{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
A5
Ring A5: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse B
11:00
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
7
12:30
100045639 - VIERTALLEN DRESSUUR - B - MELDERT
8
12:45
100034963 - VIERTALLEN DRESSUUR - B - HAMONT
B
Ring B: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
11:00
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
2
11:15
1211385 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - PEER
3
11:30
1196433 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - BOCHOLT
4
11:45
13618190 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - GELLIK
5
12:00
1213510 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - STEVOORT
6
12:15
1214722 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - VLIJTINGEN
7
12:30
100034988 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - LUMMEN
9
13:00
1185319 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - HOELEDEN
10
13:15
1211991 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - RIKSINGEN
A4
Ring A4: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse M
11:00
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
4
11:45
100015789 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - PEER
A3
Ring A3: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse ZB
11:00
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
5
12:00
100040317 - VIERTALLEN DRESSUUR - ZB - BOCHOLT
6
12:15
100036691 - VIERTALLEN DRESSUUR - ZB - PEER
A2
Ring A2: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse L
11:00
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
9
13:00
1207951 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - MILLEN
A1
Ring A1: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse ZA
11:00
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
10
13:15
1207244 - ACHTTALLEN DRESSUUR - ZA - MELDERT
15
Ring 15: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:30
16:50
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:30
GERMEYS JANA - IMAGE
2
13:38
MOONS CLAUDIA - JETSKE
4
13:54
DE RIDDER ANNABELLE - MORIANE VAN ORSHOF
5
14:02
GIJZEN SANNE - DECENT Z
6
14:10
KNAEPEN PAULINE - DRIKA
7
14:18
PEETERS JULIE - ORION V/D LEIDRIES
8
14:26
NULLENS JONIE - ANOUSCHKA MILTOO Z
9
14:34
NICKMANS MARIT - DESTINY VAN 'T KONINGSHOF Z
10
14:42
SIMONS MIRTHE - LORIETA VAN DE AMBACHTSHOEVE
11
14:50
STERCKX PAULIEN - EROSA VAN DE KAPEL
12
14:58
VAN DER BORGHT LISE-MARIE - DARIO
14
15:14
PALMANS KJELLE - NAIKY
15
15:22
PLUSQUIN MARINKA - BENTE BEAUTY ROSE OF ARABIAN
16
15:30
MOORS BRITT - INFERNO P
17
15:38
PAUWELS NONA - RUBIO
18
15:46
ARKENS LOTTE - JOLIE DU ROYAL
19
15:54
VANHOUDT SILKE - ROYALITY
20
16:02
DEPRE FEMKE - KANTANA
21
16:10
FETS JANNE - LIZ BLACK VH KLEIN HEIDEHOF
22
16:18
BEUTELS SOFIE - INDY
23
16:26
STERCKX PAULIEN - BARLEEN VAN HET VIJVERBOS
24
16:34
LE LIÈVRE VERONIQUE - TINUS
25
16:42
SENTE CHRISTEL - STARLIGHT
BOGAERTS ZOE - JETHRO SOLO
-
-
13:30
13:30
Nr.
Tijd
Combinatie
Geen onderliggende records.
13
Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:30
16:18
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:46
MOORS ELEEN - B-CASSINI
5
14:02
SCHEPERS ELLEN - IL DIVO VAN DE SCHOM
6
14:10
DE WIN ILS - ALLORE MILTOO Z
7
14:18
GEYSEN ELS - ILONA DE LOUPE
8
14:26
CUSTERS LISA - EL DORADO VAN VRIJHERN
9
14:34
ACKX ELINE - PHELINE
10
14:42
FETS JANNE - HEAVEN CAN WAIT
12
14:58
OOSTERBOSCH TINE - WODAN L
13
15:06
DECLERCK JOHANNA - LUNA VAN DE EIKELBOSCHENHEIDE
14
15:14
SCHUURMANS CHARLOTTE - LENNON DU ROTON Z
15
15:22
THIJS LOTTE - BEYONCÈ
16
15:30
MOESKOPS REBECCA - KAZAAR
17
15:38
HORTEN NELE - JOEPY VAN DE MANGELAAR
18
15:46
LOOS AMBER - CAPRIATI VAN DE VRANKEN
19
15:54
VOS STEFFIE - ILLUSION
20
16:02
BOONEN NOOR - FIOKA VAN DE BLINK
21
16:10
DECKERS CARA - DOMINIQUE
CLIJSTERS VERONIQUE - AISHA
14
Ring 14: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:30
16:18
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:46
VAN SAMANG LOES - AIKO
4
13:54
REYNERS ELINE - BITASHI VAN BAREELHOF
6
14:10
LOOS KAREN - FRAU LUNA
7
14:18
APPELEN ANDREAS - OLIEN VAN HET KLOKKENHOF
8
14:26
RASKIN MARC - NIKITA
9
14:34
PAPS SOFIE - HYRANO
10
14:42
VRANKEN SARAH - COUNTDOWN
13
15:06
MAES LIEN - ONE FLY VAN 'T VLASMEER
14
15:14
OOMS AMY - VOLTAIRE VH WILDENKAMP
15
15:22
VAN DER BORGHT KATO - FIDELE Z
16
15:30
ROSMEULEN ROBIN - TSJAJKOVSKI
17
15:38
RODOLFS SHANA - IESSADA
18
15:46
MARX FEBE - CICERONE
19
15:54
SWILLEN SARAH - JUST RENOIR VAN HET KLEIN HEIDEHOF
20
16:02
BERTELS DIETER - PRESIDENT VAN DE RODENBERG
21
16:10
SENDEN ALEXANDRA - EICHHOF'S WORLD OF ACTION
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:30
16:02
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:30
APPELEN ANDREAS - GILIOM VH KLOKKENHOF
3
13:46
NOUWEN OLIVIER - ELANVILLE
7
14:18
VANMINSEL LINE - JOFFER VAN 'T HEIDEVELD
8
14:26
SOORS DAISY - INAICA
9
14:34
SWILLEN SARAH - WINDSTAR VAN DE KEMPENHOEVE
10
14:42
TANS GOELE - FLINTE
11
14:50
LOOS ERWIN - CECILIA Z
12
14:58
WILLEMS LISA - KASTELIEN II
13
15:06
BLEYS WILLIAM - OTIS F V/H BLEJANHOF
14
15:14
MOLENBERGHS CAROLINE - OSEO
15
15:22
VAN DE WEERDT MIRIAM - FANTASIA
16
15:30
LEYSSEN MICHELLE - RUSSELLIDA
17
15:38
GUFFENS JANA - O DE VIE VAN HET HEIDEHOF
18
15:46
ACKX ELINE - AYSE T.
19
15:54
THIJS ILSE - LIDALGO VAN VRIJHERN
12
Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:30
16:02
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:46
LEMKENS CELIEN - FORTUNA
6
14:10
HENDRIX BIEKE - MONA VAN DE DRESSELING
7
14:18
CLAES TINNE - KARTOUCH VAN DE WINTERSHOEVE
8
14:26
VOORTMANS CARLIJN - FAITH FULL VAN HET TRICHELHOF
9
14:34
MOESKOPS REBECCA - WORLDMAN
11
14:50
LAMBEETS SILKE - KIERAN
12
14:58
VEYFEYKEN KIM - ACE
13
15:06
KNAEPS STEPHANIE - SHARMAN
14
15:14
VAN SAMANG LOES - CHAMP
15
15:22
GIJZEN SANNE - ZARANDASJ
16
15:30
GUELINCKX JULIEN PAUL - JAGUAR UIT DE MELLE
17
15:38
THIJS SANNE - UKKIE
18
15:46
SCHUERMANS ANNELEEN - CEBAN
19
15:54
TIJSKENS JESSIE - WIZZARD VAN DE VOLMOLEN
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
11:48
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:08
VANVINCKENROYE GRIET - OLYMPIA VAN 'T HEURNEHOF
4
09:24
DEWIT LORE - FORTUNA
7
09:48
SCHROYEN JESSICA - ARON
8
09:56
PEREMANS KRISIA - BEAUTY-GRANDE VD HERENWIJER
9
10:04
HAMERS LEANDA - LUNA
10
10:12
HANSEN WILLY - HERA VAN DE THIJSHOEVE
11
10:20
VANEERDEWEGH NATALIE - UTRILLA Z
12
10:28
SOORS MICHEL - MADONNA TESSA VAN DE BRESSER
13
10:36
SIMONS SOFIE - SPIELLADY
14
10:44
HOOGMARTENS JOLIEN - UDINE
15
10:52
BOLLEN MIA - LEE ROY CAVA
16
11:00
FINCKEN JOLIEN - NABALLIE Z
17
11:08
TIJSKENS JESSIE - SLASH
18
11:16
MATHUES LOUISE - WINNETOE
19
11:24
HANSEN WILLY - INTER VAN 'T VALKENHOF
20
11:32
DEVROEY EVELIEN - EVITA
21
11:40
LIESENS KJENTHA - DEVINE
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
11:48
Nr.
Tijd
Combinatie
4
09:24
CUPPENS MARNICK - UBLESCO
5
09:32
PARTOENS SOFIE - INDIGO VAN DE CUMUL
6
09:40
MOLENBERGHS LIESBETH - OGAMI VAN HET BEUKENHOF
7
09:48
VANTHIENEN SOFIE - HAMISCA
8
09:56
BREBELS JORIS - NO LIMIT B
9
10:04
SWINNEN CELINE - KAZZBURGA
10
10:12
DE RIJCK DANNY - JABLOUX-A
12
10:28
CUPPENS MARNICK - JESS
13
10:36
VANGRONSVELD LAUREN - J'ADORE
14
10:44
KOG EVY - ELLA
15
10:52
DE RIJCK DANNY - JE T'ADORE
17
11:08
LEBEGGE HANNE - HEROS Z
18
11:16
BOOGAERTS SARA - ARAGON T V/H HOUTEMHOF
19
11:24
VANDEPUT ROBERT - JITZE VAN 'T EKKERSHOF
20
11:32
STEYVERS LISA - OPHELIA
21
11:40
BOUCNEAU LIEKE - SIR DYNAMITE
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
11:48
Nr.
Tijd
Combinatie
4
09:24
MARTENS JANNE - AMELIE Z
5
09:32
VAN DE GOOR EMILY - JEVANA VAN DE VOSSEBERGEN
7
09:48
REIJNDERS ELLEN - ELIAS VAN DE BREMHOEVE
8
09:56
NAGELS VERA - KAMIRA
9
10:04
PAULISSEN LAURA - INDI VAN HET BOLDERHOF
10
10:12
NOWICKI CHLOÉ - BOVITA Z
12
10:28
SWIJNS WIM - JECHO VAN DEN DALENBERG
13
10:36
STEEGMANS RAF - CHRONICLES VAN DE VIKING Z
14
10:44
SWINNEN CINDY - KASTAAR TER DAMME
15
10:52
NULLENS JONIE - CANDLE-LIGHT-MILTOO Z
16
11:00
STERKMANS MANON - OSTARA B SCHUILENBROECK
17
11:08
COX EVY - OBASTRA
18
11:16
DEBUSSCHERE HUGO - FIREBALL
19
11:24
GOVAERTS DORIEN - BALTIMORE
20
11:32
JANSEN GWEN - NIAS F V/H BLEJANHOF
21
11:40
BEUTELS TINE - ALLISON
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:00
11:48
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
EERDEKENS ANN - GAZELLE VAN DE BEUZERIK
6
09:40
JAGER LUNA - FAICO
7
09:48
SWIJNS WIM - DAQAIS VAN DEN DALENBERG
8
09:56
LOENDERS FEMKE - DONNA - GRACIA
9
10:04
CEUNEN JASPER - ERCAN VAN DE WEZELHOEVE
10
10:12
DEBUSSCHERE HUGO - WINNER C
12
10:28
VANCEER LISA - TRIGAN D
13
10:36
VANDE PAER SONIA - BINGO
14
10:44
JANSSEN LIESBET - MATCHO V'T AMARYLLISHOF
15
10:52
REIJNDERS ELLEN - HIGH FLYER
16
11:00
DE MOREE TIM - LEVANTO VAN 'T KINROYDERVELD
17
11:08
COLLAS INKA - GITANA VAN DIFRA
18
11:16
VALKENBORGS MACHTELD - JUFFY 1 VAN HET EESTERHOF
19
11:24
FRANCOIS MIREILLE - KALIF
20
11:32
LIEBEN INE - BLICKFANGER V/D VOSSEHEUVEL
21
11:40
VANDE PAER SONIA - ARAGON
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:00
11:48
Nr.
Tijd
Combinatie
6
09:40
MUES BART - ZAFIRA
8
09:56
MATHUES LOUISE - HUYANA VAHETI Z
9
10:04
PAREIJN BIEKE - BLIZZARD-S
10
10:12
VANDEBOSCH MIRTHE - HAPPINESS.E.
11
10:20
TANS LOTTE - JUDITH
12
10:28
APPELEN GERT - JAKOB V H KLOKKENHOF
13
10:36
HOLEMANS WENDY - MARANTI DA BYGAERT
14
10:44
BELLINKX ANAIS - CARINGKA C
15
10:52
SNIJDERS BIRGIT - O'TINA
16
11:00
BROEKX ANJA - AMMADEUS VAN HET NEERVELD
17
11:08
PAULY HANNE - IMPERO V/D BROUWERSHOEVE
18
11:16
HAMERS LEANDA - LORD VAN HET WILDENKAMP Z
19
11:24
VRANCKEN RUBEN - ANNABELLE Z
20
11:32
BÖHME CATHLEEN - STURM UND DRANG
21
11:40
THEWISSEN JESSIE - GUGGI-VAN-DE BAKKERSHOEVE
OOSTERBOSCH ANNICK - IMAGO
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
11:20
12:40
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:20
CEYSSENS JEANINE - ZILVERROOS
2
11:28
VANDENBERGH KATLEEN - LUCKY JAZZ VAN DE NETHE
3
11:36
ECTOR WIM - FIUMARA-SUE
4
11:44
CLAES KRISTA - KWYNTO VAN HET YELLOWSHOF
5
11:52
MOONS HANNE - CARTOON VAN DE MOLENHOEK
6
12:00
VANGELOVEN JULIE - WISH
7
12:08
THIRY ROBERT - DOLORIS VAN 'T MAAILAND
8
12:16
DIDDEN FEMKE - ZOMERHORN MR
9
12:24
VOLZ DEMI - ENSENDER VD HERENWIJER
10
12:32
THIJS SANNE - BILBO VH WENTJE
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
09:00
11:50
Nr.
Tijd
Combinatie
4
09:30
SOORS KATRIEN - DELTA PI
7
10:00
FRANSSEN MYRTHE - EL PASO
8
10:10
HENDRIX EVI - ISOLDE VAN DE KIEVIETSDRIESSEN
10
10:30
SOORS KATRIEN - JADA S
11
10:40
WUIJTS AMBER - IDOOL TC
12
10:50
VAN DONINCK JOHAN - FARAH VD STUYVER
13
11:00
DRIESSENS JOLIEN - JALOR
14
11:10
ERDBRUGGEN ELKE - GITANO DU ROYAL
15
11:20
WAGEMANS ANNELEEN - STERIANA VH WENTJE
16
11:30
DE RIJCK DANNY - FELISSIMO V/H VLIETHOF
17
11:40
BOUSSE MYRIAM - SORICO
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
09:00
11:50
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:10
PEETERS LIEN - ZORTINY
6
09:50
JAGER MANON - DER LORD
8
10:10
COOMANS PAULINE - GUESS WHO
10
10:30
VANVINCKENROYE GRIET - BIENVENUE
11
10:40
MOONS HANNE - GENTLEMEN
12
10:50
HENDRIX LORE - HAVANA-H
13
11:00
KELCHTERMANS JOLIEN - CHLOE VAN DE BUSKESHEIDE
14
11:10
VAN LINDT BRAM - ROYAL REGENT
15
11:20
SCHEPERS JOS - JUNO B SCHUILENBROECK
16
11:30
STEEGMANS RAF - VENCOR
17
11:40
VAN DE GOOR EMILY - LUXOLA VAN DE VOSSEBERGEN
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
09:10
11:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:10
VAN MOER ANKE - HIGHLIGHT VD TREPKES
2
09:20
STERKMANS MANON - DAILA
3
09:30
VALKENBORGS MACHTELD - HIDALGO 1 VAN HET EESTERHOF
4
09:40
KELCHTERMANS JOLIEN - KASPAROV V/D TREPKES
5
09:50
STASSEN MELISSA - QUAROLINE
6
10:00
VAN MOER ANKE - FERANTO VAN DE STAPPERSDIJK
7
10:10
VRANCKEN RUBEN - JUNEAU VAN 'T HEURNEHOF
8
10:20
COENEGRACHTS TINE - EL GITANO VD PONDAROSAHOEVE
9
10:30
VAN DE GOOR EMILY - DAYLIGHT VAN DE VOSSEBERGEN
10
10:40
OYEN AN - LIBERTY
VAN DE GOOR EMILY - EMILIA
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
09:00
09:20
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:50
SWINNEN CELINE - HYDRO HOENDRIKERVELD
2
11:00
SWINNEN CELINE - FIERE VAN DE ZITTART
7
Ring 7: SPRINGEN Klasse A
13:30
14:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:30
HENDRIX DRIES - ARACONDA Z
2
13:32
COLLAS INKA - ANNABELLE Z
3
13:34
GEERITS KOEN - PJOTR 15
4
13:36
LOENDERS FEMKE - DONNA - GRACIA
8
13:44
VANGANSEWINKEL LOBKE - QUINTINO Z
12
13:52
DROESHAUT ANN - COBALT Z
14
13:56
GEERITS KOEN - PHYLO 15
15
13:58
HORTEN NELE - JOEPY VAN DE MANGELAAR
16
14:00
BERTELS DIETER - PRESIDENT VAN DE RODENBERG
17
14:02
LEMMENS GUNTER - HERE I AM VAN DE ZUUTHOEVE
18
14:04
VERMEULEN KEVIN - TROPICAL VAN HET DINGENSHOF Z
19
14:06
SALIMANS LENE - DEESSE PROOSTHOF Z
20
14:08
BÖHME CATHLEEN - STURM UND DRANG
21
14:10
MOORS BRITT - INFERNO P
36
11:10
GIJZEN SANNE - ZARANDASJ
61
12:00
MEERMANS LEOPOLD - USHAIA Z
BAETEN KIM - ICONA Z
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse A7
14:15
14:35
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:15
MICHIELS WOUT - OPTIMA
2
14:17
COPERMANS DAISY - ONA
3
14:19
NOUWEN CEDRIC - JACKSON'S DAME Z
9
14:31
REYNERS ELINE - HATTRICK ZARALY
10
14:33
COPERMANS DAISY - PAINTED RED
42
11:22
PEETERS LIEN - PIPPA VAN HET PEETERSHOF
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse B
10:00
12:54
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:00
HOUBEN RUBEN - PAPILLON HR
2
10:02
SCHUURMANS CHARLOTTE - LENNON DU ROTON Z
4
10:06
GEYSEN GRIET - O' MALLEY VH IJZEREN LINDENHOF
5
10:08
GEYSEN LEEN - OBI WAN KNENOBI VH IJZEREN LINDENHOF
10
10:18
NOUWEN CEDRIC - MOJITO VAN DE WINTERBEEK
16
10:30
HOUBEN RUBEN - PINOKKIO HR
17
10:32
DAENEN TINE - NORTON VD WIJNGAARDHOEVE Z
19
10:36
BERVOETS JORDY - LADY LOVELACE
26
10:50
WILLEMS LISA - KASTELIEN II
27
10:52
APPELEN ANDREAS - OLIEN VAN HET KLOKKENHOF
28
10:54
THIJS ILSE - LIDALGO VAN VRIJHERN
29
10:56
GERMEYS JANA - ECLIPS
31
11:00
MEERMANS LEOPOLD - MORE BEAT
32
11:02
MICHIELS WOUT - ZIP
33
11:04
HOUBEN RUBEN - ONLY A DIAMANT HR
34
11:06
CUPPENS MARNICK - UBLESCO
38
11:14
MOONS CLAUDIA - JETSKE
39
11:16
VERMEULEN KEVIN - ODESSA V/H DINGENSHOF
43
11:24
TIELEN JOKE - ERONETTE
44
11:26
HENDRIX DRIES - COCO VAN HET SCHEEFKASTEEL Z
45
11:28
ULENAERS MATTHIJS - CASANOVA VAN ERPEKOM Z
46
11:30
PARCOURSVERKENNING 1 - FICTIEF PAARD
47
11:32
PARCOURSVERKENNING 2 - FICTIEF PAARD
48
11:34
PARCOURSVERKENNING 3 - FICTIEF PAARD
49
11:36
BERVOETS JORDY - KAYENNE VAN DE RISPEN
50
11:38
VAN DEN BOORN LINDSAY - ORLANDO VAN 'T HEIDEHOF
51
11:40
GUFFENS JANA - O DE VIE VAN HET HEIDEHOF
53
11:44
AERTS TESSA - NAIROBI VAN DE HERTENRODE
54
11:46
KNAEPEN DYLAN - HYRANO
55
11:48
MICHIELS WOUT - LEONARD
56
11:50
LOOS ERWIN - CECILIA Z
57
11:52
GEERITS KOEN - OSCAR V/H HEIDEHOF
58
11:54
GOFFIN FREYA - CYRANO VH RINGBOOMHOF
59
11:56
VERMEULEN KEVIN - OLYMPUS V/H DINGENSHOF
62
12:02
DECKERS JAN - KALYPSO
63
12:04
EVERAERTS KRISTOF - SILVER BOY Z
64
12:06
VERBOVEN JORDY - POCOLINO VAN DE OUDE HOEVE
65
12:08
NIJSEN HANNELORE - GELZANE VAN HET WELTHOF Z
66
12:10
LOENDERS WOUT - ALLORE MILTOO Z
67
12:12
WOUTERS PETER - NEST VAN DE VRUNTE Z
72
12:22
GUELINCKX JULIEN PAUL - JAGUAR UIT DE MELLE
75
12:28
VAN BEERS JOERI - TORRES VAN HET DINGENSHOF Z
76
12:30
CLEMENS TOON - NAOMI VAN DORPERHEIDE
77
12:32
STEEGMANS RAF - CHRONICLES VAN DE VIKING Z
78
12:34
MAESEN LIEZE - ONERMIE VAN HET WEYENSHOF
79
12:36
NICKMANS MARIT - DESTINY VAN 'T KONINGSHOF Z
80
12:38
VAN DER BORGHT KATO - FIDELE Z
81
12:40
HANSEN WILLY - HERA VAN DE THIJSHOEVE
82
12:42
GEERITS KOEN - OPIUM VAN DE KRIEKENBERG
83
12:44
GUFFENS JANA - KORA VAN DE HOEVEN
84
12:46
MOORS CARMEN - ORPAS VAN DE MOORSKESHOEVE
85
12:48
VERMEULEN KEVIN - NARCOTIQUE V/H DINGENSHOF
86
12:50
DE RIJCK DANNY - JABLOUX-A
87
12:52
VERLINDEN LUNA - HEALEY
BAETEN KIM - BERTOLI
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
09:00
10:46
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
VERMEULEN KEVIN - NADJA V/H DINGENSHOF
2
09:02
SWIJNS WIM - DAQAIS VAN DEN DALENBERG
3
09:04
BREBELS JORIS - NO LIMIT B
4
09:06
RAMAEKERS INGRIET - ROCKY V/H HOEVETERRAS
5
09:08
PAULY HANNE - IMPERO V/D BROUWERSHOEVE
6
09:10
DEBUSSCHERE HUGO - WINNER C
7
09:12
HANSEN WILLY - INTER VAN 'T VALKENHOF
8
09:14
COX TIM - ONLINE VAN DE BEUZERIK
9
09:16
DE MOREE TIM - LEVANTO VAN 'T KINROYDERVELD
10
09:18
MOONS HANNE - CARTOON VAN DE MOLENHOEK
11
09:20
DE RIJCK DANNY - JE T'ADORE
12
09:22
GEERITS KOEN - OESO 14
13
09:24
SCHEPERS BENNY - IDEM DITO DES BYGAERTS
14
09:26
CLAES BERT - BIENTO VAN HET SONNISHOF Z
15
09:28
VANDEBOSCH MIRTHE - HAPPINESS.E.
16
09:30
SCHEPERS JORIS - OLENKA
17
09:32
COPS NATHALIE - GO ON
20
09:38
VANGRONSVELD LAUREN - J'ADORE
23
09:44
VERMEULEN KEVIN - OXFORD V/H DINGENSHOF
24
09:46
ANTEUNIS ZOE - CROWNY VH GEBROEKERHOF Z
25
09:48
SCHEPERS JASPER - ORIGI VAN 'T GEYZEVEN
26
09:50
APPELEN ANDREAS - GILIOM VH KLOKKENHOF
27
09:52
RAMAEKERS INGRIET - SCENDIKI VH HOEVE-TERRAS Z
28
09:54
KEULEN AN-SOFIE - OCTAVIA
29
09:56
THIRY JO - NELLE VAN 'T MAAILAND
31
10:00
VRANKEN NICK - ELLIOT DE VESQUERIE
32
10:02
VAN DEN BOORN LINDSAY - NOBLES VAN 'T HEIDEHOF
34
10:06
PEETERS LIEN - ISAURA VAN HET SCHEEFKASTEEL
35
10:08
CRAUWELS KAREN - JOOST
36
10:10
DEWIT LORE - FORTUNA
37
10:12
VANMINSEL LINE - JOFFER VAN 'T HEIDEVELD
38
10:14
GEERITS KOEN - NOBLESSE 13
39
10:16
AERTS TESSA - KLASKE VAN DE HERTENRODE
40
10:18
SCHEPERS JORIS - OBRIGADO
41
10:20
BUCKINX FERDY - KWINTA VAN VRIJHERN
42
10:22
VAN BEERS JOERI - MISS BEAUTY STAR
43
10:24
VANNOPPEN MARGOT - CONTACT ME ON THE ROCKS Z
44
10:26
ANTEUNIS ZOE - CEBLESSE Z
45
10:28
VERMEULEN KEVIN - NANOG VAN MARKIESLANDEN
46
10:30
PARCOURSVERKENNING 6 - FICTIEF PAARD
47
10:32
PARCOURSVERKENNING 7 - FICTIEF PAARD
48
10:34
PARCOURSVERKENNING 8 - FICTIEF PAARD
49
10:36
HENDRIX DRIES - ONSLOW "WDH"
50
10:38
TIELEN ANN - KYRA V/H DINGESHOF
51
10:40
THEWISSEN JESSIE - GUGGI-VAN-DE BAKKERSHOEVE
52
10:42
MOORS ELEEN - B-CASSINI
53
10:44
THIRY JO - NIENKE VAN 'T MAAILAND
54
10:46
SCHEPERS JASPER - OILILY VAN DE HEI
WOUTERS FEMKE - KADEE V/D WITTE BARIER
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse L
10:48
12:24
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:48
STEEGMANS RONALD - MOCHITO VAN DE HEIDE
2
10:50
COPS NATHALIE - GEISHA
3
10:52
LOENDERS WOUT - HAVANNA MILTOO
4
10:54
NIJSEN HANNELORE - MEGASTAR VAN ORSHOF
5
10:56
CUSTERS AN - CAMPIOLA VAN DEN HOENDRIK
6
10:58
NOWICKI CHLOÉ - BOVITA Z
7
11:00
VRANKEN NICK - OLONDY VAN HET HEIDEHOF
8
11:02
DIDDEN SILKE - ELEGANT V/H DINGENSHOF
9
11:04
MORIS TOM - BRENDA
10
11:06
GEERITS KOEN - MYTHO VAN DE SMEETS
11
11:08
NOUWEN CEDRIC - HAVANA DUCAET
12
11:10
LIESENS KJENTHA - DEVINE
13
11:12
NOUWEN OLIVIER - ELANVILLE
14
11:14
LEMKENS CELIEN - FORTUNA
15
11:16
HOUBEN RUBEN - ORKANDO HR
16
11:18
CLAES BERT - LIEKE
17
11:20
REYNERS ELINE - BITASHI VAN BAREELHOF
18
11:22
VANNOPPEN MARGOT - NIKITA
19
11:24
OOSTERBOSCH TINE - WODAN L
19
09:36
SWIJNS WIM - JECHO VAN DEN DALENBERG
20
11:26
DAENEN JOHAN - COOPER Z
21
11:28
KAUFFMANN BART - O' NEIL WATSON
22
11:30
VAN BILSEN BRITT - GENTLY V/D LEU
23
11:32
GEYSEN LEEN - HODRIGO 'R'
24
11:34
VERBEEK HENDRIK - FIRST DIAMOND VAN 'T BROEKEND
25
11:36
VANRUSSELT NEELTJE - JOLA BLUE
26
11:38
COLLAS INKA - GITANA VAN DIFRA
27
11:40
THIRY JO - NINA VAN 'T MAAILAND
28
11:42
HOUBEN RUBEN - OAKLEY VAN DE ZAVEL
29
11:44
SWINNEN CINDY - KASTAAR TER DAMME
30
11:46
MARTENS JANNE - AMELIE Z
31
11:48
JAUBIN LAUREN - ANGEL Z
32
11:50
DIRICKX SUS - MAGIC STAR VD BERGHOEVE
33
11:52
DE MOREE TIM - JAMORO VAN 'T KINROYDERVELD
34
11:54
GERMEYS DANIEL - IMAGE
35
11:56
FETS JANNE - HEAVEN CAN WAIT
36
11:58
NOWICKI CHLOÉ - FAIR PLAY
37
12:00
HAESEN ISABEAU - LYRICA
38
12:02
BOONEN NOOR - FIOKA VAN DE BLINK
39
12:04
PIECK INGE - NO FATHERS GIRL
40
12:06
VANDENBERK ANKE - THE NEW GAME Z
41
12:08
BUCKINX FERDY - HIANKA
42
12:10
VRANKEN NICK - FLEUR VAN HET HEIDEHOF
43
00:43
ANTEUNIS ZOE - NIERKE Z
43
12:12
JANSSEN ARNAUD - MONCHICHI
44
12:14
DE RIJCK DANNY - FELISSIMO V/H VLIETHOF
45
12:16
MAES LIEN - ONE FLY VAN 'T VLASMEER
46
12:18
DEBUSSCHERE HUGO - FIREBALL
47
12:20
SYMONS LIESELOTTE - TOGANO Z
48
12:22
SENDEN ALEXANDRA - EICHHOF'S WORLD OF ACTION
49
12:24
SCHEPERS JASPER - ON TOP VAN 'T GELUTT
WUYTS GITTE - VIOLETTA
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
00:01
00:47
Nr.
Tijd
Combinatie
1
00:01
ANTEUNIS ZOE - LADY GAGA E
1
00:01
GEYSEN LEEN - LET'S GO V/H YZEREN LINDENHOF
2
00:02
COX FRANKY - KASPER VAN 'T HEIDEVELD
3
00:03
OYEN AN - APRICATE
4
00:04
EERLINGS JURGEN - DIAMANT VAN HET METTENHOF
5
00:05
TIJSKENS AARON - CONI VD WERETHERBACH Z
6
00:06
WUYTS GITTE - PALARA DES FONTAINES
7
00:07
GOEDHUYS FREDERIK - ESPRILETTE
8
00:08
KEULEN AN-SOFIE - B. INIMINI Z
9
00:09
THIRY JO - JANNEMAN VAN ' T MAAILAND
10
00:10
CRAUWELS KAREN - JETSTREAM
11
00:11
APPELTANS ELKE - NIBALI
12
00:12
SCHEPERS JORIS - KARBENA "R"
13
00:13
POSTELMANS LIESBETH - BAROMAAT Z
14
00:14
PAPS PEDRO - KEEN LADY V/D PEERDEBLOOK
15
00:15
STEEGMANS RAF - VENCOR
16
00:16
HOUBEN RUBEN - MANOLO Z
17
00:17
SEVEREYNS TOM - INDIGO DE BLOEMENDAAL
18
00:18
SNIJDERS SIMON - FIERO VAN 'T BROEKEND
19
00:19
STERKMANS GUILLAUME - JONA DE KALVARIE
20
00:20
LEMMENS GUNTER - LUX VAN HET GONNEHOF
21
00:21
GEYSEN GRIET - HANKY PANKY IJZEREN LINDENHOF
22
00:22
GEYSEN LEEN - FLEK VAN HET IJZEREN LINDENHOF
23
00:23
DAENEN JOHAN - FRULING DD
24
00:24
SCHEELEN GEERT - LUNA VAN DE EIKELBOSCHENHEIDE
25
00:25
WUYTS GITTE - IBLESSE VAN DE DIJKHOEVE
26
00:26
BECKER MONIQUE - CINCARA W Z
27
00:27
GERMEYS JANA - FUNNY-BOY
28
00:28
OYEN AN - DOLORES 809622
29
00:29
SALIMANS LENE - FUN TO DAY
30
00:30
APPELTANS ELKE - NYMPH
31
00:31
SCHEPERS JORIS - MISSY
32
00:32
SCHEPERS JASPER - NEL VAN 'T GEYZEVEN
33
00:33
WOUTERS KRIS - NEMO VAN HET REUHOF
34
00:34
MOORS CARMEN - NELSON VAN DE MOORSKESHOEVE
35
00:35
VANDENBERK ANKE - MELBOURNE ODEVELD
36
00:36
VRANKEN NICK - MAARTJE VAN HET HEIDEHOF
37
00:37
CUPPENS MARNICK - JESS
38
00:38
HENDRIX EVI - ISOLDE VAN DE KIEVIETSDRIESSEN
39
00:39
SOORS MICHEL - MADONNA TESSA VAN DE BRESSER
40
00:40
KONINGS STEVEN - EGUPARDIE
41
00:41
GEYSEN GRIET - HONOLULU IJZEREN LINDENHOF
42
00:42
GEYSEN LEEN - LUKITO V/H YZEREN LINDENHOF
44
00:44
VERBOVEN JORDY - CLASSIC VAN'T GELUTT Z
45
00:45
MAESEN LIEZE - NECADEAU VAN 'T GELUTT
46
00:46
VANDENZAVEL SARAH - ITO V/H PANISHOF
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
00:01
00:43
Nr.
Tijd
Combinatie
2
00:02
RAMAEKERS INGRIET - ELVIC V/H HOEVE-TERRAS Z
3
00:03
TIJSKENS AARON - FUNISH VAN HET SCHELDEHOF
4
00:04
HOUBEN RUBEN - NO NONSENS VAN VISA VERSA Z
5
00:05
GOEMANS THYS - GERLANDO DE BLOEMENDAAL
6
00:06
EERLINGS KIMBERLEY - TYSON VAN HET EEROPAHOF
7
00:07
LEMMENS GUNTER - CIARA L Z
8
00:08
PIECK INGE - FALKO VON ROCHERATH
9
00:09
VERBOVEN JORDY - MIALANI VAN DE OUDE HOEVE
10
00:10
MAESEN LIEZE - KANERMIE VAN HET WEYENSHOF
11
00:11
MORIS BRITT - GALANSA
12
00:12
SMEETS BEN - HALUNA VAN HET HUBESHOF
13
00:13
THIRY JO - LENTE VAN 'T MAAILAND
14
00:14
CRAUWELS KAREN - LAPPIDOU
15
00:15
GOEDHUYS FREDERIK - DALTON VAN DE DWERSE HAGEN
16
00:16
PAULISSEN LAURA - INDI VAN HET BOLDERHOF
17
00:17
VANGRONSVELD LAUREN - VICTORIA
18
00:18
PAPS PEDRO - JUGENDLIEBE V/D PEERDEBLOOK
19
00:19
RAMAEKERS INGRIET - LADY Z
20
00:20
TIJSKENS AARON - LIBERTY VAN DE GROENENDIJK
21
00:21
NOUWEN CEDRIC - HEROS VAN HET HEZERHOF
22
00:22
SCHEELEN GEERT - HELIOS
23
00:23
APPELTANS ELKE - DIVA Z
24
00:24
GEYSEN LEEN - HASTALAVISTA IJZEREN LINDEHOF
25
00:25
BECKER MONIQUE - BEN VAN DE VRUNTE
26
00:26
SCHEPERS JORIS - CASTOR Z
27
00:27
ANTEUNIS ZOE - CHARISMA VH GEBROEKERHOF Z
28
00:28
HOUBEN RUBEN - MAD MAX VAN DE ZAVEL
29
00:29
GOEMANS THYS - KAMIRA
30
00:30
SYMONS THOMAS - ESTEBAN VAN WAERDE
31
00:31
LEMMENS GUNTER - KWINTA VAN DE BREMBOSHOEVE
32
00:32
PIECK INGE - SERRAN VAN WESTLEVEN Z
33
00:33
VRANCKEN DIRK - CHICA DONNA VAN DE WEZELHOEVE
34
00:34
SCHEPERS JASPER - MISS SCENDIX VAN DE HERTENRODE
35
00:35
VERBOVEN JORDY - JABLO VAN DE OUDE HOEVE
36
00:36
MOORS CARMEN - MAJOOR VAN DE MOORSKESHOEVE
37
00:37
RAMAEKERS INGRIET - CAVICI Z
38
00:38
TIJSKENS AARON - EVITA JV-H Z
39
00:39
VRANKEN NICK - CALLANO Z
40
00:40
PLAS LOUIS - OPTICIEN Z
41
00:41
ANTEUNIS ZOE - LIBERTY
DIRICKX SUS - JUJU UIT DE MELLE
12/05/2019 - ZRTL1903 - RIKSINGEN
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots