFS GIEL - ABORRA VAN DE BREMHOEVE
30
09:23
HAELS ANOUK - LORENZ
11
Ring 11: STIJL Klasse L (C)
08:30
08:56
Nr.
Tijd
Combinatie
6
08:40
BLONSKI JAREK - ON Y VA VAN DE MEIDOORN
7
08:42
EECKELAERS LIEN - MACHNO SABRINA
8
08:44
VERLINDEN CAMILLE - PECKET D'AUBRUX
9
08:46
JANSSEN JENNICK - FLIKA
10
08:48
HAVET CAITLIN - NORMA VAN 'T EPPEL
11
08:50
MARIEN TILLE - BLOMMERSCHOT'S ROMEO
12
08:52
TIJSKENS LAURE - WELCO VAN FARASOHOF
13
08:54
JANSSEN FLOOR - MANOR'S TOP JET
10
Ring 10: STIJL Klasse M (C)
16:00
16:14
Nr.
Tijd
Combinatie
1
VRANKEN DRIES - FIREBALL
2
BERNAERTS DAAN - BENTO
3
BUNTINX LOTTE - ALBRECHT'S HOEVE RIAN
4
MORIS TOM - COCO CHANEL D.J.
5
PANIS LOTTE - ARROW EMELWERTH DE LA LOENA
6
STEGEN CARLOTTA - HELABA D'INSEGOTTE
7
THIJS YLONA - BILITIS DU GEER
17
Ring 17: STIJL Klasse B (D)
09:06
10:34
Nr.
Tijd
Combinatie
4
09:11
VANDEBOSCH NORE - NIKITA
5
09:13
DIERICKX ELISE - HAPPY DE RENIVAL
6
09:15
BREPOELS SAAR - BS-TECHNICS JUNE
7
09:17
VAES MAGALI - COCO CHANEL
8
09:18
TIJSKENS LAURE - ELLA DE L'HUITRELLE
9
09:20
STERKENS CEL - NUAGE DE LAIT
10
09:22
VERDONSCHOT DANIEL - HUNTER VAN HET BLOEMHOF
12
09:26
GIJBELS PIETERNEL - CHANELLE
14
09:29
VOSSEN JOPPE - CUPIDO VAN HET GREEVENHOF Z
15
09:31
DE SMEDT LUKAS - BEEKZICHT'S ROZAN
16
09:33
VAN BOXSTAEL TOON - BONBON
17
09:35
VAN DAEL WOLKE - NERON
22
09:44
TIJSKENS LAURE - ULYSSE DU MARON
23
09:46
VERMEIRE BO - GRACE
24
09:48
VAN DER BORGHT LISE-MARIE - ANDY MARTINS CRACK
25
09:50
CLAES AMBER - ZORRA
26
09:51
LOMMELEN FREEK - ROSI S
27
09:53
WAUTERS JANNE - RAMBO
28
09:55
BUNTINX LOTTE - EVITA VAN'T LAAR E49251
29
09:57
VANDEBOSCH JOERI - GOLDEN JERSEY
31
10:01
HAELDERMANS LINDE - FIDJI VAN DE KEMPENHOEVE
32
10:02
GIJBELS PIETERNEL - CALYPSO
33
10:04
VERDONSCHOT DANIEL - ORISSA'S KING
35
10:08
CORTEN BRITT - ISCHA
36
10:10
SIFFERT EMILIE - NERO VAN HET HAZENPAD
37
10:12
CAHUZAK LANA - MONTREAL VAN DE DELTHOEVE
38
10:13
FOLLON SEPPE - PORTO
39
10:15
LANDUYT TIJS - OUTRICK VAN BLOMMERSCHOT
40
10:17
WITHOFS SOFIE - LUNA VAN 'T POISKESHOF
41
10:19
STERKENS CEL - LUCCA
42
10:21
GEURTS KAAT - LEX VAN HET KLEINHOF
43
10:23
HERMANS SOFIE - REPLAY VAN DE HEKSENBERG
44
10:24
MOORS JULIE - PAINT BALL GIRL
45
10:26
DECLERCK JOHANNA - TIRANTELLA
46
10:28
LOOS ARNE - STARRY SCOT
47
10:30
POUDERS ANISSA - PETITE BIJOUX VAN DEN HAAGAKKERS
MONNISSEN JULIE - ASGARD
16
Ring 16: STIJL Klasse L (D)
10:42
11:38
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:42
DESAER DORIEN - PICOLINE VAN DE VAERINCKHOEK
3
10:46
VRANKEN DRIES - EDELWEISS DU GRAND LYS
4
10:48
MOORS ANNE-KRIS - SURPRISE
5
10:50
MORIS TOM - GENE
7
10:54
DE KEMPENEER ARNE - MADONETTA VAN DE DELTHOEVE
8
10:56
BERNAERTS DAAN - SOMEBODY
10
11:00
SCHUURMANS CHARLOTTE - NAPOLEON
11
11:02
GEURTS SENNE - CORNE'S HEIDY
12
11:04
COX KARLIJN - KAMIRO K
16
11:12
EECKELAERS LIEN - ELMY V. D. EEKHOEK
17
11:14
CAHUZAK LANA - GIO
18
11:16
MARIEN TILLE - ORCHID'S SERICA
19
11:18
DIERICKX ELISE - DINO
20
11:20
DESAER DORIEN - PHEBE VAN HET BRAAMHOF
21
11:22
HAVET CAITLIN - GULIVER DU FRAISIER
22
11:24
MORIS TOM - TWINKEL
23
11:26
MEYVIS TRICIA - DUNEWAY J
24
11:28
VRANKEN DRIES - ORCHID'S NINA
25
11:30
VOSSEN JOPPE - INJAS
26
11:32
LOENDERS WOUT - BOAZ VAN DE TEUNISHOEVE
27
11:34
THIJS YLONA - LORD D'HOGE RIELEN
MENTEN MORANNE - QUINTA - V
MENTEN MORANNE - RENDEZ-VOUS DU PARC
VRANKEN DRIES - ORCHID'S AMERII
15
Ring 15: STIJL Klasse M (D)
17:00
17:14
Nr.
Tijd
Combinatie
1
BERNAERTS DAAN - ILIAS VAN DE VONDELHOEVE
2
JONCK MARIE JULIE - LUKIE JOE
3
JOOSTEN SAARTJE - KAATJE VAN DE BEKERHEIDE
4
LEYEN SARA - NANDO
5
LOENDERS LORE - LUNA
6
THIJS YLONA - KANTJE'S ELLARD
15
11:10
JONCK MARIE JULIE - NAIROBI V/H VERBRANDGOED
21/05/2018 - ZPTL1803 - MOLENBEERSEL 'T HASSELT
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots