{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
17
Ring 17: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 4LRV
13:30
14:26
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:30
HOSTYN ANGELIQUE - DENVER VAN OUDENHOVE
2
13:38
MICHIELS KAREL - FINALLY
4
13:54
MOORTHAMERS FILIP - LINKWOOD
5
14:02
SMET RONNY - QUEEN OF DIAMONDS VAN 'T BEUKELZHOF
6
14:10
BERNAERT EVA - QASTOR VAN DE VRIJENAKKER
7
14:18
GOETHALS AMBER - QUEEN BEE VAN DE BUCXTALE
8
14:26
HOSTYN ANGELIQUE - TOOTS VAN OUDENHOVE
16
Ring 16: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 5LRV
14:30
14:38
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:30
BECK DELPHINE - KLEVRGIRL C-TWO
15
Ring 15: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 6LRV
14:50
15:14
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:50
VAN ROEYEN KAAT - JANIECK
3
15:06
DE STERCKE EVELIEN - O - DIAMANT DANCE
4
15:14
HOSTYN ANGELIQUE - RED QUEEN VAN OUDENHOVE
13
Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:00
16:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
BUGGENHOUT PATRICK - JOLIE NOIRE
2
13:08
GOSSEYE BRITT - FEERIQUE DE REGOR
3
13:16
POLLET WANDA - UNISE VAN DE KAASVELDHOEVE
4
13:24
VAN DE PUTTE LENTE - HERMINE DU COLROY
5
13:32
IMPENS ANTON - LA RESSE II
6
13:40
MACPHAIL ANGELINA - VERLYBET DES HAZALLES
7
13:48
BAEYENS LIEBKE - MAESTRO PLEASE
8
13:56
ROELS AMBER - DARK ACE
9
14:04
TIMBREUR CHARLOT - CALANTUS Z
10
14:12
DE MEERLEER JOHAN - LIBELLE VAN DE WINDMOLEN
11
14:20
ANDRIES ROBBE - PIT THUNDER VAN DE DORPSHOEVE
13
14:36
COLMAN PASCALINE - O'LILLY
14
14:44
VAN PUYVELDE JUSTINE - ORTEGA
15
14:52
DE GREEF INNE - RATINA L
16
15:00
DAUWE EVELINE - FARO
17
15:08
NIMMEGEERS ELLEN - FIGARO
18
15:16
DIELTJENS EMMA - KARINA - TRICHTA
19
15:24
DE WEIRT MATHIEU - VITA
20
15:32
DE WEIRT MARILYNE - OVITA
21
15:40
KESTEMONT ILKE - CHANEL
22
15:48
STRAETMANS KENDRA - ELISE PAS DE CALAIS Z
23
15:56
WAUTERS ARTHUR - OMIRA
24
16:04
CHIUA ANISSA - DORADO ALICANTE
14
Ring 14: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:00
16:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
VERHOEVEN HUYLEBROECK SENNA - EAUROBIC
2
13:08
D'HAEYER NOOR - CHAM'PAGNE VAN 'T' VOORHOF
3
13:16
DE NUL GEOFFREY - FANTASTIQUE VAN DE KRUISHOEVE
4
13:24
MORENO REYES IZA - THORREKE
5
13:32
DE VLEESCHOUWER WIM - REMO CEN
6
13:40
WAUTERS NYAH - WALESKO VH LINDENHOF Z
7
13:48
HERREGODTS MAYTÉ - ACHILLES VAN DE PAARDENBLOEM
8
13:56
PEYNSAERT SARAH - GIZMO
9
14:04
VAN HOECKE STEPHANIE - CALIDA B
10
14:12
DEPAEPE EMMA - ZENO
11
14:20
D'HOLLANDER BEAU - ION VAN DE LA ROSTEEHOEVE
13
14:36
DE VLEESCHOUWER ILANA - AZRAËL VAN'T HOF
14
14:44
VERCAMMEN JANNE - JANOLA-B
15
14:52
VERHELST DYLAN - LITHANO
16
15:00
SONNEVILLE WOUT - JOVANA VAN TERWEST
17
15:08
CAELDRIES ARNE - HOPE VAN DE VIJVERS
18
15:16
OST LISANNE - FASHION
19
15:24
MUYLAERT TONJA - BELLA VAN DE ACHTERDUYST
20
15:32
APER JUSTINE - FIN FIN VAN DE BUCXTALE
21
15:40
VANDERMEYS TIFFANY - JOOLES VAN DE PAARDENBLOEM
22
15:48
DE WITTE SIEN - JOTTA D'INSEGOTTE
23
15:56
VAN DEN BRUELE CELIEN - ALONSO Z
24
16:04
VERCAUTEREN QUINTEN - PLUYSAER VAN HET WEIDSE HOF
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:00
15:40
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
UYTTERSPROT RIET - DENIES VILLA
2
13:08
TURREKENS SIMON - OKADIJA VAN DEN HEUVEL
4
13:24
VAN DEN BOSSCHE LINCY - CHANSON D'AMOUR
5
13:32
VANDORPE MAXINE - HEBRON
6
13:40
PLAETINCK RHUNE - BIJOU DE CAMUS
9
14:04
UYTTERSPROT RIET - ONASSIS II
11
14:20
DELMOTTE SARAH - HAVANNA LD
12
14:28
DE SCHRIJVER AMBER - HAVERBELLE II V/D VRIJENAKKER
13
14:36
BOEL KARIN - OTTORONGO
14
14:44
ANDRIES STEVEN - DOMIAT
15
14:52
MINNEBO BRUNO - QUARTEZ VAN 'T VELDHOEK
16
15:00
DE PAEP KATHY - L' ETE VG
17
15:08
VAN CAUTEREN HELENKA - CHAMP PROUD MARY DC Z
18
15:16
GOVAERT BRIAN - QUIDAMO U
19
15:24
VERCAUTEREN ANDREAS - FARFADET DE ARDICHAMPS
20
15:32
NEIRYNCK LAURE - NEW STAR VAN HET WEIDSE HOF
12
Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:00
15:40
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:08
DE BACQUER JULIE - REGGAE SONG
3
13:16
ANDRIES ROBBE - O'MALLY TER WILGEN
5
13:32
LAHEYNE ELIEN - CALL ME CARRERA
9
14:04
VERHOEVEN HUYLEBROECK DYNAH - EAUROBIC
11
14:20
DE VISSCHER VALERIE - JOOST GRIS Z
12
14:28
SNAUWAERT JENNIFER - SIVA
13
14:36
DE BLANDER YANNICK - PAULETTE VAN EGLEGEM
14
14:44
ZEROUALI SOUMAYA - EXEL VAN 'T SCHAAPHOF
15
14:52
LAHEYNE ELIEN - DOLCE VITA H
16
15:00
PONTZEELE ELIES - LILLY
17
15:08
VAN DROOGENBROECK ILANA - BLUE LAGOON
18
15:16
HEMELSOET ELS - LIEVEKE
19
15:24
REYGAERTS MARIE - DELWAUX A
20
15:32
WYGAERTS CATO - POLY MERCI V/H WEIDSE HOF
VERHELST OPHELIE - ELIAS VAN HILSBERG
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
09:00
11:48
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:08
MARTENS STEVEN - OLIVIA VAN'T MARTENSHOF
3
09:16
GOLZENLEUCHTER TANJA - Q-MAX VAN DE SNYDERSHOEVE
4
09:24
VAN HOVER KARIN - ICARO
5
09:32
VAN HOVE MAGALI - KASJMIR VAN DE DIELAERTHOEVE
6
09:40
DE SMET LIESL - ULTIMATOM Z
7
09:48
MUSSCHE FEBE - CHICA VH GAVERSHOF Z
8
09:56
JANSSENS JOHAN - ORFEO D'EQUI-PURA
9
10:04
BERNAERT HELENA - HALLOBIE II V/D VRIJENAKKER
12
10:28
VAN SEVEREN SANDRINE - GOFINE VD SCHELDEMEERSEN
13
10:36
BUGGENHOUT PATRICK - LOU LOU VAN DE NETHE
14
10:44
GLORIEUX TOON - HEAVY-SHADOW
15
10:52
VAN HUFFEL XAVIER - JADORE VAN SLINDONCKGOED
16
11:00
JANSSENS JOHAN - GRAND-CRU VAN HET GAVERSHOF
17
11:08
VERLINDEN STEFANIE - LANDER VH BLADERENKWARTIER
18
11:16
VANDER MEEREN BIANCA - L'AMOUR VAN DE DOORNHAAG
19
11:24
TINDEMANS IVAN - GRAZIANO 201108427
20
11:32
VAN BOCKSTAL KARLIJN - DERCOS VAN 'T GROENHOF
21
11:40
BERNAERT ELIANA - HALLOBIE II V/D VRIJENAKKER
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
09:00
11:48
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
DE SCHRIJVER PAUL - JUFFER VAN DE VRIJENAKKER
2
09:08
GOETHALS AMBER - QUEEN BEE VAN DE BUCXTALE
5
09:32
BOELENS ISABELLE - CARES ST GHYVAN Z
6
09:40
COLLE BEN - MAEVA
7
09:48
VAN HEGHE AMBER - JAWSON VAN HET PAARDEVELD
8
09:56
ANDRIES NIELS - KRONOS VAN DEN DRIES
9
10:04
DE RUYCK ANN - PALESTRA VAN DE MOTSENHOEVE
10
10:12
COLMAN PASCALINE - GIN-GINNY VAN 'T GROENHOF
12
10:28
DESMYTER ELS - KING D'AUBRY
13
10:36
CORNELIS LUC - ODIN
14
10:44
VAN HOVE JULIE - UNIVERS Z
15
10:52
VANDORPE MAXINE - GAMINE VAN HET PERREVELD
16
11:00
GHESQUIERE JADOT - ALBO
17
11:08
VAN DER JEUGHT SOFIE - VEGA STAR
18
11:16
VAN NEROM SOFIE - OZARANDA VAN 'T WITHOF
19
11:24
VAN HAVERE WIEZE - FREASURE
20
11:32
VAN DE VELDE SAARTJE - JENA
21
11:40
SMET RONNY - QUEEN OF DIAMONDS VAN 'T BEUKELZHOF
MOORTHAMERS FILIP - LINKWOOD
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
09:00
11:48
Nr.
Tijd
Combinatie
3
09:16
VAN DEN BROECK DAPHNE - HINDI DES RAMIES
4
09:24
DE WAEL NIELS - OTHELLO VAN 'T STELENSHOF
5
09:32
DE WINDT CHLOÉ - QUIANA VAN DE HARINGSLEDE
6
09:40
DE SCHRIJVER QUINTEN - JUFFER VAN DE VRIJENAKKER
7
09:48
DE STERCKE EVELIEN - O - DIAMANT DANCE
8
09:56
MICHIELS KAREL - FINALLY
9
10:04
DE TURCK JOHAN - PALINKA VAN DE ROOSBLOEM
10
10:12
VAN VOOREN PATRICK - PORSCHE VAN HET ZONNEHOF
12
10:28
VAN HOVE BRUNO - OBERON VAN DE DIELAERTHOEVE
13
10:36
SMET KATHY - TWIRRE FAN 'E WIGERI
14
10:44
GHESQUIERE MANON - KAPELLO
15
10:52
TURREKENS LUC - O' LADY D' URSEL
16
11:00
BERNAERT EVA - QASTOR VAN DE VRIJENAKKER
17
11:08
COUCHIE LUKAS - TAMINKUS
18
11:16
BUYSE SARA - NOSTALGIE DES VAUX
19
11:24
VAN DE VYVERE SARINA - FEE D'ANSIR
20
11:32
DE GUSSEME PIETER - PALLIETER VAN DE VRIJENAKKER
21
11:40
RUBBENS JANA - ODIE - MERCI VAN HET WEIDSE HOF
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
11:40
Nr.
Tijd
Combinatie
3
09:16
HERSSENS INGE - IRRIS VAN 'TPALMENHOF
4
09:24
DOBBELEIR KAROLIEN - LET'S DANCE
5
09:32
GOEMAN EVELIEN - ILUGA STAR
6
09:40
DE VOS JOLIEN - LITTLE JOE VD HEMELSESCHOOT
7
09:48
MOORTHAMERS SELENA - GOLIAT
8
09:56
CAELDRIES LAURA - MADEMOISELLE VAN DE VIJVERS
9
10:04
CORNU AXELLE - IGLESIAS D
11
10:20
DOBBELEIR KAROLIEN - HYGIEIA STAR VAN OUDENHOVE
12
10:28
DE WISPELAERE FILIP - GRANATE VAN DE HARINGSLEDE
13
10:36
VERHELST FILIP - JOUPY
14
10:44
GOETHALS IRIS - MAGNIFIQUE Z
15
10:52
DHAENENS LISA - DIAMANTIA
16
11:00
BOSMAN MAGRIET - NIRVANA VAN 'T MULDERSHOF
17
11:08
VAN DE WALLE ELINE - L'UNIQUE-S
18
11:16
DECONINCK JULIE - LARKANTA V/H WEIDSE HOF
19
11:24
DE RIJKE DAPHNE - ONYVA DU MARAIS
20
11:32
GOEMAN BO - COCO FLEUR NC Z
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
11:40
Nr.
Tijd
Combinatie
3
09:16
CLOMPEN PATRIK - DREAM G Z
4
09:24
GERNAEY HENRI PAUL - SUNNY STAR VAN OUDENHOVE
5
09:32
CORNELIS LUC - HIPSY
7
09:48
DE BLANDER YANNICK - ISADORA
8
09:56
VAN OSSELAER INA - WINDSEY VAN HET HOF TER WALLE
9
10:04
VAN HECKE LOTTE - GRACIEUSE VAN DE BEKPUT
11
10:20
DE BEULE RONNY - ELVIS BOY VAN DE VELDWEG Z
12
10:28
VAN HAVERE MARIE - FACETA
13
10:36
KETELS LIES - DIOLITA
14
10:44
VAN BAUWEL EVA - DI'AMO VAN DE DONCKERHOEVE
15
10:52
VAN DRIESSCHE LATONYA - ORIELLE V/D MOERVAARTHOEVE
16
11:00
D'HAENE SOFIE - NIETTES VAN 'T LINDEHOF
17
11:08
DE WINDT CHLOÉ - MOZES II P&B
18
11:16
RIJCKBOSCH ILKE - EGANO
19
11:24
VANDE PUTTE BORIS - ROYAL KISS
20
11:32
BERNAERT ELISE - NELLE VAN DE VRIJENAKKER
21
11:40
DE GUCHTENAERE KIMBERLY - FIEBE VAN 'T WATERLATJE
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:00
11:40
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:08
VAN HECKE PAULIEN - INDIGO VAN 'T LANGBOS
4
09:24
SPILLIAERT SARAH - ILUNA VH KOUTERHOF
5
09:32
MEULEWAETER SILVIE - FADALIO VAN DE GASTHOEVE
6
09:40
VAN DEN NESTE LORE - CHOICES BB
7
09:48
NEYRINCK LIES - DANAI VAN 'T ROZENHOF
8
09:56
WILLEMS SASKIA - MOJITO
9
10:04
DE BAERDEMAEKER NESTOR - OZARANDA VAN 'T WITHOF
11
10:20
DIERICK NATHALIE - HORTENSE VAN DEN DRIES
12
10:28
VERCAUTEREN BO - FOGO VAN 'T LEEHOF
13
10:36
DE GUSSEME PIETER - ELASTICA VAN DE HARINGSLEDE
14
10:44
CAELDRIES LAURA - LOTUS DE MUZE
15
10:52
DE GRAEVE ETIENNE - DALI
16
11:00
VERGALLE ELKE - MILAGRO VAN DE VARENBERG
17
11:08
DEWANDEL NELE - AMARETTO VAN DEN HAAGAKKERS
18
11:16
CUVELIER ELISE - THINKA VAN HET STREYENHOF Z
19
11:24
DELMOTTE FREDERIC - JAMAICA VD BISSCHOP
20
11:32
DE SMEDT ELS - HAKUNA MATATA V 'T WATERLATJE
ADRIAENSSENS SOPHIE - DIAMOND JETSKE V'T MOLEKEN
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
11:48
13:16
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:48
VAN ROEYEN TINE - YAKARI VAN HET TRICHELHOF
2
11:56
VERTRIEST BERT - BRYANA V/H TRICHELHOF
3
12:04
DE SCHRIJVER JANA - HYNDRA VAN 'T SMISKE
4
12:12
CAELDRIES LAURA - KIKO VAN DE VIJVERS
5
12:20
DE GUCHT FEBE - BELLA VITA
6
12:28
VERCAUTEREN BO - HOY VAN 'T LEEHOF
7
12:36
DOBBELAERE JASMINE - FAMOUS
8
12:44
SCHELFHOUT STEVEN - HERA G
9
12:52
DHAENENS LISA - BORUSHKA
10
13:00
BERNAERT EVA - JIFKE VAN DE VRIJENAKKER
11
13:08
VLAEMINCK WIVINE - EMIEL
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
09:00
11:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
HOSTYN ANGELIQUE - RED QUEEN VAN OUDENHOVE
2
09:10
DIERICKX DANA - CHEVAL
3
09:20
SCHELFHOUT FRANS - KORRIGANE VAN D'A
4
09:30
DE GRAVE LUC - LUCCA
5
09:40
GOETHALS SARAH - CARANDO VAN DE GOEVELHOEVE
6
09:50
VAN ZELE IMANI - GASPARI VAN DE BURGGRAVE
7
10:00
DE GUCHTENAERE KIMBERLY - KUMANA SAMKA
8
10:10
VERMEULEN TINE - NIMMERDAM SPECIAL VH LINKEBEKE
9
10:20
VANDERKELEN DEBBIE - SIR DANNY
10
10:30
HOFMAN GEERTRUI - KADEE VAN DE KASTEELDREEF
11
10:40
SEGERS EVELYNN - ASANTO V/H TRICHELHOF
12
10:50
VERVECKEN HELEEN - JAYLO
13
11:00
DE COCK EVELIEN - CERLA
14
11:10
REYGAERTS BART - DELWAUX A
15
11:20
DE RUYCK ANN - MY LADY VAN DE WAFELHOEVE
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
11:40
12:20
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:40
DELEENHEER GRIET - LANDSHEER
2
11:50
VAN ZELE IMANI - LION
3
12:00
VAN DEN BROECK LINEA - N' AMYRO VAN GEERTSMEULENBERG
4
12:10
DE BOECK DIRK - GIZMO
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
12:20
13:10
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:20
DE BAETS EDDY - ATHELLO
2
12:30
GILLIS ILSE - BIONA VAN DE QUABEECK
3
12:40
LEMMENS JEAN-PAUL - IFNEY VAN DE QUABEECK
4
12:50
COPPIETERS ANNELIES - CISKA
5
13:00
VAN ZELE IMANI - CARPE DIEM
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A
11:30
12:32
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:30
CORNELIS LUC - ODIN
2
11:31
BAEYENS LIEBKE - MAESTRO PLEASE
3
11:33
MACPHAIL ANGELINA - VERLYBET DES HAZALLES
5
11:37
VYVERMAN LAURA - ISHTAR VAN HET BOOIENHOF
11
11:48
IMPENS ANTON - LA RESSE II
12
11:50
DE NUL GEOFFREY - FANTASTIQUE VAN DE KRUISHOEVE
13
11:52
GOETHALS AMBER - QUEEN BEE VAN DE BUCXTALE
14
11:53
VAN HOVER KARIN - ICARO
15
11:55
ROELS AMBER - DARK ACE
16
11:57
DE VLEESCHOUWER ILANA - AZRAËL VAN'T HOF
17
11:59
COPPENS SARAH - IMKA
18
12:01
BERNAERT EVA - QASTOR VAN DE VRIJENAKKER
19
12:03
ZEROUALI SOUMAYA - EXEL VAN 'T SCHAAPHOF
20
12:04
DEPAEPE EMMA - ZENO
21
12:06
DE SCHRIJVER QUINTEN - JUFFER VAN DE VRIJENAKKER
22
12:08
VAN CAUTEREN HELENKA - CHAMP PROUD MARY DC Z
23
12:10
GOVAERT ELLEN - ILLINOIS VD WITHOEVE
25
12:14
DE WEIRT MARILYNE - OVITA
26
12:15
JANSSENS JOHAN - ORFEO D'EQUI-PURA
27
12:17
DE VISSCHER VALERIE - JOOST GRIS Z
28
12:19
VAN WYNSBERGE EVI - DUCATI DANCER G Z
29
12:21
STRAETMANS KENDRA - ELISE PAS DE CALAIS Z
30
12:23
VAN DEN BROECK DAPHNE - HINDI DES RAMIES
31
12:25
BERNAERT ELIANA - HALLOBIE II V/D VRIJENAKKER
32
12:26
VEHENT SILKE - TOETSI Z
33
12:28
BERNAERT ELISE - NELLE VAN DE VRIJENAKKER
34
12:30
DE GUSSEME PIETER - PALLIETER VAN DE VRIJENAKKER
103
16:07
DE SCHRIJVER AMBER - HAVERBELLE II V/D VRIJENAKKER
MARTENS BRECHT - PATEEKE VAN T' VIANAHOF
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
13:00
16:47
Nr.
Tijd
Combinatie
0
12:58
BRAL STANY - PIPPA VAN DE KORNELISHOEVE
1
13:00
GOVAERT BRIAN - QUIDAMO U
2
13:01
KESTEMONT ILKE - CHANEL
3
13:03
VAN DEN BRUELE CELIEN - ALONSO Z
4
13:05
TEMMERMAN BART - POMMELINE DE ELANDE
5
13:07
VERCAUTEREN QUINTEN - PLUYSAER VAN HET WEIDSE HOF
6
13:09
DE WITTE SIEN - JOTTA D'INSEGOTTE
7
13:11
RIJCKBOSCH ILKE - EGANO
8
13:12
GEEROMS GERT - ALESI
9
13:14
MOORTHAMERS SELENA - LINKWOOD
11
13:18
FLAMEE TIM - QUERIDO AH DE THALEIA
12
13:20
DE GUSSEME PIETER - ELASTICA VAN DE HARINGSLEDE
13
13:22
CARNOY LARISSA - QUELLE FRIVOLE VAN 'T STENENPOORT
14
13:23
RAEMDONCK ELIEN - MR ANNABE VD RIETHOEVE
15
13:25
BAERT KIM - ONLY ONE VAN DE KORTEWEG
16
13:27
NELIS FABIAN - PERES - TROYKA
17
13:29
SCHOLLIERS LOTTE - DEXTER VAN DE STERHOEVE
18
13:31
DE PAEP KATHY - L' ETE VG
19
13:33
GOEMAN BO - KING D'AUBRY
20
13:34
VAN DE PUTTE GINO - IANTHO VAN 'T KEIJSERSHOF
21
13:36
VAN LYSEBETTEN SHARON - HAPPY GIRL VAN DE MARQUETTE
22
13:38
VERWIMP NELE - MYRO
23
13:40
HENDRICKX EVELIEN - PARFUME D'AMOUR V.D. OUBURG
24
13:42
DE VLEESCHAUWER PIETER - QUANTA-COSTA VAN DE SPELONCKHOEVE
25
13:44
DERUYCK YONI - GREEN SLEEPS ORAGE
26
13:45
WUYTACK MARILYN - QUINTANA VAN 'T COOTVELD
27
13:47
TURREKENS LUC - O' LADY D' URSEL
29
13:51
GHESQUIERE MANON - KAPELLO
31
13:55
GHESQUIERE JADOT - ALBO
32
13:56
DE WEIRT MATHIEU - VITA
33
13:58
HERMAN LIEVEN - QINQ QUNTA VAN HET OVERLEDE GOED
34
14:00
TURREKENS SIMON - OKADIJA VAN DEN HEUVEL
35
14:02
SONNEVILLE WOUT - JOVANA VAN TERWEST
36
14:04
VAN GUYSE OLIVIER - QRESY VAN DEN BOSDAM
37
14:06
MEERSSCHAERT AMBER - CLODETTE VAN DEN BOSRAND Z
38
14:07
BYL FLEUR - JALINKA VAN DE ROUETE
39
14:09
BOONE SHELSEY - CHIARA
40
14:11
PENNEMAN FEMKE - LOWENTA VAN DE DORPSHOEVE
41
14:13
VANDER MEEREN BIANCA - L'AMOUR VAN DE DOORNHAAG
42
14:15
CAELDRIES LAURA - MADEMOISELLE VAN DE VIJVERS
43
14:17
VAN HOVE JULIE - UNIVERS Z
44
14:18
VERMEULEN ARTHUR - HIGH WIND VAN TSCHRIJBERG
45
14:20
CORNELIS LUC - HIPSY
46
14:22
D'HAENE SOFIE - NIETTES VAN 'T LINDEHOF
47
14:24
DE MEYER ANKE - PLEASURE VAN 'T MEYERSHOF
48
14:26
VERKINDEREN THOMAS - QUIVIVE VAN DE ROZENBERG
49
14:28
VERKINDEREN VALENTINE - POMME-DUCHESSE VAN DE ROZENBERG
50
14:29
NEYRINCK LIES - ILKE VAN 'T ROZENHOF
51
14:31
SAEYS STEFAAN - AUSTIN M Z
52
14:33
VAN UYTVANCK BJORN - QUINCY VAN DE TRAMROUTE
53
14:35
DE ROOSE YONI - ELFIE DE JOLIE Z
54
14:37
VERBRAEKEL WILLEM - QUE SERA VAN DE KOEBOSHOEVE
55
14:39
HENDRICKX EVELIEN - PAS DE MOI VAN DEN OUBURG
56
14:40
VAN HAVERE MARIE - FACETA
57
14:42
VAN HAVERE WIEZE - FREASURE
58
14:44
DHAENENS LISA - DIAMANTIA
59
14:46
DE WAELE JENS - DUCHESSE D'ANJOU
61
14:50
GOETHALS IRIS - MAGNIFIQUE Z
62
14:51
FRANCO KILIAN - QUINTUS VAN 'T MARTENDONKERF
63
14:53
VAN HOECKE VANESSA - QIQI TEN DAM
64
14:55
PLAETINCK RHUNE - BIJOU DE CAMUS
65
14:57
DE COCK THOMAS - QRISTALLO TEN DAM
66
14:59
DE WINDT CHLOÉ - QUIANA VAN DE HARINGSLEDE
67
15:01
ROBBERECHT STEF - QUALANDO DE CARMEL
68
15:02
DE SMET LIESL - ULTIMATOM Z
69
15:04
DE SMET STEFAAN - PIERROT VAN DE MALTAHOEVE
70
15:06
PREMEREUR LISA - ALEJANDRO
71
15:08
PROVOST WIM - JOLIE VAN'T HOF
72
15:10
VAN DE PUTTE LENTE - HERMINE DU COLROY
73
15:12
SNAUWAERT JENNIFER - SIVA
74
15:13
ROEGIERS KATO - KERDOLA ODEVELD
75
15:15
VAN HECKE PAULIEN - INDIGO VAN 'T LANGBOS
76
15:17
SAEY ANDY - KYRA VAN DEN DOORNDONK
77
15:19
COLMAN PASCALINE - GIN-GINNY VAN 'T GROENHOF
78
15:21
OELBRANDT WOUTER - OTTORONGO
79
15:23
VAN ACKER KOEN - QUADRA VAN 'T LINDEHOF
80
15:24
ANDRIES HANNES - JACKPOT VAN DE DORPSHOEVE
81
15:26
ANDRIES NIELS - PERLEFINE VAN DE ROZENBERG
82
15:28
ANDRIES ROBBE - PIT THUNDER VAN DE DORPSHOEVE
83
15:30
SMET RONNY - QUEEN OF DIAMONDS VAN 'T BEUKELZHOF
84
15:32
UYTTERSPROT RIET - ONASSIS II
85
15:34
PENNEMAN FEMKE - PRESENCE VAN D'AVRIJE
86
15:35
VAN UYTVANCK BJORN - QUATRO VAN DE MEERPUTHOEVE
87
15:37
DE ROOVER DAPHNE - BOHMA
88
15:39
HENDRICKX EVELIEN - PRADA E.H.
89
15:41
VERBRAEKEL WILLEM - QUINTO VAN DE KOEBOSHOEVE
91
15:45
VERCAMMEN JANNE - JANOLA-B
92
15:46
GOETHALS IRIS - GEORGIA VAN DE MEERPUTHOEVE
93
15:48
FRANCO KILIAN - QUINTON VAN'T MARTENDONKERF
94
15:50
MINNEBO BRUNO - QUARTEZ VAN 'T VELDHOEK
95
15:52
BOELENS JASPER - HURRICANE
96
15:54
DE MEERLEER JOHAN - LIBELLE VAN DE WINDMOLEN
97
15:56
VAN CAENEGEM BART - GITANA
98
15:57
SESSELLE ANGELINA-DINARA - COLINO 10
99
15:59
VAN GUYSE OLIVIER - QUINTANA VAN DE DWEERHOEVE
100
16:01
APER JUSTINE - FIN FIN VAN DE BUCXTALE
101
16:03
BERKERS JONAS - QUONKA VD BISSCHOP
102
16:05
DE LOOSE TIM - QUINTERO VAN DE VOSSENHOEK
104
16:08
D'HEER LIESBET - KALIPSO VAN DEN EIKENBOS
105
16:10
MESKENS LIES - MISTIQUE VAN DE PODTSHOEVE
106
16:12
VAN BOCKSTAL LIESL - PEBLES LVB
107
16:14
VERHELST KRISTOF - QWALLY VAN DE MOORTELSHOEVE
108
16:16
SCHELSTRAETE JORRIT - ADORABLE Z
109
16:18
DE WISPELAERE ELINE - PLAYBOY
110
16:19
BLONDEEL ROB - QUALITY STAR DE BALGERHOEK
111
16:21
DE SMET STEFAAN - PRADA VAN DE MALTAHOEVE
112
16:23
VAN UYTVANCK BJORN - QANNAN DA VD MALTAHOEVE
114
16:27
UYTTERSPROT RIET - DENIES VILLA
118
16:34
NEIRYNCK LAURE - NEW STAR VAN HET WEIDSE HOF
119
16:36
GOUBERT TAHNEE - GAMINE VAN DE RUISENBROEK
121
16:40
TEMMERMAN BART - QUINTINA VAN 'T SPIEVELD
122
16:41
PROVOST WIM - JEROOM VAN'T HOF
123
16:43
GOETHALS YENTL - CLAUDIUS VL Z
DHAESE LORE - PHILOU STW Z
TINDEMANS RENZO - TOULOUSE Z
VERSTRAETEN FENNA - OBERLINA VAN DE DORPSHOEVE
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
09:00
10:54
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
VAN LEUVEN JONAS - MUIS VAN 'T SPARRENHUIS
2
09:02
GEEROMS GERT - CANCELLARO ESSE Z
3
09:04
TEMMERMAN BART - ORIANA VD OUDEVELDHOEVE
4
09:06
GEEROMS GILLIAN - STB PERSAN STE HERMELLE
5
09:08
VERHELST FILIP - LITHANO
8
09:14
VAN PUYVELDE JUSTINE - OTSIE VAN 'T LINDEHOF
9
09:16
VAN UYTVANCK BJORN - LITTLE JOE VD HEMELSESCHOOT
10
09:18
ROBBERECHT STEF - GYTTA VAN HOF TER NAILLEN
14
09:26
VAN GUCHT IVO - G'ABU SIMBEL VAN DE HOEVEN
15
09:28
VAN HOVE IVAN - OBERON VAN DE DIELAERTHOEVE
16
09:30
VERHEYEN AN - HEVITA
17
09:32
GEEROMS GERT - ELLIPSE DE LEZELLEC
19
09:36
VERTONGEN CAITLIN - LIBERTY VAN 'T SAS
21
09:40
CARNOY LARISSA - JASMINA VAN 'T STENENPOORT
22
09:42
VAN HESE ILKE - BEST-MIX KARAMEL VAN DE MOLENHOEK
23
09:44
VAN UYTVANCK JOKE - LETITIA VAN DE MEERPUTHOEVE
24
09:46
DE WITTE THAÏS - EMMELY
25
09:48
HAMERLINCK STIJN - KATHARINA VAN DE DURMSTEDE
26
09:50
VERHELST FILIP - JOUPY
27
09:52
VAN LEUVEN JONAS - AMBIORIX Z
28
09:54
VAN OVERSTRAETEN LIES - NACCO VAN DE BREEMEERSEN
29
09:56
DE WAELE JENS - HOLLYWOOD VAN DE HAZAHOEVE
31
10:00
GHESQUIERE MANON - CHELSEY Z
32
10:02
TEMMERMAN BART - KLINTONS DAUGHTER VAN DE OUBURG
33
10:04
MAES WIETSE - OVITA S
34
10:06
GEEROMS GERT - JENNA V
35
10:08
DE PAEP PATRICK - OVER THE TOP VAN DEN HAAGAKKERS
36
10:10
VAN DUYSE GUNTHER - OTIS VAN DE ZEVENSTER
37
10:12
BRAL STANY - INICA VAN DE KORNELISHOEVE
38
10:14
VAN PUYVELDE JUSTINE - DUQUESA DEL CAMPO
39
10:16
ROBBERECHT STEF - NAMOUR DE CARMEL
40
10:18
STIJVEN JEROEN - BRAVOUR VD LINDENBERGH Z
41
10:20
VAN BUYNDER CHARLOTTE - IBAS VB
42
10:22
VAN LAERE TOM - CASEY Z
43
10:24
VAN BOCKSTAL JOERI - GINGER VB
44
10:26
VAN DRIESSCHE ROMEC - OVINA V/DEN HEIKANT
45
10:28
VAN HAUWE STEFAAN - GINGER VD EIKENBOS
46
10:30
VAN HOVE IVAN - NADA VAN SPIEVELD
47
10:32
VERHEYEN AN - ANNOUK
48
10:34
BUWEZ LIEVEN - KISS ME TOU D'OCKEGHEM
49
10:36
VAN LEUVEN JONAS - GIZANI VAN DE GOEVELHOEVE Z
50
10:38
MOORTHAMERS SELENA - GOLIAT
51
10:40
RAEMDONCK ELIEN - FARA DROESHOUT
52
10:42
CARNOY LARISSA - ONAA DI PADUA
53
10:44
VAN HESE ILKE - OTHELLO VAN DEN BOS
54
10:46
CUVELIER FLORENCE - O' VIGOLON VAN HET WEIDSE HOF
55
10:48
TEMMERMAN BART - DEFF LEPPARD
56
10:50
FLAMEE TIM - KIRA VAN 'T MOLENEINDE
57
10:52
VAN HEGHE AMBER - JAWSON VAN HET PAARDEVELD
58
10:54
CLOMPEN PATRIK - DREAM G Z
59
10:56
DE COCK THOMAS - NOBLESSE VAN 'T HOF TE RUYTE
DHAESE LORE - LUANA VAN 'T OUDBOS
NOENS CHRISTOPHE - MYSTERIOUS EYE VD MARTINELSHOEVE
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
13:15
13:57
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:15
ROBBERECHT STEF - DURO VAN HOF TER NAILLEN
2
13:17
VERBRAEKEL WILLEM - FACEBOOK VD KOEBOS Z
3
13:19
GOETHALS AMBER - KOSMIC BLACK ICE VD BUCXTALE
5
13:23
DE COCK THOMAS - LANSON-R
6
13:25
VAN LEUVEN JONAS - CAMERON Z
7
13:27
STUYVAERT ANOUK - IRIS
8
13:29
GOETHALS FENNA - ISAURA VAN DE MEERPUTHOEVE
10
13:33
OELBRANDT WOUTER - KARESSE
12
13:37
BERKERS DORIEN - ARGOS VAN HOF TER NAILLEN
13
13:39
BERKERS JONAS - QUIDAMZIONA Z
14
13:41
DE LOOSE TIM - MIMOSA DE LA VIE Z
15
13:43
VAN HOVE IVAN - MERIJN VAN DE DIELAERTHOEVE
16
13:45
VAN GUCHT IVO - GENTILLE VAN DE PLATAAN
17
13:47
VAN DUYSE PHILIP - GROSSO MODO
18
13:49
DE VLEESCHAUWER CEDRIC - BABET VH Z
19
13:51
DE NIJS KOEN - MISTER Q VAN DE STATIONSHOEVE
20
13:53
ROBBERECHT STEF - LOURDES DE CARMEL
21
13:55
TEMMERMAN BART - NIMBUS VAN DE VOORTAKKER
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
DE COCK THOMAS - JOLIE VAN 'T HOF TE RUYTE
2
09:02
CAELDRIES LAURA - KIKO VAN DE VIJVERS
3
09:04
VAN OVERSTRAETEN LIES - PINOT DWS
4
09:06
VAN HEGHE AMBER - UN DIAMANT RESS Z
5
09:08
JANSSENS JOHAN - GRAND-CRU VAN HET GAVERSHOF
6
09:10
COLMAN PASCALINE - PARFAIT REVE V.H. APPELSVOORDEHOF
7
09:12
VAN HECKE LOTTE - GRACIEUSE VAN DE BEKPUT
8
09:14
KUSI JODIE - HEROS DE LA VIE
10
09:18
GOSSEYE BRITT - FEERIQUE DE REGOR
16
09:30
VAN DE WEGHE HANNE - KIONA VZ
19
09:36
VERTONGEN JAN - CHABLIS VAN HET MEULENHOF
20
09:38
LIPPENS LARA - JONGLEUR DU FORGERON
21
09:40
DE KEYSER SOFIE - NAILAH VD HEFFINCK
22
09:42
DE COCK THOMAS - NISRA - R
23
09:44
POLFLIET LIEVEN - CHUCK VAN DOORSLAARSHOEVE Z
24
09:46
VAN UYTVANCK BJORN - PRETORIA VAN DE TRAMROUTE
25
09:48
VAN CANEYT HANNE - KIGALI VAN 'T HULSTHOF
26
09:50
VERBRAEKEL WILLEM - CUBERLINA II Z
27
09:52
VAN WAES MAARTEN - ORTEGA VAN DE MOERVAARTHOEVE
28
09:54
VERVECKEN HELEEN - JAYLO
29
09:56
VAN GEITE KOEN - FINESSE VAN DE KRUISKOUTER
31
10:00
BERNAERT EVA - JIFKE VAN DE VRIJENAKKER
32
10:02
DE RIJKE DAPHNE - ONYVA DU MARAIS
33
10:04
HENDRICKX EVELIEN - KATOO VAN HET HANEWEEHOF
34
10:06
DE SWAEF LUNA - KORANJA VAN T' NACHTEGAALHOF
35
10:08
COPPENS SARAH - KALINKA
36
10:10
DELMOTTE FREDERIC - JAMAICA VD BISSCHOP
37
10:12
HOOYBERGHS SHELLY - ELTARA VD KATTEN EECK Z
38
10:14
VAN DEN BOSSCHE HANS - PHENYO VAN HET KEYSERSBOS
39
10:16
DE WILDE CHLOE - JUTA STORMWIND
40
10:18
MUSSCHE FEBE - CHICA VH GAVERSHOF Z
41
10:20
KUSI JODIE - KATALINE VAN MC & MC
42
10:22
GOETHALS AMBER - PROUD MARY VAN DE BUCXTALE
43
10:24
VAN GUCHT IVO - PHANTASTIQUE VG STABLES
44
10:26
DE BRAUWER DORLI - HENRY DE REVEL
45
10:28
VAN DEN NESTE LORE - CHOICES BB
46
10:30
VAN DE WEGHE JULIE - INDIRA
47
10:32
VAN DE WEGHE HANNE - KARAMELLE
48
10:34
MAES LINA - LIVISTRO B Z
49
10:36
DE ROOSE YONI - DANTE
50
10:38
OELBRANDT WOUTER - LOEKA
51
10:40
ANDRIES NIELS - KRONOS VAN DEN DRIES
52
10:42
ANDRIES ROBBE - O'MALLY TER WILGEN
53
10:44
RUBBENS JANA - ODIE - MERCI VAN HET WEIDSE HOF
54
10:46
GEEROMS GERT - COCO RICO DLC Z
55
10:48
MALFLIET FRAN - MAXIMA VAN 'T STELENSHOF
56
10:50
MALFLIET MYRTHE - BALOUVI Z
57
10:52
VERCAUTEREN ANDREAS - FARFADET DE ARDICHAMPS
58
10:54
VAN MULDERS BART - BLUE LAGOON
59
10:56
DE WAEL NIELS - OTHELLO VAN 'T STELENSHOF
61
11:00
BERKERS JONAS - ORIO VAN DE EILANDHOEVE
62
11:02
DHOLLANDER TARA - NICERA
63
11:04
MERTENS ANTON - FUEGA DEL CAMPO
64
11:06
VERHELST GEERT - HIPPER-"S"
65
11:08
VAN DEN BROECK DAPHNE - LITTLE PRINCESS V.D. VLASBLOEMHOEVE
66
11:10
VAN PUYVELDE JUSTINE - PITOU VAN 'T LINDEHOF
67
11:12
ROBBERECHT STEF - PANAMA VAN DE KRUISHOEVE
68
11:14
VAN DEN BOSSCHE HANS - MAYBE FOREVER VAN HET KEYSERSBOS
69
11:16
MARTENS STEVEN - OLIVIA VAN'T MARTENSHOF
70
11:18
BECK CHRIS - PRALINE
71
11:20
GEEROMS GERT - HEY JO
72
11:22
DE MEYER ANKE - MR BEAN VAN 'T MEYERSHOF
73
11:24
DE ROOS LIEN - PILATUS VAN 'T BREEZERHOF Z
74
11:26
PENNEMAN HANS - JEWEL STAR SHINING P.S.
75
11:28
DE VLEESCHAUWER CEDRIC - PROUD MARY
76
11:30
JANSSENS BART - ELLA MEA VITA
77
11:32
DE VLEESCHAUWER NELE - PABLO VAN DE BARLEBUIS
78
11:34
DE WINDT CHLOÉ - MOZES II P&B
79
11:36
MOORTHAMERS JOLIEN - PIPPA V/D SPELONCK
80
11:38
QUINTELIER MICHIEL - JEREZ
81
11:40
WUYTACK MARILYN - O - CLIPSE W
82
11:42
WYGAERTS CATO - POLY MERCI V/H WEIDSE HOF
83
11:44
WAUTERS ARTHUR - OMIRA
84
11:46
GOUBERT TAHNEE - FORTUNA VAN DE RUISENBROEK
85
11:48
BRAET ROBIN - INDY VAN HET IJZEREN LINDENHOF
86
11:50
VAN GEITE KOEN - MYSTIQUE VAN DE KRUISKOUTER
87
11:52
HENDRICKX EVELIEN - PEBLE VAN DE DWEERHOEVE
88
11:54
CRIEL CHLOÉ - GENTLE TOUCH D'OCKEGHEM
89
11:56
TEMMERMAN BART - PINOT VAN SPIEVELD
91
12:00
GEEROMS GERT - PATRONES VAN DE WINDMOLEN
92
12:02
BOONE SHELSEY - J'ADORE VAN DE ZWARTE STOK
93
12:04
VAN BOGAERT JONI - FEDERER
94
12:06
SIMONS ELLEN - FIRST MATE
95
12:08
VAN MULDERS BART - FAUVETTE DE LA MAZURE
96
12:10
ROBBERECHT STEF - PANDORA VAN DE KRUISHOEVE
97
12:12
LENSSENS STEFANIE - DIEZARA
98
12:14
DE PROFT ANNELIES - LUMINO V.'T. MOLENHOF
99
12:16
HEIRMAN LENNERT - NATASCHA
100
12:18
RAEMDONCK LAURA - ON THE ROCKS TER SALEGHEM
101
12:20
BUYSE SARA - NOSTALGIE DES VAUX
102
12:22
GOEMAN BO - COCO FLEUR NC Z
103
12:24
COOLS JONAS - CALANTUS Z
NOENS CHRISTOPHE - NARNIA DC DM
NOENS CHRISTOPHE - ONORT DC - DM
20/09/2020 - ZRTO2000PR - PROVINCIAAL HAALTERT
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots