{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
A1
Ring A1: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse B
10:30
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:30
100036399 - VIERTALLEN DRESSUUR - B - SINT JORIS WINGE
2
10:45
100041374 - VIERTALLEN DRESSUUR - B - BIERBEEK
B
Ring B: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
10:30
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:30
1190773 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - ROTSELAAR
2
10:45
1183905 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - HERENT
3
11:00
1187945 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - MEERBEEK
4
11:15
1181982 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - GEETBETS
5
11:30
100035799 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - ZOUTLEEUW
6
11:45
1182689 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - HAACHT
7
12:00
100029701 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - BOUTERSEM
8
12:15
1188248 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - MEISE-WOLVERTEM
9
12:30
1185319 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - HOELEDEN
1186228 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - KESTER
C
Ring C: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse M
10:30
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:30
100036446 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - GEETBETS
2
10:45
1182184 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - TIENEN
3
11:00
100035263 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - BEKKEVOORT
4
11:15
100010535 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - SCHAFFEN
5
11:30
8221657 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - KORTENAKEN
6
11:45
100035906 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - ORSMAAL
7
12:00
1193302 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - GRIMBERGEN
8
12:15
1189056 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - MOORSEL TERVUREN
A2
Ring A2: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse L
10:30
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
5
11:30
13433688 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - KESTER
6
11:45
1191884 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - SINT JORIS WINGE
7
12:00
1179053 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - ASSENT
8
12:15
1195322 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - ZOUTLEEUW
A3
Ring A3: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse ZA
10:30
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
10
12:45
1182083 - ACHTTALLEN DRESSUUR - ZA - TIENEN
12
Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:30
DEHOUSSE MICHAËL - IDEAL DE BLOEMENDAAL
2
13:38
BOSMANS FRAN - NIRONA VAN DE ROZENDAAL
4
13:54
AVAU SIEN - NERO VAN DE CALOO MEERCHEN
7
14:18
POLLÉ INEZ - BLACK KNIGHT VAN DE HEERNIS
8
14:26
MINNOYE MARIE - MANGOLINE
9
14:34
DEHOUSSE MICHAËL - VICTORY BOOGY WOOGY TILIA
10
14:42
VAN DER KELEN EVI - LILLI GRANDE
11
14:50
STEENHAUT TESSA - GINGER VAN HET KASTANJEBOS
13
15:06
VANZURPELE HANNE - WHISPER Z
14
15:14
AVAU SIEN - HECTOR VAN HET WATERBLOK
15
15:22
DEFAYS MORGANE - ARMAGEDDON
16
15:30
DEWIL AISHLINN - CASIN TER HALLE Z
17
15:38
SWERTS LARISSA - LAYLA DE REVE
18
15:46
VAN DEN BOSCH SOFIE - TIKO
19
15:54
MOERS LESLIE - FIREINA V/H TATERKUILENHOF
20
16:02
VAN GESTEL MARLEEN - TOPS
21
16:10
VOS ZOË - CASANDRA DEL MARE Z
22
16:18
HAIJEN HANNELORE - OH CHIVAS
23
16:26
BERGHMANS LUC - JAZZ VAN ' T OORDEEL
13
Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
5
14:02
JANSSENS - MIDDENDORP BEAU CATO - WINSTON V
6
14:10
JENNE LORE - MY FIRST LADY VAN 'T GELUTT
7
14:18
NECKEBROUCK JONI - TY RANI DU MANOIR
9
14:34
DE WIT ANNICK - TOP GUN VAN SCHUTTERSHOF
10
14:42
ES HANNE - RATINA
11
14:50
THULIE STEF - FLORIDA VD CUMUL
12
14:58
SCHUEREMANS VERONIQUE - GRAND CANYON VDJ
13
15:06
DE BOECK SOFIE - CHAYENNE
14
15:14
VAN LAETHEM SARAH - JOLY V.H M&L
15
15:22
BELLIS RONNY - HIRONDELLE VD WITHOEVE
16
15:30
VOS RONNY - FJERRA DEL MARE
17
15:38
OOSTERBAAN KATO - JOLY'S DOTJE
18
15:46
KAMERS CHARLOTTE - DONATELLA
19
15:54
VERJAUW JULIE - MADONNA VAN 'T HOLLANDHOF
20
16:02
STERCKX PAULIEN - BARLEEN VAN HET VIJVERBOS
21
16:10
VAN DEN BOSCH KAAT - UTAH VAN DE MUSSENHOEVE
22
16:18
LELIEVRE SARA - CAMILLA VH KRAAIENBOSHOF Z
23
16:26
HUYBRECHTS LAURA - WIKARETTE
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
6
14:10
THULIE LISSE - FALCON VAN DE WITHOEVE
9
14:34
BOSMANS FRAN - NOUMÉA VAN HET TRICHELHOF
10
14:42
JOOSTEN ULRIKE - E.S. GUCCI
11
14:50
SAENEN VIRNA - SHADOW
13
15:06
DE BLAUWE KAROLIEN - LANDPILOTE
16
15:30
LETELLIER WENDY - CHARISMA
17
15:38
BOSMANS DRYSKE - ODE DER GEILINK
18
15:46
VERHEYDEN MYRIAM - ESPRI
19
15:54
EHUHU ZOË - REX
20
16:02
DEPRE FEMKE - CUPIDO
21
16:10
CASTIAUX DANA - V.I.P. D'HORTECO Z
22
16:18
DE BLAUWE KAROLIEN - ANDIAMO
23
16:26
JOOSTEN ULRIKE - HAYAA VAN DE HEUVEL
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:38
D'HONT NIKI - CHABLIS N Z
4
13:54
VAN LAER LAURA - HIN DO SHIN
5
14:02
DE BRABANDER GEERT - IKARI
11
14:50
VAN HOOF JOKE - DOT COM
13
15:06
VAN DEN BRANDEN KIM - WACKO DE AMARILLO
14
15:14
RONSMANS ANDRE - UPSYLONA
17
15:38
RODEYNS LIESBETH - WONDER
18
15:46
FETS JANNE - HEAVEN CAN WAIT
19
15:54
HOTTAT ELINE - GENERAL BOJENGEL L
20
16:02
LADANGH CHARLOTTE - CYCLOON
21
16:10
LENGELE LAURA - JUJU VAN 'T STERNVELD
22
16:18
VAN HOOF JOKE - VERONIQUE
23
16:26
VANZURPELE HANNE - ROBIN
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:38
PEETERS JULIE - CYRANO VAN 'T MOLEKE
3
13:46
BOSMANS DRYSKE - SCULLY DE WINGHE Z
4
13:54
CASTEELS MEREDITH - APOLLO-S
5
14:02
DIDDENS TINA - WERRO VAN HET WAUWERHOF
6
14:10
LAMBRECHTS KATRIEN - FLANEL V/H VIJVERBOS
7
14:18
PEETERS JULIE - GEERT
8
14:26
SAENEN KATLEEN - DIDUELA
9
14:34
FREMAU KATTY - BO
10
14:42
VAN MELLAERTS LUDO - ISMIRA DEL MARE
11
14:50
VERVLIET MARIE - JAKARTA VAN DE HOUTHOEVE
13
15:06
VERHEYDEN STEVE - MAXIMA VAN DE KIEKENHOEF
14
15:14
FLAMING STEPHANIE - JUST A DREAM
16
15:30
GUELINCKX JULIEN PAUL - CARAT DU LYS Z
17
15:38
WILLEMS CLAUDIA - ENRICO VAN 'T JENNEKENSHOF
18
15:46
JENNE LORE - HOUSTON
19
15:54
VAN AERSCHOT AURELY - NAMO
20
16:02
VRANCKEN SARAH - HERO
21
16:10
CARELS ELINE - MENZO VAN DEN BRUEL
22
16:18
HENRARD YNKE - ORBIUS VH PAUWENHOF
23
16:26
DEMARET CAMILLE - GIGOLO M.L.
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:30
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:38
STAS LOTTE - JODI VD CUMUL
3
13:46
JANSSENS LORE - GRAND CANYON VDJ
4
13:54
CORTHAUTS ONA - TINTIN VAN OVERIS
5
14:02
GUTIERREZ LUNA - DGYLOULOU V/D CLAEVERVALLEI
6
14:10
SCHELL CATHARINA - WACKO DE AMARILLO
7
14:18
VAN HOEGAERDEN EVI - GEIKE D & M
8
14:26
VUEGEN JOHAN - FIDERLADY
9
14:34
RUELENS MELISSA - CHICKY
10
14:42
TIRIONS KAIRA - EXTREEM VAN HET BAKKERSHOF
11
14:50
DEHOU HANNE - NIMIN VAN BOST
13
15:06
MERTENS VEERLE - HEAVEN
14
15:14
BOS KOEN - ZJICAGO C.R.
15
15:22
FRANTSEN NELE - GIGANTISCH VAN HET ROELHOF
16
15:30
MATHUES LOUISE - WINNETOE
17
15:38
DE NEVE MARIE-JULIE - MUIS VAN DE MOERHOEVE
18
15:46
DEVROEY EVELIEN - EVITA
19
15:54
DE KOCK VEERKE - SHOW TIME SVB Z Z594302
20
16:02
TIRIONS KAIRA - WATCH-NOW
21
16:10
ARNAUTS JASMIEN - KING'S BLOSSOM-J
22
16:18
ARNAUTS JASMIEN - KING'S BLOSSOM-J
23
16:26
VAN HEMELRIJCK NATHALIE - OBAMA
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
4
09:24
VAN LINT KIRINA - BRUNO VAN DE KEMPENHOEVE
5
09:32
VEULEMANS MELISSA - KASCADA DE BORNIVAL
6
09:40
CLAES DIRK - DAVIGNE VAN HET NETEDAL
7
09:48
LENAERTS ELKE - HIRONDELLE VD WITHOEVE
8
09:56
VERSCHUERE WALTER - VIRGIN UIT DE MELLE
9
10:04
VAN HOEF ELISE - QUITO VH HAGELAND Z
10
10:12
BOS KOEN - ESLIN VAN DE SOLLENBERG
11
10:20
NEVEN EVELIEN - JUMLA
13
10:36
DE KNIJF AN-SOFIE - ISSANDRO
14
10:44
DEKONINCK YVAN - KAHLUA VAN DE KLYNHOEVE
15
10:52
BECKERS ELLEN - DARSCO VAN 'T RUSSELLHOF
15
15:22
BOOGAERTS SARA - ARAGON T V/H HOUTEMHOF
16
11:00
GOVAERTS DORIEN - BALTIMORE
17
11:08
MOREELS LOTTE - KARTHAGO VAN 'T VOGELZANGSKE
18
11:16
PEYFFERS SILKEN - LATINO
19
11:24
VAN LAER WALTER - INDY VAN DE WETERBEEK
20
11:32
MEYNAERTS PAUL - WHITE STAR VAN DE ZUUTHOEVE
21
11:40
LEMMENS LIEN - HERCULES DE LA FERME BLANCHE
22
11:48
PAUWELS LOTTE - FIBER VAN 'T MAAILAND
23
11:56
LENAERTS ELISE - ABDOS VAN DE BEGIJNHOEVE
VERRETH FRANS - BRANCO VAN DE ZEEPT
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
4
09:24
WILLEMS KENNY - CENNINA Z
7
09:48
AERTS ANNE SOPHIE - ZINETTE
8
09:56
VAN DE VELDE TIM - PINO BVH Z
9
10:04
VANDERSMISSEN JEROEN - HAZELBERG'S ANTIGONEE
10
10:12
JOORTER JOS - NADUA'S WELT VAN HET VEERPONT
11
10:20
MEYNAERTS LIES - HASYDA V/H TRICHELHOF
13
10:36
MATHUES LOUISE - HUYANA VAHETI Z
14
10:44
VAN AERSCHOT DEBBY - ARMATO Z
15
10:52
WILLEMS KENNY - ERINJA
16
11:00
LEVIEUX ANNE LAURE - INDRA DES PRES
17
11:08
MEYNAERTS LIES - SAWADEE D’APACHE
18
11:16
VANDER ELST KARIN - HORATIO
19
11:24
VAN BEVER KARINE - CLEVERBOY
20
11:32
MOERENHOUT HANNAH - WALLSTREET
21
11:40
DE CNIJF STEFANIE - FAFOUL VAN DE BOSKANTHOEVE
22
11:48
DE HAES BERT - BO VH ROELHOF Z
23
11:56
CEULEERS BIRGIT - NOORTJE VAN 'T ROMMERSUM
24
12:04
MOMBAERTS DORIEN - GULLIVER VAN 'T ROMMERSUM
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:00
12:28
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
VAN RIJMENANT SILKE - GLORIAN VAN HET WAUWERHOF
2
09:08
CORTHAUTS ONA - URBAN
3
09:16
GUTIERREZ MAITE - GOOGLE VAN DE CLAEVERVALLEI
4
09:24
VERSCHAEREN GREET - MISTER LUCK DU MONT D'OR
5
09:32
DE KNIJF AN-SOFIE - PRIMADONNA Z
6
09:40
SMETS LOTTE - BOUNTY VAN DE GRUNDEVAL
7
09:48
ROELANTS KAROLIEN - STERRE V.D. SOLLENBERG
8
09:56
HOLEMANS DARYA - DON CORLEONE
11
10:20
CRIJNS PETRA - DARIYANO
12
10:28
BOSMANS DRYSKE - ATTENTION
13
10:36
VERLUYTEN JULIE - ENERGY VAN HET BROEKDAL
14
10:44
PARIDAENS TANJA - JARI VAN HET STEENTJE
15
10:52
PEETERS LINDE - ZIEZO
16
11:00
SPELMANS LISA - AQUA DI GIO
17
11:08
DE RIDDER FEMKE - FALCO VAN DE VLASBLOEMHOEVE
18
11:16
NEVEN EVELIEN - DANCER M
19
11:24
HAIJEN HANNELORE - BACCARDI VAN HET ROELHOF
20
11:32
DE HAES NELE - CORRADO C.R.
21
11:40
HENRARD YNKE - HEBRA VAN HET EEGDEKEN
22
11:48
CARELS ELINE - HANNIKI VAN HET HAGEHOF
23
11:56
VANDERWAEREN NANCY - ELVIS
24
12:04
CLERINX JOLIEN - JUNGFRAU V/D KALSBERG
25
12:12
CLAES DIRK - KRACK'S FOXY APPEARANCE V/H AEGROSCHOT
SCHREVENS SOPHIE - FADRONEUR C V/H VIJVERBOS
VAN LAER MARINA - GINGER TOJA
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
09:00
10:20
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
MOMBAERTS DORIEN - GETTY-GIRONA VAN DE BOSDREEF
2
09:08
BOTH KRISTIEN - HERM UIT DE MELLE
4
09:24
THIRY ROBERT - DOLORIS VAN 'T MAAILAND
5
09:32
THIRY ELS - FALUNA
6
09:40
BOTH KRISTIEN - JAGUAR UIT DE MELLE
7
09:48
VOS MARION - TOINE
8
09:56
VERHOEVEN HILDE - D'LIGHT
9
10:04
DECOSTER LINDA - WASHINGTON
10
10:12
LENAERTS BENOIT - ABDOS VAN DE BEGIJNHOEVE
11
10:20
MOMBAERTS DORIEN - IRIYA-V
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
09:00
12:10
Nr.
Tijd
Combinatie
4
09:30
VAN ASSELBERGHS PHILIPPE - HONKI TONKI BOY
5
09:40
DE WEERDT BART - C' EST LA VIE
6
09:50
GRAUWELS TINY - DAEMMERSCHEIN
7
10:00
KNAPEN CARINE - DARIO
8
10:10
PONSAERTS ANNE - JUST A DREAM
9
10:20
VAN DE GOOR EMILY - DAYLIGHT VAN DE VOSSEBERGEN
11
10:40
DEHOU HANNE - RHUNE VAN DE PERRE
12
10:50
GOOSSENS CIEL - FLOSTER HORTA
13
11:00
FLAMING STEPHANIE - TRAVEL
14
11:10
PONSAERTS ANNE - DIANA V/D JACHT
15
11:20
VANDERSMISSEN JEROEN - ESCURO VAN 'T VOSSENHOL
16
11:30
VAN DE GOOR EMILY - LUXOLA VAN DE VOSSEBERGEN
17
11:40
CRAESSAERTS ANNELIES - FALLUJAH VAN DE ZELM
18
11:50
HOETERICKX INGRID - RUBINTANO VAN HOF OLYMPIA
19
12:00
WELLENS VINCE - KAS VAN DE KLOOSTERBERG
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
09:00
10:20
Nr.
Tijd
Combinatie
3
09:20
VAN DE GOOR EMILY - EMILIA
4
09:30
VAN DEN BOGAERT NELE - COCO CHANEL
5
09:40
VAN RIJMENANT RUDY - HERA VAN HET WAUWERHOF
6
09:50
WINNEPENNINCKX SOFIE - DEUS V EGLEGEM
7
10:00
VANDER ELST KARIN - CAPRIMOND VAN DE ZUUTHOEVE
8
10:10
WILLEMS CARMEN - CLASCO-D
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
10:30
11:20
Nr.
Tijd
Combinatie
2
10:40
COPPIN BRUNO - CILANDRO
3
10:50
VANDAEL INGE - UMAIK-TL
4
11:00
GRAUWELS TINY - ARIPUANÃ VAN SINT-ROCHUS
5
11:10
VAN BAMBOST STEVE - SUAVE SVB
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse A
11:30
12:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:30
PARDON KATRIEN - BASIL C VAN HET VIJVERBOS
2
11:32
DE BLAUWE KAROLIEN - LE REVE DE MISSIS OULA
3
11:34
BOOGAERTS SARA - ARAGON T V/H HOUTEMHOF
4
11:36
D'HONT NIKI - CHABLIS N Z
5
11:38
CASTEELS MEREDITH - APOLLO-S
6
11:40
ES HANNE - RATINA
7
11:42
DEHOUSSE MICHAËL - IDEAL DE BLOEMENDAAL
8
11:44
VAN DEN BOSCH KAAT - UTAH VAN DE MUSSENHOEVE
9
11:46
GUTIERREZ LUNA - DGYLOULOU V/D CLAEVERVALLEI
10
11:48
AVAU SIEN - NERO VAN DE CALOO MEERCHEN
12
11:52
PARDON KATRIEN - MAKITA VAN 'T BROEKEND
13
11:54
VAN HOEGAERDEN MARC - ORIGI VAN 'T HOEGAERDENHOF
14
11:56
HENOT JONAS - O' DIEU VD HEIDE
15
11:58
GROUWELS SVEN - OKAVANGO VAN DE NOTELAER
16
12:00
LEMMENS GUNTER - HERE I AM VAN DE ZUUTHOEVE
17
12:02
SCHOL PEGGY - OH - JEE SOWHAT
18
12:04
NECKEBROUCK JONI - TY RANI DU MANOIR
19
12:06
CEULEERS BIRGIT - NOORTJE VAN 'T ROMMERSUM
20
12:08
CARELS ELINE - HANNIKI VAN HET HAGEHOF
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A7
11:00
11:20
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:00
HENRARD YNKE - ORBIUS VH PAUWENHOF
2
11:02
LELIEVRE SARA - CAMILLA VH KRAAIENBOSHOF Z
4
11:06
HUYBRECHTS LAURA - WIKARETTE
5
11:08
THULIE STEF - FLORIDA VD CUMUL
6
11:10
VERVLIET MARIE - JAKARTA VAN DE HOUTHOEVE
7
11:12
SAENEN VIRNA - SHADOW
8
11:14
OOSTERBAAN KATO - JOLY'S DOTJE
9
11:16
LENGELE LAURA - JUJU VAN 'T STERNVELD
10
11:18
DEHOU HANNE - RHUNE VAN DE PERRE
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
08:30
10:24
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
CLAESSENS AXELLE - ISSANDRO
2
08:32
TUERLINCKX LIEVE - LABAB VAN DE ZWALUWHOEVE
3
08:34
BOTH KRISTIEN - TAVIRA
4
08:36
VEULEMANS MELISSA - KASCADA DE BORNIVAL
5
08:38
THIRY JO - NELLE VAN 'T MAAILAND
6
08:40
BESSEMANS STEFANIE - OLDTIMER VAN DE ZUURHAEGE
7
08:42
MINNOYE TINA - DHANY
8
08:44
VAN LINT KIRINA - BRUNO VAN DE KEMPENHOEVE
9
08:46
BOSMANS FRAN - NIRONA VAN DE ROZENDAAL
10
08:48
VAN LAER LAURA - HIN DO SHIN
11
11:50
BOSMANS DRYSKE - ODE DER GEILINK
11
08:50
TIRIONS KAIRA - EXTREEM VAN HET BAKKERSHOF
12
08:52
PARIDAENS TANJA - JARI VAN HET STEENTJE
13
08:54
VAN AERSCHOT AURELY - NAMO
14
08:56
VAN AERSCHOT DEBBY - ARMATO Z
15
08:58
VRANCKEN SARAH - HERO
16
09:00
VERSCHUERE WALTER - ATTILA DE HUN Z
17
09:02
BELLIS RONNY - HIRONDELLE VD WITHOEVE
18
09:04
CLAES DIRK - DAVIGNE VAN HET NETEDAL
18
12:34
CORTHAUTS FLO - VREZANDO
19
09:06
HAIJEN HANNELORE - BIEMA Z
20
09:08
CLAESSENS AXELLE - LEYLA VAN HET MEIERHOF
21
09:10
VERGEYLEN DEMI - ORPHY VAN DE KRUISHOEVE
22
09:12
BESSEMANS STEFANIE - OKINA VAN 'T KONINGSBOS
23
09:14
THIRY BEN - CHELSY VAN DE BOSGALM Z
24
09:16
DEHOU HANNE - NIMIN VAN BOST
26
12:50
COECKELBERGHS MYRTHE - GIGANTISCH VAN HET ROELHOF
29
09:26
THULIE LISSE - FALCON VAN DE WITHOEVE
31
09:30
VAN LAER WALTER - INDY VAN DE WETERBEEK
32
09:32
THIRY JO - NINA VAN 'T MAAILAND
34
09:36
MINNOYE TINA - MAJOOR VAN 'T BROEKEND
35
09:38
MINNOYE MARIE - MANGOLINE
36
09:40
BOSMANS FRAN - NOUMÉA VAN HET TRICHELHOF
37
09:42
VERMEYLEN ILSE - GRACE VH
38
09:44
VERJAUW JULIE - MADONNA VAN 'T HOLLANDHOF
39
09:46
CLAESSENS AXELLE - OKE VAN HET MEIERHOF
40
09:48
DESAER DORIEN - NYSTIQUE
41
09:50
TIRIONS KAIRA - WATCH-NOW
42
09:52
BESSEMANS STEFANIE - OLLEGRO VAN HET AVENHOF
43
09:54
FETS JANNE - HEAVEN CAN WAIT
44
09:56
THIRY MARIJKE - ONA VAN HET ROELHOEF
45
09:58
SWERTS LARISSA - LAYLA DE REVE
46
10:00
DE HAES NELE - BO VH ROELHOF Z
47
10:02
LEMMENS GUNTER - MELODY VH PAARDEVELD
48
10:04
HAIJEN HANNELORE - OH CHIVAS
49
10:06
WILLEMS CLAUDIA - ENRICO VAN 'T JENNEKENSHOF
50
10:08
CASTIAUX DANA - V.I.P. D'HORTECO Z
51
10:10
BERGHMANS LUC - JAZZ VAN ' T OORDEEL
52
10:12
DEMARET CAMILLE - GIGOLO M.L.
53
10:14
DE BLAUWE KAROLIEN - ANDIAMO
54
10:16
LEVIEUX ANNE LAURE - INDRA DES PRES
55
10:18
BAUWENS CHRIS - KETTY VAN BIJSTERVELD
56
10:20
PYPEN DORIEN - GALINA VAN HET EQUIETANERHOF
57
10:22
VANZURPELE HANNE - ROBIN
58
10:24
THIRY JO - NIENKE VAN 'T MAAILAND
VAN HOEGAERDEN MARC - GEIKE D & M
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
12:20
14:18
Nr.
Tijd
Combinatie
11
12:20
THIRY BEN - ALISKA VAN HET ROELHOF Z
12
12:22
PEETERS JULIE - CYRANO VAN 'T MOLEKE
13
12:24
VAN HOEF ELISE - QUITO VH HAGELAND Z
14
12:26
ROELANTS KAROLIEN - ISA D'OR VAN DE SOLLENBERG
15
12:28
TUERLINCKX LIEVE - CHAGALL V/D BERGVIJVERHOEVE
16
12:30
BOTH KRISTIEN - JAGUAR UIT DE MELLE
17
12:32
CORTHAUTS ONA - GERRY
19
12:36
PEETERS JULIE - GEERT
20
12:38
THIRY JO - IEBE VAN 'T MAAILAND
21
12:40
BOSMANS FRAN - SHAKIRA
22
12:42
BOSMANS GERT - DIVA I VAN HET VIJVERBOS
23
12:44
VAN LAETHEM SARAH - JOLY V.H M&L
24
12:46
DANAU JONAS - THOR VAN DE CENTAUR
25
12:48
VAN HOEGAERDEN EVI - GEIKE D & M
27
12:52
VERGEYLEN DEMI - CALIENTA Z
28
12:54
CASTEELS ANOUCK - ABI VAN EIK Z
29
12:56
THIRY BEN - CHEYENNE VAN DE BOSGALM Z
30
12:58
HENOT JONAS - MARISKA VAN TENHAEGENDOORN
31
13:00
PEETERS JULIE - GILL UIT DE MELLE
32
13:02
BOSMANS DRYSKE - ATTENTION
33
13:04
JANSSENS LORE - GRAND CANYON VDJ
34
13:06
JANSSENS - MIDDENDORP BEAU CATO - WINSTON V
35
13:08
CORTHAUTS ONA - TINTIN VAN OVERIS
36
13:10
CORTHAUTS FLO - COSTARO DU GD COEURCQ Z
37
13:12
DE BOECK SOFIE - CHAYENNE
38
13:14
LAMBERTS JAN - ITSE-ML
39
13:16
TUERLINCKX LIEVE - EPO V/D BERGVIJVERHOEVE
40
13:18
JENNE LORE - MY FIRST LADY VAN 'T GELUTT
41
13:20
BOTH KRISTIEN - KREATOS UIT DE MELLE
42
13:22
VAN DER VELPEN ELKE - HAKUNA-MATATA-V/H POELBOS
43
13:24
VAN NERUM JOKE - ELMIRANIA
44
13:26
VANVUCHELEN LISE - MATA HARI-V
45
13:28
VERRETH FRANS - BRANCO VAN DE ZEEPT
46
13:30
SCHOL PEGGY - KAHLUA VAN DE KLYNHOEVE
47
13:32
VAN HOOF JOKE - DOT COM
48
13:34
VANVUCHELEN EMMA - KAATJE - V
49
13:36
COOMANS STEPHANIE - JOY DE WINGHE
50
13:38
COOMANS DELPHINE - NYMPH LV Z
51
13:40
VERMEYLEN KRIS - CASANOVA Z
52
13:42
DE SAEDELEIR GERRIT - KARO'S MUZE VAN DE SOLLENBERG
53
13:44
DE SMEDT LOUISE - LEJARETTA VAN 'T VERAHOF
54
13:46
WILLEMS KENNY - ERINJA
55
13:48
THIRY BEN - NANDO DBH VAN HET AVENHOF
56
13:50
VAN DEN BOSCH SOFIE - TIKO
57
13:52
GUELINCKX JULIEN PAUL - CARAT DU LYS Z
58
13:54
CRAESSAERTS ANNELIES - HERMES
59
13:56
CRAESSAERTS STEFAAN - JAMINA UNO
60
13:58
DE HAES CHRISTINE - CAYON DE NYZE Z
61
14:00
HENRARD YNKE - HEBRA VAN HET EEGDEKEN
62
14:02
HOLSBEEK ROB - CAMPARI KD Z
63
14:04
TIMMERMANS ELLEN - HECTOR VAN HET LINDEHOF
64
14:06
VERRETH FRANS - ELFI VAN DE ZEEPT
65
14:08
MOREELS LOTTE - KARTHAGO VAN 'T VOGELZANGSKE
66
14:10
DE NEVE MARIE-JULIE - MUIS VAN DE MOERHOEVE
BOSMANS MELE - ATTENTION
BRUYNINCKX CARLO - NIETEL VAN KATTEBEEK
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
15:00
15:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
BOTH KRISTIEN - KAISER UIT DE MELLE
1
VANLOMMEL WOUTER - CUPIDO VAN EUVERBRAEKE
1
VERGEYLEN DEMI - KOKO S
2
GROUWELS SVEN - MACKENZIE ATC
3
LEMMENS GUNTER - LUX VAN HET GONNEHOF
4
LEMMENS LIEN - KORRADO VAN HET GOORBOSHOF
5
HOLSBEEK ROB - CHELSEY KD Z
6
THIRY BEN - NATIONAL N Z
7
THIRY MARIJKE - ELTON VH ROELHOF
8
TUERLINCKX LIEVE - CALMEROTTI DE LEEST
9
VANVUCHELEN EMMA - UPSO DARDA V
10
CLAESSENS AXELLE - MAMMA-MIA V/H MEIERHOF
11
LENAERTS HANNE - WEVER
12
MOMBAERTS DORIEN - GULLIVER VAN 'T ROMMERSUM
13
VAN HOEGAERDEN WIM - ISIS VAN 'T HOEGAERDENHOF
14
VAN NERUM TINE - CHICO Z
15
VANVUCHELEN LISE - L 'DORADA - V
16
VERMEYLEN ILSE - APERO
17
BOTH KRISTIEN - LOKESH UIT DE MELLE
18
GROUWELS SVEN - LEXY
19
AVAU SIEN - HECTOR VAN HET WATERBLOK
20
BRUYNINCKX CARLO - MISTER UGANO BT
21
COOMANS DELPHINE - SAMANTA
22
COPPIN MURIEL - LINCOLN VAN 'T HEIKE
23
HAIJEN HANNELORE - BACCARDI VAN HET ROELHOF
24
HENOT JONAS - ALENCIA VON HARY Z
25
LEMMENS LIEN - HERCULES DE LA FERME BLANCHE
26
HOLSBEEK ROB - MAYBEL VAN HET MOLENHOF
27
THIRY BEN - CASPER DE SAINT'A
28
THIRY MARIJKE - HILTON VAN DE KWEKENHOEVE
29
TUERLINCKX LIEVE - INNES VAN HET RILLAARHOF
30
VANVUCHELEN EMMA - JUNIOR DIAMANT-V
31
CLAESSENS AXELLE - GOLDBREAKER V/H MEIERHOF
32
JENNE LORE - HOUSTON
33
BOTH KRISTIEN - HERM UIT DE MELLE
34
GROUWELS SVEN - FENNER
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
16:45
16:45
Nr.
Tijd
Combinatie
1
LEMMENS GUNTER - HERA
2
THIRY BEN - KADEE VAN ST-ROCKES KAPELLE
3
CRAESSAERTS STIJN - CRUSTINO VD VLIET Z
4
THIRY JO - JANNEMAN VAN ' T MAAILAND
5
VAN ASSELBERGHS PHILIPPE - HONKI TONKI BOY
6
LAMBERTS JAN - HATCHOUM LV Z
7
LENAERTS CHRISTOPHE - HADISE L
8
MOMBAERTS DORIEN - IRIYA-V
9
BOSMANS DRYSKE - SCULLY DE WINGHE Z
10
BOSMANS GERT - GRAND FOU
11
BRUYNINCKX CARLO - IRISH VAN 'T ELZENHOUT
12
CEULEERS JELLE - ATILA DES NEGRES
13
LEMMENS GUNTER - CIARA L Z
14
THIRY BEN - CARETANO GIRL Z
15
CLAESSENS AXELLE - CYRINA VAN HET LINDEHOF
16
COECKELBERGHS MYRTHE - KASPER
17
COOMANS DELPHINE - GITTA VAN HET TWEEVIJVERSHOF
18
COOMANS STEPHANIE - LADY CHIN - V
19
COPPIN MURIEL - HUGANA VAN HET BEETJEN
21
HENOT JONAS - DANA VAN DE HEIDE
22
CRAESSAERTS STIJN - HAMIRA VAN HET ROELHOF
23
THIRY JO - LENTE VAN 'T MAAILAND
24
VAN ASSELBERGHS PHILIPPE - ESPRIT
25
LEMMENS GUNTER - KWINTA VAN DE BREMBOSHOEVE
26
THIRY BEN - CADIS Z
Na VET
Ring 4: UITZONDERLIJKE PROEF Klasse G
11:08
11:24
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:08
WILLEMS LOTHAR - ERINJA
Na ring 4
Na ring 4: UITZONDERLIJKE PROEF Klasse VET
10:36
11:08
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:36
FREMAU KATTY - BO
2
10:44
KNAPEN CARINE - DARIO
3
10:52
VOS MARION - TOINE
4
11:00
DE SMEDT JEAN-JACQUES - WALLA
15/08/2018 - ZRTB1806 - RILLAAR
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots