{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ingeschreven verenigingen
Vereniging
#combinaties
springen
#combinaties
dressuur
#groeps
combinaties
#ruiters
Tijdsgroep
Inschrijvingslijst
ACHEL - GREVENBROEKSE RUITERS (31001R)
JURY
0
0
0
0
BOCHOLT - SINT KRISTOFFEL (31002P)
DEELNAME
15
17
4
6
Groep 1: 14/05/2018 19:00
GEETBETS - SINT PAULUS (21009P)
DEELNAME
16
20
2
8
Groep 2: 15/05/2018 19:00
GENK - DE LUSTIGE DRAVERS (30002P)
DEELNAME
10
16
3
7
Groep 1: 14/05/2018 19:00
GUIGOVEN - TER HERKEN (32003P)
DEELNAME
0
1
0
1
Groep 3: 16/05/2018 19:00
HAASRODE BLANDEN - MINIMOLLEN (21012P)
DEELNAME
0
2
0
1
Groep 2: 15/05/2018 19:00
HAMONT - SINT LAURENTIUS (31006P)
DEELNAME
1
3
1
1
Groep 2: 15/05/2018 19:00
HECHTEL-EKSEL - DENNENRUITERS (31004P)
DEELNAME
5
4
1
1
Groep 1: 14/05/2018 19:00
HERENT - BERGDRAVERTJES (21013P)
DEELNAME
16
15
2
1
Groep 1: 14/05/2018 19:00
HEUSDEN - EPHONA (30010P)
DEELNAME
9
9
3
8
Groep 3: 16/05/2018 19:00
HOESELT - SINT HUBERTUSRIDDERS (32005P)
DEELNAME
2
3
1
2
Groep 2: 15/05/2018 19:00
KAULILLE - LEVADE (31009R)
JURY
0
0
0
1
LEOPOLDSBURG - BOSKANTRUITERS (30021P)
DEELNAME
6
12
2
4
Groep 3: 16/05/2018 19:00
LEOPOLDSBURG - BOSKANTRUITERS (30021R)
JURY
0
0
0
1
LINDE PEER - VAST IN HET ZADEL (31018R)
JURY
0
0
0
0
LOMMEL - SINT PIETER (30007P)
DEELNAME
2
2
1
0
Groep 1: 14/05/2018 19:00
LOMMEL - SINT PIETER (30007R)
JURY
0
0
0
1
MEEUWEN - DE VRIJE DRAVERS (31011P)
DEELNAME
1
4
2
1
Groep 1: 14/05/2018 19:00
MOLENBEERSEL 'T HASSELT - ONS VERMAAK (31021P)
DEELNAME
4
6
1
3
Groep 1: 14/05/2018 19:00
NEERPELT - DE DRAVERS (31013P)
DEELNAME
4
5
1
2
Groep 1: 14/05/2018 19:00
OEDELEM BEERNEM - DE TEMPELIERS (50002P)
BELET
0
0
0
0
OPGLABBEEK - PACHA'S HOEVE (31022R)
JURY
0
0
0
0
OPHOVEN - SINT SERVATIUS (31014P)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 3: 16/05/2018 19:00
OPOETEREN - KEMPENRIDDERS (31015R)
JURY
0
0
0
4
OPOETEREN - KEMPENRIDDERTJES (31015P)
DEELNAME
2
5
1
1
Groep 2: 15/05/2018 19:00
OVERPELT - SINT MARTINUS (31016P)
DEELNAME
7
6
2
2
Groep 2: 15/05/2018 19:00
PEER - SINT TRUDO (31017P)
DEELNAME
10
16
3
10
Groep 2: 15/05/2018 19:00
SINT JORIS WINGE - HAGELANDRUITERS (21035P)
DEELNAME
1
1
1
0
Groep 2: 15/05/2018 19:00
STEVOORT - SINT MARTINUS (30014P)
DEELNAME
0
0
1
0
Groep 3: 16/05/2018 19:00
TIENEN - SINT JORIS (21036P)
DEELNAME
3
4
2
0
Groep 1: 14/05/2018 19:00
VECHMAAL - EBUROONTJES (32006P)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 1: 14/05/2018 19:00
VLIJTINGEN - SINT ALBANUS (32013P)
DEELNAME
2
2
3
0
Groep 1: 14/05/2018 19:00
ZOUTLEEUW - SINT LEONARDUS (21042P)
DEELNAME
6
7
1
1
Groep 3: 16/05/2018 19:00
21/05/2018 - ZPTL1803 - MOLENBEERSEL 'T HASSELT
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots