{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ingeschreven verenigingen
Vereniging
#combinaties
springen
#combinaties
dressuur
#groeps
combinaties
#ruiters
Tijdsgroep
Inschrijvingslijst
AALST - DENDERRUITERS (40001R)
DEELNAME
2
1
0
2
Groep 3: 16/09/2020 21:00
APPELS - ZANDRUITERS (41001R)
DEELNAME
7
5
0
8
Groep 3: 16/09/2020 21:00
BAARDEGEM - VONCKRUITERS (40002R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 3: 16/09/2020 21:00
BASSEVELDE - SINT AGATHA (42001R)
DEELNAME
25
11
0
20
Groep 3: 16/09/2020 21:00
BAZEL-HAASDONK - WISSEKERKERUITERS (45020R)
DEELNAME
1
7
0
6
Groep 3: 16/09/2020 21:00
BELSELE - JONG WAASLAND (45001R)
DEELNAME
2
3
0
5
Groep 3: 16/09/2020 21:00
BEVEREN - SINT MARTINUS (45002R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 3: 16/09/2020 21:00
BRAKEL - SINT PIETER (44001R)
DEELNAME
1
3
0
2
Groep 3: 16/09/2020 21:00
BURST - SINT MARTINUS (40003R)
DEELNAME
2
3
0
4
Groep 3: 16/09/2020 21:00
DENDERWINDEKE - WEDERGRATE (40014R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 3: 16/09/2020 21:00
EKSAARDE DOORSLAAR - KRUISRIDDERS (45004R)
DEELNAME
14
8
0
12
Groep 3: 16/09/2020 21:00
ERPE MERE - LEVADE (40016R)
DEELNAME
11
11
0
15
Groep 3: 16/09/2020 21:00
EVERGEM - SINT KRISTOFFEL (43002R)
DEELNAME
4
3
0
6
Groep 3: 16/09/2020 21:00
GAVERE - D'HULLERUITERS (44006R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 3: 16/09/2020 21:00
GERAARDSBERGEN - SINT ADRIAANRUITERS (44008R)
DEELNAME
4
6
0
5
Groep 3: 16/09/2020 21:00
HAALTERT - SINT JORIS (40006R)
DEELNAME
12
4
0
6
Groep 1: 16/09/2020 19:00
KALKEN - CALKINERUITERS (41004R)
DEELNAME
10
2
0
6
Groep 1: 16/09/2020 19:00
KALLO - DE WASE WOLVEN (45006R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 1: 16/09/2020 19:00
KERKSKEN - SINT MAARTENSRUITERS (40007R)
DEELNAME
1
2
0
2
Groep 1: 16/09/2020 19:00
KIELDRECHT-VRASENE - LOWEGRUITERS (45007R)
DEELNAME
13
11
0
11
Groep 1: 16/09/2020 19:00
KLEIN SINAAI - BAUDELOORUITERS (45011R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 1: 16/09/2020 19:00
LOCHRISTI - CHRISTI RUITERS (43003R)
DEELNAME
4
2
0
4
Groep 1: 16/09/2020 19:00
LOKEREN HEIENDE - HEILIG HARTRUITERS (45008R)
DEELNAME
2
2
0
2
Groep 1: 16/09/2020 19:00
LOTENHULLE - KRUISRIDDERS (43004R)
DEELNAME
0
2
0
2
Groep 1: 16/09/2020 19:00
MAARKEDAL - VLAAMSE ARDENNENRUITERS (44003R)
DEELNAME
10
8
0
11
Groep 1: 16/09/2020 19:00
MALDEGEM - SINT BARBARA (42003R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 1: 16/09/2020 19:00
MELDERT - KRAVAALRUITERS (40009R)
DEELNAME
6
5
0
5
Groep 1: 16/09/2020 19:00
MELSELE - ONZE LIEVE VROUWRUITERS (45009R)
DEELNAME
0
2
0
2
Groep 1: 16/09/2020 19:00
MENNEN OOST-VLAANDEREN - MENVERENIGING (49001R)
DEELNAME
0
0
0
0
MERELBEKE - SINT ELOOIRUITERS (43005R)
DEELNAME
1
3
0
4
Groep 1: 16/09/2020 19:00
MOERBEKE WAAS - SINT ISIDOOR (43007R)
DEELNAME
15
3
0
12
Groep 1: 16/09/2020 19:00
MOERZEKE - SINT MARTINUS (41005R)
DEELNAME
21
3
0
13
Groep 1: 16/09/2020 19:00
NINOVE - DE KOEPOORT (40011R)
DEELNAME
6
9
0
10
Groep 1: 16/09/2020 19:00
OOSTERZELE - VINKEMOLEN (43008R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 1: 16/09/2020 19:00
SCHELDEWINDEKE - WINTICAMRUITERS (43009R)
DEELNAME
0
8
0
6
Groep 2: 16/09/2020 20:00
SINAAI - LIJSDONCKRUITERS (45010R)
DEELNAME
7
17
0
16
Groep 2: 16/09/2020 20:00
SINT JAN IN EREMO - SINT JANSRUITERS (42005R)
DEELNAME
2
2
0
1
Groep 2: 16/09/2020 20:00
SINT PAUWELS - SINT PAULUS (45014R)
DEELNAME
3
0
0
1
Groep 2: 16/09/2020 20:00
SINT-GILLIS-WAAS - SINT EGIDIUS (45012R)
DEELNAME
11
3
0
10
Groep 2: 16/09/2020 20:00
SINT-NIKLAAS - HET SOETE WAASLAND (45013R)
DEELNAME
12
5
0
10
Groep 2: 16/09/2020 20:00
TEMSE - SINT AMELBERGA (45016R)
DEELNAME
0
1
0
1
Groep 2: 16/09/2020 20:00
WAARSCHOOT - SINT GHISLENUS (43011R)
DEELNAME
2
0
0
2
Groep 2: 16/09/2020 20:00
WAASMUNSTER - DURMERUITERS (41007R)
DEELNAME
11
10
0
12
Groep 2: 16/09/2020 20:00
WACHTEBEKE - SINT HUBERTUS (43012R)
DEELNAME
11
9
0
11
Groep 2: 16/09/2020 20:00
ZAFFELARE - ZUILDERUITERS (43013R)
DEELNAME
7
6
0
5
Groep 2: 16/09/2020 20:00
ZELE - SINT LUDGERUS (41008R)
DEELNAME
22
5
0
20
Groep 2: 16/09/2020 20:00
ZOMERGEM - SINT MARTINUS (43014R)
DEELNAME
2
5
0
5
Groep 2: 16/09/2020 20:00
ZOTTEGEM - ZOTTEGEM (40012R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 2: 16/09/2020 20:00
ZWIJNDRECHT - SINT MACHUTUSRUITERS (45019R)
DEELNAME
2
1
0
3
Groep 2: 16/09/2020 20:00
20/09/2020 - ZRTO2000PR - PROVINCIAAL HAALTERT
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots