{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse B
08:00
12:28
Nr.
Tijd
Combinatie
6
08:10
PRIMUS KIRSTEN - INIESTA
7
08:12
PEETERS IMKE - CADELL Z
8
08:14
MOLS MARLEEN - QU'ELLE EST BELLE VAN 'T PARDASSENHOF
9
08:16
LEENAERTS STEF - QADIRA VAN DE CAPPELAKKER
10
08:18
SANDERS LODE - JAGUAR DE LALOENA
11
08:20
GASTMANS STEPHANIE - HINDERICO W
12
08:22
STES HANNE - QILOT OF BALLMORE
13
08:24
VERMEIREN LENA - EVITA VAN PERBEEMD
14
08:26
AERNOUTS NATHALIE - QUINTOUCHA VD
21
08:40
SCHEIRS PAUL - QUINTO STAR S.P.
24
08:46
POELMANS GUIDO - HERMES VAN HET STRATENEINDE
25
08:48
BROSENS GLEN - INDIRA VD GOORMEREN
26
08:50
VERSTAPPEN JO - QUALITE 'V'
27
08:52
AERNOUTS KRIS - QUADRUPPEL VAN ' T KLATERVEN
28
08:54
TACK LOUISE - CALLISANDRO V.H.
29
08:56
VAN GIEL HERMAN - GILLES
31
09:00
HEREMANS ELLEN - VIALE-V
32
09:02
MOLS MARLEEN - QUALITY GIRL VAN 'T RAVENNEST
33
09:04
DE WACHTER SOFIE - PRIMA DONNA VAN 'T STELENSHOF
34
09:06
REVYN NELE - QETESH VAN DESTA
35
09:08
VAN DEN DRIES NAOMI - OTHELLO VAN DE LOOISE HEIDE
36
09:10
LAURENS KOENRAAD - J'ADORE VAN'T LAURENSHOF
37
09:12
SCHEIRS PAUL - QUINLAN
38
09:14
LEENAERTS STEF - PEPPER DE RIGO
39
09:16
COECKELBERGHS SISSI - KADIRA
40
09:18
SMETS LENNERT - QUESTE Q VAN ' T LAURENSHOF
41
09:20
MATTHYSEN LAURENS - QUELLE BELLE 55
42
09:22
SANDERS LODE - JARCEL DE LALOENA
43
09:24
GODRIE YMAANI - I'STAR BEE
44
09:26
VAN DER SCHRAELEN MARCO - QUINO + RC
45
09:28
DE BOECK SARA - JADINKA VAN HET LELIEHOF
47
09:32
VAN DEN BRANDE LEO - EMINENCE
48
09:34
CALUWE MARIO - EDDIE VD Z
49
09:36
OOMS LUDO - MYRCO VAN DE MOLENDRIESHOEVE
50
09:38
OOMS JOHAN - PIXIE VAN DE MOLENDRIESHOEVE
51
09:40
GEERTS JEROEN - QUILENKAN G
52
09:42
VAN HAM ELS - QARTIER VAN D'OUDE PASTORY
53
09:44
VAN DEN BULCK THIBO - KIKA
54
09:46
VERAGHTERT GERT - QUINTA VAN HET ZEVENVINDEL
55
09:48
LAENEN FILIP - QATARO VAN DE SAFFRAANBERG
56
09:50
BAETEN LARA - KALYPSO
57
09:52
AERNOUTS KRIS - QUANTRO VAN ' T KLATERVEN
58
09:54
VERBRUGGEN MEREL - MAJESTIC VAN 'T STEENPUTTENHOF
59
09:56
LAMBRECHTS PAUL - QUMANO VAN DE LAGE HEIDE
60
09:58
AERNOUTS WOUTER - QUWENTA
61
10:00
VAN GOOLEN JILL - SPIRIT F
62
10:02
MEEUWSSEN SOFIE - LOWIE VAN DE OPSTAL
63
10:04
SPITS JORICH - LAVINO
64
10:06
DE LAET NILS - QWINITA VAN HET LELIEHOF
65
10:08
NAETS MIRTHE - QUARASCO VAN DE MOLENBERG
66
10:10
AERTSEN LEONIE - CARRE VH MEZENHOF Z
67
10:12
MATTHYSEN LAURENS - QUELLE PRINCESSE 55
68
10:14
COECKELBERGHS SISSI - JACARDO VAN 'T WINKELHOF
69
10:16
VAN GORP GERT - QUIDESSA VG
70
10:18
JANSSENS JAN - OLIJFJE JW VAN DE MOERHOEVE
71
10:20
VERDONCK DANNY - PEBBLES
72
10:22
HEREMANS LISSA - JOYCE VH ZARRENHOF Z
73
10:24
HEREMANS KELLY - KOSMO
74
10:26
VERBIST LINDE - LOLITA VAN DE KROON
75
10:28
VAN LAER KRISTOF - QUERIDO DE L'ART
76
10:30
BROECKX TOMMY - OYSTER VAN DORPERHEIDE
77
10:32
VAN DEYNZE AXL - DORIEN
78
10:34
VERVECKEN NIK - ONA VAN DE WATERKANT
79
10:36
VAN ROMPAEY ISIDOOR - NALU Z
80
10:38
DE WITTE JANTINE - EBRO
81
10:40
GEERTS JEROEN - QUISALLE
82
10:42
VERLINDEN MARIE - OCEANE J&F CHAMPBLANC
83
10:44
SIPS YENTE - NELLEKE VAN DE RENTHOEVE
84
10:46
OEYEN WENDY - HOPE VAN DE KEIHOEVE
85
10:48
ROMBOUTS STIJN - OTHELLO VAN DE SCHAGGELHOEVE
86
10:50
AERNOUTS KRIS - QUINQUINA VAN 'T KLATERVEN
87
10:52
VERVOORT ALINE - DIABLO Z
88
10:54
VAN DEYNZE ARNO - DORIEN
89
10:56
VERVOORT MIRT - HELIA VAN DE PERTJESHOEVE
91
11:00
DOCKX PASCALE - LIBLAICO
92
11:02
SWANNET SOFIE - DONAR-T
93
11:04
VETS MARTHE - ILSARIETE VAN DE KROON
94
11:06
BLOCKX GERT - LIVINGSTON R
95
11:08
DAMEN BART - LEONIDAS VAN DE ZUUTHOEVE Z
96
11:10
DE RIDDER ELIEN - ILLIAN DI CANTERO
97
11:12
SMETS JORDY - FISCUS
98
11:14
TORMANS MARTIJN - QUINTANA G.V.L.
99
11:16
VAN DE PERRE SOFIE - CHOCO DE NYZE Z
101
11:20
VERHAEREN SIEBE - WELFAIRE VAN DE PAARDEHOEVE
102
11:22
HERMANS KRIS - PABLO-H
103
11:24
KENIS EVELIEN - QLOWIE D' HESSY
104
11:26
VERELST WANNES - QUARTZ
105
11:28
VERHEYEN NANE - QUINNETTE VAN DE GANZENAKKER
106
11:30
DIELS TOM - LAVINA TODI Z
107
11:32
JACOBS JULIE - QUATRO DE TOXANDRIA
108
11:34
FEYAERTS JAN - PALOMA VAN DE WENDY KURT HOEVE
109
11:36
DE WITTE JANTINE - EROS
110
11:38
CUYPERS LOTTE - MY SPECIAL FLEUR
111
11:40
VERMEIREN ELISE - QUANTOLINE - V
112
11:42
VAN HOECK HANNE - CORALDINIA DRUM VH JUXSCHOT Z
113
11:44
VAN LAER LIESBETH - ORAGE DE L'ART
114
11:46
AERTS MARIEKE - EL GATO DEL DIABLO
115
11:48
DE MEUTTER HANS - OLIANA DMW
116
11:50
GEERTS RENO - C'EST CHIQUE VAN BUWA Z
117
11:52
MERTENS PAULIEN - QUDO
118
11:54
VAN OLMEN DORIEN - QUINN VAN BERKENIJS
119
11:56
LENAERTS EVI - QUIRELLE VAN HET EIKENHOF
121
12:00
OEYEN WENDY - HOLLIDAY VAN DE KEIHOEVE
122
12:02
VAN LAER KRISTOF - PAPILLON DE L'ART
123
12:04
DE KEYZER EMILIE - C'EST CEZAR
124
12:06
VAN BEEK LINSIE - KA VAN DE ZILVERENHOEK
125
12:08
VAN HERCK STIJN - LONKA VAN DE GORTEN
126
12:10
BRUYNINX DAISY - DANTON VAN HET EELSHOF Z
127
12:12
VAN DIJCK ELLEN - PARCO VAN DE HEIRBAAN
128
12:14
VAN HOOF EMMA - KASPER V V B
129
12:16
VAN HOOF SIMON - ORIGISTAR VDN
130
12:18
VERHAEGEN CEALLACH - CELICA VAN HET EELSHOF
131
12:20
VERHEYEN WIM - E.FABER Z
132
12:22
VAN STEEN KRIS - QUEL TORREO T
133
12:24
DIELS TOM - LUNA S
134
12:26
BIERMANS PIEN - POWER-H
HOFKENS AMKE - HAYA VAN DE BLOKVENHOEVE Z
HUYBRECHTS ANKE - OIKA JOY
MERTENS THOMAS - DANTON VAN HET EELSHOF Z
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
14:00
15:32
Nr.
Tijd
Combinatie
4
14:06
CAERS JAN - COMING HOME Z
6
14:10
VAN THILLO SIMON - GALICIA D'AUVRAY EC
7
14:12
VINCKX DIRK - BORUS
8
14:14
PILLOT ANNE - CYLOU Z
9
14:16
MAES YOREN - M' ORANGE M
10
14:18
LEENAERTS STEF - DAKENTO Z
11
14:20
MATTHYSEN LAURENS - BE COOL- G
12
14:22
SCHEIRS PAUL - MANON VAN DUITSCHOOLHOF
13
14:24
CALUWE MARIO - VALENTINA DH Z
14
14:26
SPITS JORICH - GOUDSMID V.D.PONYHOEVE
15
14:28
DE BEUCKELAER SEBASTIAN - CURIOSA VAN SILCO
16
14:30
VINCKX DIRK - EQUILLINE VAN DE MARSWEG
17
14:32
OOMS TIM - KYBA VAN DE JOMAHEIDE
18
14:34
VAN DEN EYNDE ANOUK - MISS FINE
19
14:36
VAN LAER KRISTOF - LA VITA DE L' ART
21
14:40
VAN LAER LIESBETH - GIANA
22
14:42
JANSSENS SOFIE - ANYBODY
23
14:44
VERMEIREN ELKE - GEQUAN VD BARTVELDEN
24
14:46
VAN MASSENHOVEN WALTER - GAYA
25
14:48
PEETERMANS PASQUINEL - KARAAT VAN DE BRANDKREEK
26
14:50
CLAES TIM - KITANA
27
14:52
DE WEERDT JEROEN - LINKE VAN 'T MUILSHOF
28
14:54
VERAGHTERT GERT - LATINA VAN HET ZEVENVINDEL
29
14:56
VAN STEEN KRIS - MAXIMA T
31
15:00
SNOEYS MARIEKE - JUMANI VAN HET LOCK
32
15:02
HELLEMANS LUKAS - KADET - P
33
15:04
ADRIAENSEN NICK - MYSTIQUE VD MIDDELSTEDE
34
15:06
KENIS EVELIEN - ELEONOOR VAN HET EEGDEKEN
35
15:08
LAENEN FILIP - INKA
36
15:10
VAN DIJCK ROB - CADANZ VAN 'T ZORGVLIET
37
15:12
MATTHYSEN LAURENS - LA PRINCESSE VD MIDDELSTEDE
38
15:14
AERTSEN LEONIE - JEUNESSE S
39
15:16
CAERS JAN - JADA
40
15:18
BAX MARIJKE - KAMILIO VAN 'T HEIKE
41
15:20
BERKVENS SHELSEY - MELANIE
42
15:22
DE BEUCKELAER SEBASTIAN - KYLENA VD WOLFSKOOY
43
15:24
JANSSENS JEFF - NOODLES VAN HET BERGSKEN
44
15:26
SPITS JORICH - GAMBLE S
45
15:28
GEERTS JEROEN - JAPRILLI VH
46
15:30
VAN KEER ELS - DESTINATION UNKNOWN
OOMS JULIE - DIARADO- SON Z
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse L
08:00
09:58
Nr.
Tijd
Combinatie
3
08:04
AERNOUTS JURGEN - PIPPA F
5
08:08
VERMEIREN NELE - OMILIA
6
08:10
OOMS JULIE - ILKA B
7
08:12
VERMEIREN DRIES - HELENA VAN PERBEEMD
8
08:14
VAN DER SCHRAELEN MARCO - SHIVA+RC Z
9
08:16
VAN THILLO SIMON - PALLADIO VT
10
08:18
VAN DIJCK ALFONS - DARIO
11
08:20
VAN ASSCHE XANTIA - BARTHEL VAN DER CLAEVERVALLEI
12
08:22
SMETS LENNERT - LORRE VAN 'T LAURENSHOF
13
08:24
LAURENS KOENRAAD - FLASCH VAN 'T LAURENSHOF
14
08:26
CALUWE STEFAN - NOXX
15
08:28
CALUWE JELLE - OLANA VAN DEN UILENBOS
16
08:30
VAN DIJCK PETER - G.PASSIFLORA K.C.
17
08:32
LAUWERYSEN VICTOR - KARLA
18
08:34
VAN DEN BERGH MARIEKE - BE PLEASURE
19
08:36
VERSMISSEN SILKE - SINHUS
20
08:38
DOCX LOUISE - GALICE SSB
21
08:40
VERAGHTERT GERT - PLEKTRUM
22
08:42
GORIS TOM - PRESCO P VANDEMELLE
24
08:46
JACOBS NETTE - GERONE
26
08:50
CABERGHS DONNEE - LIBERTE VAN'T REBELSHOF
27
08:52
GORIS HANNE - NOTIFY CASTANOO
28
08:54
GORIS DAVY - CONTADOR Z
29
08:56
OOMS JULIE - JERKA VAN DE NOORDHEUVEL
30
08:58
AERNOUTS WOUTER - PAPILLON CASTANOO
31
09:00
HOOYBERGHS STEPHANIE - EAGLEGIRL VAN 'T ARK VAN NOACH
32
09:02
COPE ROMY - BARON VAN SCHAARLAKEN
33
09:04
VERELST WANNES - CAIRO VD WITHOEVE Z
34
09:06
FRANCOIS LORE - GUNNA HORTA
35
09:08
COENEN STIJN - MILANO C
36
09:10
VERMEIREN NELE - ORIGI VAN STERBOS
37
09:12
TEUNKENS JENS - OVITA VAN DEN BERG
38
09:14
NUYTS DORIEN - ALDO DE REVE
39
09:16
BOONE MARTHE - ATINKA
40
09:18
LAENEN FILIP - PIPPA VAN DE EINDEKENS
41
09:20
BRAEKMANS KRISTOF - FORZA
42
09:22
LENAERTS EVI - POMME-LYNN VAN HET EIKENHOF
43
09:24
DIELS TOM - CASPER GUDI Z
44
09:26
GORIS TOM - PILAR TG VAN DE MELLE
45
09:28
VERSCHUEREN FREDERIK - ONA VD WITHOEVE
46
09:30
MERTENS PAULIEN - KAMPUS VAN 'T HEIKE
47
09:32
GOETSCHALCKX NIEKE - DISAURA
48
09:34
VOETEN MICHIEL - IDOOL VAN DE SCHOORSCHEHEIDE
49
09:36
AERNOUTS NATHALIE - HUWENTA
50
09:38
VERSMISSEN SILKE - EYECATCHER VAN HET BORZEHOF
51
09:40
SCHELKENS TIFFANY - HOSTA VAN DE WITHOEVE
52
09:42
VAN DEN BOSCH MELISSA - LUSTY BOY DE LORETTE
53
09:44
VAN DOORSLAER EMMA - ALICANTE JVH Z
54
09:46
VAN HOECK JEF - PEDRO VAN 'T LAARHOF
55
09:48
VAN HOECK JAN - MASTER VD HOOGHOEVE
56
09:50
AERTS BIRGITTE - NIXON NC
57
09:52
GORIS HANNE - SELINDA
58
09:54
VERHEYEN RUUD - NO DOUBT
59
09:56
PAULUSSEN EVELIEN - NEVADA EP
60
09:58
OOMS JULIE - LEVISTA Z
VINCKX DIRK - PRIMEUR VAN DE BLEEKVENHOEVE
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse L
10:30
12:28
Nr.
Tijd
Combinatie
5
10:38
BROECKX YANA - FRIVOLLE VAN HET EELSHOF
6
10:40
VAN GORP NICK - PANDORA VG
7
10:42
AERNOUTS DIETER - PYRANKA VAN 'T ACHTERHOF
9
10:46
SCHEIRS PAUL - MIDNIGHT SUGAR
10
10:48
SANDERS LODE - HOTJIK
11
10:50
HAVERMANS INE - PORSCHE D'AVENA HOMBRE
13
10:54
STEENACKERS LIES - NEW - HOLLAND
14
10:56
SNOEIJS KOEN - IMPRESSA
15
10:58
BROSENS KAAT - CARTINA Z
16
11:00
GEERTS ANNELIES - FITAREUSA
17
11:02
SMEYERS THOMAS - NANOU "S" VAN 'T KERSTENHOF
18
11:04
SOETEMANS SANNE - KULDERZIPKE VAN ' T KERSTENHOF
19
11:06
BOSCH BRAM - HAPPY DENTO J
20
11:08
VOETEN MARK - LAVIGNE Z
21
11:10
VEDADI FARAH - ZAPPA PP Z
22
11:12
LEENAERTS STEF - PACIFIC
23
11:14
LEENAERTS LOES - ONDIATA
24
11:16
WILLEMSE RAF - PERLANDO
25
11:18
CLAESSENS AN - CELSIUS
26
11:20
SPITS JORICH - POMME CASTANOO
27
11:22
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - PIRLO
28
11:24
RIGOUTS STEF - ELENJA
29
11:26
ADRIAENSEN NICK - OLYMPIA VD MIDDELSTEDE
30
11:28
AERNOUTS DIETER - PRINCES VAN 'T ACHTERHOF
31
11:30
FRANSEN RENÉE - ECORDA
32
11:32
BROECKX YANA - FANTASTIQUE VAN HET EELSHOF
33
11:34
VAN KEER ELS - ONE OF JOOP111 VAN DE MOLENBERG
34
11:36
VAN GORP NICK - HERCULES VG Z
35
11:38
MARIEN JANA - PASIONELLE VD WITTE DRIESENDIJK
36
11:40
GOETSCHALCKX BART - PALIETER V/D ESBERG
37
11:42
HEYLEN SEPPE - PICARD
38
11:44
GEERTS JEROEN - PADDINGTON VD
39
11:46
VAN LAERHOVEN AXELLE - ILYA VAN HET ETTINGENHOF
40
11:48
VAN DEYNZE ARNO - BICKEL
41
11:50
VERVECKEN NIK - JENNA VAN DE MEULENBERG
42
11:52
AERNOUTS KRIS - ON THE ROCKS VAN 'T KLATERVEN
43
11:54
VERVECKEN INE - DANTE
44
11:56
MARTENS INNE - D. ZWOTTIE
45
11:58
STAQUET DIRK - COMEROMY VAN HET KEIZERSHOF Z
46
12:00
GEERTS ANNELIES - CIDENA
47
12:02
SOETEMANS SANNE - FIDELITY VAN 'T KERSTENHOF
48
12:04
SIPS YENTE - FHILKE'S
49
12:06
ROMBOUTS STIJN - PRETTY GIRL VAN 'T KATTEGAT
50
12:08
VAN ROMPAEY ISIDOOR - MISS CLOE ODTH Z
51
12:10
DE BOECK FRANK - TRENTINO A Z
52
12:12
BOSCH LISSE - LA VINA VAN 'T GREESA
53
12:14
BOSCH BRAM - PANDORA V/ D WATERINGHOEVE
54
12:16
BAX MARIJKE - JOBERLINA VAN DE KAPEL
55
12:18
TIMMERMANS ESTHER - HARVEY
56
12:20
SPITS JORICH - KARMIJN ES
57
12:22
HUYSMANS JEF - MERLOT VAN DE BRETHEI
58
12:24
MAES YOREN - GANDUR
59
12:26
VERVOORT ALINE - DARDANELLE VD KROON
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse M
13:30
15:54
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:32
LENAERTS EVI - OSCAR VAN DE ROMSTEE
3
13:34
LAUWERYSEN VICTOR - JYLLENA
4
13:36
VAN DEN BERGH PIETER - INFINITE VAN DE KAPEL
5
13:38
SPITS JORICH - ILENDO VD PONYHOEVE
7
13:42
VAN DER SCHRAELEN MARCO - V POWER DK Z
8
13:44
BERKVENS SHELSEY - NELL V.G.
9
13:46
SOMERS NONA - ORIGINALS "S"
10
13:48
STOFFELEN JAN - OVITO VAN DE LOOISE HEIDE
11
13:50
CEUSTERS BERT - OH MON DIEU VAN ' T REBELSHOF
12
13:52
HELLEMANS LUKAS - MADONNA VAN MORETUS
13
13:54
VAN KEER ELS - KASSE
14
13:56
WILLEMSE RAF - KWANDOR
15
13:58
SMEYERS THOMAS - INDEZZ
16
14:00
HERMANS KRIS - OLYMPIA - H
17
14:02
VERELST ROBBE - MINOS VAN DE BREM
18
14:04
MALISART KOBE - CENTO V.D.PONYHOEVE Z
19
14:06
MALISART MICHELLE - KALINKA
20
14:08
WUYTS LEEN - LARINKA VAN 'T LUSTHOF
21
14:10
HEYLEN RIK - ALASKA VH LEYSEHOF Z
22
14:12
VANHOOF PIETER - OPIUM V/H RUSSELTVELD
23
14:14
ADRIAENSEN NICK - OBLIGE VD MIDDELSTEDE
24
14:16
TORMANS MARTIJN - ORIGI VAN ' T ROOSAKKER
25
14:18
RENDERS LISE - JUSTIFEUER G & W
26
14:20
HEYLEN SEPPE - HANTICA VAN DEN BERG
27
14:22
VAN GORP GERT - TOKIO VG Z
28
14:24
VAN DE MIEROP NICK - O' GUST VDM
29
14:26
STAQUET DIRK - KAJ VAN 'T JENNEKENSHOF
31
14:30
MERTENS TOM - LARISSA VAN HET EELSHOF
32
14:32
STOFFELEN TOM - ORBAN V/D GANZENAKKER
33
14:34
BUYENS BART - FRISIA'S TWINKELING Z
34
14:36
SNOEIJS MATHIAS - OPORTO VAN BERKENRIJS
35
14:38
GOETSCHALCKX BART - OBAMA V/D ESBERG
36
14:40
BRUYNINX DAISY - ELTON VAN HET EELSHOF
37
14:42
VERHEYEN WIM - MYSTRI
38
14:44
WYNANTS DYLAN - INESSE-WK
39
14:46
BERKVENS SHELSEY - ELWAN VAN BEEK Z
40
14:48
VAN DEN HEUVEL DENNIS - OTHINKA VAN 'T LUSTHOF
41
14:50
VANDERBRUGGEN AMELIE - FLEUR DE PONT QUATRE
42
14:52
VERMEIREN NELE - MADI - LILI
43
14:54
NOTERMAN ASHLEY - BACARADA Z
44
14:56
DILLEN WANNES - ARGENTINUS V/D DONKERSHOEVE Z
46
15:00
VAN DER LINDEN SAM - MONA DE REGOR
49
15:06
VANSPRINGEL BO - NORLANDO
50
15:08
VERMEIREN ELKE - BALOU
51
15:10
PILLOT ANNE - CHELSY Z
52
15:12
MALISART KOBE - JAGUAR
53
15:14
VANHOOF PIETER - ORYANTA V/D HOLVENHOEVE
54
15:16
MAES YOREN - O'VIVE M
55
15:18
VAN DE POL NICOLAS - COPINE DE L'HERIBUS
56
15:20
JACOBS JULIE - MAURAN S
57
15:22
VANDEPERRE DORIEN - CASA Z
58
15:24
OOMS TIM - MIO VAN DE BUITENHEIDE
59
15:26
FAES CHRISTOPHE - ELIAS Z
61
15:30
TORMANS MARTIJN - OBERON VAN DEN BERG
62
15:32
MAES KOEN - ELLA O
63
15:34
DE BOECK SARA - MAYA VAN HET LELIEHOF
64
15:36
SCHEIRS NICKY - MAYDEN VAN HET AVENHOF
65
15:38
SCHEIRS PAUL - EVITA DE LA POMME Z
66
15:40
STOFFELEN JAN - JARTELLE
67
15:42
DE VYLDER LYNN - LEVANO MV Z
68
15:44
CALUWE JELLE - INKA VAN 'T GESTELHOF
69
15:46
VAN LOOVEREN SOFIE - LOLYPOP VAN DE MEREYT
70
15:48
SPITS PIETER - EXCLUSIVE V.I.P.
71
15:50
MEEUS JONAS - KALINKA VAN DE GROTE HOEVE
72
15:52
VANSANT JENS - ECLAIR DE BOERENDANS
MERTENS THOMAS - ELTON VAN HET EELSHOF
MERTENS THOMAS - OLYMPIA VAN HET EELSHOF
19/09/2020 - ZRTA2000PR - PROVINCIAAL RT SPRINGEN ANTWERPEN (GEEL LARUM)
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots