{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ingeschreven verenigingen
Vereniging
#combinaties
springen
#combinaties
dressuur
#groeps
combinaties
#ruiters
Tijdsgroep
Inschrijvingslijst
ANTWERPSE MENNERS - ANTWERPSE MENNERS (19002R)
DEELNAME
0
0
0
0
ARENDONK - DE KEMPENZONEN (12001R)
DEELNAME
9
0
0
7
Groep 1: 18/09/2020 19:00
BAARLE HERTOG - SINT REMIGIUS (12002R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 2: 18/09/2020 20:00
BALEN - SINT-ODRADA (12003R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 2: 18/09/2020 20:00
BEERSE - SINT LAMBERTUS (12004R)
DEELNAME
6
0
0
3
Groep 2: 18/09/2020 20:00
BELGISCHE TUIGPAARDVERENIGING - BELGISCHE TUIGPAARDVERENIGING (19001R)
DEELNAME
0
0
0
0
BERLAAR - SINT PIETER (11001R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 2: 18/09/2020 20:00
BEVEL - PAARDEVRIENDEN (11002R)
DEELNAME
4
0
0
4
Groep 3: 18/09/2020 21:00
BOOISCHOT PIJPELHEIDE - DE HEIDERUITERS (11004R)
DEELNAME
6
0
0
2
Groep 3: 18/09/2020 21:00
BORNEM - SINT ALDEGONDE (11020R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 2: 18/09/2020 20:00
BRECHT - LESSIUSRUITERS (10003R)
DEELNAME
3
0
0
2
Groep 2: 18/09/2020 20:00
BROECHEM - VAN HALMAELEN (10005R)
DEELNAME
7
0
0
5
Groep 1: 18/09/2020 19:00
DE KEMPISCHE MENVERENIGING - DE KEMPISCHE MENVERENIGING (19003R)
DEELNAME
0
0
0
0
DESSEL - SINT NIKLAAS (12006R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 1: 18/09/2020 19:00
ESSEN - SINT ELOOI (10027R)
DEELNAME
1
0
0
1
Groep 2: 18/09/2020 20:00
GEEL LARUM - SINT JORIS (12007R)
DEELNAME
6
0
0
4
Groep 2: 18/09/2020 20:00
GEEL TEN AARD - SINT HUBERTUS (12008R)
DEELNAME
1
0
0
2
Groep 2: 18/09/2020 20:00
GIERLE - DE KEMPENZONEN (12009R)
DEELNAME
3
0
0
3
Groep 1: 18/09/2020 19:00
GROBBENDONK - ONZE LIEVE VROUW TEN TROON (12010R)
DEELNAME
5
0
0
3
Groep 1: 18/09/2020 19:00
HEIST OP DEN BERG - SWAENERUITERS (11007R)
DEELNAME
5
0
0
4
Groep 2: 18/09/2020 20:00
HERENTHOUT - SINT PAULUS (12011R)
DEELNAME
5
0
0
4
Groep 1: 18/09/2020 19:00
HERSELT - SINT MAARTEN (12012R)
DEELNAME
1
0
0
1
Groep 2: 18/09/2020 20:00
HINGENE - DE HUNTERS (11008R)
DEELNAME
8
0
0
6
Groep 1: 18/09/2020 19:00
HOEVENEN - POLDERRUITERS (10008R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 3: 18/09/2020 21:00
HOOGSTRATEN - SINT KATHARINA (12014R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 2: 18/09/2020 20:00
ITEGEM - SINT GUIBERTUS (12043R)
DEELNAME
4
0
0
3
Groep 3: 18/09/2020 21:00
KALMTHOUT ACHTERBROEK - HAND IN HAND (10009R)
DEELNAME
12
0
0
6
Groep 3: 18/09/2020 21:00
KASTERLEE - DE LUSTIGE DRAVERS (12015R)
DEELNAME
12
0
0
7
Groep 1: 18/09/2020 19:00
KONINGSHOOIKT - HEIDERUITERS (11010R)
DEELNAME
4
0
0
3
Groep 3: 18/09/2020 21:00
KONTICH - LEOPOLD III (10010R)
DEELNAME
7
0
0
6
Groep 2: 18/09/2020 20:00
LEEST - SINT NIKLAAS (11011R)
DEELNAME
2
0
0
2
Groep 1: 18/09/2020 19:00
LICHTAART - DE KEMPENRIDDERS (12016R)
DEELNAME
11
0
0
8
Groep 1: 18/09/2020 19:00
LIER NOORD - SINT ISIDOOR (11013R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 2: 18/09/2020 20:00
LILLE - SINT ANTONIUS (12017R)
DEELNAME
13
0
0
7
Groep 1: 18/09/2020 19:00
LINT - SCHRANSHOEVERUITERS (10028R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 2: 18/09/2020 20:00
LIPPELO - DE TEMPELIERS (11005R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 3: 18/09/2020 21:00
LOENHOUT - SINT QUIRINUS (10012R)
DEELNAME
1
0
0
0
Groep 3: 18/09/2020 21:00
MEER - SINT JORIS (12018R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 3: 18/09/2020 21:00
MEERHOUT - DE ROSKAM (12019R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 1: 18/09/2020 19:00
MEERLE MEERSELDREEF - MARCKERUITERS (12020R)
DEELNAME
2
0
0
1
Groep 2: 18/09/2020 20:00
MERKSPLAS - SINT MAARTEN (12021R)
DEELNAME
21
0
0
11
Groep 1: 18/09/2020 19:00
MINDERHOUT - SINT CLEMENS (12022R)
DEELNAME
9
0
0
5
Groep 3: 18/09/2020 21:00
MOL ACHTERBOS - PEGASOS (12023R)
DEELNAME
5
0
0
3
Groep 2: 18/09/2020 20:00
MORKHOVEN - RUIME STAP (12045R)
DEELNAME
2
0
0
1
Groep 1: 18/09/2020 19:00
NOORDERWIJK - BAVODRAVERS (12024R)
DEELNAME
3
0
0
3
Groep 3: 18/09/2020 21:00
OELEGEM - EDELE BRIGANDS (10013R)
DEELNAME
3
0
0
3
Groep 1: 18/09/2020 19:00
OLMEN - DE NETEDRAVERS (12026R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 3: 18/09/2020 21:00
OOSTMALLE - SINT LAURENTIUS (10014R)
DEELNAME
1
0
0
1
Groep 2: 18/09/2020 20:00
OUD TURNHOUT - SINT BAVO (12027R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 1: 18/09/2020 19:00
OVERBROEK - SINT WILLIBRORDUS (10004R)
DEELNAME
3
0
0
3
Groep 2: 18/09/2020 20:00
PEULIS - DE MOEDIGE DRAVERS (11015R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 3: 18/09/2020 21:00
POPPEL - SINT WILLIBRORDUS (12028R)
DEELNAME
2
0
0
2
Groep 2: 18/09/2020 20:00
PULDERBOS - DENNENRUITERS (10015R)
DEELNAME
6
0
0
4
Groep 1: 18/09/2020 19:00
PUURS - HIPPIQUE (11016R)
DEELNAME
10
0
0
6
Groep 3: 18/09/2020 21:00
RANST - SINT ANTONIUS (10016R)
DEELNAME
3
0
0
1
Groep 3: 18/09/2020 21:00
RIJKEVORSEL - SINT WILLIBRORDUS (12030R)
DEELNAME
12
0
0
7
Groep 1: 18/09/2020 19:00
RIJMENAM - SINT ELOOI (11017R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 3: 18/09/2020 21:00
SCHILDE - SINT GUIBERTUS (10019R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 3: 18/09/2020 21:00
SCHOONBROEK - SINT JOB (12031R)
DEELNAME
15
0
0
11
Groep 1: 18/09/2020 19:00
SCHOTEN - DE VOORKEMPEN (10020R)
DEELNAME
1
0
0
1
Groep 3: 18/09/2020 21:00
SCHRIEK - ZANDSTUIVERS (11022R)
DEELNAME
4
0
0
3
Groep 1: 18/09/2020 19:00
SINT KATELIJNE WAVER - SINT CATHARINA (11018R)
DEELNAME
1
0
0
1
Groep 2: 18/09/2020 20:00
SINT LENAARTS - SINT LEONARDUS (10021R)
DEELNAME
12
0
0
7
Groep 1: 18/09/2020 19:00
TIELEN - DE HEIDEDRAVERS (12032R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 3: 18/09/2020 21:00
TURNHOUT - SINT PIETER (12033R)
DEELNAME
4
0
0
3
Groep 2: 18/09/2020 20:00
VEERLE - WIJNGAARDRUITERS (12034R)
DEELNAME
2
0
0
2
Groep 3: 18/09/2020 21:00
VLIMMEREN - SINT QUIRINUS (12035R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 3: 18/09/2020 21:00
VORSELAAR - DE LINDERUITERS (12036R)
DEELNAME
3
0
0
3
Groep 3: 18/09/2020 21:00
VORST - DE VRIJE TEUGEL (12037R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 3: 18/09/2020 21:00
WEELDE RAVELS - SINT JORISVRIENDEN (12039R)
DEELNAME
10
0
0
7
Groep 1: 18/09/2020 19:00
WESTERLO - SINT ELOOI (12040R)
DEELNAME
2
0
0
1
Groep 1: 18/09/2020 19:00
WORTEL - PAARDENVRIENDEN (12041R)
DEELNAME
10
0
0
7
Groep 1: 18/09/2020 19:00
WUUSTWEZEL - TAXANDRIARUITERS (10024R)
DEELNAME
17
0
0
9
Groep 2: 18/09/2020 20:00
ZOERSEL - SINT ELISABETH (10026R)
DEELNAME
9
0
0
6
Groep 2: 18/09/2020 20:00
19/09/2020 - ZRTA2000PR - PROVINCIAAL RT SPRINGEN ANTWERPEN (GEEL LARUM)
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots