{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ingeschreven verenigingen
Vereniging
#combinaties
springen
#combinaties
dressuur
#groeps
combinaties
#ruiters
Tijdsgroep
Inschrijvingslijst
ACHEL - GREVENBROEKSE RUITERS (31001R)
DEELNAME
3
2
0
3
Groep 1: 06/05/2019 20:00
BOCHOLT - SINT KRISTOFFEL (31002R)
DEELNAME
7
1
2
4
Groep 3: 08/05/2019 20:00
BREE - MET LOSSE TEUGEL (31003R)
DEELNAME
19
1
0
7
Groep 3: 08/05/2019 20:00
ELEN - SINT PIETER (31023R)
DEELNAME
0
3
0
2
Groep 2: 07/05/2019 20:00
GELLIK - BERKENRUITERS (32014R)
DEELNAME
14
3
1
7
Groep 3: 08/05/2019 20:00
GENK - DE LUSTIGE DRAVERS (30002R)
DEELNAME
6
4
0
6
Groep 2: 07/05/2019 20:00
GROTE BROGEL - BREUGELRUITERS (31005R)
JURY
0
0
0
0
GUIGOVEN - TER HERKEN (32003R)
DEELNAME
8
0
0
1
Groep 1: 06/05/2019 20:00
HALEN - DE ZILVEREN HELMEN (30003R)
DEELNAME
2
3
0
4
Groep 3: 08/05/2019 20:00
HAMONT - SINT LAURENTIUS (31006R)
DEELNAME
0
2
1
1
Groep 2: 07/05/2019 20:00
HECHTEL-EKSEL - DENNENRUITERS (31004R)
DEELNAME
2
5
0
4
Groep 1: 06/05/2019 20:00
HERK DE STAD - HERKSE RUITERS (30020R)
DEELNAME
3
3
0
4
Groep 1: 06/05/2019 20:00
HEUSDEN - MEYLANDTRIDDERS (30005R)
DEELNAME
6
5
0
7
Groep 3: 08/05/2019 20:00
HOELEDEN - VELPEDRAVERS (21017R)
DEELNAME
6
9
1
6
Groep 1: 06/05/2019 20:00
HOESELT - SINT HUBERTUSRIDDERS (32005R)
DEELNAME
3
0
0
2
Groep 2: 07/05/2019 20:00
HOUTHALEN - PEGASUS (31008R)
DEELNAME
1
3
0
4
Groep 1: 06/05/2019 20:00
KAULILLE - LEVADE (31009R)
DEELNAME
1
2
0
2
Groep 1: 06/05/2019 20:00
KURINGEN - HERCKENRODERIDDERS (30006R)
JURY
0
0
0
0
LANGDORP - BOSRUITERS (21023R)
DEELNAME
0
4
0
1
Groep 1: 06/05/2019 20:00
LEOPOLDSBURG - BOSKANTRUITERS (30021R)
DEELNAME
0
5
0
3
Groep 3: 08/05/2019 20:00
LINDE PEER - VAST IN HET ZADEL (31018R)
DEELNAME
2
0
0
2
Groep 2: 07/05/2019 20:00
LOMMEL - SINT PIETER (30007R)
JURY
0
0
0
0
LUMMEN - HET ROS BEYAERT (30008R)
DEELNAME
23
3
1
11
Groep 1: 06/05/2019 20:00
MEEUWEN - DE VRIJE DRAVERS (31011R)
DEELNAME
18
0
0
9
Groep 1: 06/05/2019 20:00
MELDERT - MOEDIGE DRAVERS (30009R)
DEELNAME
22
20
2
22
Groep 3: 08/05/2019 20:00
MELKWEZER - DE HAZENBERGZONE (21027R)
DEELNAME
6
1
0
3
Groep 1: 06/05/2019 20:00
MILLEN - SINT ELOOI (32008R)
DEELNAME
1
5
1
5
Groep 2: 07/05/2019 20:00
MOLENBEERSEL 'T HASSELT - ONS VERMAAK (31021R)
DEELNAME
3
3
0
2
Groep 2: 07/05/2019 20:00
MOPERTINGEN - MOPERTINGEN (32016R)
DEELNAME
6
2
0
2
Groep 2: 07/05/2019 20:00
NEERPELT - DE DRAVERS (31013R)
DEELNAME
9
3
0
6
Groep 1: 06/05/2019 20:00
OPHOVEN - SINT SERVATIUS (31014R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 2: 07/05/2019 20:00
OPOETEREN - KEMPENRIDDERS (31015R)
JURY
0
0
0
0
OVERPELT - SINT MARTINUS (31016R)
JURY
0
0
0
0
PEER - SINT TRUDO (31017R)
DEELNAME
6
16
3
12
Groep 3: 08/05/2019 20:00
RIKSINGEN - VOLHARDING (32010R)
DEELNAME
7
8
1
6
Groep 1: 06/05/2019 20:00
SINT HUIBRECHTS LILLE - SINT HUBERTUS (31019R)
DEELNAME
3
5
0
7
Groep 1: 06/05/2019 20:00
SPALBEEK - VAN VELDEKE RIDDERS (30013R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 1: 06/05/2019 20:00
STEVOORT - SINT MARTINUS (30014R)
DEELNAME
10
1
1
3
Groep 2: 07/05/2019 20:00
TESSENDERLO SCHOOT - SINT JOZEFRIDDERS (30015R)
DEELNAME
3
3
0
1
Groep 1: 06/05/2019 20:00
TONGEREN - AMBIORIXRIDDERS (32012R)
DEELNAME
3
5
0
5
Groep 1: 06/05/2019 20:00
VECHMAAL - EBURONEN (32006R)
DEELNAME
6
4
0
5
Groep 2: 07/05/2019 20:00
VLIJTINGEN - SINT ALBANUS (32013R)
DEELNAME
2
1
1
2
Groep 2: 07/05/2019 20:00
ZOLDER - KLUISRIDDERS (30016R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 2: 07/05/2019 20:00
ZUTENDAAL - DALDRAVERS (30018R)
DEELNAME
6
1
0
3
Groep 2: 07/05/2019 20:00
12/05/2019 - ZRTL1903 - RIKSINGEN
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots