{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ingeschreven verenigingen
Vereniging
#combinaties
springen
#combinaties
dressuur
#groeps
combinaties
#ruiters
Tijdsgroep
Inschrijvingslijst
AARSCHOT - DEMERRUITERS (21001R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 1: 06/08/2018 20:00
ASSENT - SINT LEONARDUS (21002R)
DEELNAME
8
4
1
8
Groep 1: 06/08/2018 20:00
BEKKEVOORT - TEUTOONSE RIDDERS (21003R)
DEELNAME
4
5
1
5
Groep 1: 06/08/2018 20:00
BIERBEEK - WALTERRUITERS (21005R)
DEELNAME
0
3
1
3
Groep 1: 06/08/2018 20:00
BOUTERSEM - LRV BOUTERSEM VZW (21006R)
DEELNAME
6
0
1
1
Groep 2: 07/08/2018 20:00
GEETBETS - SINT PAULUS (21009R)
DEELNAME
15
8
2
3
Groep 3: 08/08/2018 20:00
GOOIK - LUSTIGE PAJOTTENLANDERS (20005R)
JURY
0
0
0
0
GRIMBERGEN - LENTERIK (20021R)
DEELNAME
2
3
1
4
Groep 1: 06/08/2018 20:00
HAACHT - SINT HUBERTUS (21011R)
DEELNAME
0
0
1
0
Groep 2: 07/08/2018 20:00
HAASRODE BLANDEN - MOLLENDAALRUITERS (21012R)
JURY
0
0
0
1
HERENT - BERGDRAVERS (21013R)
DEELNAME
9
8
1
6
Groep 3: 08/08/2018 20:00
HOEGAARDEN - RIDDERS VAN BRUNERODE (21016R)
DEELNAME
1
2
0
2
Groep 1: 06/08/2018 20:00
HOELEDEN - VELPEDRAVERS (21017R)
DEELNAME
10
7
1
6
Groep 1: 06/08/2018 20:00
KESTER - HEIDERUITERS (20011R)
DEELNAME
8
6
2
7
Groep 3: 08/08/2018 20:00
KORBEEK DIJLE - SINT JORIS (21020R)
DEELNAME
1
4
0
4
Groep 1: 06/08/2018 20:00
KORTENAKEN - DE PAARDENVRIENDEN (21021R)
DEELNAME
7
8
1
10
Groep 1: 06/08/2018 20:00
LANDEN - PEPIJN VAN LANDEN (21022R)
JURY
0
0
0
0
LANGDORP - BOSRUITERS (21023R)
DEELNAME
4
4
0
3
Groep 1: 06/08/2018 20:00
LINDEN - SINT KWINTEN (21024R)
JURY
2
0
0
3
LUBBEEK - HAGELANDSE RUITERS (21025R)
JURY
0
0
0
0
MEERBEEK - CENTAURRUITERS (21026R)
DEELNAME
1
5
1
5
Groep 3: 08/08/2018 20:00
MEISE-WOLVERTEM - SINT ELOOI (20012R)
DEELNAME
3
4
1
3
Groep 1: 06/08/2018 20:00
MELKWEZER - DE HAZENBERGZONE (21027R)
DEELNAME
6
1
0
2
Groep 1: 06/08/2018 20:00
MERCHTEM - SINT GUIDO (20013R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 2: 07/08/2018 20:00
MOORSEL TERVUREN - SINT HUBERTUS (21028R)
DEELNAME
5
4
1
6
Groep 1: 06/08/2018 20:00
NEDEROKKERZEEL - DE LAARSTALLEN (20014R)
JURY
0
0
0
0
NIEUWENRODE - DE LEVADE (20027R)
DEELNAME
2
3
0
3
Groep 3: 08/08/2018 20:00
ORSMAAL - GETERUITERS (21029R)
DEELNAME
25
3
1
9
Groep 1: 06/08/2018 20:00
OSSEL BRUSSEGEM - SINT JAN (20016R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 2: 07/08/2018 20:00
PEPINGEN - RUITERCLUB DANDELION (20018R)
BELET
0
0
0
0
RILLAAR - ROMEINSE RIDDERS (21030R)
DEELNAME
9
10
0
9
Groep 1: 06/08/2018 20:00
ROTSELAAR - TORENRUITERS (21031R)
DEELNAME
0
0
1
0
Groep 3: 08/08/2018 20:00
SCHAFFEN - SINT HUBERTUSRIDDERS (21032R)
DEELNAME
1
3
1
3
Groep 1: 06/08/2018 20:00
SCHOONDERBUKEN - BUKENRUITERS (21033R)
DEELNAME
1
2
0
2
Groep 2: 07/08/2018 20:00
SINT JORIS WINGE - HAGELANDRUITERS (21035R)
DEELNAME
9
4
2
6
Groep 2: 07/08/2018 20:00
TIENEN - SINT JORIS (21036R)
DEELNAME
2
14
2
11
Groep 2: 07/08/2018 20:00
TILDONK - PEGASUS (21037R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 1: 06/08/2018 20:00
VISSENAKEN-GLABBEEK - GUNNINGENRUITERS (21038R)
JURY
3
4
0
3
VOLLEZELE - DE CAPRIOLE (20022R)
JURY
0
0
0
0
ZOUTLEEUW - SINT LEONARDUS (21042R)
DEELNAME
9
9
2
8
Groep 1: 06/08/2018 20:00
15/08/2018 - ZRTB1806 - RILLAAR
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots